خرید بهترین اسپیکر بلوتوث

راهنمای انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی

موارد متعددی وجود دارند که باید به منظور انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی در نظر گرفته شوند و نادیده گرفتن هرکدام از آن‌ها می‌تواند موجب هدر رفتن هزینه‌‌های شما در این مسیر شود. در ادامه می‌توانید اطّلاعاتی را در رابطه با تعدادی از مهم‌ترین نکات موجود در این زمینه کسب کنید و با چشمانی باز و خیالی آسوده برای خرید اسپیکر بلوتوثی مورد علاقه خود اقدام نمایید

طرّاحی و اندازه‌ی اسپیکر بلوتوثی

شاید بتوان این ادّعا را مطرح کرد که اسپیکر‌های بلوتوثی متنوّع‌ترین محصولات دنیای تکنولوژی محسوب می‌شوند و تنوع بالای این محصولات قطعاً سلیقه‌ی شما را نیز پوشش خواهد داد. اندازه‌ی اسپیکر‌های بلوتوثی می‌تواند از اندازه‌ی یک توپ تنیس تا یک ضبط صوت خانگی کوچک متغیّر باشد و این مسئله باعث شده است تا بسیاری از کسانی که می‌خواهند بهترین اسپیکر بلوتوثی را برای مصارف شخصی خود خریداری نمایند دچار سردرگمی شوند. با این حال، توجّه به این نکته که اندازه‌ی اسپیکر‌های بلوتوثی باید با نیاز‌های شما متناسب باشد خالی از لطف نیست و بهتر است به این مورد توجّه داشته باشید که اندازه‌ی این محصولات تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت آن‌ها می‌گذارد زیرا مدلهای بزرگ‌تر از باند‌های قدرت‌مند‌تری نیز برخوردار هستند و مسلماً قیمت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود. چنانچه بخواهیم به صورت کلّی شما را در این زمینه راهنمایی کنیم به شما توصیه می‌کنیم تا در صورت عدم نیاز به پوشش فضاهای بزرگ‌ و گسترده به سراغ مدل‌هایی بروید که در دستان شما جای می‌گیرند و سپس از میان مدل‌های انتخاب شده محصولی را که ویژگی‌های مورد نظر شما را دارد خریداری کنید.. همچنین، اشاره به این مورد خالی از لطف نیست که مدل‌های بزرگ‌تر مشکلاتی را از نظر حمل و نقل برای شما ایجاد خواهند کرد و خرید این نوع محصولات به غیر از مواردی که واقعاً نیازی به آن‌ها وجود ندارد تنها موجب اتلاف هزینه‌های شما خواهد شد. بنابراین، همواره نیاز‌ها و سلیقه‌ی خود را در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی در اولویت قرار دهید و سپس محصول مورد نظر خود را از فیلتر‌های مختلف عبور دهید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

بخوانید  راهنمای خرید بهترین فرنچ پرس

ظرفیت باتری بهترین اسپیکر بلوتوث

پس از انتخاب محصولی که چشم شما را گرفته است بهتر است در ابتدا باتری آن را بررسی کنید و به ادّعا‌های فروشنده در رابطه با باتری محصول مورد نظر گوش فرا دهید و در صورت امکان بروشور اسپیکر بلوتوثی را به منظور یافتن اطّلاعاتی در این زمینه بخوانید. البتّه در هنگام خرید اینترنتی اسپیکر بلوتوثی این امکان برای شما وجود نخواهد داشت ولی می‌توان با کمی جستجو در اینترنت این اطّلاعات را بدست آورد. بطور کلّی، نمی‌توان رابطه‌ی دقیقی را میان ظرفیت باتری و میزان شارژدهی آن تعریف کرد ولی می‌توانیم این گونه موضوع را برای شما مطرح کنیم که اسپیکر‌های بزرگ‌تر باتری بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد و در صورتی که میان خرید 2 محصول دچار تردید شده‌اید و این اسپیکر‌ها از نظر ظرفیت باتری با یکدیگر مشابه هستند بهتر است که به سراغ مدل کوچک‌تر بروید زیرا همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره کردیم، مدل‌های بزرگ‌تر کاربردهای چندانی را ندارند و این محصولات مشکلاتی را نیز برای شما از نظر مصرف انرژی ایجاد خواهند کرد. ولی با این حال، مدل‌های بزرگ‌تر نیز می‌توانند بطور معمول به مدت 8 تا 10 ساعت نیاز‌های شما را پوشش دهند و چنانچه این میزان برای شما ایده‌آل است می‌توانید برای خرید مدل‌های بزرگ‌تر اقدام نمایید.

اسپیکر‌های بلوتوثی بزرگ‌تر شارژ بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد

کیفیّت صدا

کیفیّت صدا اصلی‌ترین پارامتر برای تعیین ارزش خرید اسپیکر بلوتوثی است ولی در بسیاری از مواقع نمی‌توان قبل از خرید محصول کیفیّت صدای آن را بررسی کرد و این مسئله می‌تواند چالش بزرگی برای کسانی که قصد خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی را دارند محسوب شود. با این حال، به این نکته توجّه داشته باشید که محصولات برند‌های معتبری همچون: JBL، هارمن کاردون، سونی و آنکر بدون شک از نظر کیفیّت صدا در سطح بهتری قرار خواهند داشت و شما در هنگام خرید اسپیکر‌های بلوتوثی نباید ظاهر فریب آراسته و دلربای محصولات ناشناخته را بخورید. بطور کلّی، محصولات باکیفیت‌تر و مطمئن‌تر از قیمت بیشتری نیز برخوردار هستند و در صورت مشاهده‌ی یک محصول زیبا و در عین حال ارزان قیمت باید به ‌کیفیت آن شک کرد و از خرید آن پرهیز نمود.

بخوانید  راهنمای خرید بهترین اسپرسو ساز بازار ایران
اسپیکر‌های بلوتوثی بزرگ‌تر شارژ بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد

ورژن بلوتوث اسپیکر و تعداد درگاه‌های اتّصالی آن

در موارد بسیاری مشاهده شده است که اسپیکر بلوتوثی خریداری شده به دلیل قدیمی بودن ورژن بلوتوث قابلیّت اتّصال به گوشی‌های هوشمند جدید را ندارد و این مسئله مشکل بزرگی را برای خریداران ایجاد کرده است. محصولات جدید‌تر معمولاً به آخرین ورژن بلوتوث مجهّز هستند و مشکلی را برای شما ایجاد نخواهند کرد و به شما توصیه می‌کنیم که همواره ورژن بلوتوث اسپیکر مورد نظر خود را قبل از خرید آن بررسی نمایید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید. همچنین، در برخی از موارد مشاهده شده است که اسپیکر بلوتوثی خریداری شده تنها برای گوشی‌های اندروید طرّاحی شده است و قابلیت اتّصال به گوشی‌های IOS را ندارد و شما باید قبل از انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی به این مورد نیز توجّه داشته باشید. در رابطه با درگاه‌‌های اتّصالی اسپیکر‌های بلوتوثی نیز باید عنوان کنیم که بیشتر محصولات موجود در بازار قابلیّت اتّصال به گوشی با کمک پورت AUX را دارند ولی برخی از محصولات ارزان قیمت از این ویژگی برخوردار نیستند و عدم توجّه خریداران به این مورد موجب پشیمانی آن‌ها شده است.

پشتیبانی از کارت حافظه مزیّت بزرگی برای اسپیکر بلوتوثی محسوب می‌شود

بهترین اسپیکر بلوتوثی باید از کارت حافظه پشتیبانی کند

عبارت ((اسپیکر‌ بلوتوثی)) برای برخی از افراد کمی گمراه کننده به نظر می‌رسد و این افراد گمان می‌کنند که این نوع از اسپیکر‌ها تنها به کمک بلوتوث موسیقی مورد علاقه‌ی شما را پخش می‌کنند و روش دیگری برای پخش موسیقی با کمک این دستگاه‌ها وجود ندارد. در این رابطه باید عنوان نماییم که اسپیکر‌های بلوتوثی باکیفیّت و بهترین اسپیکر بلوتوثی بازار باید بتواند از متداول‌ترین روش‌های ارتباطی برای پخش موسیقی پشتیبانی کند و یکی از ابتدائی‌ترین روش‌ها در این زمینه استفاده از کارت حافظه یا رم است. اختصاص دادن یک رم مجزّا برای اسپیکر بلوتوثی راهکار جالبی برای رفع مشکلات است و در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی باید حتماً این ویژگی را در نظر گرفت زیرا پشتیبانی از کارت حافظه به معنای عدم روشن بودن آنتن بلوتوث دستگاه و جلوگیری از هدر رفتن شارژ آن است و به اعتقاد ما اسپیکری که از این ویژگی برخوردار نیست به هیچ عنوان ارزش بررسی کردن را ندارد.

بخوانید  چگونه بهترین چای ساز بازار را انتخاب کنیم؟
محصولات برند‌های معتبر معمولاً از نظر امکانات و کیفیّت صدا در سطح بهتری قرار دارند

بهترین اسپیکر بلوتوثی و مدل‌های گران قیمت دارای نمایشگر مجزّا می‌باشند

چنانچه قیمت اسپیکر بلوتوثی برای شما اهمیّت ندارد می‌توانید به سراغ مدل‌های دارای نمایشگر بروید و راحت‌تر موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود را مدیریت کنید. مجهّز بودن اسپیکر بلوتوثی به مانیتور در هنگامی که قصد پخش موسیقی با کمک کارت حافظه را دارید بیش از پیش خود را نشان خواهد داد و استفاده از این محصولات قابل حمل و پرکاربرد را بسیار آسا‌ن‌تر خواهد کرد.

اشتراک گذاری

ما در الونظر همواره شمارا یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *