منوی دسته بندی

10 مدل بهترین هدفون بی سیم بلوتوثی بازار 2022

بهترین هدفون بی سیم برای موسیقی با بهترین قیمت و مارک خوب

هدفون که در اصطلاح به آن دو گوشی نیز اطلاق می گردد. بهترین هدفون بی سیم متشکل از دو عدد بلندگو بوده که هر کدام از این بلندگوها در یک طرف گوشی هدفون تعبیه شده اند تا با استفاده از هر دو آنها بتوانید تجربه شنیداری عالی از آهنگ ها، بازی ها و فیلم های مورد علاقه خود داشته باشید؛ هدفون کمک می کند تا هر صدایی را با قدرت چند برابر بشنوید. البته همه این نتایج وقتی محقق می گردند که از بهترین هدفون بی سیم استفاده نمایید.

هدفون بی سیم در مقابل هدفون سیمی قرار داشته و نسبت به آن، محصولی جدیدتر به حساب می آید. قطعا لذتی که در استفاده از هدفون بی سیم احساس خواهید کرد، در هدفون سیمی نخواهید داشت، شاید هر دو آنها از نظر عملکردی با هم مشابه باشند؛ اما از نظر ظاهری با هم تفاوت داشته و همین تفاوت ظاهری، تجربه ای بهتر را برای شما رقم خواهد زد.

راهنمای خرید هدفون بی سیم و بلوتوثی

هدفون چگونه باعث بلندتر شنیده شدن صدا خواهد شد؟

وقتی هدفون را به گوشی موبایل، کامپیوتر، مانیتور گیمینگ، تبلت و مشابه آنها وصل کرده و اقدام به پلی کردن یک آهنگ یا فیلم و بازی می کنید، از آن صدایی را احساس می کنید که هیچ جای دیگر و به وسیله هیچ یک از ابزارهای صوتی دیگر، چنین صدایی را نخواهید شنید؛ هدفون، قدرت چند برابری را به صداها داده و باعث می شود تا هر صدایی را متفاوت بشنوید.

بهترین هدفون دور گوش

اما سوال اینجاست که هدفون چگونه باعث می شود تا صداها را خیلی بلندتر بشنوید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هدفون که از بهترین لوازم صوتی محسوب شده و در بین جوانان و نوجوانان به جایگاه و محبوبیت خاصی دست یافته است، با اتصال به مولدهایی مثل پخش کننده دیسک فشرده و یا تقویت کننده صدا منجر به پخش ولوم بالایی از یک صدا خواهد شد.

دلیل استفاده از هدفون بی سیم چیست؟

هدفون که به عنوان یکی از پرطرفدارترین ابزارهای صوتی شناخته شده است، دلیل های زیادی برای استفاده خواهد داشت؛ یکی از آنها که مقدم بر هر دلیل دیگری خواهد بود، این است که انواع هدفون از جمله بهترین هدفون بی سیم کمک می کنند تا حتی با وجود حضور در جمع و یا در بین افراد دیگر، آهنگ مورد علاقه خود را بشنوید، بدون اینکه برای کسی مزاحمت ایجاد کرده و یا آلودگی های صوتی به وجود آورید.

البته این فقط یک طرف ماجراست و باز هم دلیل های دیگری وجود دارند که به شما خواهند گفت چرا باید به سراغ بهترین هدفون بلوتوثی رفته و آن را استفاده نمایید؛ مثلاً یکی دیگر از دلیل ها این است که با وجود این هدفون، گیمرها که پشت مانیتور گیمینگ نشسته اند، می توانند صدای بازی را خود به تنهایی بشنوند و از این طریق، فضای بهتری را برای سایر بازیکنان فراهم آورند.

یا حتی موسیقیدان ها و افرادی که در زمینه تنظیم موزیک کار می کنند، با وجود استفاده از بهترین هدفون بی سیم، تمرکز بهتری بر روی کار خود داشته و در نتیجه می توانند آهنگ های بهتری را تنظیم و تولید نمایند.

هدفون با قدرت پخش بالا

هدفون بی سیم، دارای کاربرد بهتر و راحت تر

علت تاکید بر روی هدفون بی سیم این است که این هدفون همراه با کاربرد بهتر و آسان تری بوده و در نتیجه تجربه لذت بخش تری را به کاربران در زمینه استفاده از هدفون خواهد بخشید؛ هدفون بی سیم مانند هدفون سیمی نیست که دارای سیم باشد، در نتیجه از وجود سیم های اضافه ای که ممکن است به دست و پایتان گیر کرده و تمرکزتان را بر هم زنند، اثری نبوده و می توانید با تمرکز بیشتر به انجام کارهای مربوط به هدفون بپردازید.

در ضمن با استفاده از بهترین هدفون بی سیم می توانید بدون محدودیت به هر کجا که می خواهید بروید و همزمان از هدفون خود، بهره کافی را ببرید.

تقسیم بندی هدفون بی سیم از لحاظ ظاهری

خوب است بدانید که بهترین هدفون بی سیم که امکان شنیدن صداها را به شکلی عالی برای شما فراهم می سازد، از لحاظ ظاهری به نمونه های مختلفی تقسیم می گردد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

هدفون بی سیم روی گوش

به راستی لقب بهترین هدفون بی سیم، برازنده این محصول است؛ چرا که این هدفون با قرار گرفتن روی گوش، مانع از انتقال حرارت به داخل گوش شده و در نتیجه صدمه و آسیبی را متوجه آن نخواهد کرد. فقط یکی از مسائلی که در این هدفون وجود دارد، این است که صدای حاصل از آن ممکن است کمی به بیرون درز کرده و افرادی که در اطراف شما نشسته اند، این صدا را بشنوند، در این صورت مجبور به کم کردن صدا خواهید بود.

هدفون بی سیم با رنگ های مختلف عرضه می شود

اما نباید از مزایای خوب این هدفون غافل شد؛ هدفون بی سیم با اندازه کوچک تر و وزن کمتر خود، راحت تر حمل شده و سهولت در حمل و نقل را برای کاربران به دنبال خواهد داشت؛ ضمن اینکه صدایی با کیفیت بی نظیر را به گوش رسانده که واقعاٌ از شنیدن آن، چیزی جز لذت حس نخواهید کرد.

بخوانید  بهترین رینگ لایت عکاسی تولید محتوا سال 2022

هدفون بی سیم دور گوش

با توجه به اینکه این هدفون، تمام گوش را می پوشاند، با اندازه بزرگتری همراه بوده و مانع از درز کردن صدا به بیرون از هدفون خواهد شد؛ بنابراین جز خود شما، دیگر کسی قادر به شنیدن صدای داخل هدفون نبوده و از این طریق جلوی ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای دیگران گرفته خواهد شد.

این هدفون دارای وزن بیشتری هم بوده و لذا نباید انتظار حمل راحت آن را داشته باشید؛ البته می توانید به طور حرفه ای از آن استفاده کرده و به لذت ناشی از آن دست پیدا کنید؛ از مزایای دیگر آن این است که با توجه به طراحی بهتر و استفاده از ابزارها و قطعات خوب، خستگی را متوجه کاربران نکرده و آنها را از این حس دور نگه می دارد. در ضمن صدایی با بیشترین کیفیت را پخش کرده که از شنیدن آن حظ خواهید برد.

هدفون بی سیم، نیاز هر فرد

هدفون بی سیم برای موسیقی از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

هدفون بی سیم با امتیازات بیشتری نسبت به هدفون سیمی همراه بوده و توانسته نظر مثبت خیلی از کاربران را به خود جلب سازد، به تناسب آن، به بیشترین آمار فروش در بازار دست یافته است. اما آنچه که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم، ویژگی هایی است که بهترین هدفون بی سیم از آنها برخوردار می باشد، به این ویژگی ها در بخش زیر اشاره شده است:

 • بهترین هدفون بی سیم از نوع هدفون شارژی است و توسط آداپتور شارژ می شود.
 • این دستگاه، از کارت حافظه پشتیبانی نموده و می توانید با وصل کردن کارت حافظه به آن، آهنگ هایی که جای دیگر ذخیره کردید را در هدفون گوش دهید.
 • با توجه به اینکه این دستگاه از مدل بی سیم برخوردار می باشد؛ بنابراین می توانید آن را در همه موقعیت ها از جمله پیاده روی، ورزش، مکالمه، چت، بازی و غیره استفاده نمایید.
 • این هدفون، آزادی حرکت بیشتری را به کاربران داده و از این حیث دارای مزیت خواهد بود.
 • دارای طول برد بیشتری است، چون به بلوتوث اتصال پیدا می کند.
 • اگر این دستگاه از نوع بلوتوثی باشد، به همه دستگاه های هوشمندی که از امکان بلوتوث برخوردار می باشند، وصل خواهد شد.
 • از دیگر ویژگی هایی که در بهترین هدفون بی سیم وجود دارد؛ این است که همزمان به چند دستگاه متصل شده و امکان سوئیچ کردن بین آنها را میسر می سازد.
خرید هدفون بی سیم

نکات خرید هدفون بی سیم

اگر بخواهید در خصوص خرید هدفون بی سیم، چشم و گوش بسته عمل کنید، به آن نتیجه ای که انتظار دارید، نخواهید رسید؛ پس اگر می خواهید به نتیجه ای خوب در هنگام خرید هدفون دست پیدا کرده و بهترین هدفون بی سیم را هم خریداری نمایید؛ باید به مجموعه ای از نکات مهم توجه فرمایید، چرا که این نکات، راهنمای شما در امر انتخاب بوده و در آخر، بهترین هدفون بی سیم را پیش رویتان قرار خواهند داد، به آنها در بخش زیر اشاره شده است:

 1. لازم است بدانید بهترین هدفون بی سیم به نمونه های مختلفی دسته بندی می شود، یعنی علاوه بر مدل های نامبرده در بخش های قبل، انواع دیگری از این محصول مانند هدفون بی سیم پشت باز و پشت بسته هم وجود دارند.
 2. هدفون های پشت بسته، صدایی همراه با شدت بیشتر را در گوش پخش می کنند، اما هدفون های پشت باز، هم صدای داخل هدفون را داخل محیط پخش کرده و هم صدای محیط را به گوش فرد می رسانند؛ انتخاب با شماست که کدام یک از آنها را می خواهید خریداری کنید.
 3. علاوه بر هدفون دور گوش و هدفون روی گوش، محصول دیگری تحت عنوان هدفون داخل گوش وجود دارد که دارای اندازه خیلی کوچکی بوده و شبیه به هندزفری بی سیم است، با این تفاوت که فاقد سیم است. این محصول با قرار گرفتن داخل گوش، مانع از رسیدن صدای محیط شده و در ضمن کیفیت صدای خوبی دارد.
هدفون بی سیم همراه با استفاده آسان
 • هدفون دارای فرکانس های مختلفی است که بی شک فرکانس های بالاتر، منجر به عملکرد قوی تر و بهتر از هدفون خواهند شد، مانند هدفون بی سیم با فرکانس 20000 هرتز که قدرت بیشتری نسبت به هدفون با فرکانس 20 هرتز دارد.
 • همچنین بهترین هدفون بی سیم دارای عایق صدا بوده و جلوی شنیدن نویز محیط و یا انتقال صدای هدفون به بیرون را می گیرد، پس می توانید آن را هم به لیست خرید اضافه کنید.
 • حتماٌ در هنگام انتخاب و خرید هدفون، به باتری آن دقت داشته باشید که سریع شارژ شود و سریع تمام نشود، این موضوع باعث می شود تا استفاده مفیدتری از هدفون داشته باشید.
 • از انتخاب هدفون هایی که دارای سری قابل تعویض هستند، غافل نشوید.
 • بهترین هدفون بی سیم، هدفونی است که دارای میکروفون داخلی باشد، این هدفون برای انجام بازی و مکالمات صوتی، بهترین گزینه محسوب می شود.

بهترین مارک هدفون بی سیم

همیشه این را به خاطر داشته باشید که بهترین هدفون بی سیم همراه با بهترین مارک و برند است؛ اگر نسبت به این موضوع کوتاهی کنید، در آخر ضررش به خود شما بر می گردد. پس حالا که قصد دارید هزینه کنید، هزینه بیشتری را اختصاص دهید تا هدفونی را خریداری کنید که مدت ها برای شما کار کند و نیاز به تعویض و تعمیر زودهنگام آن نداشته باشید؛ با انتخاب هر یک از این هدفون ها که دارای بهترین مارک و برند هستند، می توانید به همان محصولی که انتظار دارید، یعنی بهترین هدفون بی سیم دست پیدا کنید:

هدفون بی سیم سامسونگ

بهترین هدفون بی سیم سامسونگ

سامسونگ به قدری معروف است که نیاز به معرفی آن نیست. هدفون سامسونگ؛ با مدل های متفاوتی به بازار آمده که یکی از بهترین مدل های آن، هدفون Galaxy Buds Live است. این هدفون دارای نشانگر ال ای دی بوده و برای کاربردهای عمومی، مناسب است؛ دارای 8 ساعت استفاده مفید بوده و روی هر گوشی آن، سه میکروفون کار گذاشته شده است. همچنین این دستگاه که از نسخه 5.0 برخوردار می باشد، مجهز به بلوتوث است.

بخوانید  بهترین مارک لپتاپ گیمینگ با قیمت و کیفیت عالی 2022

هدفون بی سیم شیائومی

شیائومی از برندهای معروفی است که به تازگی به بازار ایران راه یافته و در طی همین مدت کوتاه، محبوبیت بالایی را از آن خود نموده است. یکی از محصولات مربوط به این برند که با استقبال خوب خریداران مواجه شده، هدفون بی سیم شیائومی است که با مدل های مختلفی مانند هدفون Ear buds Basic ارائه شده است. این مدل علاوه بر اینکه برای کاربردهای عمومی، مناسب به نظر می رسد، در هنگام ورزش و مکالمه نیز عملکرد موثری خواهد داشت. از امتیازات آن این است که ضد رطوبت و ضد عرق بوده و وزن خیلی کمی دارد، در ضمن از متعلقاتی مثل کیسه نگهدارنده برخوردار می باشد؛ پس می توانید روی این محصول هم به عنوان بهترین هدفون بی سیم حساب باز کنید.

هدفون بی سیم سونی

هدفون بی سیم همراه با طراحی زیبا

هدفون سونی هم به عنوان بهترین هدفون بی سیم شناخته شده و با مدل هایی مانند Sony WH-1000 XM3 همراه می باشد. این مدل از هدفون سونی دارای بلوتوث بوده و از سیستم قطع کننده نویز هم برخوردار می باشد. همچنین صدای کاملاً دقیق و زنده را به گوش رسانده و همراه با باتری بادوام می باشد.

بهترین هدفون بی سیم موجود در بازار

هدفون بلوتوثی لیتو مدل L4

هدفون بلوتوثی لیتو مدل L4

برای کسانی که قصد خرید یک هدفون بی سیم و بلوتوثی خوش قیمت و البته کاربردی را دارند همواره برند لیتو یکی از گزینه ها خواهد بود. باتری این دستگاه در حالت استند بای 18 ساعت می تواند به فعالیت ادامه دهد. در حالت پخش موسیقی و مکالمه نیز می توان تا 6 ساعت بر روی بهترین هدفون بلوتوثی لیتو حساب کرد. این دستگاه را می توان در مدت 6 ساعت شارژ نمود. در طراحی نیز این هدفون گزینه مناسبی است که درهنگام موسیقی از ورود صدا از بیرون به گوش های شما جلوگیری می نماید.
بهترنی عملکرد بلوتوث نسخه 5 این دستگاه تا فاصله 10 متری هدفون از دستگاهی است که موسیقی از روی آن پخش خواهد شد. برای این دستگاه درگاه AUX نیز تعبیه شده است که می توان برای اتصال به صورت با سیم نیز از آن استفاده نمود. در مجموع می توان هدفون بی سیم لیتو L4 را به عنوان یک گزینه مناسب برای استفاده برای پخش موسیقی و و مکالمه دانست.

نوع اتصالبی‌سیم
زمان شارژ دهی18 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ2 ساعت

هدفون بلوتوثی جی بی ال مدل Tune 510

هدفون بلوتوثی جی بی ال مدل Tune 510

محصولات جی بی ال همواره علاوه بر قیمت بالا از کیفیت مناسب نیز برخوردارند. اما در مورد هدفون بی سیم بلوتوث tune 510 این شرکت تا حدودی تفاوت وجود دارد. با وجود این که این دستگاه پس از دو ساعت شارژ کامل می تواند تا 40 ساعت در حالت استند بای باشد و همچنین کیفیت مناسبی نیز دارد قیمت آن نیز مناسب است. این دستگاه که دارای بلوتوث ورژن 5 است می تواند تنها با 5 تا 10 دقیقه شارژ به میزان دوساعت مورد استفده قرار بگیرد.
این هدفون بی سیم قابلیت استفاده از تمامی دستیار های صوتی را نیز برای شما به همراه می آورد. قابلیت مکالمه نیز به واسطه میکروفون درون دستگاه برای شما فراهم است که نسبت به سایر رقبای خود در این رنج قیمتی می توان گفت کیفیت مناسبی نیز دارد. این محصول شاید بهترین هدفون بلوتوثی برند جی بی ال نباشد اما در میان رقبای خود محصولی قابل دفاع و با کیفیت است.

نوع اتصالبی سیم
زمان شارژ دهی40 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ2 ساعت

هدفون بی سیم سونی مدل WH-1000XM4

هدفون بی سیم سونی مدل WH-1000XM4

هدفون بی سیم سونی مدل WH-1000XM4 شاید در نگاه اول یک هدفون بسیار گران قیمت به حساب بیاید اما هرچه بیشتر با مشخصات این دستگاه آشنا شوید متوجه می شود که با چه هدفون بی نظیری طرف هستید. تنها به این موضوع توجه کنید که با یک بار شارژ کامل این دستگاه تا 200 ساعت در حالت استند بای می تواند قرار بگیرد و بین سی تا 38 ساعت می تواند شارژدهی نماید. قابلیت شارژ سریع در این دستگاه فراهم است. این قابلیت به نحوی است که می توانید با 10 دقیقه شارژ این دستگاه تا 5 ساعت از آن استفاده نمایید.
برای کنترل هدفون و همچنین کنترل این دستگاه کلید های لمسی بر روی دستگاه قرار گرفته است که عملکرد خوبی نیز خواهد داشت.با استفاده از این هدفون به تمامی دستیار های صوتی موجود بر روی تلفن های همراه های متفاوت دسترسی خواهید داشت. همچنین می توانید میزان شارژ این دستگاه را نیز مشاهده نمایید. همانطور که انتظار می رود در دستگاهی با این قیمت بالا قابلیت noise canceling نیز تعبیه شده است. این دستگاه تا 10 تر برد موثر برای استفاده دارد. در مجموع در میان گزینه های بازار با توجه به کیفیت بالای این دستگاه می توان آن را بهترین هدفون بلوتوثی سونی در بازار نامید.

نوع اتصالبی‌سیم
زمان شارژ دهی200 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ

هدفون بی سیم کینگ استار مدل KBH74

هدفون بی سیم کینگ استار مدل KBH74

هدفون بی سیم کینگ استار مدل KBH74 یک هدفون عالی و البه خوش قیمت است که امکان استفاده به واسطه ی بلوتوث و یا کابل AUX برای آن فراهم شده است. این دستگاه که برای بازی مکالمه و ورزش مناسب است به شما این امکان را می دهد تا با فاصله 10 متری از پخش کننده بتوانید از آن استفاده نمایید.

این دستگاه که در حالت آماده به کار 50 ساعت باتری خود را حفظ می نماید می تواند تا 15 ساعت برای موسیقی و تا 12 ساعت بری مکالمه مورد استفاده قرار گیرد.باتری 300 میلی آمپر ساعتی این هدفون بی سیم خوب تنها و تنها در دو ساعت شارژ کامل خواهد شد.

بخوانید  12 مدل بهترین هارد اس اس دی (SSD) بازار 2022
نوع اتصالبی‌سیم و باسیم
زمان شارژ دهی15 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ2 ساعت

هدفون بی سیم بیتس مدل Solo Pro

هدفون بی سیم بیتس مدل Solo Pro

هدفون بی سیم بیتس مدل Solo Pro صدایی مناسب و بسیار با کیفیت را در اختیار کاربر قرار می دهد. تکنولوژی حذف نویز فعال یا (Active Noise Cancelling) تمام صداهای مخرب محیطی را به طور خودکار حذف می کند. باتری لیتیوم یونی به کار رفته در بهترین هدفون بی سیم بیتس قابلیت شارژ سریع دارد که از طریق پورت lightning انجام می شود. پس از شارژ کامل، این دستگاه توانایی 22 ساعت پخش موسیقی با روشن بودن قابلیت‌های Noise Cancelling و Transparency را دارد.

در صورتی که این دو قابلیت خاموش باشد می توان تا 40 ساعت نیز از این هدفون بیتس استفاده کرد. این هدفون مجهز به چیپست W۱ اپل است که می توان با گفتن Hey, Siri به دستیار صوتی گوشی های اپل متصل شد. همچنین برای گوشی های دیگر نیز نگهداشتن دکمه‌ی b در قسمت میانی هدفون به دستیار صوتی آنها وصل شد. هدفون بی سیم بیتس مدل Solo Pro بدنه ای منعطف دارد که امکان جمع کردن پدهای هدفون را می دهد تا بتوان آن را به سادگی حمل کرد. همچنین این محصول در برابر رطوبت و عرق نیز مقاوم است و برای ورزش، مکالمه، کاربری عمومی و گیمینگ مناسب می باشد.

نوع اتصالبی‌سیم
زمان شارژ دهی22 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژبرای 3 ساعت کار 10 دقیقه

هدفون بلوتوثی اپل مدل AirPods Max

هدفون بلوتوثی اپل مدل AirPods Max

هدفون بلوتوثی اپل مدل AirPods Max تنها با 5 دقیقه شارز شدن امکان 1.5 ساعت استفاده را دارد و در صورت شارژ کامل امکان 20 ساعت استفاده را دارا می باشد. طراحی این محصول به گونه است که در استفاده طولانی مدت گوش و سر کاربر دچار خستگی نمی شود و پد های آن توسط آهنربا در جای خود قرار می گیرند.

ویژگی های خاص بهترین هدفون بلوتوثی اپل شامل Noise Cancelling Microphone، میکروفون، Noise Cancelling Headphone، کلید مدیریت میزان صدا و محفظه شارژ می باشد. از اقلام همراه آن نیز می توان به کابل شارژ با سری لایتنینگ و USB-C و کیس هوشمند اشاره کرد.

نوع اتصالبی‌سیم
زمان شارژ دهی20 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژبرای 1.5 ساعت کار 10 دقیقه

هدفون بلوتوثی زیلوت مدل B570

هدفون بلوتوثی زیلوت مدل B570

هدفون بلوتوثی زیلوت مدل B570 با داشتن پوششی نرم که گوش را در استفاده بلند مدت اذیت نمی کند و گوشی هایی که گوش به راحتی درون آن قرار می گیرد، طراحی بسیار ارگونومیکی دارد. بهترین هدفون بلوتوثی زیلوت در برابر رطوبت و عرق بسیار مقاوم بوده و تل های آن از کیفیت بالایی برخوردار است که در برابر ضربه و فشار مقاوم بوده و به راحتی نمیشکند.

باتری داخلی لیتیوم یونی این محصول باعث می شود که در حالت استفاده و پخش موسیقی 10 ساعت شارژ دهی داشته باشد و همچنین در حالت استراحت 2 هفته شارژ نگه دارد. این هدفون زیلوت از طریق بلوتوث و کابل AUX توانایی اتصال به موبایل و یا هر وسیله دیگر پخش کننده صدا را دارد.

نوع اتصالبی‌سیم و باسیم
زمان شارژ دهی10 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ

هدفون بی سیم تسکو مدل TH 5347

هدفون بی سیم تسکو مدل TH 5347

اگر به دنبال بهترین هدفون بلوتوث ایرانی بازار میگردید احتمالا تسکو بهترین گزینه ها را برای شما خواهد داشت. TH 5347 ساخت تسکو برای انواع استفاده ها از جمله مکالمه، ورزش و همچنین سایر استفاده ها از جمله بازی مناسب است. برای استفاده از این دستگاه می توانید با سه ساعت شارژ کامل دستگاه تا 8 ساعت به پخش موسیقی و 12 ساعت به مکالمه بپردازید.

شاید عجیب به نظر بیاید اما این دستگاه توانایی این را دارد تا 6 ماه در حالت استند بای انرژی خود را ذخیره نماید.

نوع اتصالبی‌سیم و باسیم
زمان شارژ دهی12 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ3 ساعت

هدفون بلوتوثی باسئوس مدل Encok D02 Pro

هدفون بلوتوثی باسئوس مدل Encok D02 Pro

هدفون بلوتوثی باسئوس مدل Encok D02 Pro در کنار طراحی شکیل بودن بسیار کاربردی می باشد. بالشتک های ابری قرار گرفته بر روی کاپ 40 میلی متری آن علاوه بر اینکه از خستگی جلوگیری می کند، باعث قرار گرفتن مناسب آن روی گوش می شود. این موضوع در کنار فناوری کاهش نویز آن باعث کاهش صداهای اضافه محیط می شود و تجربه ای بسیار متفاوت را در اختیار کاربر قرار می دهد.

گوشی های قابل چرخش و خاصیت تا شوندگی دسته های بهترین هدفون بلوتوثی باسئوس به سمت داخل باعث می شود که با اشغال فضای کم بتوان آن را به راحتی در کوله قرار داد. همچنین دسته های آن دارای بالشتک های ابری نیز می باشد که باعث قرار گیری راحت آن و فشار نیامدن بر روی سر در استفاده دراز مدت می شود. برای قرار گیری راحت این هدفون بر روی سر دسته های این محصول قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع دارد که مجموعه این قابلیت ها نشان دهنده طراحی ارگونومیک بسیار خوب این هدفون باسئوس است.

باتری این محصول 450 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد که با یکبار شارژ به مدت 1.5 ساعت می توان به مدت 40 ساعت از آن استفاده کرد. این دستگاه به از طریق بلوتوث نسخه 5.0 و از طریق کابل AUX توانایی اتصال به دستگاه های مختلف پخش صدا را دارد.

نوع اتصالبی‌سیم و باسیم
زمان شارژ دهی40 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ1.5 ساعت

هدفون بی سیم آوی مدل A780BL

هدفون بی سیم آوی مدل A780BL

هدفون بی سیم آوی مدل A780BL دارای استاندارد IP است. این استاندارد از دو رقم تشکیل شده که رقم اول آن نمایانگر مقاومت در برابر اشیاء جامد و گرد و غبار است و رقم دوم آن نشان دهنده مقاومت آن در برابر آب می باشد. استاندارد IP این محصول IPX5 است که بیانگر مقاومت در برابر اسپری شدید آب و عدم مقاومت در برابر گرد و خاک می باشد و برای فعالیت های ورزشی مناسب است.

بهترین هدفون بی سیم آوی با 2 شارژ امکان پخش موزیک به مدت 15 ساعت را می دهد که این قابلیت مرهون باتری بهبود یافته پلیمر-لیتیوم با ظرفیت 250 میلی‌آمپر می باشد. این هدفون علاوه بر اتصال از طریق بلوتوث نسخه 5.0 امکان اتصال از طریق جک ۳.۵ میلی‌متری صدا که در کاپ سمت راست آن قرار گرفته را نیز دارا می باشد.

نوع اتصالبی‌سیم و باسیم
زمان شارژ دهی15 ساعت
محدوده عملکرد10 متر
زمان موردنیاز برای شارژ2ساعت

پرفروش ترین هدفون بی سیم بلوتوثی

برای خرید پرفروش ترین هدفون بی سیم بلوتوثی بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.