منوی دسته بندی

بهترین چرخ خیاطی خانگی ۱۴۰۰

بهترین چرخ خیاطی خانگی با بهترین مارک

یکی از وسایل مهمی که در هر خانه یافت شده و خانم های خانه را در امر دوخت و دوز یاری می رساند، چرخ خیاطی است؛ فرقی نمی کند که این چرخ چقدر پیشرفته یا چقدر ساده باشد، در هر صورت روند دوخت و دوز را آسان نموده و با وجود آن احتیاجی به دوخت دستی نخواهد بود؛ حال در ادامه می خواهیم تا شما را با ویژگی های بهترین چرخ خیاطی خانگی آشنا کنیم تا اطلاعات بیشتری را راجع به آن کسب نمایید:

 • بهترین چرخ خیاطی خانگی حتی اگر خیلی پیشرفته هم نباشد، مجهز به چند سیستم دوخت بوده و مدل های ساده حدوداٌ بیست نوع دوخت و مدل های پیشرفته تر هم حدود صد نوع دوخت را انجام می دهند.
 • این چرخ دارای سرعت قابل توجهی بوده و انواع دوخت و دوز را خیلی سریع انجام خواهد داد.
 • همچنین مجهز به سیستم روغن دهی داخلی بوده و با وجود این سیستم، چرخ خیاطی به نرمی به کار خود ادامه داده و دچار اختلال در کارکرد نخواهد شد.
 • با توجه به اینکه چرخ مورد نظر از نوع خانگی است، لذا موتور آن در مقایسه با چرخ خیاطی صنعتی، کوچک تر و کم حجم تر بوده و این موتور، دلیل بر این نیست که این چرخ خوب نیست.
 • از دیگر ویژگی هایی که در بهترین چرخ خیاطی خانگی می توان جستجو کرد، وزن کم است که منجر به جابجایی آسان آن خواهد شد.
بهترین چرخ خیاطی خانگی، مجهز به برنامه های متنوع دوخت

معرفی انواع چرخ خیاطی خانگی

چرخ خیاطی خانگی که تبدیل به اجزای ثابت و همیشگی در خانه های ایرانی شده و خیاطی را به یک امر لذتبخش و آسان مبدل نموده است، دارای مدل های مختلفی بوده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

چرخ خیاطی خانگی مدل دستی

این چرخ مجهز به سیستم مکانیکی بوده و با به حرکت در آوردن دسته چرخ می توان از آن برای دوخت و دوز استفاده کرد، همچنین بدون نیاز به انرژی الکتریکی بوده و از ساختار کاملاٌ ساده برخوردار می باشد. محصول فوق از مزیت های عمده ای مثل دوام طولانی به اضافه قیمت مناسب برخوردار بوده که با این وجود، خریداران زیادی به خرید آن راغب شده اند.

چرخ خیاطی خانگی مدل کامپیوتری

مناسب برای خیاطان حرفه ای بوده و با استفاده از آن می توان بهترین خیاطی ها را انجام داد، یکی از متعلقات این چرخ، صفحه ال ای دی و یا ال سی دی است و از قابلیت برنامه ریزی نیز برخوردار خواهد بود. حتی امکان ذخیره سازی دوخت هم توسط این چرخ پیشرفته وجود دارد.

بخوانید  30 مدل بهترین ساعت دیواری تزئینی، چوبی و مدرن

چرخ خیاطی برقی

این چرخ با استفاده از نیروی الکتریکی و یک موتور به حرکت درآمده و مجهز به پدال پایی می باشد که با فشار دادن پدال می توان دوخت و دوز را راحت انجام داد؛ همچنین از نظر سرعتی نسبت به چرخ خیاطی دستی، در سطح بالاتری قرار داشته و منجر به تسریع بخشیدن به امر خیاطی خواهد شد.

چرخ خیاطی کامپیوتری، جدیدترین و بهترین چرخ خیاطی خانگی

با یکی دیگر از بهترین انواع چرخ خیاطی خانگی آشنا شوید

علاوه بر مدل های نامبرده در بخش قبل، نمونه های دیگری از چرخ خیاطی هم وجود دارند که کارهای بیشتری را در زمینه دوخت و دوز انجام می دهند؛ چرخ خیاطی گلدوزی یکی از این محصولات است که به عنوان بهترین چرخ خیاطی خانگی شناخته شده و عملیات گلدوزی روی انواع لباس را به خوبی فراهم می سازد.

لازم به ذکر است این چرخ دارای مدل کامپیوتری بوده و امکان ذخیره سازی طرح های متنوع را در حافظه چرخ فراهم می سازد تا خیاطان با نگاه کردن به این طرح ها بتوانند زیباترین گلدوزی های روی لباس را به سرعت انجام داده و در آخر لباس هایی همراه با طرح های متمایز را آماده نمایند.

بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی در بازار کدام است؟

حالا که با مدل های متنوع چرخ خیاطی خانگی آشنا شدید، وقت آن است تا بهترین مارک این چرخ را هم شناخته و اطلاعاتی را در مورد آنها بدست آورید؛ قطعاٌ اطلاع از این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید انتخاب های بهتر و رضایت بخش تری را داشته باشید، در قسمت زیر به این مارک ها اشاره شده است:

 • چرخ خیاطی مارشال: دارای متنوع ترین برنامه های دوخت مانند دوخت ساده، زیگزاگ و تکه دوزی و همراه با یک طراحی مدرن
 • چرخ خیاطی کاچیران: همراه با قابلیت های پیشرفته مانند قابلیت تنظیم نخ و دارای بهترین سیستم دوخت
 • چرخ خیاطی ژانومه: مناسب برای انواع دوخت و مجهز به سوزن نخ کن
 • چرخ خیاطی جان تک: دارای قابلیت های مختلف مانند دوخت جا دکمه و دکمه
بهترین چرخ خیاطی خانگی مجهز به تمامی امکانات

راهنمای خرید چرخ خیاطی خانگی

اگر در جستجوی تهیه بهترین چرخ خیاطی خانگی هستید، لازم است تا ضمن آشنایی با بهترین مارک های این محصول، از مواردی مهم نیز مطلع شوید که به عنوان راهنمای خرید چرخ خیاطی به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید بهترین محصولات را خریداری نمایید، به این موارد در بخش زیر اشاره شده است:

 1. حتماٌ چرخی را انتخاب کنید که از تنوع دوخت کافی برخوردار باشد، چرا که حتی اگر حالا یک خیاط مبتدی باشید، ممکن است در آینده تبدیل به یک خیاط حرفه ای شده و نیاز به چنین چرخی پیدا کنید.
 2. به محل قرارگیری ماکو و ماسوره در چرخ خیاطی توجه فرمایید تا حتماٌ قابل دسترس باشند، وگرنه تمیز کردن آنها سخت خواهد بود.
 3. ترجیحاٌ محصولی را انتخاب کنید که دارای همه برنامه های دوخت مانند مثل دوخت جا دکمه، گلدوزی، تور دوزی و مشابه آنها باشد.
 4. فراموش نکنید که بهترین چرخ خیاطی خانگی دارای ضمانتنامه بوده و چنین محصولی معتبرتر است.
بخوانید  بهترین اندروید باکس کدام مارک است؟

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.