منوی دسته بندی

بهترین اسپیکر بلوتوثی خانگی بزرگ 9 مدل سال 2022

خرید بهترین اسپیکر بلوتوث

موارد متعددی وجود دارند که باید به منظور انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی در نظر گرفته شوند و نادیده گرفتن هرکدام از آن‌ها می‌تواند موجب هدر رفتن هزینه‌‌های شما در این مسیر شود. در ادامه می‌توانید اطّلاعاتی را در رابطه با تعدادی از مهم‌ترین نکات موجود در این زمینه کسب کنید و با چشمانی باز و خیالی آسوده برای خرید اسپیکر بلوتوثی مورد علاقه خود اقدام نمایید

طرّاحی و اندازه‌ی اسپیکر بلوتوثی

شاید بتوان این ادّعا را مطرح کرد که اسپیکر‌های بلوتوثی متنوّع‌ترین محصولات دنیای تکنولوژی محسوب می‌شوند و تنوع بالای این محصولات قطعاً سلیقه‌ی شما را نیز پوشش خواهد داد. اندازه‌ی اسپیکر‌های بلوتوثی می‌تواند از اندازه‌ی یک توپ تنیس تا یک ضبط صوت خانگی کوچک متغیّر باشد و این مسئله باعث شده است تا بسیاری از کسانی که می‌خواهند بهترین اسپیکر بلوتوثی را برای مصارف شخصی خود خریداری نمایند دچار سردرگمی شوند.

با این حال، توجّه به این نکته که اندازه‌ی اسپیکر‌های بلوتوثی باید با نیاز‌های شما متناسب باشد خالی از لطف نیست و بهتر است به این مورد توجّه داشته باشید که اندازه‌ی این محصولات تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت آن‌ها می‌گذارد زیرا مدلهای بزرگ‌تر از باند‌های قدرت‌مند‌تری نیز برخوردار هستند و مسلماً قیمت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

چنانچه بخواهیم به صورت کلّی شما را در این زمینه راهنمایی کنیم به شما توصیه می‌کنیم تا در صورت عدم نیاز به پوشش فضاهای بزرگ‌ و گسترده به سراغ مدل‌هایی بروید که در دستان شما جای می‌گیرند و سپس از میان مدل‌های انتخاب شده محصولی را که ویژگی‌های مورد نظر شما را دارد خریداری کنید.

همچنین، اشاره به این مورد خالی از لطف نیست که مدل‌های بزرگ‌تر مشکلاتی را از نظر حمل و نقل برای شما ایجاد خواهند کرد و خرید این نوع محصولات به غیر از مواردی که واقعاً نیازی به آن‌ها وجود ندارد تنها موجب اتلاف هزینه‌های شما خواهد شد. بنابراین، همواره نیاز‌ها و سلیقه‌ی خود را در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی در اولویت قرار دهید و سپس محصول مورد نظر خود را از فیلتر‌های مختلف عبور دهید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

ظرفیت باتری بهترین اسپیکر بلوتوث

پس از انتخاب محصولی که چشم شما را گرفته است بهتر است در ابتدا باتری آن را بررسی کنید و به ادّعا‌های فروشنده در رابطه با باتری محصول مورد نظر گوش فرا دهید و در صورت امکان بروشور اسپیکر بلوتوثی را به منظور یافتن اطّلاعاتی در این زمینه بخوانید.

البتّه در هنگام خرید اینترنتی اسپیکر بلوتوثی این امکان برای شما وجود نخواهد داشت ولی می‌توان با کمی جستجو در اینترنت این اطّلاعات را بدست آورد.

بطور کلّی، نمی‌توان رابطه‌ی دقیقی را میان ظرفیت باتری و میزان شارژدهی آن تعریف کرد ولی می‌توانیم این گونه موضوع را برای شما مطرح کنیم که اسپیکر‌های بزرگ‌تر باتری بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد و در صورتی که میان خرید 2 محصول دچار تردید شده‌اید و این اسپیکر‌ها از نظر ظرفیت باتری با یکدیگر مشابه هستند بهتر است که به سراغ مدل کوچک‌تر بروید زیرا همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره کردیم، مدل‌های بزرگ‌تر کاربردهای چندانی را ندارند و این محصولات مشکلاتی را نیز برای شما از نظر مصرف انرژی ایجاد خواهند کرد.ولی با این حال، مدل‌های بزرگ‌تر نیز می‌توانند بطور معمول به مدت 8 تا 10 ساعت نیاز‌های شما را پوشش دهند و چنانچه این میزان برای شما ایده‌آل است می‌توانید برای خرید مدل‌های بزرگ‌تر اقدام نمایید.

بخوانید  بهترین دستگاه میوه خشک کن خانگی در 1400
اسپیکر‌های بلوتوثی بزرگ‌تر شارژ بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد

کیفیّت صدا

کیفیّت صدا اصلی‌ترین پارامتر برای تعیین ارزش خرید اسپیکر بلوتوثی است ولی در بسیاری از مواقع نمی‌توان قبل از خرید محصول کیفیّت صدای آن را بررسی کرد و این مسئله می‌تواند چالش بزرگی برای کسانی که قصد خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی را دارند محسوب شود. با این حال، به این نکته توجّه داشته باشید که محصولات برند‌های معتبری همچون: JBL، هارمن کاردون، سونی و آنکر بدون شک از نظر کیفیّت صدا در سطح بهتری قرار خواهند داشت و شما در هنگام خرید اسپیکر‌های بلوتوثی نباید ظاهر فریب آراسته و دلربای محصولات ناشناخته را بخورید. بطور کلّی، محصولات باکیفیت‌تر و مطمئن‌تر از قیمت بیشتری نیز برخوردار هستند و در صورت مشاهده‌ی یک محصول زیبا و در عین حال ارزان قیمت باید به ‌کیفیت آن شک کرد و از خرید آن پرهیز نمود.

اسپیکر‌های بلوتوثی بزرگ‌تر شارژ بیشتری را نیز مصرف خواهند کرد

ورژن بلوتوث اسپیکر و تعداد درگاه‌های اتّصالی آن

در موارد بسیاری مشاهده شده است که اسپیکر بلوتوثی خریداری شده به دلیل قدیمی بودن ورژن بلوتوث قابلیّت اتّصال به گوشی‌های هوشمند جدید را ندارد و این مسئله مشکل بزرگی را برای خریداران ایجاد کرده است.

محصولات جدید‌تر معمولاً به آخرین ورژن بلوتوث مجهّز هستند و مشکلی را برای شما ایجاد نخواهند کرد و به شما توصیه می‌کنیم که همواره ورژن بلوتوث اسپیکر مورد نظر خود را قبل از خرید آن بررسی نمایید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید. همچنین، در برخی از موارد مشاهده شده است که اسپیکر بلوتوثی خریداری شده تنها برای گوشی‌های اندروید طرّاحی شده است و قابلیت اتّصال به گوشی‌های IOS را ندارد.

شما باید قبل از انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی به این مورد نیز توجّه داشته باشید. در رابطه با درگاه‌‌های اتّصالی اسپیکر‌های بلوتوثی نیز باید عنوان کنیم که بیشتر محصولات موجود در بازار قابلیّت اتّصال به گوشی با کمک پورت AUX را دارند ولی برخی از محصولات ارزان قیمت از این ویژگی برخوردار نیستند و عدم توجّه خریداران به این مورد موجب پشیمانی آن‌ها شده است.

پشتیبانی از کارت حافظه مزیّت بزرگی برای اسپیکر بلوتوثی محسوب می‌شود

بهترین اسپیکر بلوتوثی باید از کارت حافظه پشتیبانی کند

عبارت ((اسپیکر‌ بلوتوثی)) برای برخی از افراد کمی گمراه کننده به نظر می‌رسد و این افراد گمان می‌کنند که این نوع از اسپیکر‌ها تنها به کمک بلوتوث موسیقی مورد علاقه‌ی شما را پخش می‌کنند و روش دیگری برای پخش موسیقی با کمک این دستگاه‌ها وجود ندارد. در این رابطه باید عنوان نماییم که اسپیکر‌های بلوتوثی باکیفیّت و بهترین اسپیکر بلوتوثی بازار باید بتواند از متداول‌ترین روش‌های ارتباطی برای پخش موسیقی پشتیبانی کند و یکی از ابتدائی‌ترین روش‌ها در این زمینه استفاده از کارت حافظه یا رم است.

اختصاص دادن یک رم مجزّا برای اسپیکر بلوتوثی راهکار جالبی برای رفع مشکلات است و در هنگام انتخاب و خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی باید حتماً این ویژگی را در نظر گرفت زیرا پشتیبانی از کارت حافظه به معنای عدم روشن بودن آنتن بلوتوث دستگاه و جلوگیری از هدر رفتن شارژ آن است و به اعتقاد ما اسپیکری که از این ویژگی برخوردار نیست به هیچ عنوان ارزش بررسی کردن را ندارد.

محصولات برند‌های معتبر معمولاً از نظر امکانات و کیفیّت صدا در سطح بهتری قرار دارند

بهترین اسپیکر بلوتوثی و مدل‌های گران قیمت دارای نمایشگر مجزّا می‌باشند

چنانچه قیمت اسپیکر بلوتوثی برای شما اهمیّت ندارد می‌توانید به سراغ مدل‌های دارای نمایشگر بروید و راحت‌تر موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود را مدیریت کنید. مجهّز بودن اسپیکر بلوتوثی به مانیتور در هنگامی که قصد پخش موسیقی با کمک کارت حافظه را دارید بیش از پیش خود را نشان خواهد داد و استفاده از این محصولات قابل حمل و پرکاربرد را بسیار آسا‌ن‌تر خواهد کرد.

بهترین مدل های اسپیکر بلوتوثی کدام اند؟

در زیر با توجه به معیار هایی که برای شما گفتیم و البته با توجه داشتن به موجودی بازار ایران بهترین اسپیر بلوتوثی در بازار ایران را در مدل های تنوع به شما معرفی خواهیم کرد.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل Flip 5

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل Flip 5 الونظر

مدل flip 5 برند مطرح آمریکایی جی بی ال همانند دیگر محصولات مطرح این شرکت از محبوبیت خاصی در بازار ایران بهره مند است . این اسپیکر بلوتوثی این قابلیت را دارد تا 12 ساعت با باتری 4800 میلی آمپری که در دوساعت و نیم شارژ می شود برای شما موزیک یا هر چیز دیگری را که می خواهید پخش نماید.

بخوانید  بهترین کیبورد بی سیم در سال 2021 (بهترین مارک)

این دستگاه که توسط رابط تایپ C شارژ می شود یک دستگاه ضد آب و ضد گرد غبار است که از بلوتوث نسخه 4.2 بهره مند است. این دستگاه برای مواقع ضروری از میکروفون بهره مند است تا بتوانید این اسپیکر این موضوع را درک کنید که چرا جی بی ال یکی از بهترین اسپیکر های بلوتوثی بازار است.

در این دستگاه این قابلیت را دارید تا علوه بر استفاده بلوتوثی از آن به صورت با سیم نیز استفاده نمایید.

میزان باتری4800 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخش12ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن540 گرم

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل هارمن کاردن مدل Onyx Studio 6

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل هارمن کاردن مدل Onyx Studio 6 الونظر

شاید به گوش شما هم رسیده باشد که اگر بخواهیم اسپیر های بلوتوثی را از نظر کیفیت صدا بررسی نماییم به این نتیجه می رسیم که از این نظر در بازار ایران هارمن کاردن بی رقیب است. این برند محبوب شاید در برخی از ویژگی ها اولین نباشد اما در کیفیت و وضوح صدا صدر نشین بلامنازع این بازار است. پس از نظر صدا این برند تولید کننده اسپیکر بهترین اسپیکر بلوتوث بازار است.

اسپیکر Onyx Studio 6 هارمن کاردن یکی از مدل های محبوب و البته نسبت به سایر محصولات این شرکت خوش قیمت در بازار ایران است. این اسپیکر با وزنی تقریبا سه کیلو گرمی از بلوتوث 4.2 بهره مند است.دستگاه یک سابووفر مجزا دارد و این قابلیت را دارد تا بیش از 8 ساعت برای شما پس از 4.5 برق رسانی موزیک پخش نماید.

استاندارد IPX7 در این اسپیکر بلوتوثی باعث شده است تا شما بتوانید حتی لب دریا نیز به گوش دادن موسیقی بپردازید. بدون اینکه ترسی از خرابی هارمن کاردن جذاب و فوق العاده خود داشته باشید.

میزان باتری3250 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخش8ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن2980 گرم

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل Mini Compact 2

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل Mini Compact 2

احتمالا شیائومی را به خوبی می شناسید. برندی که توانست خود را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم جانبی در ابتدا و در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند به بازار معرفی نماید. Mini Compact 2 فقط پنج سانتی متر است و تنها 54 گرم وزن دارد.

منطقی است که نخواهیم از این دستگاه انتظاری که از هارمن کاردن یا جیبی ال را داریم داشته باشیم اما این اسپیکر در سایز خود بی نظیر است. باتری این دستگاه اما با اندازه کوچک خود می تواند تا 6 ساعت با 80 درصد حجم صدای این اسیکر بلوتوث برای شما به پخش موزیک بپردازد.

جالب است بدانید که این اسپیکر با وجود کوچک بودن این قابلیت را دارد تا با آن به مکالمه بپردازید. این اسپیکر میکروفون دارد. پس ما این اسپیکر بلوتوثی را برای خرید نسبت به ابعاد خود یک اسپیکر بی نظیر میدانیم. لطفا Mini Compact 2 را بهترین اسپیکر بلوتوثی بازار در ابعاد بزرگ مقایسه نکنید.!

میزان باتری480 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخش6 ساعت با حجم صدای 80 درصد
اتصال باسیمندارد
وزن54 گرم

بهترین اسپیکر بلوتوث ایرانی تسکو مدل TS 2398

بهترین اسپیکر بلوتوث ایرانی تسکو مدل TS 2398

TS 2398 ساخت تسکو یک اسپیکر بلوتوثی خوب ایرانی است که می توانیم کیفیت آن را زیر ذره بین قرار دهیم. این اسپیکر ایرانی در حدود 4000 میلی آمپر باتری دارد که شرکت در مورد مدت پخش آن چیزی اعلام نکرده اما می توان حدس زد که پس از شارژ کامل تا 10 ساعت برای شما می تواند موزیک پخش کند.

از ویژگی های جذاب این دستگاه این است که می توان از آن به عنوان یک پاور بانک (نه چندان قدرتمند!) در مواقع ضروری اسفاده کرد. دستگاه دارای پورت مینی یو اس بی و همچنین aux برای استفاده های با سیم است که می تواند یک ویژگی جذاب برای آن به حساب بیاید.

بر روی این دستگاه کلید های کنترل صدا نیز تعبیه شده است که می توانید از آن بهره ببرید و در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

میزان باتری4000 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخشاعلام نشده
اتصال باسیمدارد
وزن1013 گرم

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل آوی مدل Y200

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل آوی مدل Y200

برند AWEI در ساخت لوازم جانبی برندی مطرح به شمار می آید. این برند در ساخت بهترین اسپیر بلوتوث هم دستی در کار دارد و توانسته است با معرفی مدل Y200 خود اسم خود را در این بازار نیز به گوش برساند.

بخوانید  بهترین مارک کیک پز برقی کدام است؟(2021)

این دستگاه با یک دور شارژ می تواند در حالت معمول تا هفت ساعت بدون وقفه برای شما پخش موزیک یا هر صدایی را به انجام برساند. نکته جذاب این دستگاه این است که از یک کارت حافظه تا 32 گیگابایت پشتیبانی می کند.

یکی از ضعف های این اسپیکر بلوتوثی این است که نسخه بلوتوث این دستگاه نسبت به سایر رقبا قدیمی تر و نسخه 3 است. در حالی که سایر برند های حاضر در این بازار قالبا از نسخه 4.2 به بالا استفاده میکنند. البته این موضوع با توجه به قیمت این دستگاه چیز عجیبی نیست اما مدل هایی هستند که با وجود قیمت پایین تر از ورژن 4.2 استفاده میکنند.

میزان باتری2500 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث3
مدت پخش7ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن300 گرم

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل سیلیکون پاور مدل BS85

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل سیلیکون پاور مدل BS85

مدل BS85 سیلیکون پاور بهترین بهترینها نیست اما از هر لحاظ که به این محصول سیلیکون پاور نگاه کنیم میتوانید در این لیست قرار بگیرد. این اسپیکر از ورژن بلوتوث نسخه 5 استفاده میکند. ورژنی بالاتر از سایر رقبای خود در این لیست که طبیعتا عملکرد بهتری از باقی رقبا در این زمینه دارد.

به غیر از بلوتوث امکان استفاده از این دستگاه را با استفاده از کابل AUX و همچنین شیار کارت حافظه با قابلیت 32 گیگابایت حافظه را دارد. این دستگاه در حالتی که 50 درصد از ولوم آنرا استفاده نمایید می تواند تا 6 ساعت برای شما به پخش موسیقی و یا هر صدای دیگری بپردازد.

شاید بتوان ایراد دستگاه را دقیقا همین باتری ضعیف آن دانست. نسبت به قیمتی که این دستگاه دارد باتری 2000 میلی آمپری پاسخگوی کار برخی از خریداران این محصول نیست. این در حالیست که برند جی بی ال باتری هایی بسیار بهتر با دوبرابر ظرفیت برا در اختیار کاربران خود قرار داده است.

میزان باتری2000 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث5
مدت پخش6ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن1700 گرم

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انکر مدل Flare 2 A3165

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انکر مدل Flare 2 A3165

انکر در ساخت flare 2 در هیچ چیزی کم نگذاشته است. شاید کیفیت صدای این محصول در اندازه های جی بی ال و هارمن کاردن نباشد اما به قیمت که ان که نگاه کنیم میبینیم که در مقابل امکانات آن قابل قبوول است.

باتری این محصول فوق العاده است. با یکبار شارژ بین 3 تا 3و نیم ساعت می توانید تا 12 ساعت از این دستگاه استفاده نمایید. 12 ساعت عدد بسیار بالا و فوق العاده ای برای کاربران این دستگاه است. همچنین ورژن بلوتوث این دستگاه نیز 5 بوده و کاربرد بهتری از برخی از رقبای خود دارد.

این اسپیکر علاوه بر کیفیت بالای خود از زیبایی بالایی نیز برخوردار است. این دستگاه در زیر خود از یک ال ای دی با نورپردازی زیبا بهره مند است که جذابیت زیبایی به آن داده است. می توان این دستگاه را یکی از بهترین اسپیکر بلوتوثی های بازار نام برد.

میزان باتری5200 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث5
مدت پخش12ساعت
اتصال باسیمندارد
وزن700 گرم

بهترین اسپیکر بلوتوثی سونی قابل حمل مدل SRS-XB12

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل سونی مدل SRS-XB12

سونی را همه ی ما می شناسیم. یکی از بهترین های صنعت صوتی و تصویری دنیا که همواره در عمل بی نظیر بوده است. پس در انتخاب بهترین اسپیکر بلوتوث نیز نمی توان از این مارک بزرگ جهانی گذار کرد.

SRS-XB12 یک محصول بی نظیر در اندازه کوچک است. این دستگاه باتری مشخصی ندارد اما طبق ادعای سونی تا 16 ساعت قابلیت استفاده را دارد. همچنین دستگاه دارای بلوتوث نسخه 4.2 است که نسخه ای تقریبا بروز به حساب می آید.

این دستگاه ضد آب بوده و شما می توانید در هر مکانی از آن بدون ترس از خیس شدن استفاده نمایید.

میزان باترینامشخص
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخش16 ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن243 گرم

بهترین اسپیکر بلوتوث بزرگ جی بی ال مدل Party Box 310

Party Box 310 یک اسپیکر غول پیکر چمدانی با 17 کیلوگرم وزن است که می توان با کیفیت بالا برای هر گونه مراسم و دورهمی محیطی شاد را برای شما به عنوان بهترین اسپیکر بلوتوث بزرگ فراهم نماید.

این دستگاه با داشتن کانکشن های متنوع میتواند در هردو استفاده با سیم و بی سیم مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه بر روی خود دارای سیستم نور است که می توان همراه با چخش موسیقی یک رقص نور بی نظیر برای شما به همراه آورد.

باتری 14400 میلی آمپر ساعتی این اسپیکر می توان تا 18 ساعت برای شما به پخش موسیقی بپردازد. این باتری در 3.5 ساعت شارژ می شود.

میزان باتری14400 میلی آمپر ساعت
نسخه بلوتوث4.2
مدت پخش18ساعت
اتصال باسیمدارد
وزن17420 گرم

4.7/5 - (31 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.