بهترین هدفون بی سیم برای موسیقی با بهترین قیمت و مارک خوب

بهترین هدفون بی سیم برای موسیقی با مارک خوب 2021

هدفون که در اصطلاح به آن دو گوشی نیز اطلاق می گردد. بهترین هدفون بی سیم متشکل از دو عدد بلندگو بوده که هر کدام از این بلندگوها در یک طرف گوشی هدفون تعبیه شده اند تا با استفاده از هر دو آنها بتوانید تجربه شنیداری عالی از آهنگ ها، بازی ها و فیلم های مورد علاقه خود داشته باشید؛ هدفون کمک می کند تا هر صدایی را با قدرت چند برابر بشنوید. البته همه این نتایج وقتی محقق می گردند که از بهترین هدفون بی سیم استفاده نمایید.

هدفون بی سیم در مقابل هدفون سیمی قرار داشته و نسبت به آن، محصولی جدیدتر به حساب می آید. قطعا لذتی که در استفاده از هدفون بی سیم احساس خواهید کرد، در هدفون سیمی نخواهید داشت، شاید هر دو آنها از نظر عملکردی با هم مشابه باشند؛ اما از نظر ظاهری با هم تفاوت داشته و همین تفاوت ظاهری، تجربه ای بهتر را برای شما رقم خواهد زد.

بهترین هدفون چگونه باعث بلندتر شنیده شدن صدا خواهد شد؟

وقتی هدفون را به گوشی موبایل، کامپیوتر، مانیتور گیمینگ، تبلت و مشابه آنها وصل کرده و اقدام به پلی کردن یک آهنگ یا فیلم و بازی می کنید، از آن صدایی را احساس می کنید که هیچ جای دیگر و به وسیله هیچ یک از ابزارهای صوتی دیگر، چنین صدایی را نخواهید شنید؛ هدفون، قدرت چند برابری را به صداها داده و باعث می شود تا هر صدایی را متفاوت بشنوید.

بهترین هدفون دور گوش

اما سوال اینجاست که هدفون چگونه باعث می شود تا صداها را خیلی بلندتر بشنوید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هدفون که از بهترین لوازم صوتی محسوب شده و در بین جوانان و نوجوانان به جایگاه و محبوبیت خاصی دست یافته است، با اتصال به مولدهایی مثل پخش کننده دیسک فشرده و یا تقویت کننده صدا منجر به پخش ولوم بالایی از یک صدا خواهد شد.

دلیل استفاده از بهترین هدفون بی سیم چیست؟

هدفون که به عنوان یکی از پرطرفدارترین ابزارهای صوتی شناخته شده است، دلیل های زیادی برای استفاده خواهد داشت؛ یکی از آنها که مقدم بر هر دلیل دیگری خواهد بود، این است که انواع هدفون از جمله بهترین هدفون بی سیم کمک می کنند تا حتی با وجود حضور در جمع و یا در بین افراد دیگر، آهنگ مورد علاقه خود را بشنوید، بدون اینکه برای کسی مزاحمت ایجاد کرده و یا آلودگی های صوتی به وجود آورید.

البته این فقط یک طرف ماجراست و باز هم دلیل های دیگری وجود دارند که به شما خواهند گفت چرا باید به سراغ بهترین هدفون بی سیم رفته و آن را استفاده نمایید؛ مثلاً یکی دیگر از دلیل ها این است که با وجود این هدفون، گیمرها که پشت مانیتور گیمینگ نشسته اند، می توانند صدای بازی را خود به تنهایی بشنوند و از این طریق، فضای بهتری را برای سایر بازیکنان فراهم آورند.

یا حتی موسیقیدان ها و افرادی که در زمینه تنظیم موزیک کار می کنند، با وجود استفاده از بهترین هدفون بی سیم، تمرکز بهتری بر روی کار خود داشته و در نتیجه می توانند آهنگ های بهتری را تنظیم و تولید نمایند.

هدفون با قدرت پخش بالا

هدفون بی سیم، دارای کاربرد بهتر و راحت تر

علت تاکید بر روی هدفون بی سیم این است که این هدفون همراه با کاربرد بهتر و آسان تری بوده و در نتیجه تجربه لذت بخش تری را به کاربران در زمینه استفاده از هدفون خواهد بخشید؛ هدفون بی سیم مانند هدفون سیمی نیست که دارای سیم باشد، در نتیجه از وجود سیم های اضافه ای که ممکن است به دست و پایتان گیر کرده و تمرکزتان را بر هم زنند، اثری نبوده و می توانید با تمرکز بیشتر به انجام کارهای مربوط به هدفون بپردازید.

در ضمن با استفاده از بهترین هدفون بی سیم می توانید بدون محدودیت به هر کجا که می خواهید بروید و همزمان از هدفون خود، بهره کافی را ببرید.

تقسیم بندی بهترین هدفون بی سیم از لحاظ ظاهری

خوب است بدانید که بهترین هدفون بی سیم که امکان شنیدن صداها را به شکلی عالی برای شما فراهم می سازد، از لحاظ ظاهری به نمونه های مختلفی تقسیم می گردد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

هدفون بی سیم روی گوش

به راستی لقب بهترین هدفون بی سیم، برازنده این محصول است؛ چرا که این هدفون با قرار گرفتن روی گوش، مانع از انتقال حرارت به داخل گوش شده و در نتیجه صدمه و آسیبی را متوجه آن نخواهد کرد. فقط یکی از مسائلی که در این هدفون وجود دارد، این است که صدای حاصل از آن ممکن است کمی به بیرون درز کرده و افرادی که در اطراف شما نشسته اند، این صدا را بشنوند، در این صورت مجبور به کم کردن صدا خواهید بود.

هدفون بی سیم با رنگ های مختلف عرضه می شود

اما نباید از مزایای خوب این هدفون غافل شد؛ هدفون بی سیم با اندازه کوچک تر و وزن کمتر خود، راحت تر حمل شده و سهولت در حمل و نقل را برای کاربران به دنبال خواهد داشت؛ ضمن اینکه صدایی با کیفیت بی نظیر را به گوش رسانده که واقعاٌ از شنیدن آن، چیزی جز لذت حس نخواهید کرد.

هدفون بی سیم دور گوش

با توجه به اینکه این هدفون، تمام گوش را می پوشاند، با اندازه بزرگتری همراه بوده و مانع از درز کردن صدا به بیرون از هدفون خواهد شد؛ بنابراین جز خود شما، دیگر کسی قادر به شنیدن صدای داخل هدفون نبوده و از این طریق جلوی ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای دیگران گرفته خواهد شد.

این هدفون دارای وزن بیشتری هم بوده و لذا نباید انتظار حمل راحت آن را داشته باشید؛ البته می توانید به طور حرفه ای از آن استفاده کرده و به لذت ناشی از آن دست پیدا کنید؛ از مزایای دیگر آن این است که با توجه به طراحی بهتر و استفاده از ابزارها و قطعات خوب، خستگی را متوجه کاربران نکرده و آنها را از این حس دور نگه می دارد. در ضمن صدایی با بیشترین کیفیت را پخش کرده که از شنیدن آن حظ خواهید برد.

هدفون بی سیم، نیاز هر فرد

بهترین هدفون بی سیم برای موسیقی از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

هدفون بی سیم با امتیازات بیشتری نسبت به هدفون سیمی همراه بوده و توانسته نظر مثبت خیلی از کاربران را به خود جلب سازد، به تناسب آن، به بیشترین آمار فروش در بازار دست یافته است. اما آنچه که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم، ویژگی هایی است که بهترین هدفون بی سیم از آنها برخوردار می باشد، به این ویژگی ها در بخش زیر اشاره شده است:

 • بهترین هدفون بی سیم از نوع هدفون شارژی است و توسط آداپتور شارژ می شود.
 • این دستگاه، از کارت حافظه پشتیبانی نموده و می توانید با وصل کردن کارت حافظه به آن، آهنگ هایی که جای دیگر ذخیره کردید را در هدفون گوش دهید.
 • با توجه به اینکه این دستگاه از مدل بی سیم برخوردار می باشد؛ بنابراین می توانید آن را در همه موقعیت ها از جمله پیاده روی، ورزش، مکالمه، چت، بازی و غیره استفاده نمایید.
 • این هدفون، آزادی حرکت بیشتری را به کاربران داده و از این حیث دارای مزیت خواهد بود.
 • دارای طول برد بیشتری است، چون به بلوتوث اتصال پیدا می کند.
 • اگر این دستگاه از نوع بلوتوثی باشد، به همه دستگاه های هوشمندی که از امکان بلوتوث برخوردار می باشند، وصل خواهد شد.
 • از دیگر ویژگی هایی که در بهترین هدفون بی سیم وجود دارد؛ این است که همزمان به چند دستگاه متصل شده و امکان سوئیچ کردن بین آنها را میسر می سازد.
خرید هدفون بی سیم

راهنمای خرید بهترین هدفون بی سیم

اگر بخواهید در خصوص خرید هدفون بی سیم، چشم و گوش بسته عمل کنید، به آن نتیجه ای که انتظار دارید، نخواهید رسید؛ پس اگر می خواهید به نتیجه ای خوب در هنگام خرید هدفون دست پیدا کرده و بهترین هدفون بی سیم را هم خریداری نمایید؛ باید به مجموعه ای از نکات مهم توجه فرمایید، چرا که این نکات، راهنمای شما در امر انتخاب بوده و در آخر، بهترین هدفون بی سیم را پیش رویتان قرار خواهند داد، به آنها در بخش زیر اشاره شده است:

 1. لازم است بدانید بهترین هدفون بی سیم به نمونه های مختلفی دسته بندی می شود، یعنی علاوه بر مدل های نامبرده در بخش های قبل، انواع دیگری از این محصول مانند هدفون بی سیم پشت باز و پشت بسته هم وجود دارند.
 2. هدفون های پشت بسته، صدایی همراه با شدت بیشتر را در گوش پخش می کنند، اما هدفون های پشت باز، هم صدای داخل هدفون را داخل محیط پخش کرده و هم صدای محیط را به گوش فرد می رسانند؛ انتخاب با شماست که کدام یک از آنها را می خواهید خریداری کنید.
 3. علاوه بر هدفون دور گوش و هدفون روی گوش، محصول دیگری تحت عنوان هدفون داخل گوش وجود دارد که دارای اندازه خیلی کوچکی بوده و شبیه به هندزفری است، با این تفاوت که فاقد سیم است. این محصول با قرار گرفتن داخل گوش، مانع از رسیدن صدای محیط شده و در ضمن کیفیت صدای خوبی دارد.
هدفون بی سیم همراه با استفاده آسان
 • هدفون دارای فرکانس های مختلفی است که بی شک فرکانس های بالاتر، منجر به عملکرد قوی تر و بهتر از هدفون خواهند شد، مانند هدفون بی سیم با فرکانس 20000 هرتز که قدرت بیشتری نسبت به هدفون با فرکانس 20 هرتز دارد.
 • همچنین بهترین هدفون بی سیم دارای عایق صدا بوده و جلوی شنیدن نویز محیط و یا انتقال صدای هدفون به بیرون را می گیرد، پس می توانید آن را هم به لیست خرید اضافه کنید.
 • حتماٌ در هنگام انتخاب و خرید هدفون، به باتری آن دقت داشته باشید که سریع شارژ شود و سریع تمام نشود، این موضوع باعث می شود تا استفاده مفیدتری از هدفون داشته باشید.
 • از انتخاب هدفون هایی که دارای سری قابل تعویض هستند، غافل نشوید.
 • بهترین هدفون بی سیم، هدفونی است که دارای میکروفون داخلی باشد، این هدفون برای انجام بازی و مکالمات صوتی، بهترین گزینه محسوب می شود.

معرفی بهترین مارک هدفون بی سیم

همیشه این را به خاطر داشته باشید که بهترین هدفون بی سیم همراه با بهترین مارک و برند است؛ اگر نسبت به این موضوع کوتاهی کنید، در آخر ضررش به خود شما بر می گردد. پس حالا که قصد دارید هزینه کنید، هزینه بیشتری را اختصاص دهید تا هدفونی را خریداری کنید که مدت ها برای شما کار کند و نیاز به تعویض و تعمیر زودهنگام آن نداشته باشید؛ با انتخاب هر یک از این هدفون ها که دارای بهترین مارک و برند هستند، می توانید به همان محصولی که انتظار دارید، یعنی بهترین هدفون بی سیم دست پیدا کنید:

هدفون بی سیم سامسونگ

بهترین هدفون بی سیم سامسونگ

سامسونگ به قدری معروف است که نیاز به معرفی آن نیست. هدفون سامسونگ؛ با مدل های متفاوتی به بازار آمده که یکی از بهترین مدل های آن، هدفون Galaxy Buds Live است. این هدفون دارای نشانگر ال ای دی بوده و برای کاربردهای عمومی، مناسب است؛ دارای 8 ساعت استفاده مفید بوده و روی هر گوشی آن، سه میکروفون کار گذاشته شده است. همچنین این دستگاه که از نسخه 5.0 برخوردار می باشد، مجهز به بلوتوث است.

هدفون بی سیم شیائومی

شیائومی از برندهای معروفی است که به تازگی به بازار ایران راه یافته و در طی همین مدت کوتاه، محبوبیت بالایی را از آن خود نموده است. یکی از محصولات مربوط به این برند که با استقبال خوب خریداران مواجه شده، هدفون بی سیم شیائومی است که با مدل های مختلفی مانند هدفون Ear buds Basic ارائه شده است. این مدل علاوه بر اینکه برای کاربردهای عمومی، مناسب به نظر می رسد، در هنگام ورزش و مکالمه نیز عملکرد موثری خواهد داشت. از امتیازات آن این است که ضد رطوبت و ضد عرق بوده و وزن خیلی کمی دارد، در ضمن از متعلقاتی مثل کیسه نگهدارنده برخوردار می باشد؛ پس می توانید روی این محصول هم به عنوان بهترین هدفون بی سیم حساب باز کنید.

هدفون بی سیم سونی

هدفون بی سیم همراه با طراحی زیبا

هدفون سونی هم به عنوان بهترین هدفون بی سیم شناخته شده و با مدل هایی مانند Sony WH-1000 XM3 همراه می باشد. این مدل از هدفون سونی دارای بلوتوث بوده و از سیستم قطع کننده نویز هم برخوردار می باشد. همچنین صدای کاملاً دقیق و زنده را به گوش رسانده و همراه با باتری بادوام می باشد.

اشتراک گذاری

ما در الونظر همواره شمارا یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *