منوی دسته بندی

بهترین سایه چشم : راهنمای خرید و انتخاب

بهترین سایه چشم با مارک

بهترین سایه چشم کدام است؟ از آنجایی که خانم ها به زیبایی و ظرافت خود خیلی اهمیت می دهند بی شک برای آراستن صورتشان به یک سری لوازم آرایشی نیاز دارند که در نوع خود بهترین باشند.  در واقع آن ها می خواهند با استفاده از لوازم آرایشی نگونه که دوست دارند صورت خود را زیباتر کنند. یکی از عمده ترین بخش های صورت که می تواند تمایز را ایجاد کند آرایش چشم ها هماهنگ با خصوصیات صورت شخص می باشد.

از این رو انتخاب لوازمی که بتوان با آنها چشم های خود را با ظرافت و زیبایی هرچه بیشتر آرایش کرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگرچه بهترین سایه چشم را نمی توان یکی از وسایل آرایشی لازم و دائمی برای چشم ها دانست ولی شکی نیست زمانی که از آن برای تکمیل کردن آرایش چشم هایتان استفاده می کنید در ظرافت، جذابیت هرچه تمامتر آن ها تاثیر زیادی دارد. انتخاب مناسب ترین برند این لوازم و در مجموع سایه چشم این فرصت را به شما می دهد که بتوانید حالت و سایز چشم خود را تغییر دهید.

این سایه ها معمولا انواع متنوعی دارند که در رنگ های مختلفی ارائه می شوند در ادامه این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. تناسب رنگ سایه با رنگ چشم و همچنین پوست می تواند آرایش چشمان شما را جذاب و ظریف و اثرگذار نشان دهد. در این صورت مسلما یکی از مسائل مهمی که بایستی به آن دقت کنید این است که بدانید چه رنگ سایه ای به پوست و چشمان شما می آید که آن را بکار ببرید.

راهنمای خرید سایه چشم

انواع سایه چشم

در این مطلب می خواهیم در خصوص سایه چشم، انواع و کاربردهای آن مباحثی را در اختیار شما بگذاریم.

بهترین سایه چشم

سایه چشم پودی

بهترین سایه چشم پودری به صورت پودر می باشد. این مدل از سایه چشم برای کسانی که در حوزه آرایشگری مبتدی هستند و به قول معروف چندان از فوت و فن آرایش سر در نمی آورند بسیار مناسب است و می تواند بهترین گزینه باشد؛ زیرا که کار کردن با سایه چشم پودری خیلی آسانتر از دیگر انواع سایه ها می باشد. این نوع سایه چشم در پالت های متنوع هم به شکل تکی هم به شکل ترکیبی در بازار موجود می باشند که جهت تلفیق کردن سایه های مطلوب به شما کمک می کند.

گونه ای دیگر از سایه چشم پودری هم به اسم سایه پیگمنت در بازار وجود دارد این سایه برعکس سایه های پودری فشرده، ساختار سفتی ندارند و کار با ان معمولا راحت نیست. اگر پالت سایه پودری را برعکس کنید به هیچ وجه نمی ریزد اما مدل پیگمنتی به هیچ عنوان چسبندگی ندارد و امکان دارد در زمان کار با آن بریزد و همه جا را کثیف کند. در این صورت چنانچه در این زمینه کاربلد نباشید کار با آن دشوار خواهد بود‌. جهت بکارگیری از سایه چشم پیگمنتی بایستی یک نوع کرم زیر ساز بکار ببرید یا اینکه با قلم مو نمناک آن را بر روی چشم انجام دهید.

بخوانید  بهترین کرم ترمیم کننده پوست سال 1400

سایه چشم مایع

بهترین سایه چشم مایع برای اشخاصی که عجله دارند که خیلی زود آرایش خود را انجام دهند و یا حتی اشخاصی که هیچ توانایی و استعدادی در این حیطه ندارند خیلی مطلوب است.

زیرا که بکار گیری از این مدل سایه خیلی راحت تر از مدل قبلی است. می توانید این مدل سایه چشم را به منزله پایه مدنظر قرار دهید و بر روی آن سایه پودری بکار ببرید. پودر به سایه مایع می چسبد و سایه زیباتر و برجسته تری را ایجاد می کند.

انواع سایه چشم

سایه چشم کرمی

از بهترین سایه چشم می توان به مدل کرمی آن اشاره کرد. این نوع از تنوع رنگ بسیاری برخوردار است. به منزله زیر ساز هم می توانید از آن استفاده کنید، سپس سایه پودری را روی آن بزنید.

از مسائلی که بایستی در زمان خرید این محصول در نظر گرفت این است که برای اشخاصی که در اطراف چشمشان چین و چروک وجود دارد اصلا مناسب نیست، چرا که سبب مشاهده شدن هر چه بیشتر این خطوط می شود؛ بنابراین بایستی پیش از آن کرم زیر ساز مطلوب بکار ببرید.

این مدل سایه برای تابستان ها که هوا گرم است اصلا مناسب نیست چرا که در هوای گرم این مدل سایه می ریزد و آرایش شما را کاملا خراب می کند.

سایه چشم مدادی

این سایه نیز یکی از مدل های سایه چشم است که بکارگیری از آن خیلی آسان است. شما جهت بکارگیری از این نوع سایه احتیاج به قلم مو ندارید و به آسانی همانند یک ماژیک کار می کند و کار با آن خیلی آسان است.

سایه چشم اکلیلی

یکی دیگر از انواع بهترین سایه چشم می توان به مدل اکلیلی اشاره ‌‌کرد. این سایه چند مدل می باشد که عبارتند از:

 • تلفیق اکلیل با یک پایه خیس یا کرمی که سایه ای ژله ای را عرضه می دهد.
 • اکلیل فشرده که در پالت خود واقع شده و چنانچه آن را برعکس کنید به هیچ وجه نمی ریزد.
 • این مدل سایه چشم زیبا از تکه های اکلیل درست شده که هیچ خطری برای چشم ندارد.

بهترین مارک سایه چشم کدام است؟

پس از اینکه انواع سایه چشم را شناختید لازم است با برترین سازنده های آن آشنا گردید. شرکت هایی که می توان آن ها را به عنوان بهترین مارک سایه چشم در ایران و خارج دانست. در زیر این شرکت ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

 • میبلین
 • فلورمار
 • گلدن رز
 • ژوپیتر
 • اسنس
 • میستار
 • لورآل
 • نوت
 • دبورا
 • کاتریس

دلایل انتخاب سایه چشم خوب

دلایل انتخاب بهترین سایه چشم

برای انتخاب بهترین سایه چشم تنها به مدل و نوع آن دقت نکنید بلکه مارک، جنس و اورجینال بودن آن را مدنظر قرار دهید. چنانچه سایه های بی کیفیت بکار می برید، به پلک و حتی چشم خود می توانید صدمه بزنید.

بخوانید  بهترین کرم پودر در سال 2021 چه مارکی است؟

در تعیین برس مطلوب جهت سایه زدن چشم توجه کافی را به خرج دهید. اگرچه اغلب می توان این سایه ها را با دست زد یا مدل های مدادی آن احتیاجی به برس ندارند. ولی بکارگیری از یک براش مطلوب می تواند در توزیع بهتر سایه روی پلک کمک بسزایی کند و شما می توانید این عمل را دقیق تر و ظریف تر انجام دهید.

بهترین سایه چشم بازار کدام است؟

پس از اینکه با مهمترین ویژگی ها و انواع متنوع سایه چشم آشنا شدید وقت آن است تا برای راحت تر شدن انتخاب شما ما بهترین سایه چشم های بازار را به شما معرفی نمایم. ما در این راه به نیاز های شما و سلایق مختلف شما توجه کرده ایم تا در این انتخاب ها به نیاز های شما پاسخ داده و شما را به سمت خریدی راحت تر سوق دهیم.

بهترین سایه چشم ایرانی : پالت سایه چشم فلورمار شماره Nude03

بهترین سایه چشم مات : پالت سایه چشم فلورمار شماره Nude03

رنگ های مات به عنوان سیه چشم می توانند زیبایی خاصی را به صورت و به ویژه چشم ها بدهند. فلورمار به عنوان یکی از تولید کنندگان خوب لوازم آرایشی در تولید Nude3 از هردو جلوه رنگه مات و براق استفاده کرده است که هر کدام از آنها در نوع خود یکی از بهترین ها هستند. این پالت 10 رنگی دارای بافت پودری و ابریشمی، رنگدانه دار و پیگمنت های غنی است.

این محصول قابلیت استفاده به صورت خشک و بدون زیر سازی را دارد. این محصول که برای اکثر پوست ها هیچ حساسیتی به همراه ندارد دارای براش و آینه برای استفاده است. این محصول به عنوان یکی از گزینه های خرید بهترین سایه چشم مات می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما باشد.

تعداد رنگ10 عدد
جلوه های رنگمات و براق

بهترین سایه چشم اکلیلی : پالت سایه چشم دودو گرل شماره 0020

در بین سایه های چشم دودو گرل از محبوبیت بسیار زیادی بهره مند است و علت آن کیفیت و قیمت مناسب آن نسبت به سایر برند های بازار است. از این رو ما تصمیم گرفتیم تا پالت 0020 این شرکت را به دلیل این که غالب رنگ های آن اکلیلی است به عنوان بهترین سایه چشم اکلیلی به شما معرفی نماییم. این سایه چشم دارای 18 رنگ و منسب برای آرایش در روز و شب است.

این محصول دارای اکلیل های ریز و درشت در میان رنگ های خود است. 0020 به خوبی بر روی پلک ها پخش می شود و موجب بروز حساسیت بر روی پوست پلک شما نخواهد شد. این پالت سایه اکلیلی قابل استفاده بر روی پوست شما در حالت خشک و مرطوب است.

تعداد رنگ18 عدد
جلوه های رنگمات و شاین و اغلب اکلیلی

بهترین سایه چشم ایرانی : سایه چشم مای شماره 020

بهترین سایه چشم ایرانی : سایه چشم مای شماره 020

برند مطرح ایرانی تولید لوازم آرایش مای در تولید سایخه چشم نیز عملکرد خوبی داشته است. این محصول با پیگمنت بالا رنگی ذغالی و بسیار تیره دارد که کاربران از رنگ آن بسیار رضایت نشان داده اند. همچنین این محصول رنگ بندی های دیگیری نیز دارد که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

بخوانید  بهترین رژلب با بهترین مارک کدام است؟ (7 مدل)

این محصول در تست هایی که توسط کاربران انجام شده است برای پوست شما ایجاد حساسیت نخواهد کرد و بهترین سایه چشم ایرانی است. به شما پیشنهاد می شود تا حتما از سایه های چشم با برند مای که یک برند معتبر ایرانی است استفاده نمایید.

تعداد رنگ1 عدد
جلوه های رنگمات

بهترین پالت سایه چشم میبلین مدل Soda Pop شماره 110

بهترین پالت سایه چشم میبلین مدل Soda Pop شماره 110

سودا پاپ میبلین از 12 طیف رنگ بسیار جذاب و البته شاد تشکیل شده است. این پالت سایه چشم از همه ی طیف های رنگ براق، مات و همچنین اکلیلی بهره مند است.این پالت از متریال های پودری بسیار نرم و لطیف بهره مند است. رنگ های این پالت بسیار مناسب برای انجام آرایشی زیبا و جذاب و با قابلیت ترکیب و بلندینگ است.

این محصول که دارای پیگمنت بالاتری نسبت به سایر محصولات است می تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد. از دیگر مزایای این محصول می توان به این موضوع اشاره نمود که ایجاد حساسیت برای پلک شما نخواهد کرد. در پشت این محصول راهنمایی برای استفاده از این محصول موجود است که به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از رنگ ها آرایشی دلنشینی بر روی پلک چشم خود داشته باشید. همچنین بهترین ترکیب های رنگی نیز بر روی محصول به شما پیشنهاد داده شده است. همه اینها سبب شده است تا این محصول را به عنوان بهترین پالت سایه چشم به شما معرفی نماییم.

تعداد رنگ12 عدد
جلوه های رنگمات و براق و اکلیلی

پالت سایه چشم گلدن رز مدل City Style

پالت سایه چشم و هایلایتر گلدن رز مدل City Style

پالت City Style برند گلدن رز علاوه بر اینکه شامل سایه چشم است دارای هایلایتر ها نیز هست.پالت ذکر شده شامل 1 برانزر، 1 رژگونه، 1 هایلاتر و 9 رنگ سایه مات و شاین است و می تواند گزینه ای مناسب با قیمت خوب برای شما باشد.

سایه چشم آنیکا شماره 02

سایه چشم آنیکا شماره 02

سایه چشم آنیکا یک سایه چشم تک رنگ مات و البته خوش قیمت است کهنسبتا می تواند رضایت شما را جلب نماید. این محصول در رنگ های متفاوتی در بازار ایرن موجود است که شما می توانید نسبت به سلیقه خود آن را تهیه کنید.

پالت سایه چشم لیدی بیوتی مدل اکسترا

پالت سایه چشم لیدی بیوتی مدل اکسترا

پالت سایه چشم لیدی بیوتی مدل اکسترا یک پالت خوب سایه با 18 رنگ متفاوت براق و مات است که توانسته است محبوبیت و کاربرد زیادی در میان کاربران ایرانی داشه باشد.پیگمنت این محصول نسبت به رقبای این محصول نسبتا بالا بود و کاربران خریدار این محصل نیز این موضوع را تایید می کنند. این محصول بافت سبک و یکدست داشته و همچنین حساسیتی نیز برای شما ایجاد نخواهد کرد.

تعداد رنگ18 عدد
جلوه های رنگمات و براق

پرفروش ترین سایه چشم های بازار

برای خرید پرفروش ترین پالت سایه چشم های بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.