منوی دسته بندی

چگونه بهترین بیوتی بلندر ها را انتخاب کنیم؟

بهترین بیوتی بلندر ها برای آرایش صورت

قبل از اینکه شما با اهمیت بهترین بیوتی بلندر آشنا شوید باید معنی لغوی این واژه را بیابید. بنابراین کلمه بلندینگ ( blending) همان مخلوط کردن است که در صنعت آرایشگری برای پخش یکنواخت ماده آرایشی روی صورت به کار برده می شود. تا جایی که مرز بین پوست آرایش نشده و آرایش شده را محو خواهد کرد. بنابراین بافت و رنگ پوست صورت بعد از انجام پروسه آرایش، حالتی نچرال به خود می گیرد و از فرم مصنوعی بیرون می آید. حال آرایشگران حرفه ای در این زمینه اطلاع دارند که نچرال و زیبا نشان دادن آرایش صورت از طریق بلندینگ های حرفه ای امکان پذیر هستند و باید با تجربه، آموزش و استعداد آرایشگران آمیخته شوند.

البته مواد آرایشی با غلظت پایین به آسانی و از طریق انگشت های دست به طور یکنواخت روی تمام بخش های صورت پخش می شود. اما برای پخش و فید کردن مواد آرایشی با غلظت بالا همچون فونداسیون یا کرم ها با رنگدانه های زیاد باید از طریق ابزارهایی مانند بلندینگ انجام گیرد. البته افراد غیر حرفه ای توجه چندانی به بیوتی بلندر ندارند. در حالی که اگر خواهان پوستی یکدست و نچرال هستند باید استفاده از ابزار بیوتی بلندر را در اولویت آرایش خود قرار دهند. همچنین زمان انتخاب بیوتی بلندر به کیفیت آن توجه کرد تا باعث ایجاد التهابات پوستی نشود و به راحتی بتوان آن را شست و شو داد.

استفاده از بهترین بیوتی بلندر چرا مهم است؟

معرفی بهترین بیوتی بلندر

جهت معرفی بهترین بیوتی بلندر باید عواملی همچون فرم، جنس، طول عمر، انعطاف پذیری و برند آن را در نظر گرفت. که به تعدادی از آن ها در زیر اشاره می شود.

بهترین بیوتی بلندر اورجینال

این نوع بیوتی بلندر فرمی شبیه تخم مرغ داشته و به آسانی  کرم پودر را روی تمام قسمت های صورت پخش می کند. حال اگر بیوتی بلندر اورجینال باشد به خوبی یکنواخت بودن فونداسیون روی صورت را به نمایش میگذارد و ظاهری طبیعی به پوست می بخشد. حال زمان استفاده از این بیوتی بلیندر باید آن را با آب خیس کرد تا جایی که سایز آن دوبرابر شود. سپس پروسه آرایش را شروع کرده و از فید کردن کرم پودر روی صورت اطمینان حاصل نمایید. البته این پد اورجینال یکی از بهترین بیوتی بلندرهای با کیفیت آرایشی به حساب می آید که لاتکس ندارد، موجب آلرژی یا حساسیت نمی شود، بدون بو است. بنابراین نیازی به شست و شوی فراوان ندارد و هر 5 روز 1 بار کفایت می کند. حال اگر بیشتر از حد معمول شست و شو داده شود در کمترین زمان ممکن کیفیت خود را از دست می دهد و خراب می شود.

بخوانید  بهترین کرم ضد جوش بازار برای صورت

مزایای بهترین بیوتی بلندر اورجینال

نوک تیز آن دسترسی به نقاط دشوار صورت را مهیا می کند.

از تراکم بالایی برخوردار است بدون اینکه سنگین باشد.

انعطاف پذیری این بیوتی بلندر بسیار زیاد است.

بعد از خیس شدن، حجم آن دوبرابر می شود.

بیوتی بلندر اسفنج آرایشی سیلیکونی Nyla

این اسفنج با جنس سیلیکونی توانسته به عنوان بهترین بیوتی بلندر مختص به آرایش جای خود را در بین سایر بیوتی بلندرها پیدا کند. زیرا با ظاهری منحصر به فرد و عجیب، کرم پودر را با بهترین روش و بدون هدر رفتن اندکی از آن روی صورت شما پخش می کند. بیوتی بلندر سیلیکونی ذره ای از مواد آرایشی به کار رفته را به خود جذب نخواهد کرد. بنابراین شست و شو آن آسان بوده و طول عمر بیشتری دارد. اسفنج سیلیکونی Nylea، مواد آرایشی همچون پرایمر، کانسیلر، هایلایتر و فونداسیون را به بهترین شکل ممکن روی صورت پخش خواهد کرد که مهارت آرایشگر در چگونگی استفاده از این بیوتی بلندر بدون تاثیر نخواهد بود.

مزایای بهترین بیوتی بلندر سیلیکونی Nyla

نظافت آن خیلی آسان است.

موجب صاف نشان دادن آرایش در مرحله نهایی می شود.

طرز استفاده و نحوه عملکرد آن بسیار راحت می باشد.

ذره ای از مواد آرایشی هدر نخواهد رفت.

بهترین بیوتی بلندر – اسفنج چند منظوره Mac

بیوتی بلندر

بهترین بیوتی بلندر چند منظوره Mac دارای نوک تیزی بوده که مواد آرایشی را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی در اطراف لب ها، چشم ها، بینی و نقاط دشوار صورت فید می کند. همچنین این بیوتی بلندر از تراکم بالایی برخوردار بوده که بر طول عمر آن می افزاید. البته نگهداری این اسفنج در دست کمی سخت است و به مهارت آرایشگر بستگی دارد. اما اگر به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد، قلق کار به دست آمده و رضایت کامل ایجاد می شود.

مزایای بهترین  بیوتی بلندر چند منظوره Mac

طول عمر بالا

دقت زیاد هنگام بلندینگ

بدون لاتکس

نرم بدون اسفنج

بهترین بیوتی بلندر اسفنج آرایشی دقیق برند  Fenty

اسفنج آرایشی دقیق Fenty یکی از بهترین و باکیفیت ترین بیوتی بلندر های موجود در بازار است که فرمی سه وجهی دارد و به آسانی و دقت زیاد هر نوع ماده آرایشی را روی صورت پخش می کند. البته این نوع بیوتی بلندر نسبت به دیگر محصولات اورجینال از سایز کوچکی برخوردار است و با خیس شدن حجم آن افزایش می یابد.همچنین قسمت صاف این محصول مخصوص پخش و فید کردن کانسیلر می باشد و به آسانی می توان صورت را کانتور کرد.

بخوانید  بهترین فرمژه کدام است؟

مزایای بهترین بیوتی بلندر دقیق Fenty

فاقد لاتکس

استفاده آسان

بسیار نرم

طراحی منحصر به فرد

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.