منوی دسته بندی

بهترین کتری برقی خوش قیمت در امسال کدام است؟

بهترین کتری برقی با بهترین مارک کدام است؟

فرآیند درست کردن آب جوش یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین فرآیند هایی است که در هر خانه‌ای اتفاق می‌افتد. شما تنها نیاز دارید که یک کتری را پر از آب کنید و آن را روی گاز قرار دهید و منتظر بمانید تا آب به جوش بیاید. اگر شما تجربه این کار را داشته باشید، مطمئنا می‌دانید که استفاده از کتری می‌تواند زمان زیادی را از شما بگیرد و شما باید مدت‌زمان طولانی منتظر باشید تا آب جوش خود را داشته باشید. به همین دلیل استفاده از انواع مختلف ابزارهایی که می‌توانند این روند را سریع‌تر کنند برای شما گزینه مناسبی است. ما در این مطلب می‌خواهیم برای شما به بررسی ویژگی ‌های بهترین کتری برقی بپردازیم و به شما بگوییم که یک کتری برقی مناسب باید دارای چه ویژگی‌ هایی باشد.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به‌ صورت مداوم چای و یا قهوه و نوشیدنی‌های دیگر را میل می‌کنید و دوست دارید که در مدت‌زمان کوتاهی آبجوش خود را داشته باشید، استفاده از انواع مختلف و متفاوت کتری برقی ‌ها برای شما گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. استفاده از کتری برقی می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت ‌زمان بسیار کمی آب جوش خودتان را داشته باشید. علاوه ‌بر این موارد، پیچیدگی هنگام مصرف این ابزار برای شما وجود ندارد و شما می‌توانید با صرفه ‌جویی در مصرف انرژی و زمان آب جوش خودتان را داشته باشید. علاوه‌ بر این موارد، شما می‌توانید دمای مورد نظر خود برای کتری برقی را نیز تعیین کنید تا بتوانید آب را درست همان‌ طور که می‌خواهید و در همان درجه گرم کنید. به ‌هر حال اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در رابطه با ویژگی ‌های بهترین کتری برقی بدانید، ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

بررسی ویژگی های بهترین کتری برقی

چک لیست ویژگی‌ های بهترین کتری برقی

 بهترین کتری برقی باید دارای ویژگی ‌های منحصر به‌ فردی باشد تا بتواند نیاز ما را برطرف سازد. کتری‌ های برقی باید به‌ طور کاملاً ایمن طراحی ‌شده باشند و بتوانند در مدت‌زمان بسیار کوتاهی برای ما به تولید آب جوش بپردازند. این‌ کتزی باید دوام بسیار بالایی داشته باشد و قابلیت تنظیم را نیز دارا باشد. اگر می‌خواهید بیشتر در رابطه با ویژگی ‌های بهترین کتری برقی بدانید؛ پاراگراف‌ های بعدی را بخوانید.

جنس بدنه کتری برقی

کتری برقی باید دارای جنس بدنه متناسبی باشد. بدنه ‌های برقی معمولاً از مواد شیشه‌ای، فلز، پلاستیک، و ترکیب بعضی موارد ساخته شده‌اند. اما یکی از ویژگی ‌های بهترین کتری برقی این است که باید از مواد اولیه مخصوص در بالاترین کیفیت برای ساخت آن استفاده ‌شده باشد. برای مثال کتری ‌های برقی که از جنس پلاستیک نامرغوب ساخته‌ شده باشند می‌توانند هنگام جوشاندن آب طعم پلاستیک را به آب پس بدهد و این‌ موضوع باعث می‌شود که طعم آب جوش شما زیاد خوشایند نباشد. علاوه‌ بر این موارد اگر شما به‌ دنبال خرید کتری‌ های فلزی هستید، باید به سراغ مواردی بروید که زنگ نزنند زیرا کتری ابزاری است که به ‌طور مداوم با آب برخورد دارد و زنگ ‌زدن آن می‌تواند در مدت کوتاهی کتری را برای شما غیرقابل‌استفاده کند. به‌ طور کلی مواد اولیه یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی است که شما باید هنگام خرید به آن دقت داشته باشید. 

بخوانید  بهترین چرخ خیاطی خانگی ۱۴۰۰
جنس بدنه بهترین کتری برقی

سرعت کتری برقی 

یکی دیگر از ویژگی ‌های بهترین کتری برقی این است که بتواند در مدت ‌زمان بسیار کوتاهی باعث جوشاندن آب شود. دلیل اصلی که شما با توجه به آن به سراغ خرید کتری برقی میروید این است که این ابزار می‌تواند در سریع‌ترین زمان برای شما آب جوش تهیه کند. بنابراین اگر شما محصولی بخرید که حتی دیرتر از کتری عادی آب را برای شما به جوش بیاورد در واقع اقدام شما تنها دور ریختن پول بوده. برخی از انواع کتری برقی ها معمولاً سرعت‌ عمل بسیار خوبی در جوشاندن آب دارند. پس هنگام خرید سعی کنید که حتما به این ‌موضوع نیز دقت داشته باشید و کتری برقی را بخرید که در سریع‌ترین زمان آب را برای شما بجوش بیاورد. 

قابلیت تنظیم دما در بهترین کتری برقی

هوشمند بودن یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند در دسته ویژگی ‌های بهترین کتری برقی قرار بگیرد. کتری برقی باید دارای قابلیت تنظیم دما باشند تا شما بتوانید در دما های متفاوت و گوناگون به گرم کردن آب بپردازید. شاید برخی از نوشیدنی ‌ها نیاز به آب جوش نداشته باشند و شما تنها باید آب را کمی گرم کنید تا بتوانید آن‌ ها را استفاده کنید. استفاده از کتری ‌های برقی و هوشمندی که قابلیت تنظیم دما را دارند در این زمینه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد و به شما کمک کند تا نوشیدنی‌ های گوناگون خود را در دمای مناسبی تهیه کنید. 

دمای بدنه کتری 

یکی از دیگر ویژگی ‌های بهترین کتری برقی داغ نشدن بدنه کتری برقی می‌باشد. کتری برقی از درون دارای دمای جوش می‌باشد اما این دما به‌ هیچ ‌عنوان نباید روی بدنه‌ی کتری نیز انتقال پیدا کند. کتری های عادی هنگامی ‌که آب را جوش می آورند، بدنه آن ها نیز درست به اندازه‌ای داخل کتری دمای بالایی دارد. اما کتری‌ های برقی طوری طراحی شده‌اند که آن دمای جوش در بدنه‌ی کتری ایجاد نشود و تنها مقدار کمی بدنه کتری از حالت عادی داغ‌تر شود. یک کتری برقی خوب، کتری می‌باشد که به ‌هنگام استفاده، بدنه آن داغ نشود تا شما بتوانید با ایمنی بسیار بالا و متناسبی از این‌ کتری برقی استفاده کنید. توجه کنید که استفاده از  برقی که دارای بدنه داغ می‌شود می‌تواند امنیت افراد موجود در یک خانه را به خطر بیندازد. اگر شما فرزند کوچکی در خانه دارید حتما به این‌ موضوع دقت داشته باشید تا بتوانید از کتری‌ های برقی استفاده کنید که بدنه آن‌ ها داغ نمی‌شود.

بخوانید  بهترین گوشت کوب برقی برای انواع استفاده ها با مارک خوب
قابلیت تنظیم دما در کتری برقی

صدای کتری برقی 

از دیگر ویژگی ‌های بهترین کتری برقی داشتن صدای کم می‌باشد. کتری‌ های برقی ابزار هایی هستند که با برق‌کار می‌کند و فرایند جوشاندن آب توسط آن ‌ها کمی با کتری های عادی متفاوت می‌باشد. به ‌همین دلیل کتری ممکن است که صدای نسبتاً زیادی داشته باشد. درست است که صدای این ابزار در آشپزخانه از صدای ابزار های دیگر بلندتر نیست؛ اما به دلیل این که شما به مقدار زیاد در طول روز از این ابزار استفاده می‌کنید ممکن است که صدای بلند آن‌، برای شما آزاردهنده باشد. به‌ همین دلیل هنگام خرید به سراغ کتری‌ های برقی بروید که صدای بسیار کمی دارند و مطمئن هستید که صدای آن‌ ها شما را آزار نمی‌دهد. اگر روی صدا بسیار حساس هستید پس حتما روی این‌موضوع دقت و توجه داشته باشید تا یک محصول بی‌مصرف را برای خودتان نخرید. 

وزن کتری 

از دیگر ویژگی ‌های بهترین کتری برقی داشتن وزن مناسب می‌باشد. وزن کتری باید در اندازه کاملاً متعادلی سنگین باشد و سنگینی بیش ‌از حد و یا سبکی بیش ‌از اندازه نداشته باشد. هرکدام از این موارد نشان ‌دهنده بی‌کیفیت بودن کتری می‌باشد. یک کتری باید وزن متعادلی داشته باشد و شما هنگام پر کردن بتوانید به ‌راحتی آن را بلند کنید و در فضای مخصوصش قرار دهید. پس هنگام خرید به این ‌موضوع نیز تا آنجا که می‌توانید دقت و توجه داشته باشید.

راحتی در استفاده بهترین کتری برقی

راحتی در استفاده کتری برقی

کتری ‌های برقی جز آن دسته از ابزار هایی هستند که حداقل سه الی چهار بار در طول روز مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دیگر ویژگی ‌های بهترین کتری برقی سهولت در استفاده‌ی این محصول می‌باشد. شما باید به سراغ خرید محصولاتی بروید که به ‌راحتی می‌توانید از آن‌ ها استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از انواع مختلف دکمه‌ های کنترل به هدف مورد نظر خودتان برسید. علاوه‌ بر این موارد شما باید کتری هایی بخرید که دارای قطع کن خودکار می‌باشند و هنگام جوش آمدن آب دما را پایین می‌آورند و به شما اطلاع می‌دهند که آب جوش شما آماده ‌است.

بهترین مارک کتری برقی را بشناسید

پس از اینکه با بهترین ویژگی های یک کتری برقی خوب آشنا شویم وقت آن است تا یک انتخاب مناسب برای خرید انجام دهیم. برای خرید این محصول باید بهترین مارک کتری برقی را بشناسیم. در زیر با ما همراه باشید تا بهترین برند کتری برقی را که دارای ویژگی های مهم برای خرید است را به شما معرفی نمایید.

 • بوش
 • آریته
 • شیائومی
 • سام
 • جی پاس
 • کرکماز
 • پارس خزر
 • فیلیپس
 • المپیا
 • دسینی
 • برویل
 • دبلیو ام اف
 • دلونگی
بخوانید  30 مدل بهترین ساعت دیواری تزئینی، چوبی و مدرن

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.