منوی دسته بندی

بهترین ساعت هوشمند (اسمارت واچ) را چگونه بخریم؟

بهترین ساعت هوشمند بازار در سال 1400 به همراه راهنمای خرید

در دنیای پیشرفته، مدرن، و هوشمندی که ما در آن زندگی می‌کنیم همگام شدن با این دنیا تاثیر بسیار زیادی در راحت‌تر شدن زندگی برای ما دارد. ما در ادامه این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند صحبت کنیم و به شما بگوییم که هنگام خرید این ابزار باید چه مواردی را مورد توجه خودتان قرار دهید تا بتوانید از استفاده کردن از این ابزار شگفت‌انگیز لذت ببرید.

امروزه روند تولید ساعت ‌های هوشمند به حد عالی رسیده و تولیدکنندگان می‌دانند که نیاز کاربران چگونه می‌باشد و باید به سراغ تولید چه محصولاتی بروند. همین موضوع باعث شده که روند تولید و استفاده از ساعت‌ های هوشمند روی غلتک بیفتد و روز به‌ روز ساعت‌ های پیشرفته‌تر با ویژگی‌ های مناسب‌تری تولید شوند. برند های گوناگون و معروفی در سراسر جهان به تولید ساعت ‌های هوشمند می‌پردازند و سعی می‌کنند که هوشمندی این ساعت‌ ها را حتی تا اندازه‌ی تلفن‌ های همراه بالا ببرند تا بتوانند نیاز کاربران را برطرف سازند. این ساعت ‌ها برای اهداف ویژه‌ای ساخته شده‌اند و می‌توانند انجام بسیاری از فعالیت ‌های ورزشی، هنری، یادآوری، و  روزانه را برای شما راحت‌تر کنند. اگر شما به‌ دنبال یک راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این محتوا را تا انتها بخوانید تا بتوانید متوجه شوید که چه نکاتی می‌توانند در زمینه خرید ساعت هوشمند برای شما مناسب باشند و به شما کمک کنند تا بهترین گزینه را برای خودتان بخرید. نکات بسیار گوناگون و متنوعی در این زمینه مهم می باشد که ما در ادامه به بررسی هر کدام از این نکات خواهیم پرداخت. 

بررسی راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند

فهرست مطالب

راهنمای خرید ساعت هوشمند

نکات گوناگون و زیادی در این زمینه تاثیرگذار هستند. بیایید با هم به بررسی هر کدام از این نکات بپردازیم. 

سیستم‌ عامل و سازگاری آن با سایر ابزار های شما

مورد اولی که شما باید حتماً آن را به‌ عنوان راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند بدانید این است که می‌خواهید از ساعت هوشمند با چه سیستم عاملی استفاده کنید. ساعت ‌های هوشمند معمولاً طوری طراحی شده‌اند که می‌توانند با وصل شدن به تلفن‌ های همراه و تبلت ‌های شما هوشمندی صد در صدی داشته باشند. در واقع ساعت ‌ها به ‌تنهایی فعالیت خاصی از خودشان نشان نمی‌دهند اما اگر به تلفن همراه شما و یا تبلت شما وصل شوند، می‌توانند با ایجاد ارتباط میان سایر ابزار های شما، انجام فعالیت ‌ها را برای شما راحت‌تر کنند و دسترسی بهتری به شما بدهند.

به‌ همین دلیل دقت به سیستم‌ عامل و سازگاری آن با تلفن همراه شما تا حد بسیار زیادی مهم می‌باشد. سیستم‌ عامل‌ های بسیار زیادی وجود دارند که روی ساعت ها نصب می‌شوند. برای مثال همان ‌طور که همه شما ممکن است بدانید، ساعت‌ های هوشمندی که شرکت اپل آن‌ ها را می‌سازد درست مانند تلفن ‌های همراه این شرکت، دارای سیستم‌ عامل آی‌ او اس هستند؛ و به طبع ساعت‌ های هوشمندی که توسط شرکت سامسونگ ساخته می‌شوند درست مانند تلفن ‌های همراه این شرکت، دارای سیستم‌ عامل اندروید هستند. شما باید با دقت به این‌ موضوع که تلفن ‌همراه شما دارای چه سیستم عاملی است و کارکردن با چه سیستم عاملی برای شما راحت‌تر می‌باشد به خرید ساعت هوشمند بپردازید و یک سیستم‌ عامل مناسب را برای ساعت خودتان در نظر داشته باشید. 

چه نکاتی در لیست راهنمای خرید بهترین اسمارت واچ می‌گنجند؟

دسترسی ساعت ‌به اینترنت 

مورد دیگر که شما باید آن را در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند قرار دهید این است که آیا می‌خواهید ساعت شما به اینترنت متصل شود یا خیر. توجه کنید که این ویژگی یک ویژگی شگفت ‌انگیز و بسیار کاربردی و ضروری می‌باشد که می‌تواند در مواقع حساس تا حد بسیار زیادی به شما کمک کند. اما بیایید واقع ‌بین باشیم؛ احتمال بسیار کمی وجود دارد که شما تلفن‌ همراه خودتان را جایی جا بذارید و نیاز داشته باشید که با استفاده از اینترنت فعالیتی را انجام دهید.

درست است که ساعت ‌های هوشمند طراحی شده‌اند تا زندگی را برای ما راحت‌تر کند اما اگر حس می‌کنید نیازی به اینترنت ندارید نیازی نیست که ساعت ‌های هوشمند متصل به اینترنت را خریداری کنید. اما اگر به ‌هر حال شما می‌خواهید که ساعت هوشمندتان قابلیت اتصال به اینترنت را نیز داشته باشد باید حتما به سراغ ساعتی بروید که از این سیستم پشتیبانی می‌کند. اگر می‌خواهید از اعلان ‌های برنامه ‌های روی گوشی خودتان باخبر شوید و با افراد دیگر تماس بگیرید، استفاده از ساعت‌ هایی که دارای پشتیبانی از اینترنت می‌باشند برای شما گزینه مناسب‌تری است. به‌ هر حال این نکته نیز در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند اهمیت خاص خودش را دارد.

رابط کاربری ساعت هوشمند

ساعت‌های هوشمند درست مانند دستگاه و ابزار هوشمندی می‌باشند که می‌توانند فعالیت ‌های بسیار زیادی را در خودشان جای دهند. در کنار اندازه بسیار کوچک این ساعت ‌ها، فعالیت ‌هایی که در آن ها انجام می‌گیرد بسیار پیچیده و زیاد می‌باشند. به‌ همین دلیل شما باید حتما قبل ‌از خرید به سراغ ساعتی بروید که رابط کاربری مناسبی دارد. پس رابط کاربری مورد دیگری است که در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند می‌گنجد. ساعت های هوشمند علاوه ‌بر صفحه لمسی، دارای دکمه‌ های گوناگونی نیز می‌باشند که می‌توانند انجام فعالیت ها را برای شما راحت‌تر کنند.

اگر شما میخواهید که روی صفحه نمایش بسیار کوچک ساعت فعالیت ‌های لمسی را انجام دهید ممکن است که این کار کمی برای شما سخت باشد. به‌ همین دلیل دکمه ‌هایی در ساعت ‌ها تعبیه شده‌اند که می‌تواند انجام این فعالیت را برای شما راحت‌تر کنند. از طرف دیگر ساعت ‌های هوشمند معمولاً با ویژگی ‌های منحصر به‌ فردی طراحی شده‌اند که این ویژگی ها می‌توانند کارکردن با آن‌ ها را راحت‌تر کنند. برای مثال بالا و پایین کردن و یا چپ و راست کردن صفحه می‌تواند باعث بزرگ‌نمایی و یا جابجایی در میان اعلان‌ های گوناگون شود که همین موضوع می‌تواند استفاده از ساعت را برای شما راحت‌تر کند. پس اگر شما ارتباط شبانه ‌روزی زیادی پس ساعت خودتان دارید باید حتما به سراغ ساعتی بروید که رابط کاربری متناسبی دارد و شما را هنگام نمایش دادن اطلاعات اذیت نمی‌کند. شرکت‌ های متنوعی در این زمینه تخصص کافی را دارند و به تولید ساعت‌ های می‌پردازند که علاوه ‌بر امکان استفاده از خود ساعت، شما می‌توانید با ضربه زدن روی مچ و صفحه‌ ساعت نیز از فعالیت ‌های دیگری که در ساعت تعبیه شده‌اند بهره ببرید.

رابط کاربری بهترین مارک ساعت هوشمند

باتری ساعت 

مورد دیگر که در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند می‌گنجد باتری ساعت می‌باشد. ساعت ‌های هوشمند درست مانند تلفن ‌های همراه دارای باطری می‌باشد و عمر و ظرفیت این باتری از مهم‌ترین عواملی می‌باشند که می‌توانند به شما کمک کند تا به ‌راحتی از ساعت ‌های هوشمند بهره ببرید. معمولاً ظرفیت باتری ساعت‌ های هوشمند بین یک روز تا یک هفته متغیر می‌باشد. اگر شما در طول روز تا حد بسیار زیادی از ساعت خود استفاده کنید مجبور هستید که آن را به ‌طور روزانه شارژ کنید. اما اگر استفاده چندانی از ساعت خود ندارید، ممکن است حتی در طول یک هفته هم نیازی به شارژ کردن ساعت خودتان نداشته باشید. برای مثال ساعت‌ هایی که شما معمولاً با آن‌ ها فعالیت‌های آنلاین را انجام می‌دهید و یا برای تماس ‌های خودتان از آن ‌ها استفاده می‌کنید زودتر باتری خالی می‌کنند. 

شخصی‌سازی ساعت هوشمند

هر فردی سلیقه شخصی خودش را دارد پس مورد دیگری که شما باید آن را در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند قرار دهید قابلیت شخصی‌ سازی ساعت ‌های هوشمند می‌باشد. هنگام خرید ساعت‌ ها امکانات گوناگونی در اختیار شما قرار داده می‌شود و با استفاده از قابلیت ‌های متفاوت شما می‌توانید صفحه اصلی و صفحات دیگر ساعت خودتان را شخصی‌سازی کنید و آن را درست مطابق سلیقه خودتان تنظیم کنید. شما می‌توانید رنگ صفحه نمایش، نحوه چینش، میزان نور، نحوه نشان داده شدن ساعت و سایر اعلان ‌ها را به ‌طور کامل مشخص کنید. اگر می‌خواهید شخصی‌ سازی متناسبی داشته باشید و سلیقه شخصی خودتان را به‌ طور کامل در صفحه نمایش ساعت خودتان درگیر کنید باید به سراغ ساعت ‌هایی بروید که قابلیت شخصی ‌سازی را به ‌طور کامل برای شما ارائه می‌دهند. 

بخوانید  بهترین کابل لایتنینگ آیفون با قیمت خوب
باتری بهترین ساعت هوشمند

صفحه نمایش متناسب 

مورد دیگری که شما باید آن را در لیست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند قرار دهید صفحه نمایش ساعت می‌باشد. امروزه تمامی ساعت های هوشمند دارای صفحات ال‌سی‌دی یا ال‌ای‌دی می‌باشند که این امکان را به شما می‌دهند رنگدانه‌ های موجود در صفحه ‌ها را با کیفیت بسیار بالا تری ببینید. اگر کیفیت صفحه نمایش برای شما گزینه مهمی است و می‌خواهید که از استفاده کردن و کارکردن با ساعت خود لذت ببرید حتما به سراغ برند هایی بروید که هنگام تولید صفحه نمایش دقت زیادی دارند. سازندگان ساعت‌ های هوشمند تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا علاوه ‌بر بالا بردن کیفیت صفحه نمایش، استفاده از باتری را نیز تا حد بسیار زیادی پایین‌تر بیاورند. به‌ طور کلی صفحه نمایش با کیفیت لذت بسیار زیادی با خود برای شما به‌ همراه دارد پس بهتر است که از مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین ساعت‌ های بهره ببرید که صفحه نمایش متناسبی را نیز دارد می‌باشند. 

ویژگی ‌های مربوط به تندرستی  ساعت هوشمند

صفحه نمایش متناسب بهترین اسمارت واچ

یکی از اولین ویژگی‌ های ساعت‌ های هوشمند ویژگی‌ های مربوط به تندرستی مثل نبض و ضربان قلب می‌باشد. اگر استفاده از این قابلیت برای شما مهم می‌باشد شما باید این‌ موضوع را نیز در راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند قرار دهید. امکانات سلامتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید در لحظه ضربان قلب و سایر ویژگی‌ های جسمانی خود را متوجه شوید تا سلامت خود را بهبود ببخشید. میزان کالری سوزانده شده و مسافتی که شما آن را به‌ صورت پیاده طی کرده‌اید به ‌طور کامل برای شما نمایش داده می‌شود.

بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار

ساعت هوشمند هایلو مدل MOB GST LS09B Smart Watch

ساعت هوشمند هایلو مدل MOB GST LS09B Smart Watch

یکی از پر فروش ترین اسمارت واچ های برند هایلو که یکی از زیر مجموعه های شرکت شیائومی است، ساعت هوشمند هایلو مدل MOB GST LS0 می باشد. طراحی ظاهری این محصول با الهام از ساعت های موجود در بازار مستطیلی شکل بوده و یک دکمه فیزیکی در فریم سمت راست آن موجود است که وظیفه روشن و خاموش کردن و جابجایی بین آیکون ها را دارد. بدنه این محصول از جنس فلز و بسیار با کیفیت و مقاوم است به نحوی که در برابر ضربات و آسیب های احتمالی مقاوم است. بهترین ساعت هوشمند هایلو با بهره گیری از استاندارد ضدآب IP68 به طور کامل در برابر نفوذ آب و کوچک ترین ذرات گرد و غبار مقاوم است. نوع بند های این ساعت مانند اکثر مدل ها سگکی ساده بوده بنابراین می توان به راحتی با تهیه طرح و رنگ های دلخواه آن را به سلیقه خود ست کنید. همچنین با داشتن وزنی در حدود 42 گرم سبک بوده و در استفاده طولانی مدت از آن احساس ناراحتی نخواهید داشت.

صفحه نمایش این ساعت هوشمند از نوع TFT و به اندازه 1.69 اینچ می باشد. سیستم عامل این محصول Android بوده و با اتصال از طریق بلوتوث به راحتی با گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و iOS سازگار است. ساعت هوشمند هایلو قابلیت هایی نظیر نظارت کیفیت خواب، کرونومتر و تایمر، ردیابی میزان اکسیژن خون SpO2، حسگر سنجش ضربان قلب بیست و چهار ساعته و ژیروسکوپ دارد.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیTFT
فرم صفحهمربع
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند هوآوی مدل Watch 3

ساعت هوشمند هوآوی مدل Watch 3

ساعت هوشمند هوآوی مدل Watch 3 در کنار مشخصات فنی قدرتمند و قابلیت‌های بسیار طراحی زیبا و کاربر پسندی دارد. این مدل فریم و صفحه نمایش دایره ای شکل دارد و در استفاده طولانی مدت از آن احساس راحتی زیادی خواهید داشت که این امربه دلیل طراحی ارگونومیک آن می باشد. جنس بدنه این محصول از جنس استیل ضد‌زنگ و قسمت پشتی آن از جنس سرامیک است. همچنین جنس بند این محصول از نوع سیلیکون است.

بهترین ساعت هوشمند هوآوی می تواند وظیفه یک شاتر را ایفا کند و با چرخاندن دکمه کناری آن عمل زوم کردن را انجام دهید. سه قابلیت ویژه این محصول سنجش دمای پوست برای جلوگیری از بالا رفتن تب، سنجش سطح اکسیژن خون SpO2 و شمارنده ضربان قلب می باشد. از دیگر قابلیت های این ساعت هوشمند دستیار هوشمند Celia و قابلیت نصب سیم کارت های eSIM است.

صفحه نمایش این محصول به اندازه 1.43 اینچ و با رزولوشن 466×466 پیکسل و از نوع امولد است که کیفیت بسیار بهتر و مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر صفحه نمایش ها دارد. تراکم صفحه نمایش آن ۳۲۶ پیکسل بر اینچ است. همچنین این دستگاه 30 واچ‌فیس پیش فرض دارد که البته می توان واچ فیس های بیشتری را برای آن دانلود کرد. ظرفیت باتری این دستگاه ۴۵۰ میلی آمپر ساعت است و در مدت دو ساعت می تواند کامل شارژ شود که در حالت Smart Mode به مدت سه روز و در حالت ultra-long battery به مدت 14 روز طول عمر دارد.

سیستم عاملHarmonyOS
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی-فارسی

ساعت هوشمند هوآوی مدل GT 3 42mm

ساعت هوشمند هوآوی مدل GT 3 42mm

ساعت هوشمند هوآوی مدل GT 3 42mm با مشخصات فنی مناسب و بسیار قدرتمند در جایگاه یک ساعت هوشمند پرچمدار است. این ساعت از طریق Bluetooth با سیستم‌عامل HarmonyOS ۲ و بالا‌تر، سیستم عامل iOS ۹.۰ و بالاتر و سیستم عامل اندروید ۶ و بالاتر هماهنگ می شود. طول عمر بالای این محصول مرهون ظرفیت 292 میلی‌آمپر‌ساعتی آن است. از قابلیت های بهترین ساعت هوشمند هوآوی می توان به استاندارد ضد‌آب ۵ ATM gyro، شمارشگر ضربان قلب، سنجش ضربان قلب barometer compass و سنجش میزان اکسیژن یا spO2 اشاره کرد.

صفحه نمایش ساعت هوشمند هوآوی مدل GT 3 42mm از نوع امولد 1.32 اینچی و رزولوشن ۴۶۶×۴۶۶ پیکسل و تراکم صفحه نمایش ۳۵۳ پیکسل بر اینچ است. متریال این محصول بسیار با کیفیت است به نحوی که توانایی مقاومت در آب تا عمق 50 متر را دارد. جنس بدنه و بند آن نیز استیل ضد زنگ است. وزن این دستگاه ۳۵ گرم و قطر قاب آن ۴۲ میلی‌متر و با طراحی دایره ای شکل است.

سیستم عاملHarmonyOS
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی-فارسی

ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 مدل 45mm Aluminum

ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 مدل 45mm Aluminum

اپل همواره یکی از مطرح ترین تولید کنندگان گجت های هوشمند در بازار جهان بوده است. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 را در زمان نگارش این مقاله می توان به عنوان بهترین ساعت هوشمند اپل در بازار جهان دانست. این دستگاه از طریق وای فای، بلوتوث و همچنین NFC می تواند با دستگاه های دیگر اتصال برقرار نماید. اپل واچ سری 7 که دارای زیبایی خاصی است و البته به دلیل اسپورت بودن برای آقایان و خانم ها یک گزینه مناسب است دارای بدنه آلومینیومی و بند سیلیکونی سگک دار ساده است. این ساعت به دلیل طراحی خاصی که دارد مناسب برای استفاده های روزمره، ورزشی و همچنین رسمی است.
صفحه نمایش Retina LTPO OLED 1.78 اینچی این دستگاه دارای رزولوشن ۴۴۸ در ۳۶۸ پیکسل می باشد. همچنین این صفحه نمایش که از تکنولوژی لمسی خازنی بهره مند است توانایی نمایش 16 میلیون رنگ را دارد. علاوه بر این ها این دستگاه در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است. اپل واچ سری 7 دارای سیستم عامل WatchOS است. این دستگاه با سیستم های IOS ورژن 14 به بالا و همچنین آیفون های بالاتر از سری 6S سازگاری دارد. پردازنده این دستگاه APPLE S7 است که می قدرتمند ترین پردازنده در میان ساعت های اسمارت بازار است.
سری 7 اسمارت واچ های اپل دارای 32 گیگابایت حافظه داخلی و 1 گیگابایت رم است. باتری لیتیوم یونی غیر قابل تعویض این دستگاه را می توان تا 18 ساعت به حالت آماده به کار نگه داشت. از جس گر های این دستگاه هم نمیتوان قافل شد. این دستگاه دارای حس گر های شتاب سنچ، ژیروسکوپ، گام شمار و قطب نما است. همچنین برای این دستگاه سیستم سنجش سطح اکسیژن خون، فشار سنج سنجش نور محیط و همچنین شمارنده ضربان قلب به کار برده شده است. زبان انگلیسی زبان قابل پشتیبانی این دستگاه است که البته در برخی موارد دیده شده است که زبان فارسی نیز برای آن تطبیق داده شده است. همچنین این ساعت هوشمند اپل واچ دارای سنسور GPS است.

سیستم عاملWatchOS
نوع صفحه نمایش اصلیRetina LTPO OLED
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند اپل واچ 3 مدل 42mm

ساعت هوشمند اپل واچ 3 مدل 42mm


اپل واچ سری 3 را در حال حاضر می توان سری اکونومی ساعت های هوشمند اپل در بازار دانست. این محصول نیز همچون سایر ساعت های هوشمند اپل دارای طراحی اسپورت و مناسب برای استفاده ی آقایان و همچنین خانم ها است. می توان گفت که این ساعت نیز این قابلیت را دارد تا هم در ظاهر های اسپورت و هم رسمی مورد استفاده قرار بگیرد. بهترین ساعت هوشمند اپری سری 3 که فرم صفحه ای مستطیلی شکل دارد دارای بدنه ای آلومینیومی و همچنین بند سگکی ساده پلاستیکی است.
صفحه نمایش 1.65 اینچی این محصول دارای شیشه از جنس ION-X GLASS است که مقاومت بسیار خوبی در مقابل ضربات است. OLED Retina همان صفحه نمایش اصلی این ساعت است.. این صفحه نمایش دارای رزولوشن 390*312 و تراکم پیکسلی 303 پیکسلی است.
این دستگاه با همان سیستم عامل معروف WatchOS اپل عرضه شده است که با آی او اس 13 به بالا و اپل واچ های سری 6S به بالا سازگار است. پردازنده این ساعت هوشمند اکونومی اپل S3 Dual-Core است. 8 گیگابایت نیز حافظه داخلی برای این دستگاه تعبیه شده است. برای اتصال این دستگاه به تلفن های همراه هوشمند اپل و سایر دستگاه ها سرویس های بلوتوث سری 4 ، وای فای و همچنین سیستم NFC فراهم شده است. سیستم مکان یابی GPS نیز همچون سایر مدل های این برند در این دستگاه عرضه شده است.

بخوانید  21 مدل بهترین پاور بانک با کیفیت سال 2022


باتری اپل واچ سری 3 اپل از نوع لیتیوم یونی است که 300 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد که قابلیت نگه داری شارژ تا 18 ساعت را برای استفاده های روزمره برای شما فراهم میکند. از حسگر های این دستگاه می توان به شناب سنج، زیروسکوپ و گام شمار اشاره نمود. همچنین شمارنده ضربان قلب نیز از ویژگی هایی است که می توان در این دستگاه از آن استفاده نمود. در استفاده از این ساعت همچون سایر اپل واج ها می توانید از بند های دیگری نیز استفاده نمایید تا برای هر نوع استایلی مناسب نماید.

سیستم عاملWatchOS
نوع صفحه نمایش اصلیOLED Retina display with Force Touch
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 مدل 44mm Sport Band

ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 مدل 44mm Sport Band

پیش از معرفی نسخه 7 اپل واچ ها بهترین ساعت هوشمند اپل واچ همان سری 6 محبوب این برند بود که البته هنوز هم در مقایسه با ساعت های هوشمند سایر برند ها یکی از بهترین های بازار است. اپل واچ 44 میلیمتری اپل دارای کاربری روزمزه و ورزشی است که به آن را برای هم خانم ها و هم آقایان به ساعتی خاص و زیبا بدل کرده است. این ساعت 44 میلیمتری به عنوان بهترین اپل واچ سری 6 دارای فرم صفحه مستطیل شکل است و ظاهر بسیار زیبایی را برروی دست شما نمایان می کند.
صفحه نمایش 1.57 اینچی این دستگاه از تکنولوژی Retina LTPO OLED استفاده می نماید و با تراکم پیکسلی 326 پیکسل بر اینچ خود و همچنین رزولوشن 394 در 324 خود تصویری بی نظیر را برای استفاده کنندگان خود فراهم می نماید. این ساعت هوشمند از شیشه ای با جنس ION-X GLASS برخوردار است. همچنین جنس بدنه آلومینیومی و بند سیلیکونی با قفل بند سگکی ساده از دیگر ویژگی های ساختاری این دستگاه به شمار می آید.
سیستم عامل این دستگاه همچون سایر ساعت های هوشمند اپل WatchOS و پردازنده آن S6 SIP است یک پردازنده دو هسته ای به حساب می آید. این ساعت هوشمند که دارای 32 گیگابایت حافظه داخلی است قابلیت اتصال از طریق بلوتوث وایفای و همچنین سیستم LTE را برخوردار است. این اپل واچ سازگار با دستگاه هایی با IOS 14 به بالا و همچنین آیفون های بالاتر از 6S است.
از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به حسگر های شتاب سنج، ژیروسکوپ، قطب نما گام شمار و ارتفاع سنج اشاره نمود. همچنین تشخیص میزان اکسیژن خون نیز از ویژگی های این دستگاه که البته سنسور مهمی در روز های شیوع بیماری کرونا است به حساب می آید. این ساعت در میان ساعت های برند اپل بهترین ساعت هوشمند اپل واچ اپل برای خرید به شمار می آید که ما به شما خرید آن را پیشنهاد می کنیم.

سیستم عاملWatchOS
نوع صفحه نمایش اصلیRetina LTPO OLED
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند شیائومی مدل Mi Watch Lite / Redmi Watch

ساعت هوشمند شیائومی مدل   Mi Watch Lite / Redmi Watch

ساعت هوشمند شیائومی مدل Mi Watch Lite / Redmi Watch از قابلیت تنظیم خودکار روشنایی برخوردار است. صفحه نمایش رنگی این محصول 1٫4 اینچی و رزولوشن 320 * 320 با طراحی مستطیلی شکل است. قطر قاب این محصول ۴۴ میلی‌متر و جنس آن از پلاستیک است. بند های سیلیکونی آن به وسیله قفل بندی ا نوع سگکی ساده به یکدیگر متصل می شود. حسگر های بهترین ساعت هوشمند شیائومی شامل ژیروسکوپ، GPS، شمارنده ضربان قلب (Heart Rate)، سنجش اکسیژن خون (SPO۲)، سامانه‌ی ناوبری گلوناس و فشارسنج است.

سیستم عامل ساعت هوشمند شیائومی مدل Mi Watch Lite / Redmi Watch از نوع Android Wear بوده و با گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و توسط برنامه گوشی های سیستم عامل اندروید با استفاده از برنامه Xiaomi Wear همگام می شود. همچنین این محصول به گوشی های اپل توسط برنامه Xiaomi Wear Lite متصل میگردد. باتری 230 میلی‌آمپر ساعتی آن در دو ساعت شارژ می شود و می تواند تا 9 روز دوام بیاورد.

سیستم عاملAndroid Wear
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند اپل واچ سری SE 2021 مدل 40mm Aluminum Case

اپل ساعت های هوشمند خود را نیز در هر سال تحت عنوان SE با کمترین قیمت و البته با قیمتی کمتر از سایر محصولات خود روانه بازار می کند. SE 2021 نیز اپل واج ویژه سال 2021 شرکت اپل است که در نوع خود یک ساعت بهینه و خوش قیمت و البته با کیفیت به حساب می آید. بهترین اپل واچ سری SE مناسب برای استفاده های روزمره، ورزشی و رسمی است. این ساعت دارای فرم صفحه مستطیلی شکل است. جنس بدنه آلومینیومی و همچنین بند ساعت سیلیکونی با قفل بند سگکی ساده متریال تشکیل دهنده بدنه این ساعت است.
Retina LTPO OLED صفحه نمایش اصلی این ساعت است که 326 پیکسل بر اینج تراکم پیکسلی است و 1000 نیت روشنایی دارد. این دستگاه که دارای سیستم عامل WatchOS است از پردازنده ای دو هسته ای برخوردار است. همچنین این دستگاه با دستگاه هایی بالاتر از IOS ورژن 14 و همچنین دستگاه های بالاتر از آیفون سری 6 اس سازگار است. نسل دوم سنسور اپتیکال قلب در میان ویژگی های این دستگاه فراهم شده است. شما می توانید این دستگاه را تا 50 متر زیر آب استفاده کنید. بلوتوث داخلی ورژن 5 برای اتصال شما با این دستگاه های همراه فراهم شده است. زبان انگلیسی نیز می تواند در این ساعت هوشمند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به نحوی می توان از زبان فارسی نیز در این ساعت هوشمد اپل استفاده نمود.

سیستم عاملWatchOS
نوع صفحه نمایش اصلیRetina LTPO OLED
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند شیائومی مدل Color watch

ساعت هوشمند شیائومی مدل Color watch

ساعت هوشمند شیائومی مدل Color watch wtpi صفحه نمایش دایره ای شکل AMOLED با وضوح 454 در 454 پیکسل و به اندازه 1.39 اینچ است. جنس بدنه این محصول از فلز تشکیل شده است و برای شنا تا 5ATM مقاوم است. بند این ساعت هوشمند سیلیکونی بوده که با دو بند چرمی و یا 6 بند سیلیکونی دیگر قابلیت جایگزینی دارد. این دستگاه از طریق NFC و Bluetooth با گوشی های دارای سیستم عامل ios و اندروید سازگار است.

بهترین ساعت هوشمند شیائومی قطب‌نما (Compass)، شتاب سنج , بلوتوث 5.0، شمارنده ضربان قلب (Heart Rate)، تنظیم روشنایی، GPS، گام شمار ، سنجش نور محیط، NFC، ضربان قلب و ردیابی خواب را دارا می باشد. نوع باتری آن لیتیوم‌ یونی بوده که تا 14 روز استفاده معمولی طول عمر دارد.

سیستم عامل
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm

سامسونگ را همه شما ها می شناسید. هیچوقت این برند از رقبای خود عقب نمانده است. در زمینه ساعت های هوشمند نیز این برند یکی تولید کنندگان قدرتمند بازار است. ساعت های هوشمند سامسونگ یک تفاوت ویژه با ساعت های اپل واچ دارند. تفاوت ویژه آن ها این است که اغلب بهترین ساعت های هوشمند سامسونگ که در بازار موجود هستند دارای صفحه نمایش گرد هستند. Galaxy Watch Active2 نیز قابلیت استفاده در فرم های ورزشی و رسمی است. این ساعت مناسب برای همه آقایان و خانم ها است.


جنس بدنه این ساعت هوشمند آلومینیومی و جنس بند آن لاستیکی است. صفحه نمایش این محصول از یکی از بهتری محافظ ها یعنی گوریلا گلس DX+ استفاده می کند که آن را در مقابل ضربات تا حدود زیادی مقاوم میکند.این صفحه نمایش همجون سایر محصولات سامسونگ سوپر امولد است و 1.4 اینچ اندازه دارد. رزولوشن این صفحه 360 در 360 است.


این دستگاه که از سیستم عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن استفاده می نماید پردازنده ویژه ی سامسونگ یعنی اگزینوس 9110 را نیز استفاده ی نماید. این محصول با دستگاه های سامسونگی و اندرویدی بالاتر از اندروید 5 و همچنین دستگاه هایی آیفون 5 به بالا قابل استفاده و سازگار است. بهترین ساعت هوشمند سامسونگ دارای 4 گیگابایت حافظه داخلی و همچنین 738 مگابایت رم است. این دستگاه نیز از تکنولوژی های ارتباطی بلوتوث، وایفای و همچنین NFC است.


باتری قابل تعویض این ساعت 340 میلی آمپر ساعتی است و میتوان تا دوروز با شارژ کامل آن از اکتیو 2 استفاده نمود. شتاب سنج، ژیروسکوپ، سنجش نور محیط، فشار سنج و همچنین شمارنده ضربان قلب از حسگر هایی است که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است. با استفاده از سری IP68 این دستگاه در مقابل هرگونه نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است. این دستگاه از تمامی زبان های ممکن بر روی گوشی های موجود در بازار پشتیبانی می نماید.

سیستم عاملتایزن
نوع صفحه نمایش اصلیSuper AMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند شیائومی مدل MI WATCH 2021

ساعت هوشمند شیائومی مدل MI WATCH 2021

ساعت هوشمند شیائومی مدل MI WATCH 2021 جدید ترین تولید این کمپانی است که در کنار طراحی زیبا و چشم نواز صفحه نمایش گرد از نوع AMOLED پیشرفته با روشنایی بالا 1.39 اینچی بسیار با کیفیت برخوردار است که با وضوح خوبی حتی در زیر نور مستقیم آفتاب قابلیت نمایش اطلاعات منجمله ماس های دریافتی، نوتیفیکیشن ها، گزینه های تناسب اندام و دیگر اطلاعات مهم را دارد. باتری این محصول ۴۲۰ میلی آمپر ساعت است که با یکبار شارژ توسط شارژر مگنتی آن به دلیل استفاده از الگوریتم های بهینه سازی مصرف Al تا 16 روز توانایی نگه داشتن شارژ دارد. ابعاد قاب این ساعت ۴۵.۹×۵۳.۳۵×۱۱.۸ میلی‌متر و جنس بدنه آن پلی کربنات می باشد که آن را تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم می کند.

بخوانید  بهترین کیبورد بی سیم در سال 2021 (بهترین مارک)

از قابلیت های ویژه بهترین ساعت شیائومی می توان به حسگر شتاب سنج (Accelerometer)، کنترل سطح اکسیژن خون، ژیروسکوپ، فشارسنج، سنجش نور محیط (Light Sensor)، شمارش ضربان قلب، قطب نما و گام شمار اشاره کرد. از دیگر ویژگی های این محصول پشتیبانی از ورزش های متنوع است که شامل 17 حالت ورزشی حرفه ای و 100 حالت ورزشی دیگر است. این دستگاه سی نقطه کلیدی مثل ضربان قلب، سرعت و کالری مصرف شده را از طریق الگوریتم قدرتمند Firstbeat آنالیز می کند.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی-فارسی

ساعت هوشمند هایلو مدل AK GST LS09B SMART WATCH

ساعت هوشمند هایلو مدل AK GST LS09B SMART WATCH

ساعت هوشمند هایلو مدل AK GST LS09B SMART WATCH یکی از پر فروش ترین محصولات این برند است که قیمت مناسبی نیز دارد. استاندارد ضدآب IP68 بکار رفته در این محصول آن را در برابر نفوز گرد و غبار و آب به شکل موثری مقاوم کرده است. جنس بدنه این ساعت هوشمند از فلز با کیفیت تشکیل شده و در برابر آسیب های احتمالی و ضربات مقاوم شده است. طراحی ارگونومیک و وزن کم این محصول در استفاده طولانی مدت باعث خستگی کابر نمی شود. جنس بند آن نیز سیلیکون 22 میلی متری و نوع قفل بند آن سگکی ساده است که از طول عمر بالایی برخوردار است.

ساعت هوشمند هایلو مدل AK GST LS09B SMART WATCH از طریق Bluetooth قابلیت اتصال به گوشی هایی با سیستم عامل های اندروید و iOS دارد. از جمله حسگرهای به کار رفته در بهترین ساعت هوشمند هایلو ژیروسکوپ، نظارت کیفیت خواب، ردیابی میزان اکسیژن خون SpO2 و سنجش ضربان قلب بیست و چهار ساعته می باشد

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیTFT
فرم صفحهمربع
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند هوآوی مدل GT2 Pro VID-B19

ساعت هوشمند هوآوی مدل GT2 Pro VID-B19

صفحه‌نمایش ساعت هوشمند هوآوی مدل GT2 Pro VID-B19 از نوع AMOLED با رزولوشن ۴۵۴*۴۵۴ و به اندازه 1.39 اینچ است که توانایی نمایش ۱۶ میلیون رنگ را دارد. فریم این محصول به شکل دایره از جنس تیتانیوم و جلو کریستال یاقوت کبود است. ظرفیت باتری محصول 455 میلی‌آمپرساعت است که تا 14 روز توانایی نگه داشتن شارژ دارد.

حسگر های بهترین ساعت هوشمند HUAWEI شامل سنجش اکسیژن خون (SPO۲)، شتاب‌سنج (Accelerometer)، نوار قلب (Electrocardiogram)، ژیروسکوپ (Gyro)، فشارسنج (Barometer)،سنجش نور محیط، شمارنده ضربان قلب (Heart Rate) و قطب‌نما (Compass) می باشد.

این دستگاه از طریق Bluetooth نسخه 5.1 با انواع گوشی های هوشمند اندروید و ایفون قابلیت اتصال دارد. ظرفیت حافظه داخلی آن حافظه داخلی ۴۰۰۰ مگابایت و رم آن ۳۲MB می باشد.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی-فارسی

ساعت هوشمند شیائومی مدل SAE Redmi wR5436GL

ساعت هوشمند شیائومی مدل SAE Redmi wR5436GL

ساعت هوشمند شیائومی مدل SAE Redmi wR5436GL صفحه نمایشی از نوع TFT و رزولوشن 320 * 320 پیکسل و تراکم 323 پیکسل بر اینچ دارد که روشنایی قابل تنظیم دارد و شفافیت و وضوح بالایی حتی زیر نور آفتاب دارد. جنس بدنه این محصول از فلز است و برای شنا تا عمق 50 متری مناسب است.

سیستم عامل این محصول Android است که با گوشی های سیستم عامل اندروید با استفاده از برنامه Xiaomi Wear و گوشی های سیستم ios با استفاده از برنامه Xiaomi Wear Lite سازگار است. این ساعت هوشمند می تواند ضربان قلب کاربر را بصورت 24 ساعته پایش کند و تغییرات آن را هشدار دهد که این قابلیت بدلیل وجود سنسور PPG تعبیه شده در این محصول است. همچنین سنسور های دیگر بهترین ساعت هوشمند شیائومی شامل شتاب‌سنج، سنجش اکسیژن خون (SPO۲) و شمارشگر ضربان قلب می باشد.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیTFT
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch4 Classic 46mm

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch4 Classic 46mm

صفحه نمایش دایره ای 1.4 اینچی ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch4 Classic 46mm از نوع Circular Super AMOLED بوده که رزولوشن آن 450×450 پیکسل است و تراکم آن 321 پیکسل در هر اینچ می باشد.صفحه‌نمایش این محصول همواره روشن یا همان Always-on display می باشد. حاشیه این محصول به لمس حساس است و به یک صفحه چرخان مجهز است. برای محافظت از صفحه نمایش ویژگی Corning Gorilla Glass DX توسط شرکت سامسونگ در نظر گرفته شده است.

پردازنده بهترین ساعت هوشمند سامسونگ از نوع Exynos W۹۲۰ Dual Core ۱.۱۸GHz و ظرفیت خافظه داخلی آن ۱۶GB و رم آن نیز ۱.۵GB است. این محصول از طریق بلوتوث نسخه 5.0 با محصولات مجهز به سیستم عامل اندروید ۶.۰ و بالاتر توانایی جفت شدن دارد. حسگر های این ساعت هوشمند شامل سنجش اکسیژن خون (SPO۲)، فشارسنج (Barometer)، گام شمار، ژیروسکوپ (Gyro)، نوار قلب (Electrocardiogram)، شمارنده ضربان قلب (Heart Rate)، سنجش نور محیط و شتاب‌سنج (Accelerometer) می باشد.

سیستم عاملAndroid Wear
نوع صفحه نمایش اصلیCircular Super AMOLED
فرم صفحهدایره ای
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTS 2E

ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTS 2E

برند امیزفیت به عنوان یکی از زیر مجموعه های برند جذاب و دوست داشتنی شیائومی امروزه برند های پرفروش در زمینه ی ساعت های هوشمند به حساب می آید. GTS 2Eیکی از ساعت های میان رده شرکت امیزفیت است که با فرم صفحه مستطیلی شکل به بازار عرضه شده است. این ساعت هوشمند از بدنه ای آلومینیوم و همچنین بند سیلیکونی تولید شده است. بند ساعت نیز از جنس سگکی ساده است. فناوری مکان یابی در این ساعت فراهم شده است. به واسطه ظاهر جذاب این ساعت برای شما این امکان فراهم شده است تا این ساعت را در استفاده های ورزشی رسمی و روزمره مورد استفاده قرار دهید.


این دستگاه برای دستگاه های اندرویدی ورژن 5 به بالا و همچنین آیفون هایی که ای او اس 10 به بالا دارند قابل استفاده است.از حسگر های این دستگاه می توان به عنوان حسگر های سلامتی از جمله ضربان قلب و اکسیژن خوب و همچنین هر آنچیزی سایر دستگاه های هم رده این ساعت هوشمند دارند اشاره نمود. این دستگاه از طریق نرم افزار zepp و همچنین بلوتوث به دستگاه متصل می شود.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیAMOLED
فرم صفحهمستطیل
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند آنر مدل MagicWatch 2 46 mm

ساعت هوشمند آنر مدل MagicWatch 2 46 mm

ساعت هوشمند آنر مدل MagicWatch 2 46 mm دارای صفحه نمایش OLED به اندازه 1.39 اینچ با رزولوشن 454×454 و تراکم ۳۲۶ پیکسل بر اینچ است که قابلیت این را دارد که صفحه نمایش آن همیشه روشن بماند. جنس بدنه این محصول از ترکیب سرامیک و استیل ضد زنگ است و مقاومت بالایی در برابر آب دارد به نحوی که توانایی این را دارد تا عمق 50 متری مورد استفاده قرار گیرد. باتری این ساعت هوشمند از نوع لیتیوم‌ یونی با ظرفیت ۴۵۵ میلی آمپر ساعت است که از طریق کابل شارژ مگنتی شارژ می شود و تا 14 روز شارژ نگه می دارد.

امکانات بهترین ساعت هوشمند آنر شامل شمارنده ضربان قلب (Heart Rate)، شتاب‌سنج (Accelerometer)، گام شمار، ژیروسکوپ (Gyro)، قطب‌نما (Compass)، سنجش نور محیط و GPS داخلی است. این محصول از طریق بلوتوث ۵.۱ می تواند به گوشی های با اندروید ۴.۴ و آی‌او‌اس ۹ به بالا متصل شود. پردازنده تعبیه شده در ساعت هوشمند آنر مدل MagicWatch 2 46 mm از نوع Kirin A۱ و حافظه داخلی ۴۰۰۰ مگابایت است.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیانگلیسی

ساعت هوشمند فسیل مدل FTW6011

ساعت هوشمند فسیل مدل FTW6011

ساعت هوشمند فسیل مدل FTW6011 به پردازنده قدرتمند Qualcomm® Snapdragon™ Wear ۲۱۰۰ مجهز شده است. از مشخصات سخت افزاری آن می توان به NFC، شتاب سنج، GPS، ارتفاع سنج، میکروفون، حسگر نور محیط، حسگر ضربان قلب و ژیروسکوپ اشاره کرد. این ساعت هوشمند توانایی سازگاری با گوشی هایی با سیستم های عامل اندروید +۶، IOS +۱۲ را از طریق Bluetooth دارد.

از قابلیت های ویژه بهترین ساعت هوشمند فسیل می توان به آنالیز حرکت، شخصی سازی صفحه GEN۴ WEAR OS by Google، کنترل موزیک، کنترل ضربان قلب و پرداخت گوگل اشاره کرد. قطر قاب این محصول ۴۰ میلی‌متر به شکل دایره از جنس استیل است که با بند هایی از جنس استیل ضدزنگ مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اتصالات این ساعت هوشمند شامل NFC , Bluetooth Wi-Fi و 4G LTE می شود.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلی
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیفارسی – انگلیسی

ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm

ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm محصولی با طراحی چشم نواز است که با داشتن فریمی از جنس استیل ضدزنگ و قاب پشتی سرامیکی و بندی چرمی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و توانایی مقاومت در آب را تا عمق 50 متری دارد. باتری به کار رفته در این ساعت از نوع لیتیوم یونی با ظرفیت ۴۵۵ میلی آمپر ساعت است و تا ۱۴ روز طول عمر دارد.

صفحه‌نمایش این محصول 1.39 اینچ با رزولوشن ۴۵۴ × ۴۵۴ و تراکم ۳۲۶ پیکسل بر اینچ است که نسبت تصویرآن ۱:۱ است. این دستگاه از طریق بلوتوث نسخه 5.1 توانایی سازگاری با با گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل اندروید ۴.۴ و بالاتر و آیفون مجهز به سیستم عامل iOS ۹ و نسخه‌های بالاتر را دارد.

حس‌گرهای بهترین ساعت هوشمند هوآوی شامل فشارسنج (Barometer)، شتاب‌سنج (Accelerometer)، شمارنده ضربان قلب (Heart Rate)، ژیروسکوپ (Gyro)، قطب‌نما (Compass)، سنجش نور محیط و تشخیص میزان اکسیژن است.

سیستم عاملHuawei wearable platform
نوع صفحه نمایش اصلیOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیفارسی – انگلیسی

ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTR 3 Pro

ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTR 3 Pro

زاویه دید گسترده، رنگ‌های زنده و پویا، ضخامت بسیار کم و روشنایی قابل قبول ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTR 3 Pro مرهون نمایشگر 1.45 اینچی Ultra HD AMOLED آن است که کیفیت آن 480×480 پیکسل می باشد و نسبت نمایشگر به بدنه حدود 70.6 درصد است. نمایشگر قدرتمند این دستگاه حداکثر روشنایی 1000 نیت را به نمایش می گذارد. پوشش صفحه این ساعت هوشمند ضد خش و ضد اثر انگشت است. جنس بدنه این محصول از آلیاژ آلومینیوم و جنس بند آن از چرم با کیفیت است که پوست دست در استفاده طولانی مدت از آن دچار واکنش آلرژیک نمی شود به نحوی که در اثر تعریق حساس ترین پوست ها نیز واکنشی نشان نمی دهند. برای بهبود تعامل کاربر با ساعت دو دکمه در کنار آن تعبیه شده. ظرفیت باتری این محصول نیز باتری ۴۵۰ میلی آمپر ساعت می باشد.

از قابلیت های بهترین ساعت هوشمند امیزفیت می توان به سنسور هشدار افتادن از ارتفاع، فناوری‌ مکان‌یابی GLONASS، سنسور سطح اکسیژن خون، اندازه گیری سطح استرس و قابلیت اشتراک گذاری با Apple Health و Google Fit اشاره کرد. ظرفیت باتری این محصول نیز باتری ۴۵۰ میلی آمپر ساعت می باشد.

سیستم عاملAndroid
نوع صفحه نمایش اصلیUltra HD AMOLED
فرم صفحهدایره
زبان‌های قابل پشتیبانیفارسی – انگلیسی

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.