منوی دسته بندی

5 مدل بهترین کفش تنیس موجود در بازار 2022

بهترین کفش تنیس

انتخاب بهترین کفش تنیس برای ی بازیکن حرفه ای تنیس بسیار موضوع مهمی است. کیفیت و انتخاب درست یک کفش خوب می تواند تا حد زیادی بر روی بازی یک بازیگن درجه یک تنیس تاثیر بگذارد. برای اینکه بتوانید براب این بازی کفی مناسب را انتخاب کنید لازم است تا شرایط مهم در انتخاب یک کفش تنیس خوب را بدانید.

از آنجایی که ورزش تنیس همواره با پرش، دویدن و همچنین توقف های زیاد همراه است انتخاب کفش خوب یک اجبار و یک موضوع مهم در بازیتنیس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید کفش خوب با ما همراه شوید تا به شما کمک کنیم از میان محصولات موجود در بازار لوازم ورزشی ایران بهترین کفش تنیس را برای خودان انتخاب نمایید.

راهنمای خرید کفش تنیس

تاثیر زمین بازی در انتخاب یک کفش تنیس خوب

برای انتخاب یک کفش تنیس خوب مهم است که به زمینی که قصد بازی در آن را داریم نیز توجه نماییم. برای ورزش تنیس بازی بر روی سطوح خاکی، چمنی و سخت مورد استفاده قرار میگیرند که لازم تا برای بازی در هر یک از این زمین ها کفش های مناسب این سطوح را انتخاب نمایید. انتخاب اشتباه کفش می تواند باعث شود تا شما برای هرگونه دویدن و یا توقف در زمین های متفاوت دچار مشکل شوید.

انتخاب کفش تنیس خوب با بهترین مارک با توجه به نوع زمین تنیس

بیشترین زمینی که در زمین های ورزشی تنیس مورد استفاده قرار میگیرد زمین های آبی رنگ که همان زمین های سخت هستند بوده اند. برای این سطح لازم است تا بهترین کفش طوری انتخاب نمایید که این ویژگی را اشته باشد تا برروی زمین سخت زمین عملی همچون چنگ زدن زمین به منظور استحکام ورزشکار بر روی زمین را به انجام برساند. این کفش ها معمولا رویه های محکمی دارند که به دوام و عمر بالای کفش کمک بسیار زیادی میکند.

کفش های مناسب برای زمین های خاکیبید دارای آج هایی باشند تا بتوانند خاک را زیر خود عبور دهند. تجمع خاک رس و رسوب آن در زیر کفش می تواند تعادل شما را تا حد زیای بر هم زند.  ویژگی دیگر این کش ها آن است که به دلیل داشتن محافظ های دور کفش از ورود خاک به کفش شما نیز جلوگیری می نماید. در مجموع یک کفش مناسب برای محیطهای خاکی میتواند اعتماد به نفس شما را در بازی تنیس در این زمین ها تا حد زیادی بالا ببرد.

برای زمین های چمن نیز لازم است تا انتخاب مناسبی داشته باشید. در این زمین بهترین کفش تنیس آن هایی هستند که دارای آج هایی کوتاه هستند که باعث تعادل بیشتر شما خواهند شد.

بهترین مارک کفش تنیس موجود در بازار

بهترین مارک کفش تنیس موجود در بازار ایران برند های همچون اسیکس و آندر آرمر هستند اما با گشت و گذار دربازار میتوان به سبد محصولات آدیداس و نایکی نیز دسترسی داشت.

کفش تنیس مناسب پای شما !

برای هر ورزشکار کفش مناسبی وجود دارد که می تواند از آن استفاده نماید. برخی ازافراد پا هایی دراز و برخی دیگر پهن ر دارند که انتخاب کفش غیر مناسب می تواند تا حد زیادی موجب آزار پای این افراد شود. پس به شما توصیه میکنیم بهترنی کفش تنیس متناسب با آناتومی پای خودتان را انتخاب نمایید.

بهترین کفش تنیس

کفش تنیس اسیکس مدل Gel-Game 8

کفش تنیس اسیکس مدل Gel-Game 8

کفش تنیس اسیکس مدل gel-game8 با کفی ارتجاعی طبی است که بدنه ان در مقابل سایش مقاوم است. این کفش پلی اورتان که از جنس چرم مصنوعی است اسپرت بوده و قابلیت استفاده توسط همه جنسیت ها را دارد.

جنس : پلی اورتان، چرم مصنوعی
جنس زیره: اتیلن وینیل استات (EVA)
نحوه بسته شدن کفش: بندی
ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، کفی طبی ،کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر

کفش تنیس اسیکس مدل Court FF 2 CLY

کفش تنیس اسیکس مدل Court FF 2 CLY

کفش تنیس اسیکس مدل Court FF 2 CLY از جنس مواد مصنوعی تشکیل شده است. این کفش با قابلیت گردش هوا و مقاومت در مقابل سایش، بسیار انعطاف پذیر است.

جنس : مواد مصنوعی
جنس زیره: لاستیک، مواد مصنوعی
نحوه بسته شدن کفش: بندی
ویژگی‌های تخصصی کفش: پد محافظت از پا، مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر

کفش تنیس اسیکس مدل Court Speed FF L.E

کفش تنیس اسیکس مدل Court Speed FF L.E

بهترین کفش تنیس اسیکس مدل Court Speed FF L.E از جنس مش و نوع بندی است. این کفش با کیفیت در مقابل هرگونه سایش مقاوم است و زیره این کفش انعطاف پذیر قابلیت ارتجاعی دارد. این کفش برای بازی در همه زمین ها مناسب است.

جنس : مش
جنس زیره: لاستیک
نحوه بسته شدن کفش: بندی
ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر

کفش تنیس زنانه اسیکس مدل SOLUTION SPEED FF

کفش تنیس زنانه اسیکس مدل SOLUTION SPEED FF

کفش تنیس زنانه اسیکس مدل SOLUTION SPEED FF از جنس پلی استر، پارچه و چرم مصنوعی است که دارای پد محافظت از پا و کفی طبی است.

جنس : پارچه، پلی استر، چرم مصنوعی
جنس زیره: ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
نحوه بسته شدن کفش: بندی
ویژگی‌های تخصصی کفش: پد محافظت از پا، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده

کفش تنیس زنانه نیو بالانس مدل WC786CW2

کفش تنیس زنانه نیو بالانس مدل WC786CW2

کفش تنیس زنانه نیوبالانس مدل WC786CW2 از جنس الیاف مصنوعی و EVA دارای کفی با قابلیت گردش هوا است. این کفش انعطاف پذیر در مقابل سایش مقاوم است. این کفش به عنوان بهترین کفش تنیس زنانه به در بازار ایران موجود است.

جنس : الیاف مصنوعی، EVA (اتیلن-وینیل استات)
جنس زیره: پلی اورتان
نحوه بسته شدن کفش: بندی
ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر

پرفروش ترین کفش تنیس بازار

برای خرید پرفروش ترین کفش تنیس بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.