منوی دسته بندی

بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای خرید

بهترین پایه نگهدارنده گوشی و موبایل (هولدر))

در طی دو سال اخیر اگر به لیست پر فروش ترین لوازم های جانبی وب سایت ها توجه کنید، همواره پایه نگهدارنده گوشی یا همان هولدر ها جزو 10 محصول پرفروش هستند. پایه های نگهدارنده گوشی را امروزه تقریبا در بسیاری از ماشین ها مشاهده می کنید و جزو لوازم پر کاربرد به خصوص برای افرادی است که در طول روز در حال رانندگی کردن هستند. در طی توضیحات زیر بهترین پایه نگهدارنده گوشی ها و همچنین تمام معیار هایی که باید در زمان خرید هولدر به آن ها توجه داشته باشید ذکر شده است.

فهرست مطالب

ویژگی های بهترین پایه نگهدارنده گوشی

پایه نگهدارنده گوشی وسیله ای است که یک سر آن بر روی داشبورد چسبیده و سر دیگر آن برای نگه داشتن گوشی طراحی شده است. این وسیله به راننده کمک می کند تا بدون در دست گرفتن گوشی موبایل بتواند صفحه آن را مشاهده کند و به صفحه نمایش آن دسترسی داشته باشد. پایه نگهدارنده، گوشی را به طور محکم و سفت در جای خود نگه می دارد و در دست انداز ها و پیچ ها، گوشی سر نمی خورد. راننده می تواند در زمان رانندگی گوشی خود را در پایه نگهدارنده قرار دهد و به راحتی کار هایی مانند، دنبال کردن مسیر از برنامه روی گوشی، گوش دادن به موسیقی، تماس تلفنی و غیره را انجام دهد.

هولدر گوشی

البته لازم به ذکر است که امروزه مدل های مختلفی از پایه نگهدارنده گوشی تولید می شود و علاوه بر مدل های مخصوص ماشین، برای موتور و دوچرخه نیز می توان از پایه های نگهدارنده مخصوص استفاده کرد..

اگر چنانچه قصد خرید هولدر را دارید بهتر است قبل از خرید به خوبی آن را بررسی کنید و سعی کنید ویژگی ها و معیار های زیر را در نظر داشته باشید. به طور کلی بهترین پایه نگهدارنده گوشی شامل مدل هایی است که معیار های مهم زیر را داشته باشد.

جنس بدنه بهترین پایه نگهدارنده

پایه نگهدارنده باید محکم و مقاوم باشد و در صورت برخورد با سایر اجسام یا افتادن بر روی زمین دچار شکستگی نشود. بنابراین سعی کنید به دنبال جنسی بادوام و محکم باشید.

یکی از ویژگی های بهترین پایه نگهدارنده گوشی این است که محل نگهدارنده موبایل قابلیت چرخش به جهت های مختلف را داشته باشد و بتوان آن را در زاویه های دلخواه راننده تنظیم کرد تا در حین کارکرد با آن راحت باشد. زیرا گاهی ممکن است برای اجرای نرم افزار های مختلف نیاز به چرخش 90 درجه باشد.

نحوه اتصال پایه

پایه های نگهدارنده به طریق مختلفی بر روی داشبورد ماشین ها نصب می شوند توصیه می شود در حین خرید مدلی را انتخاب کنید که به راحتی نصب و جدا می شود.

از معیار های مهم دیگر بهترین پایه نگهدارنده گوشی این است که موبایل به راحتی در جای خود قرار گیرد. در برخی مدل های نگهدارنده، موبایل به سختی در جایگاه خود قرار می گیرد و این عامل برای راننده ها به خصوص در حین رانندگی چندان خوش آیند نیست و می تواند سبب بروز حواس پرتی برای راننده شود.

شیوه برداشتن گوشی از پایه نگهدارنده نیز باید آسان باشد و به راحتی بتوان آن را جدا کرد.

استحکام پایه نگهدارنده

نگهدارنده گوشی باید قابل اطمینان باشد و در زمان تکان خورد یا پیچیدن خودرو ، گوشی را به خوبی در محل خود نگه دارد.

در بازار مدل های مختلفی از پایه های نگهدارنده گوشی وجود دارد که هر یک توسط شرکت های متفاوتی تولید شده اند و قیمت های متنوعی دارند. توصیه می شود در زمان خرید سعی کنید به قیمت اهمیت چندانی ندهید و مدلی را انتخاب کنید که در اولویت اول دارای ویژگی هی ذکر شده در فوق  باشد.

بهترین مارک پایه نگهدارنده گوشی کدام است؟

پایه نگهدارنده گوشی باسئوس مدل عمودی

باسئوس جزو گزینه های بهترین پایه نگهدارنده گوشی است و تقریبا تمامی معیار های ذکر شده را دارا است. این پایه دارای آهن ربا های بسیار قوی در زیر خود می باشد و به خوبی به داشبورد ماشین می چسبد. پایه آن چرخشی طراحی شده و می تواند به طور 360 درجه بچرخد و در زاویه های مختلف گوشی را نگه دارد. جنس بدنه آن کاملا محکم می باشد و از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است بنابراین در برابر فرسودگی و پوسیدگی کاملا با دوام می باشد.

پایه نگهدارنده گوشی یسیدو

این پایه نگهدارنده برای استفاده در خودرو می تواند گزینه خوبی باشد زیرا نحوه استفاده از آن بسیار راحت و ساده می باشد. جنس بدنه آن پلیمری می باشد و از دوام و مقاومت خوبی برخوردار است. این  پایه می تواند گوشی ها را با ابعاد مختلف در خود جای دهد و به خوبی آن ها را نگه دارد. به طور کلی موبایل هایی با ابعاد 3.5 تا 6.5 اینچ به خوبی در آن جای می گیرند. نحوه نصب این پایه نگهدارنده با استفاده از چسب مخصوص می باشد.

بخوانید  21 مدل بهترین پاور بانک با کیفیت سال 2022

پایه نگهدارنده  گوشی باسئوس Big Ears

این مدل نیز تمامی معیار های بهترین پایه نگهدارنده گوشی را دارا است و علاوه بر آن دارای قابلیت شارژ بیسیم موبایل می باشد که این ویژگی سبب منحصر به فرد شدن آن می شود. این پایه نگهدارنده را می توانید بر روی داشبورد یا کنار دریچه کولر به راحتی نصب کنید و گوشی خود را بر روی آن قرار دهید. چسبندگی این پایه بسیار قوی است و می تواند در سطوح ناصاف نیز به خوبی ثابت شود. برای نگهداری گوشی بر روی پایه یک آهنربای بسیار قوی تعبیه شده است. البته لازم به ذکر است که قابلیت شارژ بی سیم در این پایه تنها برای گوشی هایی قابل استفاده از که از ویژگی شارژ بی سیم برخوردار هستند در غیر این صورت کاربرد آنچنانی برای افراد نخواهد داشت.

پایه نگهدارنده گوشی مدل Future Gravity

این مدل نیز جزو پایه های پرفروش محسوب می شود و کارایی بسیار راحت و سریعی دارد. جنس بدنه این مدل کاملا پلاستیکی بوده و می توانید با خیال راحت موبایل خود را در آن قرار دهید. این پایه دارای محل اتصال شارژ نیز می باشد و به همین دلیل می توانید همزمان با قرار دادن گوشی در گیره، از شارژ خود نیز استفاده کنید. همچنین قابلیت چرخش و تغییر زاویه نیز در این مدل وجود دارد.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاور ویژن مدل S1

پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاور ویژن مدل S1

پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاور ویژن مدل S1 فرد متمرکز را با بهره گیری از هوش مصنوعی بصری برای ارائه ردیابی سریع و دقیق تشخیص می دهد. این محصول بسیار کوچک است و با دارا بودن 3 محور می توان تصاویری عالی گرفت. بهترین پایه نگهدارنده موبایل پاور ویژن با داشتن هوش مصنوعی پیشرفته، یک پاور بانک شارژ بی سیم و کنترل حرکتی، محصولی خاص است.

ابعاد
وزن۳۰۰ گرم
ویژگی خاصتشخیص چهره و ردیابی بدن با هوش مصنوعی

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 5

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 5

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 5 با داشتن یک باتری داخلی با ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت محصولی است که می تواند نیاز شما را تا حد زیادی بر طرف نماید. از ویژگی خای عمومی این پاور بانک می توان به سازگاری با موبایل‌هایی با پهنای ۶۷ تا ۸۴ و ضخامت ۶.۹ تا ۱۰ میلی‌متر، داشتن سه محور Pitch, Roll و Yaw می توان نام برد که زاویه چرخش هد آن زاویه چرخش هد آن برای Yaw (Pan): ۳۳۴° (-۱۶۱.۲ to ۱۷۲.۸°)، برای Roll: ۳۳۶° (-۱۲۷.۱ to ۲۰۸.۹°) و برای Pitch (Tilt): ۳۳۱° (-۱۰۱.۵ to ۲۲۹.۵°) می باشد. اندازه بهترین پایه نگهدارنده موبایل دی جی آی در حالت تا شده ۱۷۴.۷x ۷۴.۶ x ۳۷ میلی متر و در حالت باز شده ۲۶۴.۵x ۱۱۱.۱ x ۹۲.۳ میلی متر می باشد.

ابعاد۲۶۴.۵x ۱۱۱.۱ x ۹۲.۳ میلی متر
وزن۲۹۲ گرم
ویژگی خاصظرفیت باتری ۱۰۰۰ میلی آمپر

پایه نگهدارنده گوشی موبایل سامسونگ مدل EP-H5300

پایه نگهدارنده گوشی موبایل سامسونگ مدل EP-H5300

پایه نگهدارنده گوشی موبایل سامسونگ مدل EP-H5300 با اکثر موبایل های اندروید و ios و اغلب موبایل های تاشو مانند سری Galaxy Z(Fold, Flip) سازگاری دارد که می تواند حتی گوشی های با ضخامت قاب 3 میلی متر را نیز نگه دارد. این هولدر موبایل سامسونگ دارای تکنولوژی شارژ بی سیم است که برای گوشی های سامسونگ توان خروجی کلی 9 واتی و برای گوشی های آیفون توان خروجی کلی 7.5 واتی دارد.

بهترین پایه نگهدارنده سامسونگ توانایی نگه داشتن گوشی را بصورت عمودی و افقی به دلیل توانایی چرخش دارد. بازوی این محصول به هنگام نزدیک کردن گوشی به صورت خودکار بسته می شود و برای جدا کردن گوشی دارای یک دکمه است. این محصول از QC2.0/3.0، پروتکل AFC و PD2.0/3.0 پشتیبانی می کند.

ابعاد۱۵۵x۱۰۴x۱۲۸ میلی‌متر
وزن۲۹۱ گرم
ویژگی خاصتکنولوژی شارژ بی سیم

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل گیمبال لرزش گیر کد F8

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل گیمبال لرزش گیر کد F8

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل گیمبال لرزش گیر کد F8 برای تمام گوشی های کمتر از ۷ اینچ مناسب است. حالت های قفل این هولدر موبایل شامل حرکت آهسته، ردیابی افراد و مرور زمان می باشد. بهترین پایه نگهدارنده گوشی گیمبال یک باتری ۲۲۰۰ میلی آمپری دارد که در مدت ۶ ساعت شارژ با ولتاژ ۵ ولت و جریان ۱ آمپر بطور کامل شارژ می شود. این محصول بین عکس افقی و عمودی جابجا می شود و همچنین سرعت چرخش ۱۸۰ درجه بر ثانیه می باشد.

ابعاد۵x۱۰x۲۰ سانتی متر
وزن۳۸۰ گرم
ویژگی خاصباتری ۲۲۰۰ میلی آمپری

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYT-D0G

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYT-D0G

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYT-D0G بدنه ای از جنس آلیاژ آلومینیوم و PC دارد و قابلیت چرخش در سه محور را دارد. این هولدر موبایل برای تمام گوشی هایی که پهنای ۵۸ تا ۹۲ میلی‌متر و ضخامت کمتر از ۹.۸ میلی‌متر دارند، مناسب می باشد. روی بدنه این محصول دکمه روشن خاموش و پنلی تعبیه شده است که برای دسترسی‌های سریع هنگام فیلم‌برداری و عکس‌برداری می باشد.

بخوانید  بهترین مودم ADSL خانگی در 11 مدل سال 2022

با فشردن دکمه روی دسته آن می توان تصاویر تلسکوپیک گرفت. همچنین برای گرفتن تصاویر Close up از ویژگی Dolly Zoom می توان بهره گرفت. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس توانایی گرفتن تصاویر اسلوموشن را نیز دارد که با دو بار زدن دکمه روشن و خاموش می توان آن را فعال کرد.

ابعاد140×115×64 میلی‌متر
وزن
ویژگی خاصDolly Zoom

پایه نگهدارنده گوشی  موبایل کامیکا مدل CVM-VM10-K4

پایه نگهدارنده گوشی  موبایل کامیکا مدل CVM-VM10-K4

پایه نگهدارنده گوشی  موبایل کامیکا مدل CVM-VM10-K4 با تمامی گوشی های آیفون و سامسونگ تا عرض ۳.۹۳ اینچ سازگار می باشد. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل کامیکا جهت ضبط صدا با کیفیت حرفه ای دارای میکروفون شات گان مدل CVM-VM10II ساخت شرکت Comica می باشد که با استفاده از آن می توان کار فیلم برداری و صدا برداری را به آسانی و با کیفیت بالا انجام داد.

ابعاد
وزن
ویژگی خاصدارای یک میکروفون شات گان

پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیلکین مدل MagStand

پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیلکین مدل MagStand

پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیلکین مدل MagStand برای تمام گوشی هایی که از شارژ بی سیم استفاده می کنند مناسب می باشد. همچنین این هولدر موبایل از گوشی های آیفون نیز پشتیبانی می کند. بدنه با کیفیت این محصول از آلیاژ آلومینیم،شیشه حرارت دیده و پلاستیک ساخته شده است. ابعاد بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیلکین ۱۴۰x۷۷x۲۱ میلی‌متر و وزن آن ۱۶۸ گرم می باشد.

ابعاد۱۴۰x۷۷x۲۱ میلی‌متر
وزن۱۶۸ گرم
ویژگی خاصامکان شارژ بی‌سیم

پایه نگهدارنده گوشی موبایل فیلیپس مدل DLP9315/97

پایه نگهدارنده گوشی موبایل فیلیپس مدل DLP9315/97 محصولی بسیار کارآمد و با کلاس است که در اروپا و آمریکا توجه های زیادی را به خودش جلب کرده است. این هولدر موبایل تمام گوشی هایی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند را با 10 وات افزایش سرعت شارژ می کند. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل فیلیپس گیره ی خودکاری دارد که حسگر های آن به هنگام نزدیک شدن گوشی باز می شود و سپس با توجه به ابعاد گوشی بسته و در جای خود ثابت می شود. همچنین این هولدر موبایل مجهز به چشمی ای است که به هنگام نزدیک شدن دست برای برداشتن گوشی گیره ها را باز می کند.

ابعاد
وزن
ویژگی خاصگیره خودکار

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 3 Combo

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 3 Combo

پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 3 Combo برای انواع گوشی های هوشمند ۶۲ تا ۸۸ میلی متر مناسب می باشد. اقلام همراه این هولدر موبایل شامل کابل شارژ، سه پایه، کیف حمل و بند دستی می باشد. این محصول برای سهولت در عکاسی دارای ریموت کنترل می باشد.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل دی جی آی باتری ای ظرفیت ۲۴۵۰ میلی آمپر دارد که توانایی 15 ساعت نگه داری شارژ دارد. این دستگاه برای بهتر شدن کیفیت تصاویر و فیلم ها توانایی لرزشگیری کامل را در سه جهت دارد. ورودی این محصول USB Type-C (۲ A ۵ VDC Power) و خروجی آن USB Type-A (۱.۳ A Power) می باشد.

ابعاد
وزن۴۰۵ گرم
ویژگی خاصلرزشگیری کامل در ۳ جهت

پایه نگهدارنده گوشی موبایل اسپیگن مدل X35W

پایه نگهدارنده گوشی موبایل اسپیگن مدل X35W

پایه نگهدارنده گوشی موبایل اسپیگن مدل X35W با تمامی گوشی های هوشمند اندرویدی و آی او اس که امکان شارژ بی سیم دارد، سازگار می باشد. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل اسپیگن سرعت شارژ بالایی دارد و از ۱۰watts Qualcomm Quick Charge ۳.۰ پشتیبانی می کند.

ابعاد
وزن۱۲۲ گرم
ویژگی خاص۱۰watts Qualcomm Quick Charge ۳.۰

پایه نگهدارنده ای اِس آر مدل HaloLock AWCS With MagSafe

پایه نگهدارنده ای اِس آر مدل HaloLock AWCS With MagSafe

پایه نگهدارنده ای اِس آر مدل HaloLock AWCS With MagSafe برای راحتی در کار کردن با گوشی دارای چهار بازو ثابت است که قابلیت تغییر ارتفاع و زاویه دارد. همچنین بهترین هولدر موبایل ای اِس آر برای دسترسی به گوشی در راحت ترین زاویه قابلیت چرخش 360 درجه دارد. بهترین پایه نگهدارنده ای اِس آر برای آیفون های سری 12 مناسب می باشد. ولتاژ و جریان ورودی این محصول ۵V ۲A و ۹V ۲A می باشد و حداکثر توان خروجی آن 15 وات می باشد.

ابعاد
وزن۳۱۷ گرم
ویژگی خاصطراحی خاص برای آیفون های سری 12

پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل WCJ02ZM

پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل WCJ02ZM

پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل WCJ02ZM بدنه ای بسیار مقاوم از جنس پلی کربنات و شیشه مات دارد. این هولدر موبایل در مقابل اضافه جریان، اتصال کوتاه، اضافه دما و اضافه ولتاژ محافظت شده است. این محصول با داشتن دو درگاه USB برای شارژ امکان شارژ سریع با توان ۲۰ وات را دارد. همچنین می تواند بصورت وایرلس نیز گوشی های دارای این قابلیت را شارژ نماید.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی به هنگام نزدیک شدن گوشی به صورت خودکار بازو های آن باز شده و پس از قرار گیری گوشی به دور آن قفل می شود که این قابلیت به لطف سنسور اینفرارد تعبیه شده در آن است. این محصول برای خنک کردن گوشی به طور خودکار دارای فن داخلی و تکنولوژی Dual Cooling می باشد.

بخوانید  بهترین مارک کارت گرافیک دنیا کدام است؟
ابعاد
وزن۳۷۰ گرمی
ویژگی خاصتکنولوژی Dual Cooling

پایه نگهدارنده گوشی موبایل ریمکس مدل P30 Face Tracking 360

پایه نگهدارنده گوشی موبایل ریمکس مدل P30 Face Tracking 360

پایه نگهدارنده گوشی موبایل ریمکس مدل P30 Face Tracking 360 قابلیت تشخیص سریع چهره با دقت بالا را به لطف تکنولوژی هوش مصنوعی AI دارد که صورت و بدن فرد را جلوی دوربین به صورت اتوماتیک دنبال کرده و در فضای 360 درجه امکان چرخش دارد، گویی فردی دیگر در حال فیلمبرداری می باشد.

این هولدر موبایل با گوشی های اندرویدی و آیفونی از سایز ۴.۵ تا ۶.۷ اینچی سازگار می باشد و با استفاده از 3 باتری قلمی می توان به مدت 60 ساعت از آن برای فیلمبرداری حرفه ای و عکسبرداری به حالت عمودی و افقی استفاده کرد. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل ریمکس برای گرفتن بهتر تصاویر ضد لرزش بوده و همچنین دارای پایداری بالا به دلیل گیره های ارتقا یافته آن می باشد.

ابعاد۹۳x۹۳x۱۸۵ میلی‌متر
وزن۱۸۳ گرم
ویژگی خاصتکنولوژی هوش مصنوعی AI

نگهدارنده گوشی موبایل یوسمز مدل US-ZJ068

نگهدارنده گوشی موبایل یوسمز مدل US-ZJ068

نگهدارنده گوشی موبایل یوسمز مدل US-ZJ068 علاوه بر گوشی، برای نگهداری تبلت ها، GPS و موزیک پلیر ها نیز مناسب می باشد. روکش سیلیکونی به کار رفته در گیره های این هولدر موبایل برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی گوشی ها و وسایل دیگر می باشد.

بهترین نگهدارنده گوشی موبایل یوسمز با داشتن بازوهایی با توانایی چرخش 150 درجه ای می تواند بسیار نرم و روان و بی صدا باز و بسته شود و زاویه دید بسیار خوبی در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین این محصول مناسب صندلی عقب خودرو می باشد و به راحتی می تواند با استفاده از آن به تماشای فیلم پرداخت.

ابعاد۳۰x۴۰x۱۷۵ میلی‌متر
وزن۲۶۰ گرم
ویژگی خاصجنس بدنه ABS

پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1250W

پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1250W

پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1250W دارای قابلیت چرخش 360 درجه و دو اهرم برای تنظیم ارتفاع و زاویه است. این هولدر موبایل تسکو برای انواع گوشی تا سایز ۶ اینچ مناسب می باشد و همچنین دارای حسگر چشمی ای است که بصورت خودکار پایه ها را باز و بسته می کند.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1250W دارای پایه ای از جنس سیلیکون می باشد که به کمک آن می توان به داشبورد یا شیشه جلوی خودرو وصل کرد و یا آن را به سطوح نسبتا صاف مانند میز چسباند. این محصول امکان شارژ بی سیم یا وایرلس گوشی های موبایل را نیز دارا می باشد.

ابعاد
وزن
ویژگی خاصحسگر چشمی جهت باز و بسته شدن پایه ها

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال مدل Clip Cell Phone

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال مدل Clip Cell Phone

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال مدل Clip Cell Phone با داشتن بازوی متحرک قابل چرخش می تواند گوشی را برای دستیابی به بهترین زاویه دید به بالا، پایین، چپ و راست جابجا کند. همچنین برای پیدا کردن بهترین زاویه دید دارای یک براکت و توپک با قابلیت چرخش 360 درجه است که سری استند را در زوایای مختلف بچرخاند.

این هولدر موبایل برای گوشی های هوشمند سایز ۴ تا ۶.۹ اینچ مناسب می باشد و بدنه ای از جنس ABS و فلز دارد که به آن استحکام قابل توجهی بخشیده است. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیورسال با داشتن بازوی چند مفصلی که قابلیت تنظیم در زوایای مختلف را دارا می باشد، همچنین ساختار محکم و بدون لغزش، برای استفاده در خانه و آشپزخانه، میز و صندلی، کابینت و آینه دید عقب خودرو مناسب است.

ابعاد۱۴۶×۵۵×۲۶ میلی‌متر
وزن۹۹ گرم
ویژگی خاصبازوی متحرک قابل چرخش

پایه نگهدارنده گوشی موبایل هوکو مدل CA84 SMART WIRELESS

پایه نگهدارنده گوشی موبایل هوکو مدل CA84 SMART WIRELESS با دارا بودن تمام استاندارد های بین المللی یکی از بهترین انواع هولدر های موبایل می باشد. بدنه این محصول دارای طراحی بسیار زیبا با سطخ بافت دار است و جنس آن از پلاستیک مقاوم در برابر نور خورشید و آفتاب سوختگی می باشد.

این محصول برای نگهداری انواع گوشی های موبایل هوشمند با ابعاد 7-4.5 اینچ دارای گیره های مقاومی است که قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارا می باشد. ورودی بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل هوکو 5V ,9V و 2A 1.67A می باشد و می تواند انواع گوشی های موبایل دارای قابلیت شارژ وایرلس را با توان 5W/7.5W/10W/15W شارژ نماید.

ابعاد۱۰۵x۷۶x۱۲۰ میلی‌متر
وزن۲۵۰ گرم
ویژگی خاصطراحی هوشمند بازوهای هولدر

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل WXJN_01

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل WXJN_01

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل WXJN_01 برای نگهداری از گوشی موبایل دارای صفحه ای مگنتی شامل 16 آهنربا با قدرت جذب بالایی است. بدنه این محصول از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و از فلز، گلس، پلاستیک و ژل سیلیکون تشکیل شده است. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس توانایی شارژ وایرلس را نیز دارا می باشد.

حداکثر توان خروجی این هولدر موبایل 15 وات است که بر حسب شرایط مختلف شدت جریان و ولتاژ های 5V~2A / 9V~2A / 12V~1.67A را نیز دارا می باشد. این محصول را می توان به داشبورد و یا دریچه خودرو متصل نمود و با توجه به مفصل آن که امکان چرخش 360 درجه دارد، می توان به تنظیم زاویه مناسب آن پرداخت.

ابعاد
وزن
ویژگی خاصچرخش 360 درجه

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت تسکو مدل THL 1216

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت تسکو مدل THL 1216

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت تسکو مدل THL 1216 محصولی از شرکت ایرانی نام آشنای تسکو است. این هولدر موبایل با داشتن ابعادی کوچک و وزنی کم به راحتی بر روی انواع خودرو نصب می شود و با کمترین مداخله در دید راننده به رانندگی ای ایمن منجر می شود. بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو برای گوشی و تبلت با اندازه ۳ تا ۷ اینچ مناسب می باشد. براکت این محصول دارای چرخش 360 می باشد و گوشی از طریق گیره های به کار رفته در آن ثابت می شود.

ابعاد۱۸۰x۸۰x۱۰۰ میلی‌متر
وزن۱۹۰ گرم
ویژگی خاصقابلیت تنظیم ارتفاع

پایه نگهدارنده گوشی و تبلت اسپیگن کد S310

پایه نگهدارنده گوشی و تبلت اسپیگن کد S310

پایه نگهدارنده گوشی و تبلت اسپیگن کد S310 بدنه ای از جنس آلومینیوم سبک است که برای قرار گیری بهتر پایه نگهدارنده در سطح زیرین آن دو پد تعبیه شده است. قسمت زیرین پایه تا محلی که گوشی روی آن قرار می گیرد زاویه 60 درجه می سازد. بهترین پایه نگهدارنده گوشی و تبلت اسپیگن بدنه ای ضد خش دارد و برشی برای عبور کابل شارژ در آن وجود دارد.

ابعاد× ۹.۳ × ۷ سانتی‌متر
وزن۱۱۸ گرم
ویژگی خاص

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.