منوی دسته بندی

راهنمای خرید بهترین مارک پرایمر صورت

بهترین پرایمر صورت

قبل از آشنایی با بهترین پرایمر باید اطلاعاتی در مورد واژه پرایمر داشته و علت تمایل افراد به خرید این محصول را شناسایی کرد. بنابراین پرایمر یک زیرساز آرایشی است که خود به تنهایی کاربردی ندارد و بعد از مصرف آن محصولات آرایشی مانند کرم پودر و پنکک به کار برده شود. هدف از مصرف این محصول آرایشی پوشاندن لکه، قرمزی، جوش و در نهایت یکدست کردن پوست صورت می باشد. البته باید پرایمر مناسب هر بخش از صورت همچون چشم، لب و خود پوست صورت انتخاب شود تا زشتی ها و ناهمواری های پوست را بپوشاند و بر زیبایی چهره بیفزاید.

تفاوت استفاده از بهترین پرایمر صورت و عدم استفاده از آن

مشخصات بهترین مارک پرایمر صورت

هدف از مصرف بهترین پرایمر زیرسازی آرایش، رفع چربی های صورت، افزایش ماندگاری آرایش و پوشاندن خطوط ریز و لکه های روی پوست می باشد که بسته به هر عضو صورت، پرایمر مختص به آن متفاوت است. که در زیر به چندین برند مختص به پرایمر اشاره می شود.

بهترین پرایمر برند کلینیک

محصولات آرایشی برند کلینیک برای بار اول توسط ایولین لودر در کشور آمریکا تولید و به بازار عرضه شد که پرایمرهای این برند، طرفداران زیادی به خود اختصاص داد. پرایمرهای کلینیک برای 6 طیف پوستی جهت پوشاندن عرضه و عیوب روی صورت در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. البته دو نوع از این پرایمرها با کارایی متفاوت برای انواع پوست ها استفاده می شوند که به سوپر پرایمر رنگی ( هدف آنها پوشاندن تمام قسمت های پوست و رفع قرمزی صورت ) و پرایمر کوچک کننده منافذ باز( ایجاد بافت ابریشمی بر روی صورت هایی با منافذ باز ) معروف هستند.

بهترین پرایمر برند وت اند وایلد

خرید بهترین پرایمر صورت

یکی دیگر از کمپانی های معروف آمریکایی با تولید محصولات آرایشی به ویژه پرایمر مات کننده، برند وت اند ویل می باشد که این پرایمر رای برای انواع پوست های چرب، خشک و مختلط به بازار عرضه کرد. این محصول بی نظیر با زیر سازی مناسب، منافذ باز روی صورت را پر کرده تا کرم پودر روی صورت بنشیند و آن را زیبا و یکدست کند. همچنین چربی را کنترل کرده و  اجازه نمی دهد که کرم پودر روی چین و چروک ها یا خط خنده جمع شود. پرایمر برند وت اند وایلد گیاهی بوده  و فاقد سولفات، پارابن و چربی می باشد. بنابراین برای رفع چربی و پیشگیری از برق انداختن صورت بهتر است از این پرایمر با خاصیت مات کنندگی استفاده کنید.

بخوانید  بهترین بی بی کرم برای پوست خشک و چرب چه مارک است

بپرایمر برند میبلین

برند میبلین برای اولین بار توسط فردی به نام تام لایل ویلیامز در کشور آمریکا راه اندازی شد که به مرور زمان به عضویت و زیر مجموعه برند محبوب فرانسوی یعنی لورال درآمد. یکی از محصولات اصلی این برند، پرایمر کوچک کننده منافذ باز با مدل face studio است  که گزینه مناسبی برای افراد دارای پوست پرتقالی می باشد. حال یکی دیگر از این پرایمرهای میبلین مورد استفاده مدل Baby Skin با بافت سبک و ژله ای است که با فرمولاسیون منحصر به فرد از ماسیدگی آرایش روی صورت پیشگیری کرده و نرمی و لطافت ویژه ای به آن می بخشد. همچنین برای انواع پوست ها می توان از پرایمر Baby Skin استفاده کرد.

بهترین پرایمر برند لورال

یکی از برندهای محبوب فرانسوی، لورال می باشد که پرایمر این برند جایگاه ویژه ای در بین سایر برندها دارد. زیرا برند لورال کاملا ارگانیک بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی در آن به کار نمی رود. حال این پرایمر با خاصیت مات کنندگی، تمام نواقص روی پوست صورت را می پوشاند و ظاهری یکدست به آن می بخشد. بنابراین گزینه مناسبی برای پوست های چرب محسوب می شود.

بهترین پرایمر برند اسمش باکس

پرایمر های صورت لورال از کیفیت خوبی برخوردارند.

Smashbox یکی از برندهای محبوب محصولات آرایشی کشور آمریکا است که برای بار اول توسط شرکت استی لادر در نیویورک تاسیس شد و به مرور زمان کم و کاستی یا نواقص محصولات برند مک را برطرف کرد. سپس با گسترش محصولات آرایشی یکی از محبوب ترین پرایمرهای اسمش باکس تحت عنوان Photo Finish Foundation Primer  مختص انواع پوست را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. این پرایمر پوست را ابریشمی و نرم می کرد که طراوت و شادابی گونه ها را به همراه داشت.

پرایمر فلورمار

برند پرطرفدار فلورمار برای بار اول در شهر میلان کشور ایتالیا به ثبت محصولات آرایشی رسید که با گذشت 2 سال این برند توسط کشور ترکیه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. محصولات برند فلورمار حاوی  انواع روغن همچون بادام، نارگیل، سبزیجات و زیتون می باشد که بر لطافت و حفظ رطوبت پوست می افزاید. حال پرایمر برند فلورمار، نواقص و عیوب روی صورت را پوشانده و چین و چروک را برطرف می کند. همچنین این پرایمر نه مایع و نه کرمی مانند است که دارای ماندگاری بالا می باشد و بهترین گزینه برای پوست های خشک محسوب می شود.

پرایمر برند لانکوم

پرایمر لابیس لانکوم یکی از بهترین و محبوب ترین محصولات آرایشی برند لانکوم است که با خاصیت هایی همچون فاقد چربی، پر کردن منافذ باز، پوشانندگی خطوط ریز، افزایش ماندگاری آرایش و یکدست کردن تمام نقاط پوست صورت در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. برند لانکوم حدود 80 سال سابقه در زمینه تولید عطر و محصولات آرایشی دارد که برای بار اول توسط آرماندو پتیت جین در کشور فرانسه تاسیس شد.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.