منوی دسته بندی

11 مدل بهترین اتو مو ارزان حرفه ای در سال 2022

بهترین اتو مو را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از ابزار های بسیار پرکاربرد در زمینه زیبایی، اتو مو می‌باشد. ما در ادامه این محتوا سعی داریم تا برای شما در رابطه با راهنمای خرید بهترین اتو مو صحبت کنیم او به شما بگویم که کدام نکات در زمینه خرید اتو مو را جدی بگیرید. در گذشته شما باید برای حالت دادن مو سختی ‌های بسیار زیادی می‌کشیدید و از روش‌ های نامتعارف و نامناسبی استفاده می‌کردید. اما امروزه اتو مو هم در زمینه صاف کردن و هم در زمینه فر کردن یک ابزار بسیار متناسب می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت ‌زمان بسیار کوتاهی مو های خود را به هر حالتی که می‌خواهید در بیاورید. با توجه به علم روز اتو مو هایی که در دنیای امروزه طراحی و تولید می‌شوند ویژگی ‌های شگفت ‌انگیز و مختص به خودشان را دارند که باعث می‌شود ما به ‌راحتی و با کمترین آسیب مو های خودمان را درست به همان حالتی که می‌خواهیم دربیاوریم.

اتو مو در واقع ابزاری است که به‌ صورت غیرمستقیم و غیرطبیعی مو های ما را حالت می‌دهد. به  همین دلیل شما باید هنگام خرید به لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید تا هم در هزینه‌ های خود صرفه‌ جویی کنید و هم میزان آسیب به مو های خودتان را تا حد بسیار زیادی پایین‌تر بیاورید. اگر شما از اتو های نامناسبی بهره ببرید، علاوه ‌بر این که ممکن است نیاز به هزینه دوباره داشته باشید ممکن است به مو های خودتان نیز آسیب بزنید و باعث سوختگی مو های خودتان شوید.

 لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو سرامیکی

راهنمای خرید اتو مو 

اگر بخواهیم برای شما در رابطه با راهنمای خرید بهترین اتو مو صحبت کنیم باید موارد زیادی را برای شما نام ببریم. مواردی مانند جنس، نوع ساخت، کاربرد، درجه حرارت، و موارد دیگر تماماً در دسته نکاتی می‌باشند که شما باید به آن ‌ها دقت داشته باشید. اگر می‌خواهید با جزئیات لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو آشنا شوید ما را همراهی کنید. 

توجه به جنس اتو مو 

به‌ طور کلی اتو مو ها در سه دسته اتو مو های سرامیکی، تورمالین، و تیتانیومی تیتانیومی ساخته می‌شوند. 

اتو مو های سرامیکی یکی از پرفروش‌ترین، پرطرف‌دارترین و ارزان‌قیمت‌ترین اتو مو ها می‌باشند. اگر شما می‌خواهید برای روزمره خودتان از اتوی مو استفاده کنید و نمی‌خواهید هزینه زیادی در این زمینه خرج کنید این اتو مو ها برای شما گزینه بسیار مناسبی می‌باشند. این اتو مو ها دارای قابلیت مخصوص به خودی هستند و می‌توانند هر جنس مو و و با هر حالتی را صاف کنند. استفاده از این نوع اتو مو خطر کمتری دارد زیرا به نسبت مدل ‌های دیگر راحت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما حتما باید قبل ‌از خرید اتو مو جنس سرامیک آن را بررسی کنید. اتو موهایی که بسیار نازک می‌باشند و پشت آن ‌ها نیز داغ می‌شود گزینه های نامناسبی می‌باشند. 

اتو مو های تورمالین نوعی دیگر اتو های مو می‌باشند که می‌توانند برای مو های آسیب ‌دیده گزینه مناسبی باشند. اگر شما مو های حساسی دارید و یا نمی‌خواهید بیشتر از حد با حرارت دادن به موهایتان آن‌ ها را ضعیف کنید؛ بهتر است که از این اتو مو ها استفاده کنید. این اتو مو ها همان‌ طور که از نام آن‌ ها پیداست با یک لایه از جنس تورمالین پوشیده شده‌اند که موهای شما را در عین حفظ سلامت آن‌ ها به‌ طور کامل اتو می‌کنند و از آسیب رسیدن به آن ‌ها تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کنند. 

اتو مو های تیتانیومی دسته دیگری از اتو مو ها می‌باشند که مقاومت بسیار بالایی هنگام انتقال گرما دارند و قدرت صاف کردن مو ها در آن‌ ها تا حد بسیار زیادی بالا می‌باشد. این اتو مو ها بسیار حرفه‌ای می‌باشند که توسط آرایشگر ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از این اتو مو ها باعث درخشان‌تر شدن مو ها می‌شود و از وز شدن مو ها تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. این نوع اتو مو در حین حفظ کردن رطوبت مو های شما آن ‌ها را به ‌طور کامل اتو می‌کند.

پس نکته اول که شما باید آن را در لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو قرار دهید جنس اتو مو می‌باشد. شما باید با توجه به سلیقه و خواسته خودتان از اتو مو، و همچنین روزمره بودن و یا حرفه‌ای بودن استفاده خود‌ به سراغ خرید اتو موی مناسب برای خود بروید تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید. استفاده از اتو مو های حرفه‌ای به ‌صورت روزمره می‌تواند باعث آسیب رسیدن به مو های شما شود. پس شما باید به این‌ موضوع دقت داشته باشید که جنس موهایتان چگونه می‌باشد و می‌خواهید چند وقت یک‌بار از اتوی مو استفاده کنید تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود خریداری کنید. 

بخوانید  بهترین کرم دور چشم ایرانی و خارجی با مارک خوب 1400
بررسی لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو

بهترین مارک اتو مو را چگونه بیابیم؟

مورد دیگری که در لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو قرار می‌گیرد بهترین مارک اتو مو می‌باشد. برند های بسیار زیاد و سرشناسی امروزه در زمینه تولید انواع مختلف اتو های مو فعالیت می‌کنند‌. باید به سراغ مناسب‌ترین و معروف‌ترین این برند ها بروید تا بتوانید یک اتو موی باکیفیت خریداری کنید و برای مدت طولانی نیاز به خرید دوباره این محصول نداشته باشید. امروز شرکت‌ های گوناگون و نامعتبری نیز در زمینه تولید اتو مو فعالیت می‌کنند که خریدن محصولات آن ‌ها تنها باعث هدر رفت هزینه شما می‌شود. اتوی مو محصولی است که شما برای مدت ‌های طولانی به آن نیاز خواهید داشت پس بهتر است که هنگام خرید به سراغ بهترین برند بروید تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود خریداری کنید. این کار باعث میشود شما هم برای مدت طولانی یک محصول با کیفیت داشته باشید و هم هنگام اتو کردن مو ها به‌ راحتی این کار را انجام دهید و باعث حفظ سلامت مو های خودتان شوید. برند های معروف در این زمینه فعال می‌باشند که شما می‌توانید تنها با کمی تحقیق متوجه شوید که این برند ها تا چه حد می‌تواند متناسب و قابل ‌اعتماد باشند. 

دقت به اندازه صفحه اتو مو

مورد دیگری که در لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو می‌گنجد اندازه صفحه اتو مو می‌باشد. اتو مو ها دارای صفحه ‌های گوناگونی می‌باشند و در اندازه ‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند که هر کدام از آن ‌ها برای یک نوع مو و هدف ساخته ‌شده. شما باید قبل ‌از خرید اتو مو و برای انتخاب اندازه صفحه به بلندی و همچنین ضخامت مو های خودتان دقت داشته باشید.‌ اگر مو های بلند با تار های ضخیمی دارید استفاده از اتو های مو با صفحه‌ی ضخیم برای شما گزینه مناسبی است و اگر مو های کوتاه با ضخامت نازک داری، استفاده از اتوی مویی که ضخامت نازکی دارد برای شما گزینه مناسبی شناخته میشود. علاوه ‌بر این‌ موضوع، اگر شما می‌خواهید که از اتوی مو علاوه ‌بر صاف کردن برای فر کردن مو های خودتان نیز بهره ببرید اتو های مو با صفحه نازک گزینه مناسب‌تری هستند. اگر تنها می‌خواهید مو های خودتان را صاف کنید بهتر است که برای صرفه ‌جویی در زمان و انرژی اتو مو ها با صفحه ‌های کلفت را برای خودتان خریداری کنید. 

دقت به اندازه صفحه اتو مو

صفحه و قدرت تنظیم حرارت اتو مو

اگر ما نگاهی به لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو بیندازیم، به‌ طور قطع صفحه کنترل و نحوه تنظیم حرارت را در آن خواهیم دید. اتو مویی محصولی مناسب می‌باشد که بتواند به تنظیم حرارت در مواقع حساس بپردازد و متوجه شود که چه زمانی چه دمایی برای مو مناسب است و از آسیب رسیدن به مو جلوگیری میکند. علاوه ‌بر این موضوع‌، اتو موهای با کیفیت باید دارای یک صفحه تنظیم باشند تا شما بتوانید در این صفحه تنظیم مقدار حرارت مدنظر خود را مشخص کنید تا اتو تا آن درجه حرارت داغ شود. برند هایی که به ایمنی موی مشتریان اهمیت زیادی می‌دهند معمولاً به ایمن تر ساختن محصولات دقت و توجه زیادی دارند و اتو مو ها را طوری می‌سازند که هنگام داغ شدن بیش ‌از حد اتو مو هشدار دهد و یا درجه‌ حرارت خود را پایین‌تر بیاورند تا آسیبی به مو ها نرسد. 

صفحه و قدرت تنظیم حرارت اتو مو

طول سیم 

شاید این ‌موضوع اصلاً مهم به‌ نظر نرسد ولی طول سیم مو یکی از مهم‌ ترین فاکتور هایی می‌باشد که در لیست راهنمای خرید بهترین اتو مو می‌گنجد. طول سیم مناسب به شما کمک می‌کند تا بتوانید بدون هیچ‌ گونه مشکل و درگیری به اتو کردن مو های خود بپردازید. معمولاً آینه ‌ها ممکن است دور از پریز های برق قرار داشته باشند. به ‌همین دلیل شما باید از اتو های مویی استفاده کنید که طول سیم آن‌ها زیاد می‌باشد. همچنین اگر شمای یک آرایشگر هستید و می‌خواهید یک اتوی مو را برای سالن خودتان بخرید باید حتما به سراغ اتو مو هایی بروید که طول سیم آن‌ ها بلند است. به ‌صورت استاندارد طول سیم اتو حدود دو و نیم متر می‌باشد تا شما بتوانید به‌ راحتی آن را به برق بزنید و از آن بهره ببرید.

شکل اتو های مو بازار چگونه است؟

شکل و جنس در انتخاب بهترین اتو مو مناسب شما بسیار مهم است

مورد دیگر که شما هنگام خرید اتوی مو باید به آن دقت داشته باشید شکل صفحه می‌باشد. اتو های مو اشکال گوناگونی دارند و برای اهداف خاصی طراحی و تولید شدند. شما به‌ هیچ ‌عنوان نباید بدون توجه به شکل آن ‌ها به سراغ خرید اتو مو بروید زیرا ممکن است استفاده از آن ‌ها را برای شما نامناسب کند. شکل لبه ‌های اتو مو کاربردی‌ترین قسمت اتو مو می‌باشد که می‌تواند برای فر کردن مو ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به‌ هر حال توجه به این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا یک محصول بسیار با کیفیت و عالی را خریداری کنید و برای مدت ‌زمان طولانی از خرید محصول دیگر بی‌نیاز بمانید..

بخوانید  بهترین رژلب با بهترین مارک کدام است؟ (7 مدل)

بهترین اتو مو موجود در بازار

اتو مو رمینگتون مدل S8590

اتو مو رمینگتون مدل S8590

این اتو مو دارای تکنولوژی های روز دنیا و خاصیت درمانی می باشد.از نکات مثبت اتو مو مدل S8590 مینگتون میتوان به قابلیت تنظیم دما در 5 حالت و خاموشی خودکار پس از 60 است. این محصول در مقایسه با بقیه محصولات موجود در بازار دارای وزن زیادتری میباشد. این دستگاه که دارای کیف 100% ضد حرارت است دارای صفحات سرامیکی با خاصیت کراتین کردن مو است.بهترین اتو مو رمینگتون از حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب برخوردار می باشد.

این اتو مو مدل S8590 رمینگتون دارای 2.5 متر سیم و دکمه و دکمه تقویت توربو می باشد.از نکات ویژه این دستگاه سنسور تنظیم دما بر اساس نوع مو است.این محصول دارای سیستم خاموشی خودکار می باشد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن15
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما230

اتو مو پرومکس مدل 5757K

اتو مو پرومکس مدل 5757K

این دستگاه دارای بدنه ضد لغزش بوده و صفحه نمایش است.اتو مو پرومکس مدل 5757K دارای قابلیت تنظیم دما در 6 حالت از 220 تا 240 درجه می باشد. این محصول توانایی کراتینه کنندگی دارد تا موهایی درخشان تر، صافتر، سالمتر و بدون وز شدگی داشته باشید.

این اتو مو کیف نگه‌داری با لایه‌ی داخلی نسوز را دارا می باشد که طول سیم آن 3 متر می باشد.عرض صفحات این دستگاه 26 میلیمتر است و حلقه ای جهت آویختن را دارا می باشد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن30
جنس صفحهسرامیک تورمالین
حداکثر دما240

اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00

اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00

اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00 قابلیت تنظیم دما در 2 حالت را دارد.این محصول دارای صفحات سرامیکی کراتینه کننده می باشد که موها را درخشان و بدون وز شدگی می کند. حداکثر دمای این اتو مو 230 درجه می باشد که در دو دمای 180 و 230 درجه تنظیم می شود.

این محصول برای اتو کشی و حالت دهی آسان و سریع طراحی شده است.صفحات سرامیکی این اتو مو 100 میلیمتر بوده و قفلی جهت ایمنی بیشتر را دارا می باشد. این دستگاه برای پخش دما در تمام سطح صفحات مجهز به قابلیت ترمو پرفکت است که مو ها را در معرض گرمای بیش از حد قرار نمی دهد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن30
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما220

اتو مو رمینگتون مدل S7412/00

اتو مو رمینگتون مدل S7412/00

این محصول دارای صفحه نمایشگر از نوع LCD می باشد که اطلاعاتی از شرایط اتو مو می دهد. این دستگاه سیمی به طول 1.8 متر است که در انتهای جعبه تعبیه شده و برای استفاده در آرایشگاه نیز مناسب می باشد. رنگ این اتو مو سفید با ترکیبی از مشکی است که ظاهری زیبا به آن داده است.اتو مو رمینگتون مدل S7412/00 در 15 ثانیه گرم می شود. این محصول دارای سیستم خاموشی خودکار است که پس از 60 دقیقه اتو مو را خاموش می کند.

این دستگاه در محدوده دمایی 150 تا 230 درجه ای گرم می شود که با صفحه ی تیتانیومی خود باعث صاف و خوش حالت شدن موها می شود. اتو مو رمینگتون مدل S7412/00 سیم گردان دارد که باعث می شود حین کار سیم دستگاه پیچ نخورد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن15
جنس صفحهتیتانیوم
حداکثر دما230

اتو مو پرومکس مدل 5500

اتو مو پرومکس مدل 5500

اتو مو پرومکس مدل 5500 مجهز به کلید چرخشی برای تنظیم دما از ۸۰ تا ۲۱۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است. این محصول به کمک صفحات سوراخ‌داری که دارد برای موهای خشک و نم دار مناسب می باشد و بخار حاصل از رطوبت به مو ها حالت نرم تری می دهد. بدنه این دستگاه برای جلوگیری از لیز خوردن و به دست گرفتن راحت و لذت بخش از لاستیک ضد لغزشی پوشیده شده است.

مناسب بودن این اتو مو برای موهای بلند و متراکم به دلیل صفحات 45 میلی‌متر آن است. این محصول سیمی به طول 3 متر دارد و در محل اتصال به بدنه حالتی چرخشی دارد که باعث می شود از گره خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری شود و کار کردن با اتو مو راحت شود.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما210

اتو مو رمینگتون مدل S9100

اتو مو رمینگتون مدل S9100

اتو مو رمینگتون مدل S9100 محصولی است که موها را بدون آسیب رساندن به بافت مو صاف کرده و به دلیل استفاده از صفحات سرامیکی سر آن مو ها رو به سرت صاف می کند. ویژگی خاص این صفحات سرامیکی این محصول نسبت به محصولات مشابه این است که موها را تا 5 برابر صاف نموده و پس از هر بار عبور از بین صفخات تا 50 درصد صاف‌تر می‌شوند. این دستگاه سیمی به طول 1.6 متر دارد که چرخان بودن آن باعث می شود به‌راحتی در منزل و یا سالن های آرایشی استفاده شود.

بخوانید  21 مدل بهترین پاور بانک با کیفیت سال 2022

این محصول دارای قابلیت تنظیم دما در 9 حالت در گستره دمایی تا 230 درجه سانتیگراد می باشد که برای داشتن موهایی با ظاهری شاداب، صاف و زیبا مجهز فناوری هوشمند Opti Heat است. نشان دادن دمای محصول به کمک صفحه نمایش دیجیتال به رنگ آبی است و با کلید های +و- دما کم یا زیاد می شود.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن30
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما230

اتو مو پرومکس مدل 5858K

اتو مو پرومکس مدل 5858K

اتو مو پرومکس مدل 5858K صفحاتی سرامیکی با روکش کراتینی دارد و طوری ظراحی شده که بین آنها مسطح بوده و فضای بیرونی آن منحنی شکل است. این خصوصیت به این دلیل است که از دستگاه برای صاف‌کردن و همچنین برای فرکردن موها استفاده کرد. برای تغییر حالت آن بدین صورت است که برای صاف کردن باید مو ها را بین صفحات قرار داد زیرا در این حالت بین صفحات داغ است . برای فر کردن باید مو ها را به دور دستگاه پیچید زیرا در این حالت قسمت های بیرونی آن داغ است که برای این تغییر حالت دکمه ای روی محصول تعبیه شده است.

این محصول قابلیت تنظیم دما در بازه ی 5 درجه ای در گستره دمایی تا 230 درجه است که صفحه نمایشی بدین منظور بر روی دستگاه قرار دارد. این اتو مو سیمی به طول 3 متر دارد. استفاده راحت و حرفه ای از این دستگاه به دلیل چرخان بودن سیم این محصول می باشد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن30
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما230

اتو مو بابیلیس مدل ST387SDE

اتو مو بابیلیس مدل ST387SDE

از نکات مثبت اتو مو بابیلیس مدل ST387SDE مقاومت در برابر گرما و داشتن عایقی الکتریسیته می باشد که باعث کاهش انتقال الکتریسیته و پایین آمدن خطر استفاده از آن می شود. جنس صفحات این محصول سرامیک است که در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و دیرتر فرسوده می شود. این محصول به دلیل داشتن کفه هایی باریک برای افرادی که میخواهند موهای خود را حالت داده و در عین حال موهایشان کوتاه است مناسب می باشد.

این محصول با میتواند مولکول های آب را بشکند و موهای مرطوب را به سرعت خشک نماید و جذب این یون ها موها را نرم و لطیف می نماید. این قابلیت به دلیل استفاده از فناوری تولید یون است که میلیون ها یون را تولید می کند. استفاده از این اتو مو باعث می شود آسیب کمتری به موها برسد که به دلیل حفظ چربی در نتیجه جذب یون های تولید شده است.

صاف شدن سریع مو ها در نتیجه استفاده از دکمه ای به نام‌ Intense همچنین لطیف شدن آنها به دلیل استفاده از دکمه Protect می باشد. این دستگاه گستره دمایی ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه سانتی‌گراد دارد که در 6 حالت می توان آن را تنظیم نمود. استفاده نکردن از این دستگاه پس از مدت کوتاهی توسط سیستم خاموش شدن خودکار باعث خاموشی این دستگاه می شود که این ویژگی طول عمر آن را افزایش می دهد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما235

حالت دهنده مو کیمی مدل 2119

حالت دهنده مو کیمی مدل 2119

حالت دهنده مو کیمی مدل 2119 در گستره دمایی 140 تا 220 درجه سانتیگراد تنظیم می شود که توسط چراغ های نشانگر تعبیه شده در دستگاه نشان داده می شود. همچنین این محصول سیستم ایمنی قفل دما دارد. جنس صفحات این محصول سرامیک است و اندازه آن متوسط است که می تواند موهای کوتاه و متوسط را اتو کند.

این دستگاه سیمی به طول 1.78 متر دارد. این محصول به رنگ به مشکی با رده هایی صورتی است.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن30
جنس صفحهسرامیک
حداکثر دما220

اتو مو بابیلیس مدل ST450E

اتو مو بابیلیس مدل ST450E

این محصول دارای قابلیت تنظیم دما در 6 حالت در گستره دمایی 140 تا 235 درجه دارد. این محصول گرما را بر اساس نوع مو بطور خودکار می تواند تنظیم کند. 140 تا 160 درجه مخصوص موهای ظریف یا ریز، ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه مخصوص موهای معمولی با توزیع گرمای برابر، ۲۲۰ تا ۲۳۵ درجه مناسب موهای ضخیم که نمایشگر دیجیتال تعبیه شده بر روی دستگاه دما را نشان می دهد.

اتو مو بابیلیس مدل ST450E الکتریسیته ساکن را خنثی و از برق دهی مو ها جلوگیری می کند. جنس صفحات این اتو مو از سرامیک پیشرفته بوده و عرض آنها 28X120 میلی متر می باشد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن
جنس صفحهسرامیک پیشرفته
حداکثر دما235

اتو مو والرا مدل SWISSX Agility Ionic

اتو مو والرا مدل SWISSX Agility Ionic

این محصول دارای صفحاتی از جنس تورمالین است که با تولید یون منفی احتمال آسیب به مو ها را کاهش می دهد. این دستگاه در مدت 20 ٍثانیه به حداکثر دمای خود که 230 درجه است، می رسد. اتو مو والرا مدل SWISSX Agility Ionic برای کاهش خطرات درپوش محافظ دارد. همچنین برای افزایش ایمنی سیستم هشدار و خاموشی خودکار نیز در آن تعبیه شده است.

این اتو مو سیمی به طول سه متر دارد که که برای راحتی کار چرخان می باشد. همچنین طراحی ارگونومیک آن کاربری بسیار لذت بخش را به استفاده کننده محصول هدیه می دهد.

قابلیت تنظیم دمادارد
مدت زمان گرم شدن۲۰
جنس صفحهتورمالین
حداکثر دما230

پرفروش ترین اتو مو بازار

برای خرید پرفروش ترین اتو مو بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.