منوی دسته بندی

بهترین ماکروفر (مایکروویو) با مارک و قیمت مناسب

بهترین ماکروفر و مایکروویو کدام مارک است

با توجه به زندگی ‌های شلوغ و پرمشغله امروز و کمبود وقت، استفاده از ابزار هایی که می‌توانند روند انجام فعالیت‌ ها را سریع‌تر کنند، بسیار تاثیرگذار است. همان‌ طور که ممکن است همه شما بدانید، یکی از کاربردی‌ترین لوازمی که در هر آشپزخانه‌ای موجود می‌باشد ماکروفر می‌باشد. به همین دلیل شما باید به ویژگی های بهترین ماکروفر در هنگام خرید دقت کنید. ماکروفر ابزاری است که می‌تواند طیف بسیار گسترده‌ای از فعالیت‌ ها را برای شما انجام دهد و به شما کمک کند تا فعالیت ‌های گوناگونی مثل گرم کردن، پختن، یخ زدایی، گریل کردن و موارد دیگر را با استفاده از آن انجام دهید.

استفاده از ماکروفر نه ‌تنها می‌تواند سرعت پختن غذا ها را برای شما بالاتر ببرد، بلکه می‌تواند باعث شود که شما در انرژی،  در زمان، و در هزینه خودتان صرفه‌جویی کنید. شاید پختن غذا روی گاز و گرم کردن آن انرژی بسیار زیادی را استفاده کند؛ اما شما می‌توانید دقیقاً با انرژی بسیار کمتری همان فعالیتی را با ماکروفر انجام دهید و به گرم کردن غذای خودتان بپردازید. امروزه پیشرفت چشمگیری در ابزار های آشپزخانه شکل ‌گرفته و این پیشرفت‌ ها روز به ‌روز فراتر می‌روند. انواع بسیار مختلف و متفاوتی از قابلیت ‌ها در ابزار هایی مثل مایکروویو وجود دارند که می‌تواند زندگی را بیش‌ از پیش برای ما راحت‌تر سازند. اگر شما کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با ویژگی های بهترین ماکروفر بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

ویژگی های بهترین ماکروفر کدام ها میباشند؟

چک لیست ویژگی ‌های بهترین ماکروفر

ماکروفر ها ابزارهایی هستند که امروزه طرف ‌داران بسیار زیادی دارند و می‌تواند به ما کمک کنند تا راحت‌تر بسیاری از فعالیت ‌ها را انجام دهیم. به ‌همین دلیل شما هنگام خرید باید به ویژگی‌ های بهترین مایکروویو دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید گزینه مناسب را برای خودتان خریداری کنید. حال بیایید با یکدیگر ویژگی های بهترین ماکروفر را بررسی کنیم تا بتوانیم متوجه شویم که باید کدام یک از این ویژگی‌ ها را در لیست اولویت‌ های خود قرار دهیم، و بدون هیچ‌ گونه مشکلی از خرید خود لذت ببریم. 

اندازه بهترین مایکروویو 

مورد اولی که شما باید آن را در چک لیست ویژگی های بهترین ماکروفر بررسی کنید، اندازه ماکروفر می‌باشد. شما باید با توجه به فضای آشپزخانه‌ای که در اختیار دارید قبل ‌از خرید مناسب‌ترین اندازه برای بهترین مایکروویو خود را انتخاب کنید تا بتوانید به خرید مایکروویو در آن اندازه بپردازید. شما باید فضایی که قرار است ماکروفر را در آن فضا قرار دهید را اندازه‌گیری کنید تا بتوانید ماکروفری را بخرید که در آن فضا جای بگیرد.

بخوانید  بهترین بخارپز بازار در سال 1400 کدام مارک است؟

شما باید به‌ طور کامل ارتفاع، عمق، و عرض فضا را اندازه ‌گیری کنید و به‌ دنبال خرید مایکروویو در این اندازه ‌ها باشید. بی‌دقتی در این زمینه می‌تواند باعث خرید یک محصول نادرست شود. علاوه ‌بر این، موضوع شما باید به ظرفیت ماکروفر نیز دقت داشته باشید. مایکروویو ها در ظرفیت ‌های گوناگونی مثل بیست لیتر، بیست و پنج لیتر، بیست و هشت لیتر و ظرفیت ‌های دیگر به فروش می‌رسند. شما می‌توانید با توجه به ظرفیت مدنظر خودتان، گزینه مناسب برای خود بخرید. 

چک لیست ویژگی ‌های بهترین ماکروفر و مایکروویو

توان مصرفی 

مورد دیگری که شما باید آن را در چک لیست ویژگی های بهترین ماکروفر قرار دهید توان مصرفی مایکروویو می‌باشد. ماکروفر ها ابزار هایی می‌باشد که با برق کار می‌کنند، به ‌همین دلیل دقت به توان مصرفی آن‌ ها بسیار مهم می‌باشد. توان معمولاً با وات نشان داده می‌شود و به معنی قدرت دستگاه می‌باشد. هر چه توان یک دستگاه بالاتر باشد، این دستگاه می‌تواند سریع‌تر و به ‌صورت باکیفیت‌تری غذای شما را بپزد و یا آن را گرم کند.

تعداد بسیار زیادی از مایکروویو ها قدرتی حدود ششصد تا هزار و دویست وات را دارند. مایکروویو های بزرگ‌تر می‌توانند قدرت ‌های بیشتری نیز داشته باشند. شما باید با توجه به نیاز خودتان به سراغ خرید یک مایکروویو مناسب بروید. هرچه اندازه ماکروفر بزرگ‌تر باشد، توان مصرفی آن نیز بالاتر می‌رود. پس شما باید حتما به میزان استفاده خودتان دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید مایکروویوی با توان مناسب را برای خود خریداری کنید و از مزایایی که این مایکروویو برای شما دارد بهره ببرید. به‌ هر حال توجه کنید که استفاده از مایکروویو با توان بالا، مصرف برق بالایی را نیز با خود همراه دارد. 

داشتن برنامه پخت برای بهترین ماکروفر ضروری است

یکی از ویژگی های بهترین ماکروفر داشتن برنامه پخت منظم و تاثیر گذار می‌باشد. برنامه ‌های پخت دستورالعمل‌ هایی می‌باشند که می‌تواند به شما کمک کنند تنها با فشردن یک دکمه انواع بسیار مختلف و متفاوتی از مواد غذایی را بپزید و یا آن ‌ها را گرم کنید. این برنامه‌ های پخت به شما کمک می‌کنند تا به ‌صورت پیش‌فرض نیازی به بررسی زمان مورد نیاز پخت یک ماده غذایی در مایکروویو نداشته باشید و تنها با فشردن یک دکمه خیالتان راحت باشد که ماده غذایی شما بدون این‌که بسوزد و یا خام بماند پخته خواهد شد.

هر برنامه پخت به‌ صورت منظم زمان پخت و دمای پخت را تعیین می‌کند و و ماکروفر با استفاده از این دستور پخت، به پخت غذای شما می‌پردازد. اگر شما از برنامه پخت استفاده کنید دیگر نیازی ندارید که به ‌صورت دستی دستوری به ماکروفر خودتان بدهید و احتمال سوختن و یا خام ماندن غذای شما تا حد بسیار زیادی پائین‌تر می‌آید. برنامه پخت شامل دستور های غذای متفاوتی مانند پخت سبزیجات، مرغ، گوشت، کیک، پیتزا، ماهیگیری، لازانیا، و موارد دیگر می‌شود که هر کدام از این برنامه های غذایی، متناسب با ماده غذایی که شما را در مایکروویو قرار می‌دهید تنظیم‌ شده.

داشتن برنامه پخت در ماکروفر

گریل بهترین مایکروویو

گریل کردن یکی از ویژگی ‌هایی می‌باشد که امروزه توسط افراد بسیار زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد. پس یکی دیگر از ویژگی های بهترین ماکروفر، قابلیت گریل کردن می‌باشد. و ماکروفر ها امروزه طوری طراحی شده‌اند تا بتوانند طیف بسیار گسترده‌ای از فعالیت‌ ها را برای شما انجام دهند. گریل کردن یک از این فعالیت ‌ها می‌باشد. قابلیت گریل کردن به شما این امکان را می‌دهد تا یک طیف جداگانه و گسترده‌ای از انواع مختلف غذا ها را برای خودتان بپزید. شما با استفاده از گریل کردن می‌توانید سطح غذای خودتان را برشته کنید و لذت بیشتری از غذایی که می‌پزید ببرید. گریل کردن یکی از ویژگی ‌هایی می‌باشد که می‌تواند برای پخت انواع مختلف غذا ها مانند پیتزا، لازانیا، و حتی مرغ و گوشت مورد استفاده قرار بگیرد و یکی از قابلیت های بسیار جذاب و شگفت ‌انگیز در مایکروویو ها می‌باشد. 

بخوانید  بهترین مارک کیک پز برقی کدام است؟(2021)

قفل کودک مایکروویو

قفل کودک در بهترین ماکروفر

مایکروویو یکی از ابزارهایی است که باید دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. نزدیک شدن بیش‌از حد کودک به این دستگاه می‌تواند خطرات جبران ‌ناپذیری را برای او داشته باشد. پس یکی دیگر از ویژگی های بهترین ماکروفر مجهز بودن به قفل کودک می‌باشد. قفل کودک باید کاملاً در دسترس باشد و به ‌آسانی قابل فعال شدن باشد اما نباید آن ‌قدر در دسترس باشد که حتی کودکان نیز بتوانند از آن استفاده کنند. قفل کودک می‌تواند خیال شما را راحت کند تا در زمانی ‌که شما مراقب کودکتان نیستید اتفاق بدی رخ ندهد.

بی‌اهمیتی به امنیت کودک می‌تواند باعث شود که فرزند شما جایی از بدنش را با ماکروفر بسوزاند و اتفاقات جبران ‌ناپذیری برای سلامت کودک شما بیفتد. پس اگر این فاکتور نیز برای شما مهم می‌باشد، مایکروویوی بخرید که دارای قابلیت قفل کودک می‌باشد. البته به این ‌موضوع توجه داشته باشید که داشتن قفل کودک ضرورتی ندارد و اگر شما گزینه مناسبی را انتخاب کردید که دارای قفل کودک نبود، به دلیل نداشتن این آپشن، این گزینه را از روی‌ میز خودتان برندارید. این آپشن برای بهبود ایمنی کودکان می‌باشد و اگر شما فردی بسیار محتاط و مراقب هستید و مایکروویو دور از دسترس فرزند خود قرار می‌دهید، نیازی نیست که به این آپشن هنگام خرید دقت داشته باشید.

بهترین مارک ماکروفر کدام است؟

خرید یک مایکروویو خوب مستلزم این تا با بهترین مارک ماکروفر نیز آشنایی کامل داشته باشید. همچنین لازم است تا ویژگی های این محصول را نیز به طور کامل بشناسید. در زیر بهترین مارک های ماکروفر را برای شما معرفی میکنیم.

  • سامسونگ
  • پاناسونیک
  • ال جی
  • مایدیا
  • کنوود
  • آریستون
  • فلر
  • تکنو
  • میگل
  • بوش

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.