منوی دسته بندی

12 مدل بهترین هارد اس اس دی (SSD) بازار 2022

بهترین هارد ssd لپتاب و کامپیوتر در سال 2021

سرعت در فناوری ‌های گوناگون در دنیای امروز حرف اول را می‌زند. هارد ها فضای ذخیره‌ سازی می‌باشند که در دسته فناوری ‌های پیچیده و کاربردی در دنیای امروز قرار می‌گیرند. ما در این مطلب تلاش داریم تا برای شما در رابطه با ویژگی ‌های بهترین هارد SSD بازار صحبت کنیم و به شما بگوییم که این هارد ها باید دارای چه ویژگی‌ هایی باشند تا بتوانند به‌ عنوان بهترین گزینه برای شما شناخته شوند. به ‌طور کل هارد های SSD در مقایسه با هارد های سخت قدیمی سرعت خواندن و نوشتن بسیار زیادی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات را روی خودشان ثبت کنند و یا آن‌ ها را بخوانند و برای شما به نمایش بگذارند. هارد های SSD در دنیای امروزی که سرعت بسیار مهم می‌باشد، بسیار مناسب هستند و می‌توانند به شما کمک کنند که در کوتاه‌ترین زمان سنگین ‌ترین اطلاعات را مشاهده کنید و نیاز خودتان را برطرف کنید. هارد های SSD می‌توانند به شما کمک کنند تا از هنگ کردن کامپیوتر شخصی خودتان و یا لپ تاپ خودتان جلوگیری کنید و یک درایو بسیار سرحال و پر سرعت داشته باشید. اگر شما به ‌دنبال خرید بهترین هارد SSD هستید اما نمی‌دانید باید چه مواردی را مورد توجه خودتان قرار دهید، این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید که بهترین هارد SSD دارای چه ویژگی ‌هایی می‌باشد. این نوع هارد ها یکی از جدیدترین دستاورد های می‌باشند که در زمینه ذخیره ‌سازی طراحی و تولید شدند. با توجه به فعالیت شگفت ‌انگیزشان، این نوع ابزار ها در سال‌ های اخیر طرف ‌داران زیادی پیدا کرده‌اند.

ویژگی های بهترین هارد SSD بازار

فهرست مطالب

راهنمای خرید هارد SSD

بهترین هارد SSD بازار باید دارای ویژگی ‌های شگفت‌ انگیزی باشد تا بتواند ما را راضی کند. بیایید با هم به بررسی ویژگی ‌های بهترین هارد SSD در بازار بپردازیم تا بتوانیم متوجه شویم کدام گزینه برای ما مناسب است.

سرعت هارد SSD

مورد اولی که می‌تواند در لیست ویژگی ‌های بهترین هارد SSD بازار قرار بگیرد سرعت بالا در خواندن و نوشتن متوالی اطلاعات می‌باشد. معمولاً سازندگانی که به تولید هارد های SSD می‌پردازند حداکثر سرعت هارد را برای شما به نمایش می‌گذارند اما شما باید به این‌ موضوع توجه داشته باشید که سرعتی که توسط سازندگان برای شما نمایش داده میشود صرفاً سرعت اسمی است و احتمال کمتر بودن سرعت واقعی هارد تا حد بسیار زیادی بالا می‌باشد. به‌ هر حال اگر سرعت اسمی بالا باشد خیال شما راحت است که سرعت اصلی هارد نیز تا همان حد بالا و مناسب است. در واقع این نوع هارد ها به دلیل سرعت شگفت ‌انگیز خود معروف شدند؛ به ‌همین دلیل بهترین هارد SSD باید سرعتی به ‌مراتب بیشتر از سرعت هارد های قدیمی داشته باشد. اگر سرعت هارد شما به اندازه قابل‌ قبولی بالا نباشد، هزینه‌ای که شما کرده‌اید تنها خرج اضافه بوده و هیچ ویژگی خاصی به سیستم شما اضافه نشده است. به‌ طور کلی سرعت در هارد های SSD حرف اول را می‌زند و می‌تواند به شما کمک کند تا از استفاده از این محصول شگفت ‌انگیز لذت ببرید.

بررسی ویژگی‌های بهترین‌ مارک هارد SSD بازار

ظرفیت هارد SSD 

یکی دیگر از ویژگی ‌های بهترین هارد SSD بازار ظرفیت مناسب برای ذخیره اطلاعات در هارد می‌باشد. وظیفه اصلی هر نوع هاردی ذخیره اطلاعات و نگهداری از آن ‌ها می‌باشد. هرچقدر حافظه‌ی هارد بیشتر باشد، این هارد گزینه مناسب‌ تری برای شماست و می‌تواند اطلاعات بیشتری را برای شما درون خود جای دهد. البته شما باید از هزینه اضافی دوری کنید و سعی کنید که تنها با توجه به نیاز خودتان به خرید یک هارد بپردازید. اگر فضایی در لپ‌تاپ و یا سیستم خود کم دارید، و می‌خواهید که یک هارد دیسک بخرید تا بتوانید لپ‌تاپ یا سیستم خود را سبک کنید؛ استفاده از هارد دیسک ‌هایی که ۱۰۰ گیگابایت و یا ۱۵۰ گیگابایت ظرفیت دارند برای شما گزینه مناسبی است. اما اگر می‌خواهید فعالیت‌ های سنگینی را با هارد خود انجام دهید و اطلاعات گوناگون و متفاوتی را درون هارد خودتان نگهدارید می‌توانید از هارد ها با حافظه بالاتر نیز استفاده کنید. برخی از هارد ها حتی می‌توانند با ظرفیت‌ های بسیار بالاتر نیز برای شما وجود داشته باشند تا بتوانند نیاز شما را برطرف کنند. البته شما باید هنگام خرید به مادربرد خودتان دقت کنید تا بتوانید تا متوجه شوید که مادربرد شما توانایی ساپورت کردن هارد خرید بهترین هارد SSD به مادربرد و توانایی و قدرت آن توجه نداشته باشید ممکن است که هنگام نصب هارد روی سیستم خود دچار مشکل شوید که این ‌موضوع اصلا موضوع جالبی نیست.

بخوانید  بهترین کیبورد بی سیم در سال 2021 (بهترین مارک)

خوش ‌نام بودن هارد SSD 

شما به ‌هیچ ‌عنوان برای خرید بهترین هارد SSD نباید به سراغ برند های بی‌نام و نشان و متفرقه بروید. هارد دیسک ‌ها جز آن دسته از ابزار هایی هستند که نقش بسیار مهمی را در سیستم شما ایفا می‌کنند. وجود هرگونه مشکل در هارد دیسک شما می‌تواند در نهایت باعث ایجاد مشکل در سیستم شما شود؛ پس سعی کنید که به ‌هیچ‌ عنوان به سراغ برند های متفرقه نروید و حتما روی برند های اصلی و معروف برای خرید بهترین هارد دیسک بازار متمرکز شوید تا بتوانید گزینه‌ای مناسب و کاربردی را برای خودتان انتخاب کنید. شاید شما مجبور شوید که برای خرید برند های معروف هزینه بیشتری بپردازید اما این ‌موضوع قطعا شما را از هزینه دوباره در آینده بی‌نیاز می‌سازد و باعث می‌شود که خیال شما از بابت آسیب نرسیدن به هاردی که خریدید و یا سیستم اصلی‌ خود راحت باشد و بتوانید بدون هیچ‌ گونه مشکلی از این محصول بهره ببرید. برند های قدیمی که چندین سال است در زمینه تولید انواع مختلف هارد ها فعالیت می‌کنند گزینه بسیار مناسبی در این زمینه هستند و می‌توانند اطمینان بیشتری را به شما بدهند. برند های تازه‌ای که تنها چند سال است در زمینه تولید این هارد ها فعالیت می‌کنند اصلا قابل ‌اطمینان نیستند. توجه کنید که هارد SSD تاثیر بسیار زیادی روی کارایی کلی سیستم شما دارد پس با یک خرید نامناسب سلامت سیستم خود را به خطر نیندازید.

خوش ‌نام بودن هارد SSD

طول عمر تخمینی 

مورد دیگری که ما می‌توانیم آن را به ‌عنوان ویژگی بهترین هارد اس اس دی بازار تلقی کنیم طول عمر تخمینی مناسب هارد می‌باشد. سازنده‌ هایی که به تولید انواع مختلف هارد های SSD می‌پردازند معمولاً برای محصولاتی که تولید می‌کنند یک طول عمر تخمینی قرار می‌دهند. براساس ساعت احتمالی که هارد دیسک شما برای شما کار خواهد کرد یک زمان تقریبی برای عمر کلی هارد در نظر گرفته می‌شود. البته این ‌موضوع به این معنی نیست که هارد شما تنها برای این مدت مشخص برای شما کار خواهد کرد و زودتر یا دیرتر از آن خراب نخواهد شد. به ‌هر حال هر چه عدد مربوط به طول عمر تخمینی یک هارد بالاتر باشد احتمال این‌ که آن هارد مدت زمان زیادی برای شما کار کند بالاتر خواهد رفت. پس یکی دیگر از ویژگی‌ های بهترین هارد SSD بازار طول عمر تخمینی بالا می‌باشد. 

قیمت هارد SSD

توجه کنید که درست است که هارد های SSD دارای قطعه مکانیکی نمی‌باشند، اما همین موضوع باعث شده که قیمت این نوع هارد ها به نسبت هارد های قدیمی تا حد بسیار زیادی بالاتر رود. بهترین هارد SSD در بازار باید علاوه‌ برداشتن سرعت مناسب، ظرفیت مفید، طول عمر بالا، دارای قیمت مناسبی نیز باشد. به ‌طور کلی اگر شما به ‌دنبال خرید یک هارد با کیفیت بسیار بالایی هستید باید پول بیشتری نیز بپردازید تا بتوانید از یک هارد شگفت ‌انگیز استفاده کنید و از ویژگی ‌هایی مانند سرعت بالا و ظرفیت مناسب و همچنین بهبود عملکرد کلی سیستم و یا لپ‌تاپ خودتان لذت ببرید.

قیمت خرید بهترین هارد SSD

بهترین برند هارد ssd کدام است؟

هارد های اس اس دی در برند های متفاوتی در بازار تولید می شوند. همانطور که گفتیم در هنگام خرید لازم است تا برند این هارد ها توجه نمایید تا عمر بیشتری بکنند. در زیر بهترین برند هارد ssd را بری شما نام برده ایم:

  • سامسونگ
  • ای دیتا
  • وسترن دیجیتال
  • لکسار
  • سیلیکون پاور
  • گیگابایت
  • اپیسر
  • کروشیال
  • ای دیتا ایکس پی جی
  • پی ان وای

بهترین هارد ssd موجود در بازار

اس اس دی ای دیتا مدل SU650 ظرفیت 120 گیگابایت

اس اس دی ای دیتا مدل SU650 ظرفیت 120 گیگابایت

اولین هارد ssd در لیست بهترین هارد ssd موجود در بازار که قرار است به آن بپردازیم مدل su650 از شرکت ای دیتا است که ظرفیت 120 گیگ آن برای افرادی که به دنبال فضای مناسب برای ثبت اطلاعات و داده های خود در کامپیوتر شخصی شان هستند توصیه میشود.

ssd SU 650  از فلش NAND سه بعدی و یک کنترلر با سرعت بالا استفاده می کند که ظرفیتی تا 960 گیگابایت را ارائه می دهد. عملکرد آن در نوشتن و خواندن به ترتیب 520و450 مگابایت بر ثانیه است. و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به SSD های NAND 2D ارائه می دهد. SU650 دارای حافظه پنهان SLC و فناوری های پیشرفته تصحیح خطا برای اطمینان از عملکرد و یکپارچگی داده ها بهینه است. وزن آن به حدود 47 گرم میرسد و در برابر شوک هایی که ممکن است در هنگام استفاده از کامپیوتر رخ دهد تا 1500G مقاومت از خود نشان می دهد. طول عمر این ssd حدود 2 میلیون ساعت است.
ظرفیت۱۲۰ گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال کروشیال مدل BX500 ظرفیت 240 گیگابایت

BX500 یک SSD با ضخامت 7 میلیمتر، فوق سبک و 2.5 اینچی SATA 6Gbps است که وزن آن حدود 70 گرم است. و به همین دلیل در لیست بهترین هارد اس اس دی ها قرار دارد. و ظرفیت 240 گیگابایتی آن برای تمامی افراد توصیه میشود. این هارد ssd با وجود طرح ساختی که دارد جزء گزینه های بسیار مناسب است و از سرعت بسیار خوبی برخوردار است به اندازه ای که سرعت خواندن اطلاعات در آن چیزی حدود 95K و سرعت نوشتن اطلاعات در آن 90K است. این آمار برای هنگامی است که اطلاعات به صورت تصادفی هستند و هنگامی که اطلاعات به صورت ترتیبی باشند سرعت نوشتن 500 MB/s و سرعت خواندن هم حدود 540 MB/s است.
این هارد ssd مانند دیگر بهترین هارد  ssd برای pc ها در برابر آسیب ها کاملا مقاوم است و مهم ترین دلیل آن هم استفاده نکردن از فضای مکانیکی برای ذخیر اطلاعات است.
ظرفیت240 گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال سامسونگ مدل EVO 870 ظرفیت 500 گیگابایت

اس اس دی اینترنال سامسونگ مدل EVO 870 ظرفیت 500 گیگابایت
این نوع هارد ssd جزو بهترین هارد ssd ها در دنیاست و بهترین هارد ssd لپ تاپ در رنج قیمتی خود است. وزن آن حدود 45 گرم است و ظرفیت 500 گیگابایتی آن بسیار عالی و مناسب است. همینطور نسبت به نسل قبلی پیشرفت هایی داشته است. قابل توجه ترین پیشرفت را نسبت به نسخه قبلی 870 Evo در تست انتقال پوشه 10 گیگابایتی آن مشاهده می کنیم، جایی که بیش از 10 ثانیه زمان انتقال را کاهش می دهد. عجیب است که عملکرد درایو تقریباً مشابه عملکرد 870 QVO است. اگرچه 870 Evo استقامت نوشتن به مراتب بیشتری (600 نوشتن درایو در مجموع) نسبت به مدل QVO دارد که فقط می تواند 360 نوشتن درایو را انجام دهد. این هارد درایو قابلیت کنترل MKX سامسونگ را دارد و میتوان آن را رمز گذاری کرد.
سرعت خواندن اطلاعات به صورت تصادفی 13000 IOPS و به صورت ترکیبی 560 mb/s است. و سرعت نوشتن اطلاعات به صورت تصادفی 88000 IOPS و به صورت ترکیبی 530 mb/s است.
ظرفیت500 گیگابایت
نوع رابطSATA 2.5

اس اس دی اینترنال ای دیتا مدل SU750 ظرفیت 256 گیگابایت

اس اس دی اینترنال ای دیتا مدل SU750 ظرفیت 256 گیگابایت

Adata SU750 یک SSD 2.5 اینچی 7 میلیمتری SATA 6Gb/s است که دارای روکش پلاستیکی و فلزی است. به طور کلی، برخلاف Crucial MX500 یا Team Group Vulcan که بدنه فلزی محکمی در اطراف دارند، ارزان و ضعیف به نظر می رسد. و، در حالی که ضریب فرم 2.5 اینچی در مقایسه با SSD M.2 این روزها نسبتاً بزرگ است، PCB SU750 در بدنه در واقع بسیار کوچک است.

بخوانید  21 مدل بهترین پاور بانک با کیفیت سال 2022

در مجموع، چهار بسته با نام تجاری Adata روی آن وجود دارد، اما در داخل آن، نسل دوم فلش NAND TLC 64L Micron قرار دارد. و مستقیماً در کنار رابط داده SATA، کنترلر Realtek قرار دارد که آن را تغذیه می کند. کنترل کننده برای کمترین نویز و تداخل به کانکتور داده SATA نزدیک تر است.

مقدار ظرفیت این هارد 256 گیگابایت است که سرعت نوشتن اطلاعات ترکیبی آن 520 mb/s است و سرعت خواندن اطلاعات ترکیبی هم 550 mb/s است.
ظرفیت256 گیگابایت
نوع رابطSATa 2.5

حافظه SSD وسترن دیجیتال مدل GREEN WDS1TB2G0A ظرفیت 1 ترابایت

حافظه SSD وسترن دیجیتال مدل GREEN WDS1TB2G0A ظرفیت 1 ترابایت
عملکرد سریع و قابلیت اطمینان برای افزایش تجربه محاسباتی روزمره در رایانه رومیزی یا لپ تاپ شما با داشتن یک ترابایت حافظه نقطه قوت این هارد است که میتواند بهترین هارد SSD هم لقب بگیرد.
می توانید وب را مرور کنید، یک بازی انجام دهید یا به سادگی سیستم خود را در یک لحظه راه اندازی کنید. سازگار با اکثر رایانه‌ های شخصی رومیزی و لپ ‌تاپ است. SSDهای WD Green در مدل‌های 2.5 اینچی/7 میلی‌متری و M.2 2280 برای ارتقای ساده و بدون نگرانی موجود هستند.

SSDهای WD Green سبک وزن و مقاوم در برابر ضربه، از قطعات متحرک استفاده نمی کنند و به حفظ اطلاعات شما در برابر از دست رفتن در صورت ضربه و افتادن تصادفی کمک می کنند.
SSD های WD Green جزو کم مصرف ترین درایو ها هستند.
سرعت نوشتن اطلاعات به صورت تصادفی 63K و به صورت ترکیبی 430mb/s است. سرعت خواندن اطلاعات به صورت تصادفی 37K و به صورت ترکیبی 545mb/s است.
ظرفیت1 ترابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال سیلیکون پاور مدل Ace A55 ظرفیت 1 ترابایت

اس اس دی اینترنال سیلیکون پاور مدل Ace A55 ظرفیت 1 ترابایت

عملکرد A55 دقیقاً در حدی است که ما انتظار داریم برای این نوع درایوها باشد و به همین دلیل در لیست بهترین هارد ssd اینترنال است. و ظرفیت 1024 گیگابایتی به نسبت هزینه آن بسیار گزینه خوبی برای کاربران عادی است. یکی از نقاطی که A55 درخشید، تست Anvil 4K IOPS بود که از نظر سرعت خواندن در رتبه دوم قرار گرفت و تنها با یک درایو 512 گیگابایتی M.2 در این زمینه شکست خورد.

Silicon Power با فلش TLC 3D NAND عرضه شده است و از فناوری SLC Cache برای کمک به اطمینان از ارائه بهترین عملکرد این درایو استفاده می کند. علاوه بر این، A55 از TRIM و Garbage Collection استفاده می کند و آماده NCQ و RAID است. همچنین از S.M.A.R.T استفاده می کند. وزن 63 گرمی و طراحی بسیار باریکی دارد که به راحتی قابل جاسازی در کیس است. سرعت نوشتن و خواندن آن به صورت ترکیبی حدود 450 مگابایت و 550 مگابایت است.

ظرفیت1 ترابایتی
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال لکسار مدل NS100 ظرفیت 256 گیگابایت

اس اس دی اینترنال لکسار مدل NS100 ظرفیت 256 گیگابایت

این SSD بهترین هارد ssd در نوع خودش است زیرا با استفاده از تراشه فلش با کیفیت عالی و کنترلر پیشرفته ساخته شده است و روی میزبان SATA 6Gbps کار می کند. همچنین خنک ‌تر، بی ‌صداتر است و از عمر باتری کمتری نسبت به هارد دیسک سنتی استفاده می‌کند.

با SSD NS100 می توانید با ارتقاء لپ تاپ یا رایانه شخصی خود در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. با بهبود عملکرد و سرعت خواندن تا 520 مگابایت بر ثانیه، راه‌اندازی، انتقال داده و زمان بارگذاری برنامه را آسان ‌تر می‌کند.

SSD NS100 اضطراب عملکرد رایانه شما را از داشتن یک هارد دیسک سنتی قدیمی خلاص می کند و به آن اجازه می دهد با سرعت و فضای ذخیره سازی بیشتر از همیشه در مرکز صفحه قرار گیرد.

بخوانید  بهترین مارک کارت گرافیک دنیا کدام است؟

بر خلاف هارد دیسک های سنتی، SSD NS100 هیچ قطعه متحرکی ندارد، بنابراین دوام بیشتری دارد و احتمال خرابی آن کمتر است. این دستگاه در برابر ضربه و لرزش مقاوم است و یک SSD قوی و قابل اعتماد است.

ظرفیت256 گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال سن دیسک مدل SSD PLUS ظرفیت 240 گیگابایت

اس اس دی اینترنال سن دیسک مدل SSD PLUS ظرفیت 240 گیگابایت

این هارد با ظرفیت 240 گیگابایتی خود توانایی های بالایی دارد و جزو بهترین هارد ssd ها در بازار است که به قابلیت های آن میپردازیم. از راه‌اندازی سریع‌تر، خاموش شدن، انتقال داده‌ها و زمان پاسخگویی برنامه‌ها نسبت به درایو دیسک سخت قدردانی خواهید کرد

راه‌اندازی سریع‌ تر، خاموش شدن، و پاسخگویی برنامه ها با سرعت بالای خواندن متوالی تا 545 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن متوالی تا 350 مگابایت بر ثانیه، عملکرد بهتری را برای هر کاری که انجام می‌دهید از خود نشان میدهد.

بدون قطعات متحرک، SanDisk SSD Plus برای مقاومت در برابر ضربه و لرزش طراحی شده است و به حفظ امنیت داده‌های شما در برابر ضربه‌ها و کبودی‌های زندگی کمک می‌کند.

SSD های SanDisk خنک تر، بی صداتر و کارآمدتر از هارد دیسک هستند، بنابراین باتری لپ تاپ شما با یک بار شارژ مدت زیادی دوام می آورد.

ظرفیت240 گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال پی ان وای مدل CS900 ظرفیت 120 گیگابایت

اس اس دی اینترنال پی ان وای مدل CS900 ظرفیت 120 گیگابایت

PNY CS900 یکی از SSD های محبوب ارائه شده توسط PNY است. CS900 یک محصول عالی است. این یکی همچنین با مادربردهای SATA-2 سازگاری دارد.

این ssd با ارائه حداکثر 560 مگابایت بر ثانیه خواندن متوالی و تا 540 مگابایت بر ثانیه سرعت نوشتن متوالی، بیشترین بهره را از پروتکل SATA می برد.

CS900 مجهز به TLC 3D NAND است که دوام کمتری نسبت به MLC دارد. این NAND توسط Micron ساخته شده است. در مجموع از 64 لایه TLC NAND در این SSD استفاده شده است.

از آنجایی که یک SSD بدون DRAM است، می‌توانید انتظار داشته باشید که در هنگام خواندن یا نوشتن داده‌های بزرگ زمانی که ظرفیت ذخیره‌سازی پر است، کمی ضعیف عمل کند. و این همان چیزی است که در آزمایش خود دیده ایم. PNY CS900 زمانی که فضای ذخیره سازی خالی است و فایل هایی که منتقل می کنیم حجم کمی دارند عالی عمل می کند.

ظرفیت۱۲۰ گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال کینگستون مدل A400 ظرفیت 480 گیگابایت

اس اس دی اینترنال کینگستون مدل A400 ظرفیت 480 گیگابایت

کینگستون A400 یک درایو استاندارد 2.5 اینچی SATA حالت جامد است. بدون کابل SATA و بدون پیچ ارائه می شود. از نظر ظاهری، کینگستون در واقع همه گوشه ها را کاهش داده است تا برچسب قیمت را کاهش دهد. وزن آن حدود 41 گرم است و میزان مقاومت آ« در برابر شوک حدود 2.17G است. اگر چه کینگستون A400 در ظرفیت های 120، 240 و 480 گیگابایتی عرضه می شود، اما ما تصمیم گرفتیم در مورد مدل 240 گیگابایتی صحبت کنیم.

در حالی که این سه ظرفیت 500 مگابایت در ثانیه خواندن متوالی یکسانی دارند، سرعت نوشتن به ترتیب 320 مگابیت بر ثانیه، 350 مگابایت در ثانیه و 450 مگابایت در ثانیه متفاوت است.

برای یک درایو مصرف کننده، ضمانت سه ساله و 80 ترابایت نوشته شده بیش از حد کافی است تا شما را تا یک ارتقاء بیشتر و بسیار مورد نیاز دوام بیاورد و جزو بهترین هارد اس اس دی های موجود بازار است.

ظرفیت480 گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال گیگابایت مدل GP-GSTFS31240GNTD ظرفیت 240GB

اس اس دی اینترنال گیگابایت مدل GP-GSTFS31240GNTD ظرفیت 240GB

شرکت گیگابایت با ساخت مادربرد های با کیفیت خود در دنیا شناخته شده است و حال با ssd  های خود پا به عرصه بازار گذشته است. این هارد قطعا می تواند جزو بهترین هارد ssd های بازار باشد. ظرفیت 240 گیگابایتی با وزن 45 گرمی آن با پهنای باند بالا برای سرعت بخشیدن به همه چیز،

هر حرکتی که روی رایانه شخصی خود انجام می دهید سریع خواهد بود. دارای رابط SATA 3.0 گیگابیت بر ثانیه است و سرعت خواندن متوالی تا 500 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن متوالی تا 420 مگابایت بر ثانیه را امکان پذیر می کند.

با فناوری S.M.A.R.T، یکپارچگی داده ها همیشه تضمین می شود. MTBF (میانگین زمان بین خرابی) 2.0 میلیون ساعت و پشتیبانی از TRIM آن را حتی در سال های آینده به یک ذخیره سازی ایده آل تبدیل می کند.

ظرفیت240 گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

اس اس دی اینترنال هایک ویژن مدل HS-SSD-C100 ظرفیت 120 گیگابایت

اس اس دی اینترنال هایک ویژن مدل HS-SSD-C100 ظرفیت 120 گیگابایت
آخرین گزینه در لیست بهترین هارد ssd یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی که به دنبال ارتقاء حافظه SSD هستند در اختیار ما قرار گرفته است  Hikvision 2.5 اینچی C100 است. وزن آن حدود 60 گرم است و مقاومت بالایی در برابر شوک دارد. و میانگین عمر آن هم 2 میلیون ساعت خواهد بود.

با سرعت خواندن تا 550 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن 470 مگابایت بر ثانیه، برنامه‌ها، انتقال فایل‌ها و پشتیبان‌ گیری‌ ها بسیار سریع خواهند بود. و همچنین سرعت نوشتن اطلاعات تصادفی 76000 IOPS و سرعت خواندن اطلاعات به صورت تصادفی 63000 IOPS است.

C100 همچنین با پشتیبانی از فناوری کد تصحیح خطا خیالتان را راحت می کند که داده های شما ایمن نگه داشته می شوند. این اجازه می دهد تا خطاها را شناسایی و رفع کند تا از یکپارچگی داده ها اطمینان حاصل کند و طول عمر درایو را افزایش دهد.

ظرفیت۱۲۰ گیگابایت
نوع رابطSATA ۳.۰

پرفروش ترین هارد اس اس دی SSD بازار

برای خرید پرفروش ترین هارد اس اس دی SSD بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.