منوی دسته بندی

بهترین مارک تلویزیون ایرانی و خارجی خوش قیمت و مارک خوب

بهترین مارک تلویزیون ایرانی و خارجی

تلویزیون بخش جدا نشدنی از دکوراسیون و زندگی همه ما می‌باشد. بدون حضور این ابزار رسانه، خانه‌ ها سوت‌ و کور می‌شوند و بسیاری از تفریحات از خانه ‌ها حذف می‌شوند. ما در ادامه این مطلب تلاش داریم تا برای شما در رابطه با راهنمای خرید بهترین تلویزیون صحبت کنیم و به شما بگویم که قبل‌ از خرید تلویزیون بهتر است چه نکاتی را مدنظر خودتان داشته باشید تا بتوانید یک تلویزیون مناسب را برای خودتان خریداری کنید. توجه کنید که تلویزیون‌ های بسیار زیادی امروزه در بازار وجود دارند و برند های متفاوتی به تولید این تلویزیون ‌ها می‌پردازند‌. شما باید تمام تلاش‌ خود را بکنید تا با توجه به هزینه‌ای که در دست دارید بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای خودتان بخرید تا علاوه ‌بر استفاده از تکنولوژی ‌های روز، مناسب‌ترین و ارزان‌ترین تلویزیون را برای خودتان خریداری کنید‌‌. توجه کنید که تلویزیون ها هر روز با قابلیت‌ های بسیار گوناگون و متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند‌.

این شما هستید که سعی می‌کنید ویژگی‌ های بهترین مارک تلویزیون مورد نظر خودتان را اولویت‌بندی کنید تا بتوانید یک تلویزیون مناسب را برای خودتان خریداری کنید. به ‌طور کلی، شما قبل ‌از خرید تلویزیون، به راهنمای خرید بهترین تلویزیون دقت و توجه داشته باشید تا بتوانید با توجه به نکات مهمی که می‌توانند ارتباط آینده شما با تلویزیون را بسازند، مناسب‌ترین گزینه را برای خودتان خریداری کنید. به ‌هر حال اگر شما قصد خرید تلویزیون را دارید اما نمی‌دانید باید هنگام خرید به چه مواردی دقت داشته باشید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون

فهرست مطالب

بررسی چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون

نکات گوناگون و متنوعی می‌توانند در چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون بگنجد. این نکات باید توسط شما اولویت ‌بندی شوند. با این روش شما میتوانید با چک لیستی که در دست دارید یک گزینه مقرون‌ به ‌صرفه و در عین ‌حال مناسب را خریداری کنید. اگر می‌خواهید ویژگی ‌های بیشتری در این ‌رابطه را بدانید ما را همراهی کنید. 

اندازه صفحه نمایش بهترین تلویزیون 

مهم‌ترین عاملی که در دسته راهنمای خرید بهترین تلویزیون می‌گنجد اندازه صفحه نمایش تلویزیون می‌باشد‌. امروزه تلویزیون ‌ها در اندازه‌ های بسیار گوناگون و متنوعی تولید می‌شوند. تلویزیون ‌ها از چهل اینچ تا صد و سی اینچ و بالاتر ساخته می‌شوند و می‌توانند بخشی از دیوار و یا حتی کل دیوار خانه شما را بگیرند. این شما هستید که می‌توانید با توجه به سلیقه و خواسته خودتان یک تلویزیون مناسب را خریداری کنید. پرفروش‌ترین اندازه تلویزیون تلویزیون ‌های پنجاه و پنج اینچی هستند اما برای خانه ‌های بزرگ‌تر از تلویزیون ‌های بزرگ‌تر نیز استفاده می‌شود. به‌ هر حال شما باید با توجه به اندازه‌ی پذیرایی خودتان و محلی که می‌خواهید از تلویزیون استفاده کنید یک گزینه مناسب را برای خودتان خریداری کنید. پس مهم‌ترین چیزی که می‌تواند تعیین کند اندازه تلویزیون شما باید چقدر باشد، محیطی است که تلویزیون قرار است در آن محیط قرار بگیرد. علاوه بر اندازه اتاق، شما باید فاصله‌ای که می‌خواهید از تلویزیون داشته باشید را نیز در نظر بگیرید. برای مثال اگر شما میخواهید تلویزیون از فاصله پنج‌متری ببینید و هنگامی ‌که می‌خواهید تلویزیون را از فاصله‌ی ده‌ متری ببینید تفاوت زیادی دارد و می‌تواند در اندازه تلویزیون که شما میخواهید آن را خریداری کنید تأثیر گذار میباشد. 

بررسی چک لیست راهنمای خرید بهترین  مارک تلویزیون

وضوح تصویر تلویزیون

همان‌ طور که همه شما می‌دانید تلویزیون جعبه جادویی است که صدا و تصویر را برای ما به‌ همراه دارد. در تلویزیون ‌ها کیفیت تصویر بسیار مهم‌تر و تاثیرگذارتر از کیفیت صدا می‌باشد. به‌ همین دلیل مورد دیگری که می‌تواند در چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون قرار بگیرد میزان وضوح تصویری است که شما به آن نیاز دارید. وضوح HD پائین‌ترین و عادی‌ترین استاندارد کیفی می‌باشد که برای تلویزیون ‌های امروزی در نظر گرفته می‌شود. در ادامه وضوح 4K رایج‌ترین استاندارد کیفیتی است که برای تلویزیون‌ ها قرار داده می‌شود. علاوه بر این موضوع، رزولوشن تلویزیون نیز تاثیر بسیار زیادی در کیفیت تصویر دارد‌. هرچه پیکسل های استفاده‌ شده در صفحه تلویزیون بیشتر باشد شما جزئیات را راحت‌تر خواهید دید و کیفیت تصویر بالاتر خواهد رفت. علاوه‌ بر تلویزیون‌ های 4K، امروزه تلویزیون‌ های 8K نیز به ‌عنوان یک کیفیت بسیار عالی به بازار عرضه ‌شده اما تفاوت تصویر آن ‌چنان تأثیر گذاری برای شما نخواهد داشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید تلویزیون هیجان‌زده نشوید و همان تلویزیون با استاندارد تصویر 4K را برای خودتان خریداری کنید. 

وضوح تصویر تلویزیون ها متفاوت است

هوشمند بودن و نبودن تلویزیون

امروزه اکثر تلویزیون ‌هایی که ساخته می‌شوند قابلیت هوشمند بودن را دارا می‌باشند. شما برای خرید بهترین تلویزیون نیاز است به این‌ موضوع دقت کنید که آیا هوشمند بودن برای شما مهم می‌باشد یا خیر. به‌ عنوان راهنمای خرید بهترین تلویزیون باید به شما بگوییم که هوشمند بودن به‌ طور کلی می‌تواند کاربری تلویزیون را بالاتر ببرد و همین موضوع باعث ایجاد یک بازار رقابتی در میان برند ها شده است. یعنی برند های گوناگون تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا با بیشتر کردن میزان هوشمندی تلویزیون ‌های تولید شده بازار را در دست بگیرند‌. تلویزیون‌ هایی که با قابلیت هوشمندی تولید می‌شوند می‌توانند کاربرد بیشتری برای ما داشته باشند و تمام گجت های هوشمند اطراف ما را ساپورت نمایند. این تلویزیون ‌ها فعالیت‌ های روزمره را برای ما راحت‌تر می‌کنند و باعث می‌شوند که ما بیشتر از زندگی و فعالیت ‌های روزمره خودمان بهره ببریم. برای مثال وصل شدن راحت به تلفن‌ های همراه بدون نیاز به کابل، بازی کردن با بازی ‌های هیجان‌انگیز و موارد دیگر تماماً در زمره ویژگی ‌های هوشمند تلویزیون ‌ها قرار می‌گیرد. 

قابلیت سه ‌بعدی بهترین مارک تلویزیون

یکی دیگر از ویژگی‌ هایی که شما باید آن را هنگام خرید تلویزیون در چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون قرار دهید قابلیت سه ‌بعدی بودن و یا نبودن تلویزیون می‌باشد. فناوری سه‌بعدی در سال‌ های پیش به‌ عنوان یک آپشن محسوب می‌شد اما در دنیای امروز تمامی تلویزیون‌ ها تقریباً این قابلیت را دارا می‌باشند. هر چه کیفیت تصویر تلویزیون بالاتر بهتر باشد قابلیت سه ‌بعدی در این تلویزیون هم بسیار جذاب‌تر و زیباتر مشاهده خواهد شد. به ‌طور کلی و قابلیت سه ‌بعدی یکی از هیجان‌انگیزترین و تأثیرگذارترین قابلیت ‌های تلویزیون می‌باشد که مورد توجه بسیاری از خریداران است‌. قابلیت سه ‌بعدی می‌تواند تا حد بسیار زیادی لذت دیدن فیلم‌ ها در تلویزیون را برای شما چندین برابر کند و به شما کمک کند تا لذت زیادی از فیلم دیدن ببرید. به ‌هر حال اگر شما فردی هستید که عاشق فیلم ‌های هیجانی و بازی‌ های گوناگون هستید، سعی کنید که حتما تلویزیون سه ‌بعدی را در لیست تلویزیون ‌های خودتان قرار دهید. 

بخوانید  بهترین چرخ گوشت خانگی با برترین مارک در سال 2021
قابلیت سه ‌بعدی بهترین تلویزیون

زیبای تلویزیون 

امروزه اکثر تلویزیون ‌ها دارای ظاهر های مشابه همدیگر هستند اما به‌ هر حال طراحی مناسب این تلویزیون‌ ها می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی آن ‌ها داشته باشد. قاب دور تلویزیون و پایه ‌های تلویزیون جزو مهم‌ترین بخش ‌هایی هستند که می‌توانند زیبایی تلویزیون را برای شما بسازند. اگر عنصر زیبایی برای شما گزینه مهمی است، باید حتما به ویژگی‌ های ظاهری تلویزیون نیز دقت و توجه داشته باشید. 

تلویزیون خمیده برای ما گزینه مناسبی است یا خیر؟

یکی دیگر از ویژگی‌ های پررنگ در چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون خمیده بودن و یا نبودن تلویزیون است. در سال‌ های اخیر تلویزیون ‌های خمیده به یک ترند بسیار پرطرف‌دار تبدیل شدند و افراد بسیار زیادی در سراسر جهان برای خرید این تلویزیون ‌ها اقدام کردند. این تلویزیون‌ ها یک ویژگی بخصوص دارند و آن ویژگی بخصوص این می‌باشد که شما از هر زاویه‌ای می‌توانید تصاویر موجود در تلویزیون را به ‌صورت واضح ببینید و اگر مکان تلویزیون شما طوری می‌باشد که شما ممکن است نیاز داشته باشید از زوایای گوناگون به تلویزیون نگاه کنید؛ خرید این تلویزیون ‌ها برای شما گزینه مناسبی است. اما اگر مکان تلویزیون طوری می‌باشد که شما فقط به ‌صورت مستقیم با تلویزیون ارتباط خواهید داشت خرید این نوع تلویزیون برای شما تنها یک خرج اضافه است. به ‌هر حال در خانه‌ های کوچک امروز، ممکن است خرید تلویزیون ‌های خمیده گزینه مناسب و کاربردی باشد زیرا می‌توانیم تلویزیون‌ ها را از هر زاویه‌ای با وضوح بالا تماشا کنیم‌ البته به این ‌موضوع دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید تلویزیون در اندازه بزرگ بخرید، تلویزیون ‌های خمیده برای شما گزینه مناسب‌تری می‌باشند.

تلویزیون خمیده برای ما گزینه مناسبی است یا خیر؟

کیفیت صدا بهترین مارک تلویزیون

پیشتر ما برای شما در رابطه با تصویر تلویزیون صحبت کردیم. حال بیایید با هم در رابطه با گزینه صدا در چک لیست راهنمای خرید بهترین تلویزیون صحبت کنیم. کیفیت صدا یکی از مهم‌ترین ویژگی ‌های تلویزیون می‌باشد. شاید شما هنگام خرید تلویزیون بتوانید به ‌راحتی تصاویر تلویزیون‌ ها با یکدیگر را مقایسه کنید اما نمی‌توانید صدای آن‌ ها را نیز درست به ‌همین راحتی مقایسه کنید. متاسفانه امروزه بسیاری از شرکت‌ های تولید کننده آن‌ طور که باید و شاید به ویژگی و کیفیت صدای تلویزیون‌ ها دقت نداشته‌اند. به ‌همین دلیل ممکن است نیاز داشته باشید که در کنار خرید تلویزیون یک سینمای خانواده را نیز تهیه کنید. به هر حال شما باید به نیاز خودتان دقت و توجه داشته باشید. البته این‌موضوع به این معنی نیست که کیفیت صدای تلویزیون ‌ها مناسب نیست اما اگر به ‌دنبال صدایی بسیار باکیفیت، بلند و کوبنده هستید، خرید سینمای خانواده برای شما گزینه‌ای بسیار مناسب تر است.

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LQ9250S

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LQ9250S

پردازنده این تلویزیون چهار هسته‌ای، مقدار حافظه رم ۲ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت می باشد. تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LQ9250S دارای دو درگاه‌ USB، سه درگاه های HDMI، خروجی هدفون و تیونر DVB-T۲ می باشد. منبع انرژی این محصول برق شهری و دارای گرید مصرف انرژی A+ است.

بهترین تلویزیون جی پلاس پنل جلویی از نوع VA دارد و همچنین دارای قابلیت کنترل تطبیقی صدا می باشد. این محصول نوع پایه رومیزی دارد و ابعاد آن با احتساب پایه ۱۱۲۱x۳۷۳x۱۸۴۲ میلی متر می باشد. تکنولوژی صفحه آن LED است که میلیاردها رنگ غنی دارد و نوع صفحه آن تخت می باشد. سیستم عامل این دستگاه Android ۹.۰ و دارای قابلیت اتصال به Bluetooth و اینترنت را دارا می باشد.

سایز صفحه۸۲ اینچ
کیفیت تصویر
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-55SA1270U

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-55SA1270U

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-55SA1270U با داشتن صفحه نمایش LED کنتراست تصویر بالایی دارد و تیرگی در اثر تابش نور را خنثی می کند. همچنین این صفحه نمایش باعث می شود که تصاویری که رنگ‌بندی‌های زیادی دارند را به صورت شفاف و با کیفیت نشان دهد. طول عمر بیشتر، اندازه بزرگ‌تر برای مانیتور، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و طول عمر بیشتر در نتیجه استفاده از این تکنولوژی است.تماشای بهتر و واقعی‌تر تصاویر به دلیل کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K که وضح 4 برابر بیشتر از Full HD است.

بهترین تلویزیون اسنوا سه پورت HMDI، دو پورت USB و قابلیت‌اتصال به اینترنت و بلوتوث را دارد. از طریق پورت های USB می توان تلویزیون را به فلش و هارد اکسترنال وصل کرد و به ذخیره سازی یا فایل های صوتی و تصویری را اجرا نمود. کیفیت صدای این تلویزیون از نوع Dolby Digital است که توان هر بلندگوی آن 10 وات و توان خروجی کلی آن برابر با 30 وات می باشد. Dolby Digital نویز صدا را گرفته و برای تماشای فیلم هایی که صدای آن عنصر کلیدی محسوب می شود بسیار مناسب است.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-75K5700U

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-75K5700U

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-75K5700U طراحی زیبا و بدون قاب و حاشیه دارد و یکی از جدیدترین محصولات این شرکت محسوب می شود. نوع صفحه نمایش این محصول تخت می باشد و ابعاد آن با پایه ۳۵.۳x۱۶۷.۴x۱۰۲.۴ سانتی است. رزولوشن بهترین تلویزیون هوشمند دوو رزولوشن، سایز صفحه آن ۷۵ اینچ، کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K و نسبت تصویر ۱۶:۹ است و به لطف پنل IPS می توان تصاویر را تا زاویه 178 درجه مشاهده کرد. همچنین به لطف قابلیت HDR می توان رنگ تصاویر را با بالاترین کیفیت مشاهده نمود.

بهترین تلویزیون ال ای دی دوو ۸ گیگابایت حافظه داخلی، سیستم عامل Android 9.0، دو پورت USB، سه پورت HDMI و ورودی Composite می باشد. این محصول دارای قابلیت ارتباط بدون سیم AirPlay و DLNA، اتصال از طریق Wi-Fi به اینترنت و همچنین اتصال به موس است. توان هر بلندگوی این تلویزیون هوشمند ۱۵ وات و در مجموع 30 وات است که محل قرار گیری بلندگوهای آن پایین قاب می باشد.

سایز صفحه۷۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA58TU6500TH

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA58TU6500TH

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA58TU6500TH دارای نمایشگر LED با کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K است که قابلیت نمایش 8 میلیون پیکسل را در ثانیه دارا می باشد. اندازه صفحه نمایش این محصول 58 اینچ و رزولوشن آن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ است. نمایشگر فوق العاده این محصول که جزو پر فروش ترین ها می باشد زاویه دید خوبی دارد و تصاویر را از هر دو جهت افقی و عمودی به خوبی نمایش می دهد.

فناوری دالبی به کار رفته در بهترین تلویزیون ال ای دی سام باعث می شود که صدا به صورت سه بعدی پخش شده تا تماشای تصاویر با صدایی کاملا زنده و طبیعی انجام شود. در کنار فناوری دالبی قابلیت انعکاس صدا نیز در این تلویزیون به کار رفته است که تماشای تصاویر ورزشی و اکشن بسیار لذت بخش می شود.

بخوانید  بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی با مارک و قیمت خوب 2022

به لطف سیستم عامل اندروید این محصول می توان هر نوع اپلیکیشین و یا بازی ای را روی تلویزیون نصب و از آن استفاده کرد. قابلیت های ارتباطی بهترین تلویزیون سام شامل وای فای داخلی، Wireless LAN Built و Digital Audio Out Optic(خروجی اپتیکال) است. تعداد درگاه های HDMI این دستگاه 3 عدد و تعداد درگاه‌های USB آن 2 عدد می باشد

سایز صفحه۵۸ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 65XTU845

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 65XTU845

امکانات و قابلیت‌های بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن شامل رابط هوشمند Android ۱۰، پردازنده مرکزی CA۵۵x۴ ۶۴bit ۱.۶GHz، پردازنده گرافیکی Mali-G۳۱ ۲، پشتیبانی از WPA/WPA۲/WEP، سیستم های PAL/SECAM، ماشین زمان (Time Shift)، ضبط برنامه ها ( PVR)، جدول برنامه ها (EPG)، تکنولوژی HDR، بلوتوث، پشتیبانی از کدک های H.۲۶۴ و H.۲۶۵، ویرایش کانال‌ها، جدول برنامه و پشتیبانی از زیر نویس می باشد.

نوع اسپیکر این محصول box، توان صدای بلندگوی آن ۲ عدد ۱۲W Puresound، محدوده فرکانسی (Equalizer) ۱۰۰Hz, ۵۰۰Hz, ۱۰۰۰Hz ۵۰۰۰Hz, ۱۰۰۰۰Hz، صدای استریو دالبی است و فرمتهای پشتیبانی صدای آن نیز MP۳/AC۳/HE-AAC/LPCM می باشد. همچنین نوع خروجی صدای این تلویزیون ایکس ویژن اپتیکال است که توان هر بلندگو آن نیز 12 وات است و پایین قاب قرار گرفته است.

فناوری‌های ارتباطی این محصول شامل پورت LAN، دو پورت USB، سه پورت HDMI، بلوتوث و شبکه بی سیم Wi-Fi می باشد. روشنایی این تلویزیون از نوع ۳۶۰nits(typical) و زاویه دید گسترده آن ۱۷۸°/۱۷۸° است. فرمتهای پشتیبانی عکس این محصول JPEG/BMP/PNG/GIF و فرمتهای پشتیبانی ویدیو آن H.۲۶۴/H.۲۶۵/MPEG۲/MPEG۴/Motion JP می باشد.

سایز صفحه۶۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس مدل 55put6004

تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس مدل 55put6004

تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس مدل 55put6004 با داشتن زاویه دید 178 درجه در محدوده وسیعی امکان تماشای تصاویر را می دهد. رزولوشن این تلویزیون ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ و نسبت تصویر آن ۱۶:۹ است. نوع رابط هوشمند بهترین تلویزیون ال ای دی فیلیپس Android و پردازنده چهار هسته تجربه استفاده از یک تلویزیون هوشمند را در اختیار کاربر قرار می دهد.

تعداد درگاه های HDMI بهترین تلویزیون فیلیپس سه عدد است که می تواند تصاویر را با کیفیت 4K به نمایش بگذارد. همچنین تعداد درگاه های USB آن دو عدد است که می توان از طریق آن فایلهای صوتی و تصویری را با هارد اکسترنال و یا فلش به تلویزیون منتقل یا برنامه ها رو روی آنها ذخیره کرد که برای بهتر شدن این مورد به قابلیت ماشین زمان (Time Shift) مجهز شده است.

نوع خروجی صدای دیجیتال این محصول اپتیکال و استاندارد صوتی آن Dolby Digital است. توان هر بلند گوی آن ۸ وات و در مجموع 16 وات می باشد.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA65TU6500TH

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA65TU6500TH

این تلویزیون محصولی از شرکت سام الگترونیک است که با کیفیت تصویر 8 میلیون پیکسل به بازار عرضه شده و جزو تلویزیون های اسمارت با قیمت مناسب می باشد. رزولوشن تصویر بهترین تلویزیون سام 3840×2160 پیکسل است که امکان پخش تصاویر با کیفیت Ultra HD – ۴K را دارا می باشد. تیونر این محصول DVB-T۲ و نوع دیکودر آنلاین آن HEVC است.

برای تماشای بهتر و واقعی تر تصاویر از استاندارد صوتی Dolby و بلندگوهای قدرتمند با توان 10 وات در کنار فناوری انعکاس هوشمند صدا استفاده شده است. تعداد درگاه های HDMI بهترین تلویزیون ال ای دی سام 3 عدد و تعداد درگاه‌های USB آن دو عدد است. این محصول توانایی اتصال به تلفن همراه هوشمند به کمک فناوری Smart View را نیز دارا می باشد.

سایز صفحه۶۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620ULK

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620ULK

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620ULK قابلیت هایی همچون راهنمای الکترونیکی برنامه ها (EPG)، تله تکست و قابلیت ضبط تصاویر در حافظه خارجی (PVR) می باشد. زاویه دید بهترین تلویزیون اسنوا ۱۷۸ درجه است که امکان مشاهده تصاویر را در محدودی وسیعی می دهد.

این محصول دارای طراحی باریک و صفحه نمایش تخت است و رزولوشن آن ۳۸۴۰x۲۱۶۰، همچنین مجهز به پنل IPS است. بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا دارای سه درگاه HDMI و دو درگاه‌ USB است که از طریق آن می توان از طریق فلش و هارد اکسترنال به پخش تصاویر در تلویزیون پرداخت و یا به ذخیره سازی برنامه ها پرداخت.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۳۸۴۰x۲۱۶۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 55XTU745

امکانات و قابلیت‌های تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 55XTU745 شامل پشتیبانی از سیستم های PAL و NTSC، مجهز به سیستم عامل اندروید نسخه ۶، قابلیت نمایش عکس با فرمت های GIF / BMP / PNG / JPEG، دارای پردازنده مرکزی ۴ هسته ای CA۵۳ ۶۴bit، شتیبانی از فرمت های صوتی WMA / LPCM / AC۳ / HE-AAC / MP۳، پردازنده مرکزی با فرکانس ۱.۶ گیگاهرتز، پشتیبانی از فرمت های ویدیویی VC۱ /Motion JPEG / MPEG۲ / H.۲۵۶ / H.۲۶۴ ( FHD ) / MPEG۴، پردازنده گرافیکی Mali T۷۲۰ MP۲، قابلیت ضبط برنامه‌های تلویزیونی (PVR)، حافظه رم با ظرفیت ۱.۵ گیگابایت، ماشین زمان (Time Shift) و افظه داخلی ۸ گیگابایت می باشد.

این تلویزیون هوشمند دارای صفحه نمایش 55 اینچی با وضوح ULTRA HD 4K (3840×2160) که دارای درجه کیفی با بالاترین استاندارد ها(A+) است. تکنولوژی HDR10 باعث می شود تصاویر با وضوح و غنای بالاتر و واقعی تر به نمایش گذاشته شوند. همچنین رنگ هایی واقعی تر و واضح تر به کمک تکنولوژی HDR است که باعث می شود نقاط روشن، روشن تر و نقاط تیره، تاریک تر به نمایش گذاشته شوند.

اسپیکر های بهترین تلویزیون هوشمند ایکس ویژن توان 15 واتی و تکنولوژی سیستم صوتی قدرتمند Pure Sound را دارد و اسپیکر ها در جلوی محصول تعبیه شده است. نوع خروجی صدای دیجیتال این تلویزیون کواکسیال و استاندارد صوتی آن Dolby می باشد.

به کمک قابلیت WIFI Screen Mirror به کار رفته در این محصول می توان با گوشی هوشمند به این تلویزیون متصل شد و تصاویر را با تلویزیون به اشتراک گذاشت. همچنین با 3 درگاه HDMI و دو درگاه USB2.0 نیز می توان تصاویر را به اشتراک گذاشت.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-65K5700U

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-65K5700U

این محصول یکی از تولیدات بسیار خوب شرکت دوو می باشد که با سایز صفحه 65 اینچی و کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K به بازار عرضه شده است. صفحه نمایش بهترین تلویزیون ای ای دی هوشمند دوو دارای پنل IPS، زاویه دید ۱۷۸ درجه، تکنولوژی HDR۱۰، زمان پاسخ‌دهی ۵ میلی‌ثانیه، رزولوشن ۸.۳ میلیون پیکسل و قابلیت انطباق ۴۰۰ هرتز می باشد.

از امکانات و قابلیت های این تلویزیون می توان به ارتباط بدون سیم DLNA، قابلیت جستجوی کانال خودکار، ارتباط بدون سیم AirPlay، راهنمای الکترونیکی برنامه‌ها (EPG)، قفل كودک، قابلیت ضبط تصاویر روی حافظه‌جانبی (PVR) و ماشین زمان (Time Shift) اشاره کرد. این محصول دارای ریموت کنترل هوشمند می باشد و همچنین می توان موس نیز به آن متصل کرد.

نوع رابط هوشمند این دستگاه Android و پردازنده چهار هسته‌ای است.تعداد درگاه HDMI آن سه عدد و تعداد رابط کامپوزیت (Composite) آن 1 عدد است. همچنین دارای 2 پورت USB2.0 است که از طریق آن می توان با فلش و هارد اکسترنال به ذخیره سازی یا اشتراک تصاویر پرداخت. استاندارد صوتی به کار رفته در این محصول Dolby Digital است و توان هر بلندگوی آن که در زیر قاب قرار گرفته 15 وات است. نوع خروجی صدای دیجیتال این تلویزیون نیز اپتیکال می باشد.

بخوانید  بهترین کتری برقی خوش قیمت در امسال کدام است؟
سایز صفحه۶۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LU9250S

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LU9250S

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-82LU9250S جهت تولید تصاویر با وضوح تکنولوژی HDR۱۰ دارد که در صفحه نمایش LED با رزولوشن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ و سایز 82 اینچی به نمایش در می آید. نسبت تصویر در این صفحه نمایش ۱۶:۹ است. نوع خروجی صدای دیجیتال آن اپتیکال است و دارای دو اسپیکر می باشد.

قابلیت های ارتباطی بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس شامل بلوتوث، سه درگاه HDMI و دو درگاه USB است. این محصول پردازشگر ۴ هسته‌ای، سیستم عامل اندروید ۹.۰، قابلیت Quick Mirror، حافظه داخلی 16 گیگابایتی و قابلیت تبدیل گوشی هوشمند به Air Mouse را دارا می باشد.

سایز صفحه۸۲ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی فیلیپس مدل 43PFT5583

تلویزیون ال ای دی فیلیپس مدل 43PFT5583

تلویزیون ال ای دی فیلیپس مدل 43PFT5583 به فناوری Easylink مجهز شده است که با کمک آن می توان با استفاده از درگاه HDMI-CEC دستگاه هایی مانند پخش‌کننده صوتی، دستگاه پخش DVD و غیره را به تلویزیون متصل و با ریموت کنترل از آنها استفاده کرد. این محصول دارای دو درگاه‌ USB و سه درگاه HDMI می باشد. از طریق این درگاه ها می توان کنسول بازی، لپ تاپ، فلش و هارد اکسترنال را به تلویزیون متصل کرد.

بهترین تلویزیون ال ای دی فیلیپس صفحه نمایش 43 اینچی و رزولوشن ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ دارد که کیفیت تصویر Full HD را به نمایش می گذارد. استاندارد صوتی این محصول Dolby است و دارای دو بلندگوی 8 واتی است و نوع خروجی صدای دیجیتال آن کواکسیال می باشد. بلندگو های این تلویزیون ال ای دی از فایل های صوتی با فرمت AAC / WAV پشتیبانی می کند.

سایز صفحه۴۳ اینچ
کیفیت تصویرFull HD
رزولوشن۱۰۸۰ × ۱۹۲۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA65TU7000TH

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA65TU7000TH

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA65TU7000TH از صفحه نمایش 65 اینچی و رزولوشن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ بهره برده است و توانایی پخش تصاویر ۴k با قابلیت اصلاح کیفیت تصویر را دارا می باشد. این محصول دارای سه درگاه HDMI و دو درگاه USB است. همچنین قابلیت اتصال مستقیم به WIFI را دارد و از طریق کنترل جادویی آن می توان به وب گردی و نصب اپلیکیشن های مختلف روی آن پرداخت.

بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند سام دارای پنل super MVA و شیار کارت‌حافظه دارای پنل super MVA و شیار کارت‌حافظه نیز می باشد. همچنین درگاه VGA امکان ارتباط بیشتر با دستگاه های دیگر را فراهم می کند. خروجی صدای این تلویزیون صدای دالبی فراگیر است و خروجی صدای آن نیز اپتیکال می باشد. توان هر بلندگوی آن 10 وات می باشد.

سایز صفحه۶۵ اینچ
کیفیت تصویرFull HD
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-55K5900U

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-55K5900U

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-55K5900U با داشتن استاندارد صوتی Dolby و توان خروجی معادل با 30 وات برای محیط های بزرگ مناسب است. تکنولوژی صفحه این محصول LED است. کیفیت تصویر بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو Ultra HD – ۴K و سایز صفحه نمایش آن 55 اینچ می باشد. این محصول دارای دو درگاه USB است که امکان متصل کردن فلش و هارد اکسترنال برای پخش توسط تلویزیون و یا ذخیره برنامه ها روی آنها وجود دارد. همچنین با استفاده از سه درگاه HDMI آن می توان تصاویر لپ تاپ یا کنسول های بازی را با تلویزیون پخش کرد.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 50XKU575

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 50XKU575

تلویزیون ال ای دی هوشمند مدل 50XKU575 محصولی از شرکت معتبر ایرانی ایکس ویژن با سایز 50 اینچ و کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K از قابلیت HDR استفاده می کند که کنتراست و دقت رنگ‌ها را به طور خودکار افزایش داده و ضعف کمبود پیکسلی را جبران می کند. همچنین نمایشگر آن تراکم پیکسلی چهار برابری دارد که جزئیات تصویر را با حداکثر کیفیت در اختیار کاربر قرار می دهد. قاب فلزی زیبا و با استحکام بالا از ویژگی های این محصول است و با کم شدن حاشیه ها تصاویر بزرگتری به نمایش گذاشته می شود.

این دستگاه با داشتن زاویه دید 178 درجه در محدوده وسیعی قابل مشاهده است. سیستم صوتی دالبی دیجیتال به کار رفته در بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن نویز‌های صوتی را حذف و امواج صوتی را از کانال‌های پنج‌گانه عبور می دهد. در نتیجه صدایی باکیفیت از بلندگوها که توان خروجی کلی 20 وات دارند پخش می شود.

قابلیت های اتصالی این محصول شامل دو پورت USB برای اتصال فلش مموری و هارد اکسترنال، دو پورت HDMI برای اتصال و اشتراک فیلم‌، عکس و موسیقی‌های داخل کامپیوتر به تلویزیون، پورت های LAN و DLNA برای اتصال کابلی به اینترنت و دستگاه‌های الکترونیکی مانند کنسول‌های بازی، اتصال به اینترنت از طریق وای‌فای و بلوتوث اشاره کرد. این تلویزیون دارای دو هسته‌ قدرتمند در کنار رم 16 گیگابایتی و همچنین سیستم‌عامل اندروید ورژن 6 است و می توان ر کاری که با تلفن هوشمند انجام می شود با تلویزیون نیز انجام داد.

سایز صفحه۵۰ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ای ای دی هوشمند جی پلاس مدل 75MU722N

تلویزیون ای ای دی هوشمند جی پلاس مدل 75MU722N

از قابلیت های ویژه بهترین تلویزیون ای ای دی هوشمند جی پلاس مدل 75MU722N می توان به خروجی هدفون/Line Out، زاویه دید گسترده، پشتیبانی از شبکه‌های HD صدا و سیما (HEVC)، میلیاردها رنگ غنی، Time Shift، کاهش دهنده نویز، L۲ گیگابایت حافظه داخلیAN، نور پس زمینه Bluetooth، Direct-LED، حالت صرفه‌جویی انرژی، HDR۱۰، نرم‌افزار E-share، کنترل تطبیقی صدا، نمایش صفحه موبایل روی تلویزیون، پخش کننده موسیقی، HEVC، کانال‌های شخصی، Digital Recording و مرورگر وب اشاره کرد.

دیگر قابلیت های این محصول شامل ۲ گیگابایت حافظه داخلی، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و روشن کردن تلویزیون با گوشی- Mobile TV On Wi-Fi TV On است. این تلویزیون به دو اسپیکر با توان خروجی کلی 20 وات و خروجی صدای اپتیکال مجهز شده است.

سایز صفحه۵۰ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620U

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620U نمایشگری با پنل IPS، کیفیت تصویر Ultra HD – ۴K و رزولوشن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ دارد. این تلویزیون هوشمند از اندروید نسخه 9 بهره می برد. سیستم صوتی آن دو کاناله با توان خروجی 30 وات است که استاندارد صوتی آن Dolby است. همچنین از خروجی صدا (ARC) نیز پشتیبانی می کند.

از قابلیت های ویژه بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا می توان به شبکه بی‌سیم wifi، ارتباط بدون سیم DLNA، ضبط تصاویر در حافظه خارجی (PVR)، اتصال به گوشی همراه (MHL) و راهنمای الکترونیکی برنامه‌ها (EPG) اشاره کرد. تعداد درگاه های HDMI آن 3 عدد و تعداد درگاه‌های USB آن نیز دو عدد می باشد.

سایز صفحه۵۵ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 50XCU635

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 50XCU635

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 50XCU635 صفحه نمایشی از نوع LED دارد که کیفیت تصویر Ultra-HD 4K و تراکم پیکسلی 4096 در 2160 دارد. از دیگر ویژگی های صفحه نمایش بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن روشنایی ۳۰۰ الی ۳۵۰ نیت، زاویه‌دید افقی و عمودی ۱۷۸ درجه، نسبت تصویر ۱۶:۹، درخشندگی ۳۰۰ الی ۳۵۰ نیت، شناسایی، تفکیک و نمایش ۱.۰۷ میلیارد رنگ، قابلیت پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی FLV/MP۴/AVI و قابلیت پشتیبانی از فرمت‌های تصویری (عکس) JPEG/PNG/BMPاست.

شفافیت صدا، پخش و چرخش صدا به صورت با کیفیتی از مشخصات صدای دالبی است که این تلویزیون به آن مجهز شده است. نوع خروجی صدای دیجیتال این تلویزیون نیز کواکسیال می باشد که دارای قابلیت پشتیبانی از فرمت‌های صدا MP۳/AAC می باشد. این محصول دارای دو بلندگوی 10 واتی است که در زیر فریم آن تعبیه شده است.

قابلیت های ارتباطی این تلویزیون شامل پورت LAN، دو پورت USB، سه پورت HDMI، بلوتوث، Wi-Fi و کامپوزیت است. این تلویزیون هوشمند X-vision دارای پردازنده ARM Cortex-A۵۳/۱.۵GHz/Quad core، حافظه رم ۱.۵GB، پردازنده گرافیکی G۵۲MP۲/Dual core، حافظه داخلی ۸GB، قابلیت پشتیبانی از فرمت‌های H.۲۶۴ و H.۲۶۵ و دارای حافظه فلش ۸GB می باشد.

سایز صفحه۵۰ اینچ
کیفیت تصویرUltra HD – ۴K
رزولوشن۲۱۶۰ × ۳۸۴۰
نوع صفحهتخت

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.