منوی دسته بندی

بهترین مارک رژگونه در سال 2021

رژگونه یکی از لوازم آرایشی مورد علاقه بانوان است که از آن برای برجسته کردن گونه ها استفاده می شد. انتخاب بهترین رژگونه بازار نیازمند مهارت خاصی است. برای انتخاب بهترین رژگونه لازم است تا اطلاعات اطلاعات کافی از انواع رژگونه هایی که در بازار موجود هستند را به دست بیاورید . همچنین لازم است تا بدانید که در انتخاب رژگونه مانند تمامی لوازم آرایشی این نکته مهم است تا حتما از برند های معتبر استفاده نمایید تا سلامت پوست شما به خطر نیفتد.

در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین رژگونه ها را از برترین مارک های تولید کننده ی رژگونه انتخاب نمایید و برای خرید آن اقدام نمایید. با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را با نکات خرید یک رژگونه مناسب همراهی نماییم.

انواع رژگونه را بیشتر بشناسید

رژگونه نیز مانند تمامی لوازم آرایشی انواع متفاوتی را دارند که اشخاص با مدل های متفاوت آن راحت تر هستند. در زیر انواع متفاوت رژگونه را بیشتر برای شما معرفی خواهیم کرد.

 1. رژگونه مات
 2. رژگونه براق
 3. رژگونه استیکی
 4. رژگونه ترکیبی
 5. رژگونه پالت
بهترین و برترین مارک رژگونه چیست؟

جلوه رنگ رژگونه به چه دسته هایی تقسیم می شوند؟

رژگونه ها در انواع جلوه رنگ متفاوتی تولید می شوند. برخی از رژگونه ها نمایی مات و برخی براق هستند. برخی از این رژگونه ها بر روی صورت شما جلوه اکلیلی خواهند داشت و برخی دیگرترکیبی از هر یک از این حالت هاست. در زیر می توانید لیست هر یک از این جلوه های رنگی را مشاهده نمایید.

 1. رژگوتنه مات
 2. رژگونه براق
 3. رژگونه ترکیبی
 4. رژگونه صدفی
 5. رژگونه کرومی
 6. رژگونه اکلیلی
 7. رژگونه اکلیلی طرح دار

انتخاب از بین لیست بالا شاید در وهله اول سخت به نظر بیاید اما مهم ترین نکته در این انتخاب این است که شما باید سلیقه خود را در وهله اول بر هر چیزی ارجع بدانید.

مشخصات ویژه ای که هر رژگونه ای باید داشته باشد

برای خرید رژگونه لازم است تا برخی نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

اولین نکته در خرید یک رژگونه پس از تایید کیفیت این رژگونه این است که شما باید بدانید که رژگونه خوب می تواند به همراه خود یک آینه را به همراه داشته باشید. همانطور که می دانید در استفاده از لوازم آرایشی نیاز است تا این امر با استفاده از یک آینه همراه باشد. بنابر این داشتن آینه می تواند یک ویژگی بسیار مهم در خرید یک رژگونه باشد تا در هر مکانی که قصد استفاده از رژگونه را دارید بتوانید از آینه آن نیز برای استفاده بهینه از آن بهره ببرید.

بخوانید  بهترین رژلب با بهترین مارک کدام است؟ (7 مدل)

همچنین لتزم است تا بدانید که برخی از رژگونه ها به صورت کلی برای استفاده در آرایشگاه ها طراحی شده اند و برای خرید شخصی خرید آن منطقی به نظر نمیرسد.

برخی از رژگونه ها نیز دارای ویتامین هایی هستند همچون بهترین ویتامین C صورت که لازم است تا قبل از خرید از اینکه رژگونه آن ها را در ساخت خود دارند مطلع باشید. پیش از استفاده حتما از بهترین کرم پودر ها برای زیر سازی استفاده نمایید.

برترین مارک رژگونه خارجی و ایرانی کدام است؟

رژگونه ها توسط برند های مختلفی تولید می شوند. برخی از این رژگونه ها ساخت داخل و برخی خارجی هستند که در میان هر دو دسته برند های خوب و بدی هستند. حال ما در این بخش برترین مارک (برند) رژگونه ایرانی و خارجی را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 1. کالیستا
 2. مای
 3. گلدن رز
 4. میستار
 5. اینلی
 6. نوت
 7. فلورمار
 8. دبورا
 9. لورآل
 10. شون

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا نکات جزیی از خرید رژگونه در اختیار شما قرار دهیم. در آخر شما باید توجه داشته باشید تا همواره در انتخاب رژگونه این موضوع را مدنظر داشته باشید تا سلامت پوست خود را در اوین اولویت قرار دهید.همچنین همراه سعی کنید تا از برترین برند ها برای خود استفاده نمایید تا سلامت پوست خود را تحت هیچ حطری قرار ندهید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.