منوی دسته بندی

بهترین رینگ لایت عکاسی تولید محتوا سال 2022

بهترین رینگ لایت عکاسی

یکی از ابزارهای کاربردی برای عکاسی، رینگ لایت است. رینگ به معنای حلقه و لایت به معنای نور و روشنایی است. هدف کلی از استفاده رینگ لایت، بهبود و ارتقا ظاهری عکس های گرفته شده توسط دوربین خواهد بود. امروزه عکاسان با بهره گیری از بهترین رینگ لایت عکاسی تولید محتوا، عکاسی های حرفه ای را انجام داده و توسط آن اقدام به گرفتن عکس های تبلیغاتی، عکس های مدلینگ و پرتره می نمایند. این کار باعث افزایش کیفیت کار عکاسان شده و عکس های زیباتر و بی نقص تری را پیش روی آنها ظاهر می سازد.

اما برای آشنایی بیشتر با بهترین رینگ لایت عکاسی باید بگوییم این وسیله گرد و روشن، دارای شمار زیادی از لامپ های ال ای دی در ساختار داخلی خود بوده که همه این لامپ ها در کنار هم منجر به نور و روشنایی کافی از این ابزار شده اند. در نتیجه آن را به بهترین ابزار عکاسی تبدیل کرده و از این طریق به عکاسان، کمک های شگرفی نموده اند. البته به جز این لامپ ها، روکش های پلاستیکی نیز در رینگ ها به کار رفته اند. وجود این روکش ها منجر به بروز یک پرتو نرم و عالی می گردد.

استفاده از بهترین رینگ لایت های عکاسی رو میزی

راهنمای خرید رینگ لایت عکاسی

اطلاعاتی بیشتر راجع به کاربردهای رینگ لایت عکاسی

تقریبا همه عکاسان به رینگ لایت عکاسی نیاز پیدا کرده و آن را به عنوان یک ابزار ضروری کار شناخته اند. در قسمت پیش راجع به کاربرد این ابزار در حوزه عکاسی صحبت کردیم. اما در این بخش می خواهیم تا توضیحات بیشتر و مفصل تری را راجع به کاربرد این محصول ارائه دهیم. خوب است بدانید بهترین رینگ لایت عکاسی جهت کاربرد در همه این زمینه ها مورد توجه قرار گرفته و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود:

 • صنعت زیبایی

عکاسانی که در صنعت زیبایی مشغول به کار هستند و اقدام به گرفتن عکس های زیبا با اهداف مختلف می کنند، به استفاده از بهترین رینگ لایت عکاسی ایستاده پرداخته اند. این ابزار با حضور پر نور خود در کنار آنها، نتیجه نهایی کار را بی نظیر می سازند.

 • حوزه های تبلیغاتی

یکی از راه های موثر در امر تبلیغات، ارائه عکس های با کیفیت به مخاطب است. مخاطب با دیدن این عکس ها، خواسته یا ناخواسته جذب آنها خواهد شد. این عکس ها را عکاسان با تکیه بر بهترین رینگ لایت عکاسی گرفته و از آنها در جهت تبلیغات پر بازده بهره می گیرند.

 • عکاسی پرتره
بخوانید  بهترین مودم ADSL خانگی در 11 مدل سال 2022

عکاسی پرتره یکی از شاخه های اختصاصی در حرفه عکاسی به شمار می آید. این عکس ها علاوه بر اینکه به یک عکاس حرفه ای و کارکشته نیاز دارند، به بهترین رینگ لایت عکاسی نیز وابسته خواهند بود.

رینگ لایت های عکاسی در شب تصاویر خاص و جذابی خلق می کنند.
 • عکاسی ماکرو

عکاسی ماکرو از دیگر شاخه های عکاسی محسوب می شود. عکاسان فعال در حوزه عکاسی ماکرو با وجود بهترین رینگ لایت عکاسی رومیزی ، روی سوژه های کوچک زوم می کند. مثل عکس چشم، دندان، حشرات ریز در دل طبیعت و خیلی از سوژه های ریز و کوچک دیگر.

 • تهیه فیلم و ویدئو

تهیه انواع فیلم و ویدئو با مضمون های مختلف نیز مستلزم استفاده از بهترین رینگ لایت عکاسی رومیزی خواهد بود. مسلما کیفیت نهایی فیلم ها و ویدئوهای کوتاه و بلند توسط رینگ لایت، افزایش چشمگیری خواهد یافت.

 • حوزه های آرایشی

یکی دیگر از بخش هایی که نیاز شدید به بهترین رینگ لایت عکاسی پیدا خواهد کرد، بخش آرایشی است. حالا خیلی از سالن های آرایشگاهی به ویژه سالن های وی آی پی و تخصصی آرایشگاهی اقدام به استفاده از این ابزار نموده اند. لذا از این طریق به بهبود کار خود کمک کرده اند.

 • حوزه آشپزی

آشپزان حرفه ای برای نشان دادن بهتر غذاهای خود به مخاطب و همچنین با هدف آموزش آشپزی به سراغ بهترین رینگ لایت عکاسی می روند. این رینگ پر نور به آنها در زمینه آموزش بهتر و ارائه تصاویر واضح و با کیفیت، یاری خواهد رساند.

رینگ لایت های ویژه موایل

مزایای رینگ لایت عکاسی را میدانید؟

رینگ لایت عکاسی به محبوبیت بالایی در بین مخاطبان دست یافته است. اگر بخواهیم به کنکاش درباره علت محبوبیت این ابزار بپردازیم، متوجه خواهیم شد که مزایای رینگ لایت، از مهمترین دلایل برای محبوبیت آن به شمار می آیند. در ادامه، مزایای بهترین رینگ لایت عکاسی را ذکر خواهیم کرد که عبارتند از:

 • یکی از مزایای قابل توجه بهترین رینگ لایت عکاسی این است که منجر به ارائه محتوای تصویری فوق العاده با کیفیت خواهد شد.
 • سایه ها را از روی سوژه محو کرده و آنها را با نور کافی نشان می دهد. در نتیجه سوژه به شکلی بهتر به نمایش درآمده و دیگر اثری از کوچکترین سایه روی آن نخواهد بود.
 • رینگ لایت روی جزییات یک سوژه زوم کرده و آن را دقیق تر نشان می دهد. پس کسانی که در بخش های تبلیغاتی فعالیت دارند، با کمک رینگ لایت، می توانند جزییات مربوط به محصول تبلیغاتی را بیشتر به تصویر بکشند.
 • همچنین رینگ لایت با افکت های نوری همراه می باشد. یعنی می توانید نور حاصل از آن را به دلخواه کم یا زیاد کرده و در نتیجه محتواهای تصویری متنوع تری را تولید نمایید.
 • این وسیله با تمرکز نور بر روی یک محصول یا شی، منجر به تمرکز بهتر مخاطب نیز خواهد شد.
 • نور را به طور یکدست در تمامی بخش های سوژه پخش می کند. حتی قوی تر و بهتر از فلش گوشی یا نور طبیعی حاصل از خورشید عمل خواهد کرد.
بخوانید  بهترین موس بی سیم را با چه مارکی در سال 1400 بخریم
رینگ لایت ها برای تصاویر سلفی و تولید محتوا

معرفی انواع رینگ لایت

در این بخش می خواهیم تا به معرفی انواع رینگ لایت عکاسی پرداخته و شما را با آنها آشنا نماییم:

 1. رینگ لایت عکاسی رومیزی

این محصول همانطور که از نامش پیداست، قابل استفاده روی میز بوده و لذا جهت استفاده، نیازمند فضای کمتر خواهد بود. معمولا آرایشگرها برای ضبط ویدئوهای آرایشی خود به سراغ این مدل از رینگ لایت می روند. یا ناخن کارها نیز آن را برای انجام بهتر کار خود انتخاب می کنند. در هر حال این ابزار، فضای کاری بهتری را فراهم می سازد.

 • رینگ لایت عکاسی ایستاده

این ابزار به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار بوده و قابلیت تنظیم نور هم دارند. در مجموع این نوع رینگ لایت منجر به انجام راحت تر کار از سوی کاربران شده و اختیار عمل بهتری را به آنها می دهد.

ویژگی های رینگ لایت عکاسی

بهترین رینگ لایت عکاسی دارای مجموعه ای از ویژگی های مثبت می باشد. در قسمت زیر ویژگی های این محصول را شرح خواهیم داد:

 • بهترین رینگ لایت عکاسی دارای سایز و ابعاد مناسب می باشد. یکی از انواع این محصول بر اساس سایز، رینگ لایت 45 سانتیمتری است.
 • دارای بهترین منبع نوری است. بهترین منابع نوری برای رینگ لایت، LED و SMD هستند. رینگ های دارای منبع نوری SMD انعطاف پذیری بیشتری داشته و زاویه دید وسیع تری را ایجاد می کنند. ضمنا همراه با مصرف پایین انرژی نیز می باشند.
رینگ لایت ها در تولید محتوای تبلیغاتی کدام اند؟
 • همچنین بهترین رینگ لایت عکاسی از نورهای رنگی مناسب برخوردار می باشد. برای مثال رینگ لایت دارای نور سفید گرم و فلورسنت، بهتر از رینگ دارای نور سفید روشن و زرد خواهد بود.
 • از قطرهای مختلف 2 الی 50 اینچ تشکیل یافته که بسته به نیاز و کار خود باید آنها را انتخاب کنید.
 • دارای لامپ های حلقه ای بزرگتر با سایز 10 الی 20 اینچ است. هر چقدر سایز لامپ حلقه ای بزرگتر باشد، به همان اندازه منجر به فاصله گذاری بهتر از سوژه و بهبود کار خواهد شد.

معرفی بهترین مارک رینگ لایت عکاسی

امروزه انواعی از بهترین رینگ لایت عکاسی با مارک های معتبر همراه بوده و کیفیت مطلوبی را به همراه دارند. پس به نفع شماست که به سراغ بهترین مارک رینگ لایت رفته و آن را انتخاب نمایید. در قسمت زیر به تعدادی از آنها اشاره شده است:

 • باسئوس
 • ریمکس
 • پلوز
 • ارلدام
 • جوی روم
 • هوکو
 • یسیدو

بهترین رینگ لایت عکاسی

رینگ لایت کد RFL

رینگ لایت کد RFL

رینگ لایت RFL بهترین رینگ لایت بازار نیست اما می توان آن را به عنوان یکی از محصولات خوب و پرفروش بازار نام برد که نسبت به کارایی خود قیمت مناسبی نیز دارد. این محصول دارای زاویه نور دهی 120 درجه است. طول سه پایه این محصول 65 سانتی متر و همچنین قطر رینگ لایت آن 26 سانتی متر است.این رینگ لایت همچنین دارای سه پایه نگهدارنده برای تلفن همراه شما است. این محصول برای عکاسی های مدلینگ پرتره و همچنین تبلیفاتی رینگ لایتی خوب به شمار می آید.

بخوانید  بهترین کابل لایتنینگ آیفون با قیمت خوب
زاویه نور دهی120 درجه
طول سه پایه بسته65 سانتی متر
قطر رینگ لایت26 سانتی متر
سه پایه نگهدارنده گوشیدارد

رینگ لایت مدل Fullpack به همراه سه پایه

رینگ لایت مدل Fullpack به همراه سه پایه

رینگ لایت مدل Fullpack دارای یک سه پایه بسیار خوب با قابلیت اتصال گوشی و دوربین است که می توان آن را تا 103 سانتی متر باز نمود. این رینگ لایت می تواند تا 180 درجه برای شما نور دهی کند. در میان بهترین رینگ لایت های ایستاده این مدل محصول یکی از پرفروش ترین هاست زیرا قیمت مناسبی دارد. این حلقه روشن کننده عکاسی دارای سه حالت نور دهی متفاوت است. برای استفاده از این دستگاه یک ریموت نیز برا شما در نظر گرفته شده است.

زاویه نور دهی180 درجه
طول سه پایه باز103 سانتی متر
قطر رینگ لایت30 سانتی متر
سه پایه نگهدارنده گوشیدارد

رینگ لایت رومیزی باسئوس مدل CRZB10-A01

بهترین رینگ لایت رومیزی باسئوس مدل CRZB10-A01

باسئوس به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان لوازم جانبی موبایل و سایر سسیستم ها CRZB10-A01 را به عنوان بهترین رینگ لایت رومیزی به بازار عرضه کرد است. این دستگاه قابلیت نوردهی 360 درجه را دارا است و می تواند یک انتخاب خوب برای افراد نیمه حرفه ای باشد. رینگ لایت 25 سانتی متری باسئوس قابلیت این را دارد که به وسیله پاوربانک و یا شارژر موبایل مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه دارای ریموت کنترل و دو دما رنگی متفاوت است. همچنین سه حالت نوردهی نیز برای دستگاه فراهم شده است. شما می توانید نور این دستگاه را در 11 حالت مختلف تنظیم نمایید. این دستگاه که دارای یک نگهدارنده ویژه موبایل است می تواند تا 360 درجه دور پایه خود بچرخد.

زاویه نور دهی180 درجه
طول سه پایه بسته20 سانتی متر
قطر رینگ لایت25.4 سانتی متر
سه پایه نگهدارنده گوشیدارد

رینگ لایت ایستاده باسئوس مدل Floor Stand

رینگ لایت ایستاده باسئوس مدل Floor Stand

باسئوس مدل Floor Stand به عنوان بهترین رینگ لایت ایستاده برای حرفه ای ها گزینه ای مناسب و کاربردی است. این دستگاه توانایی نوردهی 180 درجه ای دارد و دارای قطر 30 سانتی متری حلقه می باشد.سه پایه بسته این دستگاه .6 متر است که پس از باز شدن تا 1.6 متر افزایش می یابد. این دستگاه با چرخش 360 درجه می تواند تا 11 حالت متفاوت نوردهی را برای شما فراهم نماید.

زاویه نور دهی180 درجه
طول سه پایه بسته65 سانتی متر
قطر رینگ لایت30 سانتی متر
سه پایه نگهدارنده گوشیدارد

پرفروش ترین رینگ لایت عکاسی

برای خرید پرفروش ترین رینگ لایت بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.