بهترین پایه نگهدارنده گوشی و موبایل (هولدر))

بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای خرید

در طی دو سال اخیر اگر به لیست پر فروش ترین لوازم های جانبی وب سایت ها توجه کنید، همواره پایه نگهدارنده گوشی یا همان هولدر ها جزو 10 محصول پرفروش هستند. پایه های نگهدارنده گوشی را امروزه تقریبا در بسیاری از ماشین ها مشاهده می کنید و جزو لوازم پر کاربرد به خصوص برای افرادی است که در طول روز در حال رانندگی کردن هستند. در طی توضیحات زیر بهترین پایه نگهدارنده گوشی ها و همچنین تمام معیار هایی که باید در زمان خرید هولدر به آن ها توجه داشته باشید ذکر شده است.

ویژگی های بهترین پایه نگهدارنده گوشی

پایه نگهدارنده گوشی وسیله ای است که یک سر آن بر روی داشبورد چسبیده و سر دیگر آن برای نگه داشتن گوشی طراحی شده است. این وسیله به راننده کمک می کند تا بدون در دست گرفتن گوشی موبایل بتواند صفحه آن را مشاهده کند و به صفحه نمایش آن دسترسی داشته باشد. پایه نگهدارنده، گوشی را به طور محکم و سفت در جای خود نگه می دارد و در دست انداز ها و پیچ ها، گوشی سر نمی خورد. راننده می تواند در زمان رانندگی گوشی خود را در پایه نگهدارنده قرار دهد و به راحتی کار هایی مانند، دنبال کردن مسیر از برنامه روی گوشی، گوش دادن به موسیقی، تماس تلفنی و غیره را انجام دهد.

هولدر گوشی

البته لازم به ذکر است که امروزه مدل های مختلفی از پایه نگهدارنده گوشی تولید می شود و علاوه بر مدل های مخصوص ماشین، برای موتور و دوچرخه نیز می توان از پایه های نگهدارنده مخصوص استفاده کرد..

اگر چنانچه قصد خرید هولدر را دارید بهتر است قبل از خرید به خوبی آن را بررسی کنید و سعی کنید ویژگی ها و معیار های زیر را در نظر داشته باشید. به طور کلی بهترین پایه نگهدارنده گوشی شامل مدل هایی است که معیار های مهم زیر را داشته باشد.

جنس بدنه بهترین پایه نگهدارنده

پایه نگهدارنده باید محکم و مقاوم باشد و در صورت برخورد با سایر اجسام یا افتادن بر روی زمین دچار شکستگی نشود. بنابراین سعی کنید به دنبال جنسی بادوام و محکم باشید.

یکی از ویژگی های بهترین پایه نگهدارنده گوشی این است که محل نگهدارنده موبایل قابلیت چرخش به جهت های مختلف را داشته باشد و بتوان آن را در زاویه های دلخواه راننده تنظیم کرد تا در حین کارکرد با آن راحت باشد. زیرا گاهی ممکن است برای اجرای نرم افزار های مختلف نیاز به چرخش 90 درجه باشد.

نحوه اتصال پایه

پایه های نگهدارنده به طریق مختلفی بر روی داشبورد ماشین ها نصب می شوند توصیه می شود در حین خرید مدلی را انتخاب کنید که به راحتی نصب و جدا می شود.

از معیار های مهم دیگر بهترین پایه نگهدارنده گوشی این است که موبایل به راحتی در جای خود قرار گیرد. در برخی مدل های نگهدارنده، موبایل به سختی در جایگاه خود قرار می گیرد و این عامل برای راننده ها به خصوص در حین رانندگی چندان خوش آیند نیست و می تواند سبب بروز حواس پرتی برای راننده شود.

شیوه برداشتن گوشی از پایه نگهدارنده نیز باید آسان باشد و به راحتی بتوان آن را جدا کرد.

استحکام پایه نگهدارنده

نگهدارنده گوشی باید قابل اطمینان باشد و در زمان تکان خورد یا پیچیدن خودرو ، گوشی را به خوبی در محل خود نگه دارد.

در بازار مدل های مختلفی از پایه های نگهدارنده گوشی وجود دارد که هر یک توسط شرکت های متفاوتی تولید شده اند و قیمت های متنوعی دارند. توصیه می شود در زمان خرید سعی کنید به قیمت اهمیت چندانی ندهید و مدلی را انتخاب کنید که در اولویت اول دارای ویژگی هی ذکر شده در فوق  باشد.

بهترین مارک پایه نگهدارنده گوشی کدام است؟

پایه نگهدارنده گوشی باسئوس مدل عمودی

باسئوس جزو گزینه های بهترین پایه نگهدارنده گوشی است و تقریبا تمامی معیار های ذکر شده را دارا است. این پایه دارای آهن ربا های بسیار قوی در زیر خود می باشد و به خوبی به داشبورد ماشین می چسبد. پایه آن چرخشی طراحی شده و می تواند به طور 360 درجه بچرخد و در زاویه های مختلف گوشی را نگه دارد. جنس بدنه آن کاملا محکم می باشد و از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است بنابراین در برابر فرسودگی و پوسیدگی کاملا با دوام می باشد.

پایه نگهدارنده گوشی یسیدو

این پایه نگهدارنده برای استفاده در خودرو می تواند گزینه خوبی باشد زیرا نحوه استفاده از آن بسیار راحت و ساده می باشد. جنس بدنه آن پلیمری می باشد و از دوام و مقاومت خوبی برخوردار است. این  پایه می تواند گوشی ها را با ابعاد مختلف در خود جای دهد و به خوبی آن ها را نگه دارد. به طور کلی موبایل هایی با ابعاد 3.5 تا 6.5 اینچ به خوبی در آن جای می گیرند. نحوه نصب این پایه نگهدارنده با استفاده از چسب مخصوص می باشد.

پایه نگهدارنده  گوشی باسئوس Big Ears

این مدل نیز تمامی معیار های بهترین پایه نگهدارنده گوشی را دارا است و علاوه بر آن دارای قابلیت شارژ بیسیم موبایل می باشد که این ویژگی سبب منحصر به فرد شدن آن می شود. این پایه نگهدارنده را می توانید بر روی داشبورد یا کنار دریچه کولر به راحتی نصب کنید و گوشی خود را بر روی آن قرار دهید. چسبندگی این پایه بسیار قوی است و می تواند در سطوح ناصاف نیز به خوبی ثابت شود. برای نگهداری گوشی بر روی پایه یک آهنربای بسیار قوی تعبیه شده است. البته لازم به ذکر است که قابلیت شارژ بی سیم در این پایه تنها برای گوشی هایی قابل استفاده از که از ویژگی شارژ بی سیم برخوردار هستند در غیر این صورت کاربرد آنچنانی برای افراد نخواهد داشت.

پایه نگهدارنده گوشی مدل Future Gravity

این مدل نیز جزو پایه های پرفروش محسوب می شود و کارایی بسیار راحت و سریعی دارد. جنس بدنه این مدل کاملا پلاستیکی بوده و می توانید با خیال راحت موبایل خود را در آن قرار دهید. این پایه دارای محل اتصال شارژ نیز می باشد و به همین دلیل می توانید همزمان با قرار دادن گوشی در گیره، از شارژ خود نیز استفاده کنید. همچنین قابلیت چرخش و تغییر زاویه نیز در این مدل وجود دارد.

اشتراک گذاری

ما در الونظر همواره شمارا یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *