بهترین سایه چشم با مارک

بهترین مارک سایه چشم کدام است؟

بهترین سایه چشم کدام است؟ از آنجایی که خانم ها به زیبایی و ظرافت خود خیلی اهمیت می دهند بی شک برای آراستن صورتشان به یک سری لوازم آرایشی نیاز دارند که در نوع خود بهترین باشند.  در واقع آن ها می خواهند با استفاده از لوازم آرایشی نگونه که دوست دارند صورت خود را زیباتر کنند. یکی از عمده ترین بخش های صورت که می تواند تمایز را ایجاد کند آرایش چشم ها هماهنگ با خصوصیات صورت شخص می باشد. از این رو انتخاب لوازمی که بتوان با آنها چشم های خود را با ظرافت و زیبایی هرچه بیشتر آرایش کرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اگرچه بهترین سایه چشم را نمی توان یکی از وسایل آرایشی لازم و دائمی برای چشم ها دانست ولی شکی نیست زمانی که از آن برای تکمیل کردن آرایش چشم هایتان استفاده می کنید در ظرافت، جذابیت هرچه تمامتر آن ها تاثیر زیادی دارد. انتخاب مناسب ترین برند این لوازم و در مجموع سایه چشم این فرصت را به شما می دهد که بتوانید حالت و سایز چشم خود را تغییر دهید.

این سایه ها معمولا انواع متنوعی دارند که در رنگ های مختلفی ارائه می شوند در ادامه این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. تناسب رنگ سایه با رنگ چشم و همچنین پوست می تواند آرایش چشمان شما را جذاب و ظریف و اثرگذار نشان دهد. در این صورت مسلما یکی از مسائل مهمی که بایستی به آن دقت کنید این است که بدانید چه رنگ سایه ای به پوست و چشمان شما می آید که آن را بکار ببرید.

انواع متنوعی از بهترین سایه چشم

بهترین سایه چشم

در این مطلب می خواهیم در خصوص بهترین سایه چشم، انواع و کاربردهای آن مباحثی را در اختیار شما بگذاریم.

سایه چشم پودی

این گونه سایه همانگونه که از نامش مشخص است به صورت پودر می باشد. این مدل از سایه چشم برای کسانی که در حوزه آرایشگری مبتدی هستند و به قول معروف چندان از فوت و فن آرایش سر در نمی آورند بسیار مناسب است و می تواند بهترین گزینه باشد؛ زیرا که کار کردن با سایه چشم پودری خیلی آسانتر از دیگر انواع سایه ها می باشد. این نوع سایه چشم در پالت های متنوع هم به شکل تکی هم به شکل ترکیبی در بازار موجود می باشند که جهت تلفیق کردن سایه های مطلوب به شما کمک می کند.

گونه ای دیگر از سایه چشم پودری هم به اسم سایه پیگمنت در بازار وجود دارد این سایه برعکس سایه های پودری فشرده، ساختار سفتی ندارند و کار با ان معمولا راحت نیست. اگر پالت سایه پودری را برعکس کنید به هیچ وجه نمی ریزد اما مدل پیگمنتی به هیچ عنوان چسبندگی ندارد و امکان دارد در زمان کار با آن بریزد و همه جا را کثیف کند. در این صورت چنانچه در این زمینه کاربلد نباشید کار با آن دشوار خواهد بود‌. جهت بکارگیری از سایه چشم پیگمنتی بایستی یک نوع کرم زیر ساز بکار ببرید یا اینکه با قلم مو نمناک آن را بر روی چشم انجام دهید.

سایه چشم مایع

یکی از انواع بهترین سایه چشم نوع مایع آن می باشد. این مدل برای اشخاصی که عجله دارند که خیلی زود آرایش خود را انجام دهند و یا حتی اشخاصی که هیچ توانایی و استعدادی در این حیطه ندارند خیلی مطلوب است.

زیرا که بکار گیری از این مدل سایه خیلی راحت تر از مدل قبلی است. می توانید این مدل سایه چشم را به منزله پایه مدنظر قرار دهید و بر روی آن سایه پودری بکار ببرید. پودر به سایه مایع می چسبد و سایه زیباتر و برجسته تری را ایجاد می کند.

انواع سایه چشم

بهترین سایه چشم کرمی

از بهترین سایه چشم می توان به مدل کرمی آن اشاره کرد. این نوع از تنوع رنگ بسیاری برخوردار است. به منزله زیر ساز هم می توانید از آن استفاده کنید، سپس سایه پودری را روی آن بزنید.

از مسائلی که بایستی در زمان خرید این محصول در نظر گرفت این است که برای اشخاصی که در اطراف چشمشان چین و چروک وجود دارد اصلا مناسب نیست، چرا که سبب مشاهده شدن هر چه بیشتر این خطوط می شود؛ بنابراین بایستی پیش از آن کرم زیر ساز مطلوب بکار ببرید.

این مدل سایه برای تابستان ها که هوا گرم است اصلا مناسب نیست چرا که در هوای گرم این مدل سایه می ریزد و آرایش شما را کاملا خراب می کند.

بهترین سایه چشم مدادی

این سایه نیز یکی از مدل های سایه چشم است که بکارگیری از آن خیلی آسان است. شما جهت بکارگیری از این نوع سایه احتیاج به قلم مو ندارید و به آسانی همانند یک ماژیک کار می کند و کار با آن خیلی آسان است.

سایه چشم اکلیلی

یکی دیگر از انواع بهترین سایه چشم می توان به مدل اکلیلی اشاره ‌‌کرد. این سایه چند مدل می باشد که عبارتند از:

تلفیق اکلیل با یک پایه خیس یا کرمی که سایه ای ژله ای را عرضه می دهد.

اکلیل فشرده که در پالت خود واقع شده و چنانچه آن را برعکس کنید به هیچ وجه نمی ریزد.

این مدل سایه چشم زیبا از تکه های اکلیل درست شده که هیچ خطری برای چشم ندارد.

دلایل انتخاب بهترین سایه چشم

دلایل انتخاب بهترین سایه چشم

برای انتخاب بهترین سایه چشم تنها به مدل و نوع آن دقت نکنید بلکه مارک، جنس و اورجینال بودن آن را مدنظر قرار دهید. چنانچه سایه های بی کیفیت بکار می برید، به پلک و حتی چشم خود می توانید صدمه بزنید.

در تعیین برس مطلوب جهت سایه زدن چشم توجه کافی را به خرج دهید. اگرچه اغلب می توان این سایه ها را با دست زد یا مدل های مدادی آن احتیاجی به برس ندارند. ولی بکارگیری از یک براش مطلوب می تواند در توزیع بهتر سایه روی پلک کمک بسزایی کند و شما می توانید این عمل را دقیق تر و ظریف تر انجام دهید.

بهترین مارک سایه چشم کدام است؟

پس از اینکه انواع سایه چشم را شناختید لازم است با بهترین سازنده های آن آشنا گردید. شرکت هایی که می توان آن ها را به عنوان بهترین مارک سایه چشم در ایران و خارج دانست. در زیر این شرکت ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

  • میبلین
  • فلورمار
  • گلدن رز
  • ژوپیتر
  • اسنس
  • میستار
  • لورآل
  • نوت
  • دبورا
  • کاتریس
اشتراک گذاری

ما در الونظر همواره شمارا یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *