منوی دسته بندی

بهترین رژلب با بهترین مارک کدام است؟ (7 مدل)

بهترین رژلب کدام است

در دنیای امروزه، آرایش کردن و داشتن ظاهری مرتب و تمیز برای خانم ‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. رژلب یکی از ارکان‌ اصلی می‌باشد که در هر آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رژلب ‌ها ویژگی ‌های گوناگونی دارند و همچنین دارای تنوع در جنس و رنگ می‌باشند. ما در ادامه می خواهیم برای شما در رابطه با ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار صحبت کنیم و به شما بگوییم که رژلبی که برای شما گزینه مناسبی است باید چه ویژگی ‌هایی داشته باشد تا شما بتوانید بدون هیچ‌ گونه مشکل و دغدغه‌ای از آن بهره ببرید و صاحب یک آرایش زیبا و سبک شوید.

مهم‌ترین فاکتوری که می‌تواند روی آرایش شما تاثیرگذار باشد رنگ رژلب است؛ پس شما باید به رنگ و بافت آن دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید از یک رژلب باکیفیت استفاده کنید. برند های بسیار زیاد و متنوعی امروزه به تولید انواع مختلف رژلب ‌ها می‌پردازند که هر کدام از این برند ها فاکتور های گوناگونی را مورد توجه خودشان قرار می‌دهند.

برای این که شما متوجه شوید که آیا یک رژلب برای شما گزینه مناسبی می‌باشد یا نه، باید به ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید با دقت به این فاکتور ها، گزینه‌ای عالی و مناسب را برای خودتان خریداری کنید. پس اگر شما نیز کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار بدانید و می‌خواهید متوجه شوید که باید هنگام خرید چه مواردی را مورد توجه خودتان قرار دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید تا برای شما بیشتر در این‌ رابطه صحبت کنیم و به بررسی ویژگی‌ هایی بپردازیم که شما هنگام خرید باید به آن‌ ها دقت و توجه داشته باشید.

بررسی لیست ویژگی های بهترین رژلب بازار

راهنمای خرید بهترین رژلب

در زیر به بررسی ویژگی های مهم بهترین رژ لب های بازار می پردازیم. به شما توصیه می کنیم پیش از خرید حتما تمامی موارد را به صورت کامل بررسی نمایید تا در خرید خود دچار اشتباه نشوید.

رنگ بهترین رژلب 

اولین فاکتوری که می‌تواند در دسته ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار قرار بگیرد، رنگ مناسب رژلب می‌باشد. بازه رنگی مناسب باعث می‌شود که شما از استفاده کردن از رژلب لذت ببرید و گزینه مناسبی را برای خودتان انتخاب کنید. رژلب محصولی است که استفاده می‌شود تا بتواند ظاهر آرایش شما را بهبود ببخشد. به‌ همین دلیل رنگ رژلب از مهم‌ترین فاکتور هایی می‌باشد که می‌تواند به شما کمک کند از یک محصول با کیفیت ‌های شگفت‌ انگیز لذت ببرید. علاوه بر داشتن رنگ مناسب، رژلب باید دارای یکدستی و یکنواختی باشد و در تمام نواحی لب شما دارای یک‌رنگ باشد. رژلب ‌هایی که دارای یکدستی در رنگ نیستند برای شما اصلا گزینه مناسبی نمی‌باشند و باعث ایجاد لکه روی لب شما می‌شوند. پس رنگ رژلب از ویژگی‌ هایی می‌باشد که شما حتما باید هنگام خرید به آن دقت و توجه داشته باشید.

بخوانید  بهترین ریمل حجم دهنده را بشناسید

ماندگاری مناسب 

از دیگر ویژگی‌ هایی که در لیست ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار قرار می‌گیرد ماندگاری مناسب می‌باشد. رژلبی مناسب می‌باشد که در عین نداشتن سنگینی روی لب ماندگاری مناسبی داشته باشد و هنگام غذا خوردن و نوشیدن انواع مختلف مایعات از روی لب شما پاک نشود. همچنین ردی نیز روی قاشق، لیوان و باقی نگذارد. رژلب ‌های بی‌کیفیت معمولاً در طول روز چندین ‌بار نیاز به تجدید کردن دارند. این رژلب ها برای شما گزینه مناسبی نیستند زیرا روی آرایش شما تاثیر گذار می‌باشند. پس اگر شما که روی آرایش خودتان حساس هستید حتما به سراغ رژلب‌ هایی بروید که نیاز به تجدید کردن بیش‌ از اندازه ندارند و تنها با یک یا دو بار تجدید کردن در طول روز پایداری خودشان را روی لب شما حفظ می‌کند.

بررسی لیست ویژگی‌ های بهترین رژلب بازار

داشتن رایحه مناسب 

یک رژلب مناسب باید رایحه خوبی نیز داشته باشد. پس از دیگر ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار داشتن رایحه مناسب و شگفت ‌انگیز می‌باشد. البته داشتن رایحه به‌ خودی‌خود گزینه مهمی نمی‌باشد اما اگر رژلب ‌های ساخته‌ شده عطر نامناسبی داشته باشند هنگام استفاده شما را اذیت می‌کنند و این ‌موضوع اصلا حرفه‌ای نیست. از طرف دیگر رایحه رژلب نباید بیش ‌از حد تند و زننده باشد. داشتن یک رایحه و عطر ملایم که هنگام بو کردن رژلب آن را حس می‌کنیم مناسب‌ترین اندازه برای معطر بودن رژلب می‌باشد. رژلب ‌هایی که عطر بسیار بالایی دارند درصد مواد شیمیایی بیشتری نیز در آن استفاده‌ شده و اصلا برای افرادی که دارای حساسیت ‌های پوستی هستند گزینه مناسبی نمی‌باشد. 

پخش نشدن رژلب روی لب 

از دیگر ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار این می‌باشد که این رژلب ‌ ها بدون این ‌که روی لب شما پخش شوند ساعت ‌ها روی لب باقی بمانند. رژلب ‌ها باید یکنواختی و یکدستی را روی لب شما حفظ کنند.

رژلب یکی از بخش‌ های بسیار مهم در آرایش می‌باشد و هیچ ‌چیز بدتر از این نیست که شما رژلبی را استفاده کنید که تنها با دست کشیدن و یا خوردن اتفاقی چیزی به لب شما، رژلب روی صورت شما پخش شود. هنگامی ‌که رژلب روی پوست صورت شما پخش می‌شود، تنها راه شما برای از بین بردن این اتفاق شستن نواحی دور لب میباشد. این ‌موضوع می‌تواند تاثیر بسیار نامناسبی روی آرایش شما داشته باشد. پس سعی کنید از رژلب هایی استفاده کنید که روی لب شما پخش نشوند.  

داشتن رایحه مناسب در رژ لب خوب از اهمیت بالایی برخوردار است.

چسبناک نبودن 

از دیگر ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار این است که رژلب روی لب‌ های شما نچسبد. این ویژگی دقیقاً نقطه مقابل پخش نشدن می‌باشد. تولید ‌کنندگان برای جلوگیری از پخش شدن رژلب آن‌ ها را به ‌صورت چسبناک درست می‌کنند اما این اتفاق نیست اصلا حرفه‌ای نیست. رژلب ‌هایی که دارای قابلیت چسبناک بودن هستند می‌توانند لب‌ های شما را به یکدیگر بچسبانند و یا خندیدن را برای شما دشوار کنند. اگر شما از این رژلب ‌ها استفاده کنید تنها با یک‌بار خندیدن ترک ‌هایی روی لب شما ایجاد می‌شود که همین موضوع می‌تواند ظاهر رژلب شما را نامناسب‌تر جلوه دهد. اگر میخواهید هنگام حرف زدن لب‌ های شما به یکدیگر نچسبند و یا خط ‌هایی روی لب‌ های شما ایجاد نشود باید به سراغ خرید رژلب‌ های بروید که چسبناک نمی‌باشند و بافتی صاف‌تر و مناسب‌تر روی لب‌ های شما باقی می‌گذارند. 

بخوانید  11 مدل بهترین اتو مو ارزان حرفه ای در سال 2022

سبک بودن بهترین رژلب

رژلب‌ های مناسب باید سبک باشند و هیچ‌ گونه حس سنگینی روی لب شما باقی نگذارند. علاوه ‌بر نامناسب تر جلوه داده شدن آرایش شما، استفاده از این ‌گونه رژلب ‌ها می‌تواند باعث ایجاد حس سنگینی شود.

بدون سرب بودن

همان ‌طور که ممکن است همه شما بدانید یکی از مهم‌ترین ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار این است که رژلب ‌ها سالم باشند. شما نیز قطعا این‌ موضوع را شنیده‌اید که برخی رژلب ‌ها دارای سرب می‌باشند. رژلب به دلیل این ‌که با مجرای تغذیه ما ارتباط مستقیم دارد اگر دارای مواد ناسالم باشد می‌تواند باعث ایجاد مسمومیت شود. به ‌همین دلیل شما باید به سراغ خرید رژلب‌ هایی بروید که دارای سرب نمی‌باشند و از سلامت شما محافظت می‌کنند. اگر سلامتتان برای شما بسیار مهم می‌باشد حتما هنگام خرید به این‌ موضوع دقت داشته باشید که رژلب‌ هایی را بخرید که دارای سرب نباشند. 

بهترین رژ لب نباید سلامت شما را به خطر بیندازد

استفاده از رژلب ‌های آب‌رسان

اگر می‌خواهید علاوه‌بر زیباتر بودن آرایشتان به‌ سلامت لب‌ های خودتان نیز کمک کنید، بهتر است به سراغ خرید رژلب‌ های آب‌رسان بروید. پس یکی دیگر از ویژگی ‌های بهترین رژلب بازار قابلیت آب ‌رسان بودن این رژلب ‌ها می‌باشد. رژلب ‌ها می‌توانند باعث ایجاد پوسته ‌های گوناگونی روی لب شما شوند و این ‌موضوع می‌تواند دردناک باشد. استفاده از رژلب‌ هایی که دارای قابلیت آب ‌رسانی می‌باشند می‌تواند از پوست شما محافظت کنند و بافت پوست لب شما را به ‌طور کاملاً یکدست حفظ کند. در واقع رژلب ‌های آب‌رسان مناسب‌ترین و بهترین رژلب ‌هایی می‌باشند که می‌تواند به بهبود شرایط لب‌ های شما بپردازند و سلامت آن ‌ها را تضمین کنند.

بهترین مارک رژلب کدام است؟

پس از اینکه ویژگی های یک رژلب خوب راشناختیم باید از میان برند های معتبری که در بازار موجود هستند یک انتخاب خوب انجام دهیم. در زیر بهترین مارک رژلب موجود در بازار ایران را برای شما لیست کرده ایم.

 • این لی
 • الیزا
 • گلدن رز
 • کالیستا
 • مای
 • میبلین
 • شون
 • فلورمار
 • بورژوآ
 • نوت

بهترین رژلب بدون سرب بازار ایران کدام اند؟

با شناخت همه موارد در رابطه با بهترین رژ لب ها وقت آن است تا مدل های متفاوت بهترین رژلب بدون سرب را به شما معرفی کنیم. سعی کرده ایم تا مدل هایی را از برند های مطرح دنیا در این بخش برای شما معرفی نماییم

بهترین رژ لب جامد بورژوآ مدل Rouge Velvet شماره 02

رژ لب جامد بورژوآ مدل Rouge Velvet شماره 02

مدل Rouge Velvet برند فرانسوی بورژوا یکی از پرطرفدارترین رژلب ها در بازار ایران است که که از کیفیت خوبی بهره مند است و دارای ماندگاری 24 ساعته است. این رژلب حاوی موم‌های رطوبت رسان علاوه بر بافتی سبک و ابریشن گونه از رنگی عمیق برخوردار است و همچنین در ساخت این محصول به رنگ بندی های آن نیز توجه شده است.

بخوانید  بهترین مارک رژگونه در سال 2021
تولید کنندهفرانسه
حجم محصول2.4 گرم

رژ لب جامد کالیستا مدل Matt شماره M30

رژ لب جامد کالیستا مدل Matt شماره M30

محصولات کالیستا که البته در ایران نیز تولید می شوند در بین زنان و دختران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردارند. رژ لب matt کالیستا یک محصول محبوب با بافتی جامد، ما، نرم و روان است. از ویژگی های این محصول می توان به ماندگاری بالا و رایحه بسیار خوب آن اشاره نمود. این محصول به آسانی بر روی لب ها پخش شده و باعث خشکی لب ها نیز نخواهد شد. این محصول از رنگ بندی های متنوعی برخوردار است.

تولید کنندهایران
حجم محصول4 گرم

رژ لب جامد نوت سری Mattemoist شماره 312

رژ لب جامد نوت سری Mattemoist شماره 312

رژ لب نوت سری Mattemoist از محصولات مورد تایید متخصصین پوست است که مبدا برند آن ترکیه است. این مصول دارای ویتامین e از خشکی و ترک لب جلوگیری میکند.این محصول فاقد پارابن و دارای روغن ماکادمیا است. همچنین رنگ بندی کامل و ماندگاری بالا از دیگر ویژگی های این محصول است که آن را در میان بهترین رژلب های بازار قرار داده است.

تولید کنندهترکیه
حجم محصول4.5 گرم

رژ لب جامد دبورا سری Red مدل Atomic شماره 07

رژ لب جامد دبورا سری Red مدل Atomic شماره 07

دبورا سری Red مدل Atomic از سری رژ لب های محبوب ایتالیایی در بازار ایران است که دارای ماندگاری بالا و ضد حساسیت است. این محصول که دارای بافت مخملی و نرم است با پوشش دهی یکدست بر روی لب ها از سنگینی بر روی لب جلوگیری میکند. این محصول به آبرسانی به لب ها کمک میکند و همچنین حاوی عصاره Rosa Canina، ضد اکسید، ضد پیری و خاصیت بازسازی کننده است.

تولید کنندهایتالیا
حجم محصول4.4 گرم

بهترین رژ لب مایع ایرانی : کالیستا مدل Vivid Shine شماره S36

بهترین رژ لب مایع : کالیستا مدل Vivid Shine شماره S36

کالیستا را پیش از این به عنوان یکی از برترین های حوزه لوازم ارایش ایرانی به شما معرفی کرده بودیم. کالیستا مدل Vivid Shine در میان لیست بهترین رژ لب مایع برای خود جایگاه ویژه ای دارد. این محصول دارای ساختار براق بوده و می تواند به صورت کاملا یکنواخت سطح لب را پوشش دهد. همچنین این رژ لب مایع از ماندگاری بسیار بالایی بر روی لب ها برخوردار است.

تولید کنندهایران
حجم محصول6 میلی لیتر

بهترین لیپ گلاس : رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 16

بهترین لیپ گلاس : رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 16

برند ترکیه ای گلدن رز بهترین لیپ گلاس خود را با ماندگاری بالا و قیمت مناسبی نسبت به رقبا به بازار ارائه کرده است. این محصول در ساختار خود از ویتامین e بهره متد است و همچنین ماندگاری بسیار خوبی بر روی لب ها دارد. از دیگر نکات این رژ لب مایع می توان به رنگ بندی متنوع این محصول اشاره کرد.

تولید کنندهترکیه
حجم محصول5.5 میلی لیتر

بهترین رژ لب مدادی : مای مدل SEMI MATT سری Black Diomond شماره 15

بهترین رژ لب مدادی : مای مدل SEMI MATT سری Black Diomond شماره 15

برند مای تولید کننده بهترین رژلب مدادی ایرانی است که مدل SEMI MATT سری BLACK Diamond را با رنگ بندی متنوع و کیفیت بسیار بالا روانه بازار کرده است این محصول ظاهری بسیار خاص و جذاب به لب های شما بخشیده و باعث پوسته پوسته و همچنین خشک شدن لب های شما نخواهد شد.

تولید کنندهترکیه
حجم محصول30 گرم

5/5 - (1 امتیاز)

یک نظر

 • […] تا حدی خوب و قابل قبول است که می توان آنرا به عنوان یک رژلب خوب نیز مورد استفاده قرار داد. این محصول نیز همچون سایر […]

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.