منوی دسته بندی

10 بهترین ساندویچ ساز سال 2022 با قیمت عالی و مارک

بهترین ساندویچ ساز موجود در بازار با بهترین مارک

با توجه به زندگی پرمشغله‌ی امروز استفاده از انواع مختلف ابزار هایی که روند طبخ غذا را برای ما راحت‌تر می‌کنند طرف‌داران زیادی دارند. یکی از این ابزار ها با نام ساندویچ ساز شناخته می‌شود. ما در ادامه می‌خواهیم برای شما در رابطه با ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار صحبت کنیم و به شما بگوییم که این ابزار چگونه می‌تواند برای شما کمک‌کننده باشد.

امروزه بانوان نیز درست مانند آقایان شاغل می‌باشند و فرصت بسیار کمی برای پخت‌ و پز غذا های گوناگون دارند. استفاده از ابزار هایی که در این زمینه تولید شده‌اند، می‌تواند به آن‌ ها کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان مناسب‌ترین و خوشمزه‌ترین غذا ها را درست کنند. یکی از این ابزار ها ساندویچ ساز می‌باشد. این ابزار می‌تواند در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت غذا های مورد علاقه شما را طبخ کند و آن را در اختیار شما قرار دهد.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ساندویچ ساز ابزار ضروری در آشپزخانه نمی‌باشد، اما اگر شما شاغل هستید و می‌خواهید که از یک دستگاهی استفاده کنید تا در مدت‌ زمان کوتاهی برای شما ساندویچ‌ های خوش‌مزه و زیبایی را تولید کند، استفاده از ساندویچ برای شما گزینه‌ای بسیار کاربردی و مناسبی می‌باشد.

علاوه ‌بر این موارد کودکان نیز به ساندویچ ‌هایی که در این دستگاه ‌ها درست می‌شوند علاقه بسیار زیادی نشان می‌دهند و همواره دوست دارند که این ساندویچ‌ هایی که در این دستگاه ‌ها درست می‌شوند را میل کنند. به‌ هر حال اگر شما می‌خواهید که ساندویچ ‌های سالم و خانگی درست کنید و در مدت ‌زمان بسیار کوتاهی این ساندویچ ‌ها در دسترس شما وجود داشته باشند استفاده از بهترین ساندویچ ساز بازار برای شما گزینه‌ای بسیار کاربردی مناسب می‌باشد. اگر می‌خواهید بیشتر در رابطه با ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار بدانید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

بررسی ویژگی های بهترین ساندویچ ساز بازار

راهنمای خرید ساندویچ ساز

در زیر به بررسی ویژگی های مهمی که یک ساندویچ ساز را در لیست بهترین ساندویچ ساز موجود در بازار قرار میدهد میپردازیم

توان مصرفی دستگاه 

یکی از اولین ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار مناسب بودن توان مصرفی دستگاه می‌باشند. ساندویچ ساز ها نیز درست مانند ابزار های الکترونیک دیگر، با توان ‌های مصرفی مختلفی طراحی و تولید می‌شوند.

میزان گرم شدن دستگاه و این که ساندویچ ‌های شما که در ساندویچ ساز قرار دارند به ‌طور کامل بپزد رابطه مستقیمی با میزان توان مصرفی دستگاه شما دارد‌. پس حتما هنگام خرید باید به این‌ موضوع دقت داشته باشید تا متوجه شوید که دستگاه شما چقدر برق مصرف می‌کند و تا چه حد می‌تواند داغ شود و ساندویچ ‌های شما را بپزد. دستگاه ‌هایی که سریع‌تر داغ می‌شوند، راحت‌تر ساندویچ ‌های شما را می‌پزند و در مدت‌زمان کوتاهی آن‌ ها را در اختیار شما قرار می‌دهند‌. اما دستگاه ‌هایی که دیرتر داغ می‌شوند می‌توانند به ‌صورت آرام ‌آرام و در مدت‌زمان بیشتری ساندویچ شما را بپزند. 

اندازه دستگاه 

از دیگر ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار اندازه این دستگاه می‌باشد. ساندویچ ساز ها در اندازه‌ های گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند و می‌توانند با ظرفیت ‌هایی مثل دو، چهار، هشت، و یا شانزده قطعه نان تست کار ساختن ساندویچ ‌ها را برای شما انجام دهند. طبیعی است هر چه ظرفیت ساندویچ ساز ها بیشتر باشد، آن‌ ها اندازه بزرگ‌تری از خانه شما اشغال خواهند کرد.

به‌ همین دلیل شما باید هم به ظرفیت ساندویچ ساز دقت داشته باشید و هم به فضایی که قرار است ساندویچ ساز را در آن فضا قرار دهید. البته ساندویچ ساز ها فضای نسبتاً زیادی را از آشپزخانه شما اشغال نمی‌کند. انواع کوچک‌تر آن ‌ها تنها به‌اندازه یک کتاب می‌باشند که می‌توانند به ‌راحتی در هر فضایی از خانه شما قرار بگیرند اما انواع بزرگ‌تر از آن ‌ها ممکن است که فضای بیشتری را از شما را بگیرند.

بخوانید  بهترین دستگاه میوه خشک کن خانگی در 1400

به ‌هر حال شما باید با توجه به میزان تولید ساندویچ خودتان از ظرفیت ‌های متفاوت و گوناگون این دستگاه بهره ببرید تا بتوانید نیازی به دوباره‌کاری نداشته باشید و تنها با یک ‌بار قرار دادن نان ‌های تست در دستگاه بتوانید از ساندویچ ‌های خودتان استفاده کنید. اما اگر صاحب خانواده‌ای کوچک هستید و زیاد به ساندویچ درست کردن علاقه‌مند نیستید، استفاده از انواع کوچک‌تر دستگاه‌ ها نیز برای شما گزینه مناسبی می‌باشد. به ‌هر حال این خواسته‌ی شماست که از ساندویچ ساز با چه اندازه‌ای بهره ببرید.

تایمر ساندویچ ساز

از دیگر ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار داشتن تایمر می‌باشد. تایمر به شما کمک می‌کند تا بتوانید زمان پخت ساندویچ خود را تنظیم کنید و هنگامی‌که این زمان به پایان رسید حرارت موجود در ساندویچ ساز قطع شود تا شما بتوانید از ساندویچ‌ هایی که به‌ اندازه پخته شدن استفاده کنید.

انواع ساندویچ ساز هایی که دارای تایمر نمی‌باشند نیاز دارند که شما از زمانی‌ که ساندویچ را درون دستگاه قرار دادید تا زمان پخت بالای سر دستگاه باشید تا بتوانید در زمان مناسب ساندویچ را بیرون بیاورید و از سوختن آن جلوگیری کنید. استفاده از دستگاه‌ هایی که دارای تایمر می‌باشند، می‌توانند به شما کمک کند تا ساندویچ ‌هایی را تولید کنید که به ‌اندازه پخته شده‌اند و نه خام می‌باشند و نه سوخته.

این تایمر ها دقیقاً متناسب با دمای و توان مصرفی ساندویچ ساز تنظیم شده‌اند و به ‌صورت کاملاً مناسب باعث پختن ساندویچ ها می‌شوند. برخی از ساندویچ ‌ها دارای دفترچه‌ای می‌باشند که این دفترچه به شما می‌گوید برای پختن انواع مختلف ساندویچ شما چقدر زمان باید به دستگاه بدهید. 

اندازه بهترین ساندویچ ساز

تعداد سینی‌ های ساندویچ ساز

مورد دیگری که می‌تواند در چک لیست ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار قرار بگیرد. تعداد سینی ‌های ساندویچ ساز می‌باشد. ساندویچ ساز ها دارای سینی ‌های گوناگونی می‌باشند که به شما این امکان را می‌دهد تا ساندویچ‌ های متنوعی را بپزید. برای مثال برخی از این ساندویچ ‌ها دارای دو الی سه سینی هستند.

یکی از سینی ها برای پختن ساندویچ‌ ها با نان تست می‌باشد و یکی دیگر می‌تواند به شما کمک کند تا اسنک های سه‌گوش خوشمزه‌ای را برای خود بپزید. برخی دیگر از آن ‌ها نیز دارای سینی هایی می‌باشند که می‌توانند به شما کمک کنند وافل درست کنید و انواع دیگر آن ‌ها نیز می‌توانند در تولید اسنک ها به شما کمک کنند‌. به‌ هر حال شما می‌توانید با توجه به سلیقه و خواسته خودتان از یک ساندویچ ساز، به این ویژگی از ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار توجه داشته باشید تا بتوانید یک دستگاه عالی برای خود بخرید و از استفاده کردن از آن تا آنجا که می‌توانید لذت ببرید. شکل صفحه ساندویچ ساز به شما کمک می‌کند تا طرح ‌های زیبایی را روی ساندویچ ‌هایی که تولید کرده‌اید بگذارید و می‌توانید انواع مختلف و متفاوتی از این محصولات را برای خودتان طراحی کنید. 

جنس صفحات 

تعداد سینی‌ های بهترین ساندویچ ساز

از دیگر مواردی که می‌تواند به ‌عنوان یکی از ویژگی ‌های بهترین ساندویچ ساز بازار قرار بگیرد، جنس صفحه مناسب می‌باشد. ساندویچ ساز ها دارای صفحاتی می‌باشند که این صفحات باید از مواد اولیه مناسبی تولید شده باشد. این سینی ‌ها نه تنها باید به‌ طور کامل و یکدست باعث پخته شدن ساندویچ های شما شوند، بلکه باید به‌ صورت کاملاً راحت و بی‌درد دردسر نیز شسته شوند و شما نباید هیچ سختی هنگام شستن آن‌ ها داشته باشید. این صفحات باید به‌طور کامل نچسب باشند تا شما بتوانید هم ساندویچ ‌های خود را به‌ طور کامل و یکدست بیرون بیاورید و هم بتوانید به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی این صفحات نچسب را بشویید و ساندویچ ‌هایی که درست کرده‌اید را با لذت میل کنید.

بهترین مارک ساندویچ ساز بازار

بررسی لیست ویژگی ‌های بهترین مارک ساندویچ ساز بازار

از دیگر ویژگی ‌های بهترین مارک ساندویچ ساز بازار، این است که یک برند نام ‌آشنا آن را تولید کرده باشد. برند های بسیار گوناگون و متنوع امروزه در زمینه تولید انواع مختلف ساندویچ ساز ها پیشگام می‌باشند که به تولید و عرضه انواع مختلف این دستگاه ‌ها می‌پردازند. شما ‌هنگام خرید باید به سراغ یک برند نام‌آشنا بروید تا مطمئن باشید که محصولی که شما در حال خریداری آن هستید کیفیت لازم را دارا می‌باشد و نیاز شما را به‌ طور کامل مرتفع می‌سازد:

  • کنوود
  • دسینی
  • میگل
  • بلک اند دکر
  • کرکماز
  • پارس خزر
  • دلونگی
  • المپیا
  • کاراجا
  • آریته
بخوانید  بهترین مارک تلویزیون ایرانی و خارجی خوش قیمت و مارک خوب

بهترین ساندویچ ساز موجود در بازار

ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850P

ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850P

شرکت پارس خزر یک محصول کاربردی و راحت طراحی و تولید کرده است. ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM­_850P به عنوان بهترین ساندویچ ساز ایرانی دو خانه ای، قابلیت پخت 4 ساندویچ مثلثی را دارد. این ساندویچ ساز را می توان به شکل عمودی به راحتی در هر کابینتی جای داد. جنس بدنه آن از پلاستیک مرغوب و مقاوم است و جنس صفحات از تفلون نچسب می باشد که سبب شده تا مواد غذایی به آن نچسبد. صفحات بالا و پایین هر دو گرم می شوند و این امکان را فراهم می کند تا ساندویچ ها به خوبی گرم و تست شوند. فقط کافی است پس از هربار مصرف صفحات آن با دستمال و روغن تمیز شوند.  

تعداد خانه2 عدد
صفحات جداشوندهدارد
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز کنوود مدل SM740

ساندویچ ساز کنوود مدل SM740

  ساندویچ ساز کنوود مدل SM_740 یک مدل پرطرفدار، پرقدرت و عالی با توان 1300 وات می باشد. این محصول شرکت کنوود قابلیت پخت 8 ساندویچ مثلثی را دارد. یعنی شما در هر بار استفاده یک ساندویچ 8 اسلایس خوشمزه خواهید داشت. این ساندویچ ساز قابلیت گریل و طبخ کباب را نیز دارا می باشد. این برند ژاپنی دارای صفحه های مخصوص شیاردار است که باعث می شود روغن اضافه غذا در زمان پخت وارد شیارها شود از اینرو برای افرادی که رژیم غذایی دارند نیز مفید خواهد بود. این روغن های اضافی به راحتی قابل تخلیه می باشند. وزن این محصول 3. 8 کیلوگرم است و دارای ابعاد 35*28*11 سانتیمتر می باشد. باز شدن 180 درجه صفحات امکان کباب کردن ماهی، فیله، گوشت و همبرگر ا نیز فراهم کرده است.

نشانگر سبز و قرمز ساندویچ ساز کنوود، روشن و خاموش بودن دستگاه را نمایش می دهد که بر روی بدنه تعبیه شده است. می توان گفت این مدل یکی از بهترین ساندویچ ساز کنوود موجود در بازار شناخته می شود.

تعداد خانه4 عدد
صفحات جداشوندهدارد / دو صفحه جدا شونده گریل و ساندویچ ساز
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز گوسونیک مدل 2 خانه کد 702

ساندویچ ساز گوسونیک مدل 2 خانه کد 702

ساندویچ ساز گوسونیک مدل 2 خانه کد 702 دارای درگاه سه گوش چهار عددی است. طول سیم آن 100 سانتی متر می باشد از اینرو می توانید به راحتی آن را در مکان مورد نظر قرار دهید. ابعاد این ساندویچ ساز 27*25* 11 سانتیمتر می باشد. وزن بهترین ساندویچ ساز گوسونیک در این مدل 1900 گرم است.

صفحات به کار رفته در آن از جنس مرغوب و قابل شستشو می باشد که مانع از چسبیدن غذا به آن خواهد شد از اینرو شستشوی آن را راحت و آسان کرده است. بر روی بدنه آن نمایشگر مخصوص روشن و خاموش شدن دستگاه نصب شده است. جنس بدنه آن مقاوم و با کیفیت است. این محصول مناسب آشپزخانه کدبانوی ایرانی است که به دنبال کیفیت و مرغوبیت کالا است. این ساندویچ ساز را می توان به عنوان یک ماهیتابه رژیمی نیز استفاده کرد. طبخ کباب، ماهی و اسنک در آن امکان پذیر است.

تعداد خانه2 عدد
صفحات جداشونده
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنی
تابه ی نچسب

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل 4 Slot 1400W

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل 4 Slot 1400W

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل slot 1400w 4 یکی از بهترین ساندویچ ساز خارجی بلک اند دکر به شمار می آید که دارای صفحات قابل جداسازی با امکان شستشو است. این ساندویچ ساز 4 خانه حدود 1. 1 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی آن 1400 وات می باشد. صفحات آن از جنس چدن نچسب با روکش تفلون دار ساخته شده و بر روی درب این محصول چفت ایمنی نصب شده است. دو صفحه مجزا در این محصول به شما این امکان را می دهد تا از آن برای تهیه استیک و گریل کردن هم استفاده نمایید.

در این ساندویچ ساز امکان استفاده همزمان از دو صفحه به طور مجزا نیز امکان پذیر است. طول سیم این دستگاه 50 سانتیمتر است و دستگاه قابلیت قرار گرفتن به شکل عموی را دارا می باشد. چراغ نمایشگر وضعیت روشن و خاموش بودن دستگاه نیز بر روی آن تعبیه شده است و مجهز به سیستم قطع خودکار می باشد.

بخوانید  بهترین اندروید باکس کدام مارک است؟
تعداد خانه4 عدد
صفحات جداشوندهدارد /دو صفحه مجزا برای ساندویچ ساز و گریل
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز فوما مدل FU _ 451

ساندویچ ساز فوما مدل FU _ 451

بهترین ساندویچ ساز فوما مدل FU_451 یک محصول زیبا با عملکرد ویژه از شرکت فوما  با توان 1300 وات می باشد. این ساندویچ ساز دارای سه برنامه پخت است و 4 عدد سینی برای پخت اسنک، گریل و انواع ساندویچ دارد. شما از این ساندویچ ساز می توانید برای گریل کردن و پخت کباب نیز استفاده کنید. فضای این ساندویچ ساز به گونه ای است که قابلیت پخت 8 ساندویچ خوشمزه و دلچسب را بطور همزمان دارا می باشد. تابه نچسب آن باعث شده تا مواد غذایی به آن نچسبد و صفحه آن قابلیت جدا شدن جهت تمیز کردن راحت و آسان و تعویض را نیز فراهم کرده است.

تعداد خانه4 عدد
صفحات جداشوندهدارد / گریل و ساندویچ
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز فلر مدل SM275

ساندویچ ساز فلر مدل SM275

این محصول یکی بهترین ساندویچ ساز فلر موجود در بازار است که شما می توانید برای گریل و ساندویچ استفاده نمایید.

ساندویچ ساز میگل مدل GSM275

ساندویچ ساز میگل مدل GSM275

میگل در میان محصولاتی که در ایران است یکی از بهترین ساندویچ ساز ها را روانه این بازار کرده است.

ساندویچ سازبوش مدل bh-326

ساندویچ سازبوش مدل bh-326

می توان به جرات گفت ساندویچ ساز بوش مدل bh­­­-326 یکی از بهترین ساندویچ سازهای بوش در میان برندها می باشد. این ساندویچ ساز سه کاره برند کشور آلمان  و دارای چهار درگاه ساندویچ ساز سه گوش می باشد. ابعاد آن 380*330*100 میلیمتر است. وزن این محصول 3. 5 گرم محاسبه شده است. طول سیم آن 90 سانتیمتر می باشد.

حداکثر توان آن 1800 وات گزارش شده و دارای دستگیره عایق حرارت می باشد که باعث می شود تا دست شما در زمان تماس با آن ایمن بماند. دستگاه نمایش وضعیت آن دارای نشانگر LED و سیستم قطع خودکار ایمنی است.

این دستگاه امکان آماده سازی غذا به صورت گریل شده را نیز فراهم کرده است. تابه نچسب آن از جنس چدن و تفلون نسوز تولید شده است. با این ساندویچ ساز می توان به راحتی سبزیجات، مرغ و گوشت را طبخ نمود. یک وسیله کاربردی برای افرادی که زمان کمی برای پخت غذا در اختیار دارند.

تعداد خانه4 عدد
صفحات جداشوندهدارد
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G یک مدل از بهترین ساندویچ ساز دنور برای طبخ ساندویچ گرم در کمترین زمان. بدنه آن در برابر حرارت مقاوم بوده و از استحکام بالایی برخوردار است. در این محصول 4 خانه مربع شکل که هر خانه به دو قسمت مثلث شکل تقسیم شده، قابل مشاهده است. امکان تهیه 4 عدد ساندویچ خوشمزه به طور همزمان وجود دارد. توان این محصول 1300 وات محاسبه شده است تا یک ساندویچ با کیفیت و داغ تحویل شما بدهد.

سینی های آن قابلیت جداسازی داشته و امکان شستشو و تمیز کردن راحتی را فراهم کرده است. صفحه گریل این محصول قابل جایگزین شدن می باشد. نشانگر اعلام وضعیت خاموش و روشن بر روی دستگاه نصب شده است. ابعاد آن 370*300*150 میلیمتر می باشد و دارای وزن 3. 6 کیلوگرم است. تابه های نچسب از جنس چدن و تفلون نسوز،پایه های ضد لغزش و تنوع در رنگ از دیگر امکانات آن به شمار می آید. این دستگاه در دسته ساندویچ ساز و وافل ساز قرار گرفته است.

تعداد خانه4 عدد
صفحات جداشوندهدارد
نمایش وضعیت
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسبدارد

ساندویچ ساز کاراجا مدل Future

ساندویچ ساز کاراجا مدل Future

ساندویچ ساز کاراجا مدل Future برای شما یک صبحانه دلچسب را به همراه نان داغ به ارمغان آورده است. صفحات گرانیتی نچسب آن امکان تمیز کردن راحت کانال های روغن را فراهم کرده است. این دستگاه به نوعی یک دستگاه گریل برقی نیز بشمار می آید. درب آن به صورت 180 درجه باز شده و در آشپزخانه و کابینت جای کمی را اشغال می کند و می توان آن را به حالت ایستاده در باریکترین قسمت قرار داد.

این محصول همچنین قابلیت استفاده به عنوان تستر را دارد. این محصول در مدت زمان بسیار کمی به حرارت مورد نظر می رسد. با استفاده از این دستگاه به طور همزمان امکان پخت 4 نان را خواهید داشت و تمام بخش های نان را به طور یکسان گرم می نماید. وزن این محصول که یکی از بهترین ساندویچ سازها محسوب می شود 3. 5 کیلوگرم گزارش شده است. بدنه پلاستیکی این محصول دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت می باشد.

تعداد خانه
صفحات جداشونده
نمایش وضعیتLED
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
تابه ی نچسب

پرفروش ترین ساندویچ ساز

برای خرید پرفروش ترین سایه چشم های بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.