منوی دسته بندی

چگونه بهترین چای ساز بازار را انتخاب کنیم؟

بهترین چای ساز بازار کدام است ؟ بهترین مارک چای ساز

ویژگی های بهترین چای ساز یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که تمایل به خرید بهترین نوع از این محصول را دارند. چای از قرن ها پیش یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ی افراد بوده است. مخصوصا اینکه مردم از نوشیدنی هایی مثل چای در هر مراسم و جشنی استفاده میکردند. امروزه از دستگاهی به نام دستگاه چای ساز برای تهیه ی چای استفاده میشود.

ویژگی های بهترین چای ساز یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که تمایل به خرید بهترین نوع از این محصول را دارند. چای از قرن ها پیش یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ی افراد بوده است. مخصوصا اینکه مردم از نوشیدنی هایی مثل چای در هر مراسم و جشنی استفاده میکردند. امروزه از دستگاهی به نام دستگاه چای ساز برای تهیه ی چای استفاده میشود. انواع و اقسام چای ساز در ابعاد مختلف در بازار تولید و عرضه میشود. راه های تولید چای از دیرباز تا به الان با گسترش مبادلات جهانی و ظهور فناوری تغییر زیادی کرده است. اینکه چه نوع چای سازی و با چه کیفیتی و با چه قیمتی بخواهید خریداری نمایید، یکی از دغدغه های اصلی افراد در این زمینه است. ما در ادامه به شما کمک خواهیم کرد که ویژگی های بهترین چای ساز را بشناسید و به رفع نگرانی شما در این زمینه کمک خواهیم کرد.

تفاوت چای ساز مدرن و کلاسیک

چای سازها دستگاههایی هستند که چای را برای دم آوردن در آب گرم نگه می دارند و اغلب یک تکه یا دو تکه هستند که چای ساز دو تکه شامل یک کتری برقی در پایین و یک قوری است که در بالای کتری قرار میگیرد. چای ساز مدرن، نسل کلاسیک سماورها هستند. برای کسانی که چای برای آنها گزینه ی اول است و می خواهند بهترین نوع چای را دم کنند، انتخاب بهترین نوع چای ساز ضروری است، زیرا تاثیر قابل توجهی بر کیفیت چای دم کردن دارد. چای ساز برقی برای افرادی مناسب است که میخواهند در سریع ترین زمان ممکن چای تهیه کنند. این چای ساز با توجه به ویژگی هایی که دارد به شما این امکان را میدهد تا فرآیند دم آوری آسان و سریعی داشته باشید. امروزه با توجه به روش های دست و پاگیر چای دم کردن، بیشتر افراد از دستگاه های چای ساز برای تهیه چای استفاده میکنند.

راهنمای خرید در مورد ویژگی های بهترین چای ساز

از جمله ی سوالاتی که قبل از خرید در ذهن خریدار تداعی میشود این است که ویژگی های بهترین چای ساز چیست؟ این حق مسلم خریدار است که قبل از خرید از طریق فضاهای مجازی مانند اینترنت یا از طریق تجربه ی آشنایان دنبال ویژگی های بهترین چای ساز باشند. شناخت و اطلاعات کافی در مورد اینکه چه نوع چای سازی و از چه جنس و خصوصا با چه کیفیتی خریداری می نمایید به شما کمک میکند که انتخاب خوبی در خرید ویژگی های بهترین چای ساز داشته باشید. در ذیل به مواردی اشاره کرده ایم که در شناخت شما در انتخاب خرید انواع چای ساز موثر است.

راهنمای خرید بهترین مارک چای ساز

قبل از خرید، در مورد انواع چای ساز تحقیق و بررسی کنید.

ابتدا تصمیم بگیرید که آیا می خواهید چای ساز مدرن برای خرید انتخاب نمایید یا به عبارتی از چای ساز سنتی که شکل کلاسیک کتری و لوازم مربوط به آن است. قیمت و همینطور کیفیت هایی که در بازار تحت عنوان انواع چای ساز عرضه میشود، متفاوت است. به عنوان مثال استفاده از دستگاه چای ساز اتوماتیک ساده تر و کم هزینه تر است. قبل از خرید بررسی کنید که چه نوع چای سازی برای مصرف شما مناسب است.

به جنس به کار رفته در دستگاه های چای ساز توجه نمایید.

همانطور که میدانیم جنس چای ساز به طور مستقیم در دم آوری چای ارتباط مستقیم دارد. متاسفانه جنس بعضی از چای سازها اینطور است که رسوب و جرم مواد موجود در آب را به خود میگیرد و طعم و مزه  ی بدی به چای می دهد و همینطور شستشوی آن به راحتی نیست. در بازار انواع چای ساز از نوع پلاستیک، استیل و شیشه ایی عرضه میشود و توجه به معایب و مزایای هر کدام از انواع چای سازها در هنگام خرید ضروری است.

آشنایی با ویژگی های بهترین چای ساز
آشنایی با ویژگی های بهترین چای ساز

توجه به دستگیره ی چای ساز از فاکتورهای مهم قبل از خرید است.

باید بدانید که بسیاری از دستگیره های استفاده شده در انواع چای سازها نسبت به گرما مقاوم نیستند و گرما را به راحتی انتقال میدهند. قبل از خرید حتما به این مورد توجه نمایید.

بخوانید  بهترین چرخ گوشت خانگی با برترین مارک در سال 2021

بدنه و ظرافت طراحی چای ساز از عواملی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قبل از خرید سلیقه ی خودتان را بررسی کنید و بدانید که از چای ساز مورد نظر چه انتظاری دارید که خواسته  ی شما را برآورده کند. بدنه و ظرافت طراحی در ساخت محصول عامل مهمی در انتخاب قبل از خرید است. بعضی از بدنه ها به دلیل ساختار مواد به کار رفته در آن طوری است که بعد از به جوش آمدن آب به راحتی داغ و گرم می شوند که یکی از معایب این نوع از بدنه های چای ساز است. توجه به این نکته موقع خرید مهم است که باید مدنظر قرار دهید.

انواع چای ساز و موارد استفاده ی آن:

همانطور که در مباحث قبلی توضیح دادیم جنس به کار رفته در چای در خرید شما بسیار مهم است. در بازار انواع چای ساز با مدل های مختلف تولید و عرضه میشود. قبل از خرید انواع چای ساز ابتدا از خود بپرسید که از یک چای ساز چه انتظاری دارید؟ یا به عبارتی ویژگی های بهترین چای ساز چیست که در ذهن شما تداعی میشود. ما در ذیل به شما کمک خواهیم کرد که با انواع چای ساز و فواید آن آشنا شوید که میتواند در تصمیم گیری شما هنگام خرید تاثیرگذار باشد.

شناخت ویژگی های بهترین چای ساز

چای ساز پلاستیکی:

ما در انتخاب چای ساز پلاستیکی به شما پیشنهاد می دهیم که اطلاعات کافی در زمینه ی جنس پلاستیک به کار رفته در چای ساز داشته باشید زیرا اغلب این نوع چای سازها طعم و مزه ی نامناسبی به آب میدهد و آن هم به دلیل ایجاد رسوب و جرم در این نوع از چای ساز پلاستیکی است.

چای ساز شیشه ایی:

چای ساز شیشه ایی نسبت به چای سازهای دیگر طرفداران خاص خود را دارد. اما در هنگام خرید تصمیم بگیرید که آیا کیفیت چای ساز برای شما مهم است یا زیبایی. زیرا بعضی چای سازهای شیشه ایی بعد از مدتی که استفاده میشود، جرم و رسوبات مواد موجود در آب را به خود میگیرد و شستشوی این نوع از چای ساز سخت است و همینطور در برابر ضربه به راحتی شکسته میشوند. 

چای ساز استیلی:

این نوع چای ساز نسبت به انواع دیگر آن طرفداران زیادی دارد و به دلیل تجربه ایی که افراد در استفاده از این نوع محصول داشته اند، چای ساز استیلی را به دیگر انواع چای ساز ترجیح داده اند زیرا هم مزه و طعم آب عوض نمیشود و از بدنه  ی مقاومی برخوردار است و اگر کثیف شد به راحتی قابل شستشو است و دردسر زیادی ندارد.

چای ساز بوش مدل TTA2010

چای ساز بوش مدل TTA2010

این چای ساز محصول شرکت بوش است که در زمینه لوازم خانگی در سطح جهانی زبانزد همگان می باشد. بدنه کتری این محصول از جنس پلاستیک مقاوم است که برای نشان دادن میزان آب موجود در آن قسمتی نیمه شفاف مدرج وجود دارد. کتری روی قسمتی است که برق متصل می شود و از استیل ضد زنگ با المنت برقی ساخته شده و برای راحتی کتری می تواند روی آن بچرخد.

دکمه های گرم نگه دار و جوش آور روی دسته کتری قرار دارد و همچنین دکمه روشن و خاموش کردن نیز در قسمت پایینی کتری قرار دارد. درون قوری بهترین چای ساز بوش که از جنس شیشه است و روی کتری قرار می گیرد، صافی فلزی برای جلوگیری از ورود چای به بیرون قوری می شود. ابعاد این دستگاه ۲۳۵x۱۷۵x۳۵۵ میلی متر و وزن آن 1.4 کیلوگرم است. حداکثر توان مصرفی این محصول ۱۵۰۰-۱۷۸۵ وات می باشد.

ظرفیت کتری۲ لیتر
ظرفیت قوری۰.۷ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریپلاستیک
جنس قوریشیشه

چای ساز فیلیپس مدل HD7301/00

چای ساز فیلیپس مدل HD7301/00

چای ساز فیلیپس مدل HD7301/00 در رنج نرمال و قیمت مناسبی دارد. این محصول از نوع دم آور است. از نکات مثبت بهترین چای ساز فیلیپس می توان به صافی های با کیفیت، قابلیت گرم نگهدارنده خودکار، فیلتر ضد رسوب متحرک و قرار گیری و چرخش 360 درجه روی پایه برقی اشاره کرد.

این چای ساز در رنگ بندی های مختلفی عرضه می شود و یک پنل لمسی روی آن قرار گرفته است. حداکثر توان این محصول 1700 وات است و از طریق سیم یک متری آن تغذیه می شود. جنس کتری این چای ساز از پلاستیک و جنس قوری آن از شیشه است. ابعاد آن ۲۴۰x۲۴۰x۳۶۰ میلی متر و وزن آن 2 کیلوگرم می باشد.

ظرفیت کتری۱.۹ لیتر
ظرفیت قوری۰.۹ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریپلاستیک
جنس قوریشیشه

چای ساز میگل مدل 286

چای ساز میگل مدل 286

چای ساز میگل مدل 286 با کتری 2 لیتری و قوری 0.8 لیتری برای جوش آوردن، دم کردن و آماده ساز سریع چای تولید و عرضه شده. جنس قوری آن از شیشه و کتری آن از استیل می باشد و در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود. که با قرارگیری دستگیره ای نیز برای حمل راحت محصول پیش بینی شده که برای محافظت بیشتر عایق گرما می باشد.

بخوانید  راهنمای خرید بهترین ماشین ظرفشویی

حداکثر توان مصرفی بهترین چای ساز میگل ۱۸۵۰ وات است که با ولتاژ ورودی 220-240 ولت می تواند در عرض چند دقیقه آب را به جوش آورد. نشانگر LED تعبیه شده در این محصول برای نشان دادن وضعیت آب درون کتری است که رنگ قرمز نشان دهنده وضعیت جوش آوری و آبی دم آوری است.

ظرفیت کتری۲ لیتر
ظرفیت قوری۰.۸ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریشیشه

چای ساز کرکماز مدل A369

چای ساز کرکماز مدل A369

بهترین چای ساز کرکماز کتری و قوری ای به جنس استیل دارد که کتری آن روی صفحه گرم نگه دارنده قرار میگیرد و توانایی این را دارد که به صورت 360 درجه بچرخد. نشانگر LED تعبیه شده روی این محصول برای نشان دادن وضعیت جوش بودن و یا گرم بودن آب در نظر گرفته شده است. درون قوری فیلتر تفاله گیر چایی برای جلوگیری از ورود تفاله ها درون لیوان گنجانده شده است. ظرفیت کتری این محصول 1.7 لیتر است که با توان 1600 واتی طرف چند دقیقه به جوش می آید.

ظرفیت کتری۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۱.۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریفلز

چای ساز پارس‌ خزر مدل IEAEXPERT

چای ساز پارس‌ خزر مدل IEAEXPERT

چای ساز پارس‌ خزر مدل IEAEXPERT زیر مجموعه دم آورها می باشد که کتری ای به ظرفیت 1.8 لیتری مدرج از جنس استیل و قوری ای با ظرفیت 0.7 لیتری از جنس چینی دارد و قوری روی کتری قرار می گیرد. پایه این محصول از جنس پلاستیک است و قابلیت این را دارد که کتری روی آن بصورت 360درجه قابلیت چرخش داشته باشد.

وزن کلی محصول 2.7 کیلوگرم و ابعاد آن ۲۰۰x۲۰۰x۳۷۰ میلی متر است. کابل برق درون محفظه مخصوص خود جمع می شود. حداکثر توان بهترین چای ساز پارس خزر 1650 وات است که می تواند در عرض چند دقیقه آب را جوش آورد و برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد یا بدون آب کردن سیستم خاموشی خودکار در آن پیش بینی شده است.

ظرفیت کتری۱.۸ لیتر
ظرفیت قوری۰.۷ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریچینی

چای ساز فلر مدل TS113

چای ساز فلر مدل TS113

این چای ساز محصولی از شرکت فلر است که شرکتی آلمانی و مطرح در زمینه لوازم خانگی است. این محصول قوری شیشه ای با توان حرارتی بالا دارد که پس از به جوش آمدن آب درون کتری می توان چای دلچسبی را درون آن تهیه کرد همچنین صافی درون آن مانع از ورود تفاله چایی به فنجان چای شما می شود و پس از آن می توان آنرا روی صفحه گرم نگهداری از جنس شیشه آبداده قرار داد تا چای به آرامی دم بکشد.

بهترین چای ساز فلر توان مصرفی 2200 وات دارد که نشان از سرعت بالای به جوش آوردن چای دارد. پنل لمسی این محصول امکان این را می دهد که حالت چای ساز را از به جوش آوردن به گرم نگه دار تغییر داد. وزن این محصول 1.7 کیلوگرم و ابعاد آن ۳۰۰x۳۰۰x۴۲۰ میلی متر است و قوری آن بر خلاف مدلهای دیگر کنار کتری قرار می گیرد.

ظرفیت کتری۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۰.۸ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریشیشه

چای ساز بوش مدل TTA5883

چای ساز بوش مدل TTA5883

بدنه داخلی چای ساز بوش مدل TTA5883 از جنس استیل ضد زنگ است که باعث مقاومت بالای آن می شود. قوری آن نیز از جنس استیل است که می تواند بصورت 360 روی کتری بچرخد. فیلتر تفاله گیر چای این محصول قابل تعویض است که از جنس استیل ضد زنگ است و قابلیت ضد رسوب دارد.

المنت بهترین چای ساز بوش بصورت پنهان تعبیه شده و محدوده توان مصرفی آن ۱۸۰۰ وات است. ابعاد این محصول ۲۳۰x۱۶۰x۳۷۰ میلی متر است و وزنی معادل ۱.۷ کیلوگرم دارد. برای روشن و خاموش کردن دستگاه دکمه ای چراغدار تعبیه شده. همچنین برای به جوش آوردن و گرم کردن دارد دارای سوییچ خودکار می باشد. این محصول برای ایمنی بیشتر دارای سیستم خاموشی خودکار می باشد. همچنین حین نبودن آب و جهت جلوگیری از داغ شدن بیش از حد دارای محافظ خودکار می باشد

ظرفیت کتری ۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۰.۸ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل ضد زنگ
جنس قوریاستیل

چای ساز میگل مدل GTS 301

چای ساز میگل مدل GTS 301 سنسوری الکترونیکی جهت تنظیم دما دارد همچنین جهت سیستم گرم نگهدارنده کنترل الکترونیکی هوشمند دارد. همچنین وقتی درون محفظه کتری آن آب نباشد ترموستات ایمنی برای قطع جریان برق دارد. این محصول جهت داشتن عملکرد بهتر برای جابجایی از حالت جوش به گرم سیستم سوئیچ دارد.

محفظه این چای ساز محلی مخصوص برای نگهداری کابل دارد. قوری و بدنه‌ی کتری بهترین چای ساز میگل از جنس شیشه است و درون قوری آن فیلتر تفاله گیر چای تعبیه شده است که از جنس استیل ضد زنگ می باشد.

ظرفیت کتری۳ لیتر
ظرفیت قوری۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریشیشه
جنس قوریشیشه

چای ساز کرکماز مدل A359

چای ساز کرکماز مدل A359

چای ساز کرکماز مدل A359 سیستم گرم نگهدارنده خودکار دارد که کتری را داغ نگه می دارد. حداکثر توان مصرفی بهترین چای ساز کرکماز 1600 وات بوده که از طریق المنت استریکس به گرم کردن آب می پردازد. جنس بدنه کتری این محصول از استیل ضد زنگ بوده و کتری سیستم گردش 360 درجه روی پایه خود دارد.

بخوانید  بهترین کتری برقی خوش قیمت در امسال کدام است؟
ظرفیت کتری۱.۸ لیتر
ظرفیت قوری۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریفلز

چای ساز پارس خزر مدل Chaeenoosh

چای ساز پارس خزر مدل Chaeenoosh

کتری چای ساز پارس خزر مدل Chaeenoosh از جنس استیل براق است که برای مصرف انرژی کمتر ترموستات دارد و حداکثر توان مصرفی آن 1650 وات است. بهترین چای ساز پارس خزر برای دم کشیدن بهتر چای می تواند دما را به صورت اتوماتیک در حالت جوش ملایم تنظیم نماید. کتری محصول روی صفحه گرم نگهدارنده قرار می گیرد و قوری نیز بر روی کتری جای می گیرد. ابعاد این محصول ۱۸۰x۱۸۰x۳۵۰ میلی متر است و وزنی معادل 2.6 کیلو گرم دارد.

ظرفیت کتری۱.۹ لیتر
ظرفیت قوری۰.۹ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریچینی

چای ساز بوش مدل TTA2201

چای ساز بوش مدل TTA2201

چای ساز مدل TTA2201 محصولی از شرکت خوشنام بوش است. جدار داخلی کتری از جنس استیل ضد زنگ است و قوری ای شیشه ای دارد که روی کتری قرار می گیرد. همچنین کتری این محصول دارای نشانگر سطح آب برای نشان دادن میزان آب درون کتری دارد. بهترین چای ساز بوش حداکثر توان مصرفی 1875 وات دارد و برای تغییر وضعیت از حالت جوش به گرم نگه داشتن آب تنظیمات خودکار پیش بینی شده است. این محصول نیز درون قوری خود فیلتر تفاله گیر چای دارد. ابعاد آن ۲۴۰x۲۰۰x۳۹۰ میلی متر و وزن آن 1.5 کیلوگرم است

ظرفیت کتری۲ لیتر
ظرفیت قوری۰.۷ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریپلاستیک
جنس قوریشیشه

چای ساز گوسونیک مدل GST-876

چای ساز گوسونیک مدل GST-876

چای ساز گوسونیک مدل GST-876 با طراحی زیبا و کتری ای از جنس استیل ضد زنگ بسیار با دوام است. برای جلوگیری از ورود ذرات چای درون قوری شیشه ای این محصول تفاله گیر استیل تعبیه شده است. ابعاد آن ۴۰۰x۲۶۰x۲۸۰ میلی متر و وزن آن 2.75 کیلوگرم است و کتری و قوری آن کنار هم بر روی پایه نگهدارنده قرار می گیرد.

صفحه گرم کننده بهترین چای ساز گوسونیک برای چای و قهوه قابل تنظیم است. دما از طریق صفحه کنترل لمسی تعبیه شده در مقابل رطوبت و تغییر دما محافظت شده است. صفحه شیشه ایگرم نگهدارنده این چای ساز پس از 6 ساعت توسط سیستم خاموشی خودکار غیر فعال می شود.

ظرفیت کتری۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۱.۵ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریشیشه

چای ساز داتیس مدل 110

چای ساز داتیس مدل 110

چای ساز داتیس مدل 110 قوری و کتری ای از جنس شیشه دارد که قوری آن روی کتری بر روی صفحه نگهدارنده قرار می گیرد. محدوده توان مصرفی بهترین چای ساز داتیس ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات است و از طریق سیمی به طول ۵۰ سانتی متر تغذیه می شود. این چای ساز از طریق المنتی از جنس استیل ضد زنگ آب درون کتری را به جوش می آورد و سیستم ایمنی آن شامل سیستم خاموشی خودکار است.

ظرفیت کتری۲.۵ لیتر
ظرفیت قوری۱.۲ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریشیشه
جنس قوریشیشه

چای ساز تولیپس مدل TM-A458CC

چای ساز تولیپس مدل TM-A458CC

چای ساز تولیپس مدل TM-A458CC برای بهتر دم کشیدن چای سیستم گرم نگهدارنده قوری می باشد. دمای کتری بهترین چای ساز تولیپس در محدوده 40 تا 60 درجه قابلیت تنظیم دارد. جنس کتری و قوری این محصول از سرامیک بوده و درون قوری آن فیلتر تفاله گیر چای از جنس استیل ضد زنگ تعبیه شده است. ظرفیت کتری این چای ساز 1.7 لیتر است و نشان دادن میزان آب درون آن نشانگری پیش بینی شده است.

ظرفیت کتری۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریسرامیک
جنس قوریسرامیک

چای ساز میگل مدل GTS 070 – A

چای ساز میگل مدل GTS 070 - A

چای ساز میگل مدل GTS 070 – A به همراه یک قوری پیرکس هدیه عرضه می شود که می توان از آن برای دمنوش ها استفاده کرد. قوری 1 لیتری این محصول روی کتری 2.5 لیتری آن قرار می گیرد بنابراین فضای کمی از آشپزخانه احاطه می کند. حداکثر توان مصرفی بهترین چای ساز میگل ۱۸۰۰ وات و سیم تغذیه کننده برق آن به پایه محصول متصل می شود و بنابراین به راحتی می توان کتری و قوری را استفاده کرد.

ظرفیت کتری۲.۵ لیتر
ظرفیت قوری۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریشیشه
جنس قوریشیشه

چای ساز پارس خزر مدل TM-3500SP

چای ساز پارس خزر مدل TM-3500SP

این چای ساز محصول شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی پارس خزر است که از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبا ژاپن به تولید لوازم خانگی پرداخته است. چای ساز پارس خزر مدل TM-3500SP دارای دو ترموستات برای المنت است که هنگام خشک شدن آب درون کتری آن را محافظت می کند. بهترین چای ساز پارس خزر کلید خودکار تنظیم جوش داغ و تنظیم جوش ملایم دارد و همچنین دو کلید روشن و خاموش روی کتری و پایه خود دارد. این محصول بر خلاف دیگر محصولات توانایی استفاده همزمان از دو قوری را دارد. درون قوری چینی این چای ساز فیلتر تفاله گیر از جنس استیل ضد زنگ وجود دارد.

ظرفیت کتری۱.۹ لیتر
ظرفیت قوری۰.۷ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریاستیل
جنس قوریچینی

چای ساز تولیپس مدل TM-459 GG

چای ساز تولیپس مدل TM-459 GG

چای ساز تولیپس مدل TM-459 GG کتری ای از جنس پیرکس و با ظرفیت 1.7 لیتر دارد که بهصورت 360 روی پایه نگهدارنده خود قرار می گیرد. همچنین قوری شیشه ای 1 لیتری آن نیز روی کتری قرار می گیرد و درون آن فیلتر تفاله گیر از جنس استیل ضد زنگ پیش بینی شده است. حداکثر توان مصرفی این محصول ۲۰۰۰ وات است و از طریق پنل لمسی آن قابل کنترل است. همچنین بهترین چای ساز تولیپس علاوه بر کیفیت محصول به ظاهر ان نیز توجه ویژه داشته و هنگام روشن بودن LED های اطراف کتری روشن شده و جلوه زیبایی به آن می بخشد و می توان خاموش یا روشن بودن محصول را متوجه شد.

ظرفیت کتری۱.۷ لیتر
ظرفیت قوری۱ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریپیرکس
جنس قوریشیشه

چای ساز دسینی مدل 8008

چای ساز دسینی مدل 8008

چای ساز دسینی مدل 8008 سیستم جوش سریع دارد که از طریق پنل لمسی آن قابل تنظیم است. حداکثر توان مصرفی این محصول ۲۲۰۰ وات است و برای امنیت بیشتر دارای سیستم خاموشی خودکار می باشد. جنس المنت آن نیز از استیل ضدزنگ می باشد. درون قوری شیشه ای بهترین چای ساز دسینی فیلتر تفاله گیر از جنس استیل ضد زنگ تعبیه شده است. کتری شیشه این محصول به صورت 360 درجه روی پایه نگهدارنده قرار می گیرد و دارای نور LED می باشد.

ظرفیت کتری۲ لیتر
ظرفیت قوری۱.۲ لیتر
جنس بدنه‌ی کتریشیشه
جنس قوریشیشه

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.