منوی دسته بندی

بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی با مارک و قیمت خوب 2022

اسپرسوساز‌ها دستگاه‌هایی منحصر به فرد محسوب می‌شوند و امروزه در انواع و مدل‌های مختلفی قابل خریداری هستند. این دستگاه‌ها می‌توانند با تهیه یک فنجان قهوه‌ی خوشمزه خستگی را از شما دور کنند و لحظات شیرینی را برای شما رقم بزنند. در ادامه قصد داریم تا راهنمایی‌هایی را به منظور نحوه‌ انتخاب و خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی به شما عزیزان ارائه دهیم.

بهترین اسپرسو ساز‌های خانگی و صنعتی چه ویژگی‌هایی را دارند و چه مواردی باید در هنگام خرید این دستگاه‌ها در نظر گرفته شود؟

راهنمای خرید دستگاه اسپرسو ساز

تعداد نازل‌های اسپرسو ساز

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، امروزه دستگاه‌های اسپرسو ساز در انواع مختلفی تولید می‌شوند و این دستگاه‌ها از نظر برخی از ویژگی‌ها تفاوت‌های زیادی را با یکدیگر دارند. بطور کلّی، دستگاه‌های اسپرسو ساز می‌توانند دارای نازل‌های مختلفی همچون نازل بخار آب و یا نازل آب جوش باشند و این نازل‌ها می‌توانند بر اساس نوع و مدل دستگاه به صورت مجزّا و یا یکپارچه طرّاحی شوند. نازل آب جوش یکی از اجزای بسیار مهم دستگاه‌های اسپرسو ساز محسوب می‌شود و بهترین اسپرسو ساز‌های خانگی معمولاً به همراه یک نازل آب جوش مجزّا و مستقل تولید می‌شوند و این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید آب جوش مورد نیاز خود برای درست کردن انواع نوشیدنی‌های گرم را در مدّت زمانی کوتاه تهیه کنید و دیگر زمان زیادی را برای تهیه آب جوش هدر ندهید. همچنین، برخی از مدل‌های خانگی گران قیمت و یا مدل‌های صنعتی و نیمه صنعتی دارای نازل جداگانه‌ای هستند که وظیفه‌ی اصلی آن تولید بخار آب می‌باشد. شاید در نگاه اوّل این نازل قطعه‌ای اضافی برای اسپرسو ساز‌های خانگی به نظر برسد و این ادّعا تا حدودی نیز درست است ولی بهتر است به این مورد توجّه داشته باشید که وجود نازل بخار این اجازه را به شما می‌دهد تا بتوانید کف مورد نیاز خود را برای تزئین و یا خوشمزه‌تر کردن قهوه‌ی به راحتی تهیه کنید. همچنین، در برخی از مدل‌ها نازل‌های بخار و آب جوش به صورت ترکیبی طرّاحی شده‌اند و با چرخاندن نازل در جهت‌های مختلف می‌توان عملکرد آن را تغییر داد.

دستگاه‌های اسپرسوساز در مدل‌های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی قابل خریداری هستند

جنس بدنه و مجاری داخلی و طرّاحی دستگاه اسپرسو ساز

این موارد نیز از دیگر ویژگی‌هایی هستند که باید در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپرسو ساز در نظر گرفته شوند و بررسی دقیق جنس بدنه و یا مجاری داخلی دستگاه قسمت عمده‌ای از دردسر‌های بعدی شما را برطرف خواهد کرد. امروزه از آلیاژ‌های مختلفی به منظور ساخت بدنه و لوله‌های داخلی اسپرسوساز استفاده می‌شود ولی باید به این مورد توجّه داشته باشید که همچنان استیل ضد زنگ بهترین انتخاب برای ساخت مجاری داخلی این دستگاه‌ها می‌باشد زیرا اسپرسوساز‌های خانگی و نیمه صنعتی به صورت دائمی در مواجهه با بخار آب و رسوبات قهوه قرار دارند و امکان مسدود شدن و یا فرسودگی قطعات داخلی آن‌ها بالاتر است و به همین دلیل است که باید از آلیاژ‌های مقاوم و باکیفیّت برای این منظور استفاده شود تا عمر مفید دستگاه‌های اسپرسو ساز در اثر استفاده دچار کاهش نگردد. با این حال، بهترین اسپرسو ساز‌های خانگی و صنعتی همگی این ویژگی را دارا می‌باشند و نیازی به نگرانی بیش از حد در رابطه با این موضوع وجود ندارد. همچنین، در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپرسو ساز برای مصارف خانگی بهتر است که طرّاحی دستگاه‌ را نیز در نظر بگیرید. اسپرسوساز‌های خانگی معمولاً از زیبایی بیشتری نسبت به مدل‌های صنعتی و نیمه صنعتی برخوردار هستند ولی این مدل‌ها از نظر عملکرد نمی‌توانند پا به پای مدل‌های صنعتی رقابت کنند و چنانچه عملکرد دستگاه بیشتر از زیبایی آن برای شما اهمیّت دارد بهتر است که به سراغ مدل‌های نیمه صنعتی بروید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که جنس اسپرسو ساز با بدنه ی بهترین فرنچ پرس های بازار کاملا متفاوت است.

بهترین اسپرسو ساز‌ها و مدل‌های گران قیمت به سیستم شستشو‌ی اتوماتیک و سیستم فیلتر آب مجهّز هستند

مجهّز بودن اسپرسو ساز به سیستم شستشو و سیستم فیلتر آب

سیستم شستشو یکی از امکاناتی است که می‌تواند موجب افزایش قیمت دستگاه شود و تنها بهترین اسپرسو ساز‌های خانگی و صنعتی به این سیستم مجهّز هستند. برخی از مردم گمان می‌کنند که این سیستم قطعه‌ای اضافی و بدون کاربرد برای مدل‌های خانگی است و در این رابطه باید عنوان کنیم که این عقیده بسیار غلط است. بسیاری از مردمی که برای خرید دستگاه اسپرسو ساز اقدام می‌کنند اطّلاعات چندانی را در رابطه با نحوه‌ی شستشو و تمیز کردن دستگاه در اختیار ندارند و این مسئله باعث می‌شود تا مجاری داخلی اسپرسو ساز زود‌تر از موعد فرسوده و مسدود شوند و مشکلات دیگری برای خریداران ایجاد گردد. بنابراین، به شما توصیه می‌کنیم که در هنگام خرید بهترین اسپرسو ساز برای مصارف خانگی و استفاده در کافه‌های کوچک همواره به سراغ مدل‌های دارای سیستم شستشوی اتوماتیک بروید تا ضمن صرفه جویی در زمان تهیه قهوه، از فرسوده شدن دستگاه خود جلوگیری نمایید. سیستم فیلتر آب نیز قطعه‌ای لازم برای تمامی دستگاه‌ها می‌باشد زیرا آب مناطق مختلف ایران از نظر املاح معدنی به هیچ عنوان استاندارد نیست و این مسئله باعث خواهد شد تا طعم قهوه شما تغییر کند و رسوبات آب در مجاری داخلی دستگاه ته نشین شوند و عمر مفید اسپرسو ساز شما را کاهش دهند.

برخی از مدل‌ها علاوه بر اسپرسو امکان تهیه سایر انواع قهوه را نیز برای خریداران فراهم می‌کنند

بالا بودن کیفیّت ساخت گروپ قهوه

گروپ قهوه یا پرتافیلتر اصلی‌ترین جزء دستگاه‌های اسپرسو ساز است و باید از نظر کیفیّت ساخت و طرّاحی در بهترین سطح قرار داشته باشد. گروپ قهوه قطعه‌ای از دستگاه است که قهوه‌ی آسیاب شده در آن ریخته می‌شود و معمولاً به صورت چرخشی بر روی اسپرسو ساز بسته می‌شود. در صورتی که سر رشته‌ای را از این دستگاه‌ها ندارید می‌توانید از افراد آگاه و یا ماهر برای بررسی پرتافیلتر دستگاه کمک بگیرید زیرا این قسمت از اسپرسو ساز نقش بسیار مهمّی را در میزان غلظت و کیفیّت قهوه بر عهده دارد و حجم کرم اسپرسو را نیز تعیین می‌کند. همچنین، پرتافیلتر برخی از مدل‌های گران قیمت امکان استفاده از فیلتر قهوه و یا کپسول قهوه را نیز به شما می‌دهد و در هنگام بررسی و خرید بهترین اسپرسو ساز‌های خانگی یا مدل‌های نیمه صنعتی این موارد باید در نظر گرفته شوند.

بخوانید  چگونه بهترین چای ساز بازار را انتخاب کنیم؟

توان خروجی دستگاه

اگرچه امروزه بسیاری از دستگاه‌های اسپرسو ساز از نظر توان خروجی در یک سطح قرار دارند و تفاوت ناچیزی میان مدل‌های مختلف دیده می‌شود ولی مدل‌های بی‌کیفیتی نیز در بازار موجود هستند که به دلیل توان پایین‌تر قدرت کافی را برای تهیه قهوه‌های غلیظ‌تر در اختیار ندارند و نمی‌توان بازده مطلوبی را از آن‌ها کسب کرد. توان مصرفی مدل‌های متداول در بین 1100 تا 1700 وات است و این دستگاه‌ها می‌توانند فشار را تا میزان 15 بار افزایش دهند که فشار مناسبی برای تهیه انواع قهوه‌های غلیظ و یکنواخت است.

بیشتر مدل‌های موجود در بازار از نظر توان خروجی در یک بازه قرار دارند

قابلیت ساخت انواع مختلف قهوه

اسپرسو تنها یکی از نوشیدنی‌های با پایه‌ی قهوه است و می‌توان این نوشیدنی دل انگیز و دلچسب را در انواع مختلفی تهیه کرد و از نوشیدن آن لذّت برد. لاته، کاپوچینو و موکا جزو رایج‌ترین انواع نوشیدنی‌های قابل تهیه با کمک قهوه هستند و امروزه دستگاه‌های اسپرسو ساز به گونه‌ای طرّاحی می‌شوند که بتوان از آن‌ها برای ساخت این نوشیدنی‌ها استفاده کرد. بنابراین، چنانچه قصد دارید تا از دستگاه اسپرسو ساز خود به منظور تهیه انواع مختلف نوشیدنی‌های گرم استفاده نمایید بهتر است که در هنگام انتخاب بهترین اسپرسو ساز به قابلیت‌های دستگاه نیز توجّه کنید.

به منظور انتخاب و خرید بهترین اسپرسو ساز از مشاوره افراد متخصص و باتجربه در این زمینه استفاده کنید

سایر ویژگی‌های اسپرسو ساز‌های خانگی

موارد و ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند تصمیم نهایی شما را تحت تاثیر قرار دهند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: گارانتی و خدمات پس از فروش، نوع و تعداد نشانگر‌های دستگاه و قیمت اشاره کرد و از میان این موارد قیمت دستگاه اسپرسو ساز از اهمیّت بیشتری برخوردار است و دستگاه‌های گران قیمت‌تر از امکانات بیشتری برخوردار هستند و قطعاً از نظر فشار بخار و کیفیّت قهوه در سطح ایده‌آل‌تری قرار خواهند داشت.

بهترین مارک اسپرسوساز خانگی موجود در بازار

یکی از نکاتی که باید در خرید یک اسپرسو ساز خوب دانست شناختت بهترین مارک اسپرسو ساز خانگی موجود در بازار است. ما در زیر لیست برند های مطرح اسپرسو ساز را برای شما آماده کرده ایم.

 • دلونگی
 • نوا
 • نسپرسو
 • بوش
 • گوسونیک
 • اسمگ
 • دسینی
 • پیتی کافه

بهترین اسپرسو ساز خانگی موجود در بازار

اسپرسوساز خانگی ارزان زیگما مدل rl-222

اسپرسوساز خانگی ارزان زیگما مدل rl-222

اسپرسوساز زیگما مدل rl-222 دارای ظرفیت مخزن 1.6 لیتری میباشد. این دستگاه با فشار بخار 15 آب را از مخزن قهوه دستگاه برای تهیه اسپرسو عبور می دهد. این دستگاه که می توان آن را بهترین اسپرسو خانگی ارزان موجود در بازار نامیدقابلیت استفاده از پودر قهوه را بهرای تهیه اسپرسو دارا است.

تنظیم بخار در این دستگاه به صورت دستی انجام می شود. این دستگاه دارای دو نازل قهوه می باشد که می تواند به صورت همان دو فنجان اسپرسو را آماده نماید. همچنین این دستگاه که از سیستم خاموشی خودکار بهره مند است می تواند نوشیدنی های اسپرسو کافه، لاته، کاپوچینو و کافه موکا را تهیه نماید.

بخوانید  بهترین مارک تلویزیون ایرانی و خارجی خوش قیمت و مارک خوب
تعداد نازل2
خجم مخزن1.6
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو-کافه لاته-کاپوچینو-کافه موکا

اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ME-ECM2020

اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ME-ECM2020

مباشی تولید کننده ژاپنی لوازم خانگی که در سراسر جهان نام بلندی را برای خود دست و پا کرده است ME-ECM2020 را به عنوان بهترین اسپرسو ساز خانگی مباشی راهی بازار کرده است. این اسپرسو ساز که تا حدوده می توان آن را یک اسپرسو ساز نیمه صنعتی دانست دارای یک عدد نازل قهوه است. این دستگاه که از طراحی بسیار زیبایی نیز بهره مند است از جنس پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است (بویلر از جنس آلمینیوم). این اسپرسو ساز با 20 بار فشار بخار یک اسپرسو بسیار عالی و با کیفیت را برای شما مهیا می نماید.

با استفاده از مباشی ME-ECM2020 می توان آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو و شیر گرم را آماده نمود. گرفتن کف شیر از دیگر ویژگی هایی است که این دستگاه داراست. پودر قهوه در این دستگاه به نوشیدنی های مختلفی تقسیم می شود. به همراه این دستگاه یک تمپر قهوه و یک پیمانه برای ریختن قهوه به دست شما خواهد رسید.

تعداد نازل1
خجم مخزن1.5
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیه آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو و شیر گرم

اسپرسوساز خانگی دلونگی مدل EC685

اسپرسوساز خانگی دلونگی مدل EC685

دلونگی در ساخت اسپرسو ساز ها خود را به عنوان یکی از بهترین های بازار بازار و شاید به نوعی محبوب ترین معرفی کرده است. EC685 یک اسپرسو ساز با طراحی بسیار زیبا برای خانه های شما است که به شما امکان تهیه نوشیدنی های مختلفی را خواهد داد. این اسپرسو ساز با فشار بخار 15 بار توانایی تهیه انواع قهوه گرم ولرم و سرد را مطابق با ذائقه شما دارا است. این دستگاه که برای تهیه قهوه در آن باید از پودر قهوه استفاده نمایید به شما این امکان را می دهد تا غلطت قهوه را نیز مطابق با نیاز خود تنظیم نمایید.

EC685 که ظرفیت مخزن 1.1 لیتری دارد به شما امکان تهیه اسپرسو، کاپوچینو، لاته، ماکیاتو، آمریکانو و هات چاکلت را به می دهد. همچنین دستگاه از سیستم آماده به کار و کاپوچینو ساز بهره مند است. از دیگر ویژگی های این اسپرسو ساز که می توان آن را بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی نامید می توان به تنظیم فشار بخار دستی، قابلیت تولید فوم شیر، سینی چکه گیر، گرم کن فنجان و مجهز بودن به نشانگر سطح آب اشاره کرد.

تعداد نازل2
خجم مخزن1.1
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیه اسپرسو، کاپوچینو، لاته، ماکیاتو، آمریکانو و هات چاکلت

اسپرسو ساز خانگی نوا مدل NCM-149EXPF

اسپرسو ساز خانگی نوا مدل NCM-149EXPF

اسپرسو ساز نوا مدل NCM-149EXPF با جنس استیل یکی از زیبا طرین و البته جذاب ترین مدل های اسپرسو ساز است که می توانید برای خود تهیه نمایید. با استفاده از این اسپرسو ساز نوا شما می توانید اسپرسو، کافه لاته، موکا و کاپوچینو را با بهترین طعم و کیفیت تهیه نمایید. این دستگاه آب موجود در مخزن 1.2 لیتری خود با استفاده از پودر قهوه به بهترین نوشیدنی ها تبدیل می نماید. تمپر قهوه ،تولید کف شیر، حالت آماده به کار، سینی چکه گیر، و نازل بخار از ویژگی های این دستگاه ویژه است.

این دستگاه که دارای یک نازل قهوه است دارای سیستم قطع لحظه ای عملیات ساخت قهوه را دارد. این دستگاه با توان ۱۲۵۰ وات با 15 بار فشار بخار برای شما قهوه و یا هر نوشیدنی مرتبط با قهوه را به بهترین شکل ممکن تهیه می نماید. این دستگاه یکی از بهترین اسپرو ساز های خانگی نوا می باشد. این برند یکی از مطرح ترین برند های تولید کننده این دستگاه در ایران و جهان است.

تعداد نازل1
خجم مخزن1.2
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو-کافه لاته-کاپوچینو-کافه موکا

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

دلونگی مدل BCO420 یکی دیگر از اسپرسو ساز های خوب موجود در بازار است که دارای سیستم کاپوچینو ساز است. این دستگاه به همراه فیلتر آب دارای قابلیت تولید کف شیر است. این دستگاه که دارای نازل بخار است دارای 2 نازل قهوه است که می تواند برای شما بهترین نوشیدنی ها را تهیه نماید. این دستگاه اسپرسو ساز زیبا دارای بدنه استیل است. به طور مجزا در این دستگاه مخزنی برای تهیه قهوه فرانسه نیز فراهم شده است که می توان به واسطه آن برای 10 نفر قهوه اسپرسو تهیه نمود.

بخوانید  بهترین آون توستر بازار در سال 2022 با مارک خوب

برای تهیه قهوه می توانید در تمپر قهوه این دستگاه از پودر قهوه و یا پد مخصوص قهوه استفاده نمایید. از دیگر ویژگی های این دستگاه دلونگی می توان به سینی چکه گیر، صفحه گرم نگدارنده قوری و فیلتر دائمی قهوه اشاره نمود. این دستگاه قهوه را با فشار 15 بار تهیه می نماید.

تعداد نازل2
خجم مخزن1.2
قابلیت استفاده ازپودر قهوه / پد
نوشیدنی قابل تهیهآب جوش – اسپرسو – کافه لاته – کاپوچینو – فرانسه

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC-685

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

بازم هم دلونگی یکی دیگر از انتخاب های خوب ما را در اختیار ما گذاشته است. اسپرسو ساز خوب EC685 یک اسپرسو ساز بسیار خوب و با دوام است که امکانات بسیار خوبی دارد. این دستگاه بسیار زیبا و بدنه استیل دارای دو نازل قهوه است که می توان با استفاده از آن نوشیدنی های اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، کافه موکا، آمریکانو و هات چاکلت را تهیه نمود.سیستم تنظیم میزان غلظت قهوه، کاپوچینو ساز و همچنین تولید کف شیر به واسطه نازل بخار نیز در این دستگاه فراهم شده است.

آب در مخزن 1.1 لیتری این دستگاه و همچنین پودر قهوه برای تهیه بهترین قهوه با این دستگاه کافیست. فاصله لیوان و دستگاه نیز در این دستگاه قابل تنظیم است.سیستم حاموشی خودکار، سینی چکه گیر، گرم کن فنجان، تنظیم دستی میزان بخار و فشار بخار 15 بار از دیگر ویژگی های این دستگاه بسیار خوب اسپرسو ساز است.

تعداد نازل2
خجم مخزن1.1
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو-کافه لاته-کاپوچینو-کافه موکا – آمریکانو – هات چاکلت

اسپرسوساز نسپرسو مدل Creatista Plus همراه با استیمر برای کف شیر

اسپرسوساز نسپرسو مدل Creatista Plus همراه با استیمر برای کف شیر

برند نسپرسو شهرت خود را به علت ساخت اسپرسو ساز های کپسولی که البته به نام این شرکت معمولا نسپرسو ساز نامیده می شوند بدست آوره است. Creatista Plus نسپرسو ساز این شرکت است که همانطور که گفته شد برای تهیه قهوه به کپسول قهوه نیاز دارد. این دستگاه با 19 بار فشار بخار بهترین قهوه ها را برای شما تهیه می نماید. این دستگاه به صورت اتوماتیک 8 مدل نوشیدنی را تهیه می نماید.شما می توانید نوشیدنی های آب جوش، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، ریسترتو، لانگو، شیر گرم، فلت وایت را با این دستگاه تهیه نمایید.

استیمر ویژه کف شیر نیز در این دستگاه تعبیه شده است. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم فاصله نازل با فنجان، سیستم آماده به کار، خاموشی خودکار سیسنه چکه گیر و مخزن آب قابل جابجایی اشاره نمود.نازل بخار، سیستم شستشو خودکار و همچنین سنسور ضد رسوب نیز در بهترین اسپرسوساز نسپرسو تهیه شده است.

تعداد نازل1
خجم مخزن1.5
قابلیت استفاده ازکپسول
نوشیدنی قابل تهیهآب جوش، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، ریسترتو، لانگو، شیر گرم، فلت وایت

اسپرسو ساز بوش مدل TIS 65429RW

اسپرسو ساز بوش مدل TIS 65429RW

بوش نیاز ب معرفی ما ندارد. همه ما این برند مطرح آلمانی تولید کننده لوازم خانگی را می شناسیم TIS 65429 آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، لانگو، شیر گرم، کافه او له را می تواند به بهترین شکل ممکن برای شما آماده نماید. این دستگاه با دو نازل قهوه از یک مخزن آب 1.7 لیتری بهره مند است. البته این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار از قیمت بسیار بالایی برخوردار است اما ویژگی هایی دارد که این قیمت بالا را تا حدودی توجیح می نماید.

به دلیل داشتن آسیاب سر خود این دستگاه می توان علاوه بر پودر قهوه از دانه قهوه نیز برای این دستگاه استفاده نمود. سیستم شست‌وشوی خودکار، تنظیم فاصله لیوان و نازل، و همچنین سیستم های امنیتی از ویژگی های این دستگاه است. این اسپرسو ساز تمام اتوماتیک برای طبخ قهوه از 19 بار فشار بخار استفاده می نماید.

تعداد نازل2
خجم مخزن1.7
قابلیت استفاده ازپودر قهوه – دانه قهوه
نوشیدنی قابل تهیه آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، لانگو، شیر گرم، کافه او له

اسپرسوساز گوسونیک مدل Gem-867

با دو نازل قهوه Gem-867 می تواند در لحظه دو فنچان قهوه خوش طمع را برای شما مهیا نماید. این دستگاه اسپرسوساز گوسونیک که البته قیمت مناسبی نیز دارد برای تهیه یک فنجان قهوه تنهی به این نیاز دارد تا مخزن 1.6 لیتری آن را پر کنید و در تمپر قهوه آن پودر قهوه بریزید. این اسپرسو ساز خوب گوسونیک می تواند نوشیدنی های اسپرسو، لاته و کاپوچینو را به خوبی برای شما تهیه نماید.

Gem-867 دارای پرتافیلتر، نشانگر میزان آب و حالت آماده به کار است. تهیه کف شیر برای کاپوچینو نیز توسط دستگاه به خوبی به انجام میرسد. همچنین دستگاه دارای گرم کننده فنججان و سینی چکه گیر است. این دستگاه با فشار 15 بار برای شما یک قهوه عالی تهیه می نماید.

تعداد نازل2
خجم مخزن1.6
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو-کافه لاته-کاپوچینو-کافه موکا

پرفروش ترین اسپرسوساز خانگی

برای خرید پرفروش ترین پالت اسپرسو ساز خانگی بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

4.8/5 - (21 امتیاز)

یک نظر

 • […] بخوانید  راهنمای خرید بهترین اسپرسو ساز بازار ایران […]

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.