منوی دسته بندی

13 بهترین پرینتر خانگی اچ پی ، سامسونگ ، برادر 2022

بهترین پرینتر خانگی با بهترین قیمت و مارک

بهترین پرینتر خانگی باید ویژگی هایی داشته باشد. پرینتر که از اسامی دیگر مانند چاپگر برخوردار می باشد، امور چاپی را به بهترین شکل ممکن انجام داده و انواع تصاویر، متن، تصویر و متن با هم را با وضوح و کیفیت هر چه بیشتر چاپ کرده و از این رو تبدیل به یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در حوزه چاپ شده است. البته چنین ویژگی هایی را می توان تنها در بهترین پرینتر خانگی جستجو کرد که جایگزین پرینترهای قدیمی شده و مشکلات و نواقص آنها را به خوبی پوشش داده است.

اما از مزیت های برجسته ای که در پرینتر خانگی وجود دارد، این است که با برطرف نمودن نیاز چاپی افراد، مانع از مراجعه پی در پی آنها به مراکز چاپ و کافی نت شده و در نتیجه از صرف هزینه های زیاد نیز جلوگیری خواهد کرد، یعنی شما با یک بار هزینه کردن و خرید بهترین پرینتر خانگی می توانید تا سال ها از رفتن به مراکز چاپی بی نیاز مانده و تمام امور چاپی ضروری خود را به طور مستقل انجام دهید، بدون اینکه نیاز به هیچ کمکی داشته باشید.

پرینتر جوهرافشان، بهترین پرینتر خانگی

فهرست مطالب

راهنمای خرید پرینتر خانگی

انواع پرینتر خانگی و مقایسه آنها با هم

در حال حاضر محصولات مختلفی تحت عنوان بهترین پرینتر خانگی به بازار فروش راه یافته اند که هر یک از آنها به نحوی، نیازهای چاپی را تامین کرده و امور چاپی را به سرعت انجام خواهند داد. اما موضوع دیگری که می خواهیم در این بخش به آن بپردازیم، بررسی انواع پرینتر خانگی و سپس به مقایسه آنها با هم خواهد بود، در ادامه به این موضوعات اشاره شده که توجهتان را به آنها جلب می کنیم:

پرینتر خانگی لیزری

این پرینتر مجهز به فناوری ضربه ای بوده و عملیات چاپی را به شکل ضربه ای انجام می دهد. معمولاٌ این پرینتر در مدل های تک رنگ و چند رنگ موجود بوده که نمونه های تک رنگ، مرسوم تر بوده و از قیمت بهتری برخوردار می باشند، همچنین این مدل ها دارای میزان تقاضای بیشتری بوده و از این رو تبدیل به پرفروش ترین پرینتر لیزری در بازار شده اند.

جوهری که در این پرینتر وجود دارد، از نوع جوهر خشک بوده و نیاز به تعویض مداوم نخواهد داشت. در واقع هزینه های نگهداری این پرینتر، کمتر از نوع دیگر بوده و از امتیازات خوب این پرینتر هم این است که حتی امور چاپی را روی کاغذهایی که دارای رطوبت هستند، به شکلی واضح انجام خواهد داد. همچنین دستگاه فوق با برخورداری از بهترین سیستم چاپگر، اسناد متنی را به بهترین نحو چاپ خواهد کرد. اسناد چاپی را هم سریع تر آماده کرده و کارایی مناسبی را از خود نشان خواهد داد.

پرینتر کانن، بهترین پرینتر خانگی

پرینتر خانگی جوهرافشان

این دستگاه که از نظر کاربران، بهترین پرینتر خانگی است، جوهر را روی کاغذ پاشیده و در نتیجه اقدامات چاپی را انجام خواهد داد. همچنین دارای متعلقاتی از قبیل هد چاپ و فیدر کاغذ بوده و عملکرد مناسبی را به خود اختصاص داده است.

در واقع کارتریج، رنگ مورد نیاز این پرینتر اعم از رنگ آبی، قرمز، سبز  و سیاه و سفید را به روی کاغذ پاشیده و منجر به خروج بهترین اسناد چاپی و رنگی خواهد شد. از امتیازات خوب این پرینتر این است که عکس هایی با بیشترین کیفیت را چاپ نموده و لذا برای چاپ عکس، کاملاٌ مناسب خواهد بود. همچنین کار با این پرینتر بسیار راحت بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

پرینتر چندکاره

امروزه مدل های جدید و بسیار خوبی از پرینتر به بازار آمده اند که هر کدام از آنها متناسب با نیازهایی خاص خواهند بود؛ یکی از همین دستگاه ها که برای مصرف روزانه، مناسب به نظر رسیده و در خانه های مختلف جا خوش کرده است، پرینتر چندکاره است که همزمان چند کار را با هم انجام خواهد داد.

این پرینتر نه تنها می تواند عملیات کپی برداری را به شکلی عالی انجام دهد، بلکه امور دیگر مانند اسکن کردن را هم به بهترین نحو به ثمر رسانده و تامین کننده چند نیاز مختلف خواهد بود. معمولاً از این پرینتر در خانه هایی که از چند بچه محصل برخوردار می باشند، استفاده می شود. سرعت این پرینتر، قابل قبول بوده و در طی یک دقیقه می تواند نزدیک به بیست کاغذ را چاپ نماید؛ همچنین دستگاه فوق که دارای اندازه و ابعاد مناسب می باشد، در اداره ها هم کاربرد داشته و نیازهای اداری را هم برطرف خواهد کرد.

مقایسه پرینتر لیزری و پرینتر جوهرافشان

  • پرینتر لیزری، بهترین گزینه برای کاربردهای عمومی است و در انواع مراکز اداری و آموزشی از قبیل دانشگاه ها که با حجم قابل توجهی از امور چاپی روبرو هستند، به کار می آید.
  • اما پرینتر جوهر افشان جهت انجام چاپ های گرافیکی که نیازمند کیفیت زیاد هستند، استفاده شده و عملکرد خوبی را در این زمینه به همراه خواهد داشت.
  • پرینتر لیزری در مقایسه با پرینتر جوهر افشان، ظرفیت بیشتری داشته و از این حیث دارای مزیت خواهد بود.
  • پرینتر لیزری برای چاپ های سیاه و سفید، استفاده شده و پرینتر جوهر افشان، فقط به انجام چاپ های رنگی می پردازد.
  • کارتریج پرینتر لیزری، از دوام و عمر بیشتری برخوردار بوده و این در حالی است که عمر کارتریج پرینتر جوهرافشان، کمتر از آن خواهد بود.
  • همچنین پرینتر لیزری، نیازمند مواد مصرفی ارزان تر بوده و از این نظر نیز دارای مزیت است.
پرینتر چندکاره، بهترین پرینتر خانگی

پرینتر خانگی، از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

یکی از ویژگی هایی که در بهترین پرینتر خانگی وجود دارد، سرعت بسیار بالاست که باعث می شود تا در مدت زمان کمتر، تعداد چاپ های بیشتری صورت گیرد. از پخش کردن جوهر بر روی کاغذ جلوگیری نموده و تمامی امور پرینت و چاپ را در نهایت دقت، ظرافت و زیبایی انجام خواهد داد. تمام تصاویر و متن ها را به طور کامل روی کاغذ چاپ کرده و چیزی را از قلم نمی اندازد.

بخوانید  بهترین مانیتور گیمینگ با کیفیت عالی 4k سال 2022

همچنین بهترین پرینتر خانگی، قابلیت اتصال از طریق وای فای را هم داشته و بدین ترتیب انعطاف کارکردی بیشتری را به همراه خواهد داشت. از رزولوشن بسیار بالایی برخوردار بوده و همه چیز را با وضوح خیلی زیاد روی کاغذ چاپ می کند، به طوری که کمترین ایرادی نمی توانید در آن پیدا کنید. از مدل های پیشرفته مانند پرینتر چندکاره برخوردار بوده و بالای هزار عدد برگه را در طی یک ماه چاپ خواهد کرد.

پرینتر اچ پی، بهترین پرینتر خانگی

نکاتی برای خرید پرینتر خانگی

اگر تمایل به خرید بهترین پرینتر خانگی دارید و می خواهید تجربه موفقی را در این زمینه داشته باشید، پس باید مجموعه ای از نکات مهم را به هنگام خرید این دستگاه به کار ببندید تا بتوانید به چنین نتیجه ای دست پیدا کنید؛ در قسمت زیر به چند نکته اساسی که به هنگام خرید بهترین پرینتر خانگی، نیاز به توجه خواهند داشت، اشاره نموده ایم:

اگر می خواهید فقط با پرینتر خانگی و بدون نیاز به کامپیوتر کار کنید، پس به دنبال پرینترهایی باشید که از قابلیت اتصال به وای فای برخوردار می باشند؛ این دستگاه ها به طور مستقل کار کرده و نیاز به کامپیوتر نخواهند داشت.

اگر از پرینتر خانگی، به طور مکرر و به دفعات زیاد استفاده می کنید، پس باید دنبال یک پرینتر با ظرفیت بالاتر باشید، اما اگر چندان با آن کار نمی کنید و در حد چاپ چند برگه به این دستگاه نیاز دارید، پرینترهای ساده و تک کاره، برای شما گزینه مناسب تری خواهند بود.

پرینترهای پرسرعت، انتخاب خوبی برای انجام چاپ هایی با حجم بالاتر خواهند بود، اما اگر واقعاٌ از پرینتر خود، زیاد استفاده نمی کنید، پس پرینترهای معمولی تر که سرعت کمتری دارند را انتخاب کنید که این محصولات، مقرون به صرفه ترند.

پرینترهای جدیدی به بازار آمده اند که از طریق بلوتوث به گوشی همراه وصل شده و محتویات داخل آن را چاپ می کنند، این محصول را هم می توانید به لیست انتخابی خود اضافه نمایید.

اگر فضای لازم برای نگهداری پرینتر را دارید، پس می توانید پرینترهایی که وزن و سایز بیشتری دارند را انتخاب کنید، اما اگر با فضای محدود روبرو هستید، پرینترهای سبک تر و کوچکتر را انتخاب کنید.

اگر پرینتری می خواهید که فقط متن و عکس سیاه و سفید را برای شما چاپ کند، پرینتر لیزری را انتخاب کنید، وگرنه پرینتر جوهرافشان، گزینه بهتری برای چاپ های حرفه ای تر خواهد بود.

معرفی بهترین مارک پرینتر خانگی

اگر به دنبال بهترین پرینتر خانگی هستید، باید از بین مارک های معتبر و خوب، این محصول را پیدا کنید، وگرنه به نتیجه نمی رسید، چرا که تجربه کاربران نشان داده پرینترهای متعلق به برندهای معروف، کارایی و عملکرد بهتری داشته و سال های طولانی تری هم در خانه، همراهی تان خواهند کرد. حال اگر خواستار آشنایی با بهترین مارک های پرینتر خانگی هستید، می توانید موارد زیر را دنبال نمایید:

اچ پی: این دستگاه با مدل های مختلفی ارائه گشته است که یکی از آنها پرینتر چندکاره است. این دستگاه که فروش بسیار بالایی را از آن خود نموده، دارای حافظه زیاد یعنی 256 گیگ بوده و از پردازنده قوی برخوردار می باشد. همچنین مجهز به اسکنر و کپی بوده و از فناوری چاپ لیزری برخوردار می باشد.

کانن: این دستگاه که از دید خیلی از کاربران، بهترین پرینتر خانگی است، دارای ساختار کاملاٌ پیشرفته بوده و مدل های متنوعی را به خود اختصاص داده است؛ مانند پرینتر لیزری کانن که سه کاره بوده و هشت هزار برگه را در طی ماه، چاپ خواهد کرد.

بُرادر: این پرینتر چندکاره، قابلیت چاپ دورو را به همراه داشته و از میزان رزولوشن بالا هم برخوردار می باشد. همچنین از دستگاه های چهارکاره به شمار آمده و علاوه بر پرینت و چاپ، عملیات فکس و اسکن  را هم به خوبی انجام خواهد داد.

فروش بهترین پرینتر خانگی

بهترین پرینتر خانگی موجود در بازار

پرینتر چندکاره جوهرافشان با قابلیت چاپ عکس کانن مدل PIXMA MG2540s

پرینتر چندکاره جوهرافشان با قابلیت چاپ عکس کانن مدل PIXMA MG2540s

این پرینتر خانواده کانن بعد از نسخه Pixma MG2440 عرضه شد و در واقع مدل به ‌روز شده این نسخه بود. این مدل از پرینتر کانن را با پرینتری از خانواده HP به نام Deskjet 2130 معادل می‌دانند. تفاوت کانن و HP  از لحاظ سرعت چاپ بیشتر HP و وضوح بیشتر کانن است. در سایر موارد هر دو یکسان عمل می‌کنند. کانن چند کاره Pixma MG2540s برای کپی گرفتن، اسکن کردن، پرینت رنگی و سیاه و سفید مناسب است.

از مزایای این مدل کانن می‌توان به مناسب بودن قیمت آن، کیفیت خوب در کپی و اسکن، کیفیت بالا و قابل قبول در چاپ اشاره کرد. از جمله نکات منفی این پرینتر پایین بودن ظرفیت کارتریج و سرعت پایین آن را می‌توان نام برد. در استفاده از این نوع پرینتر برای چاپ متن سرعت و تعداد صفحه کم از لحاظ کاربران یک نکته منفی برای آن محسوب می‌شود. در حالی که این پرینتر برای چاپ جوهرافشان (چاپ اشکال گرافیکی و عکس) طراحی شده است و برای چاپ متن مناسب نیست.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپرنگی
کاربریپرینت، اسکن و کپی
سرعت چاپ سیاه و سفید8 / دقیقه

پرینتر چند کاره کانن مدل PIXMA MG2545s

پرینتر چند کاره کانن مدل PIXMA MG2545s

این پرینتر سه کاره برای اسکن، کپی و پرینت به کار می رود. چند کاربره بودن یک پرینتر خانگی باعث می شود از نظر کاربر تبدیل به بهترین پرینتر خانگی شود، که تمام خواسته های مشتری از این وسیله را برآورده می سازد. قابلیت چاپ رنگی دارد. سایز چاپ آن برگه A4 می‌باشد. از تکنولوژی، چاپ جوهرافشان در آن استفاده شده است. نسخه بهبود یافته پرینتر  Pixma MG2540است. از نظر کارکرد مشابه همان عمل می کند. از نظر قیمت در رنج پرینترهای ارزان قیمت است.

 برای کاربرانی که از پرینتر بیشتر برای چاپ عکس استفاده می‌کنند این وسیله مفید است. وزن پرینتر Pixma MG2545s حدود 3.5 کیلوگرم است. از لحاظ طیف رنگی ۱۶ بیت سیاه و سفید و ۴۸ رنگ است. از کارتریج رنگی این نوع پرینتر حداکثر می‌توان برای ۱۸۰ برگ A4  با پوشش 5 درصد رنگ استفاده کرد. قیمت این پرینتر در بازه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان است. در نظرسنجی انجام شده از مصرف کنندگان این پرینتر رتبه ۴ از ۵ را دریافت کرده است.

بخوانید  بهترین دانگل بلوتوث برای کامپیوتر و لپ تاپ
حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپرنگی
کاربریپرینت، اسکن و کپی
سرعت چاپ سیاه و سفید8 / دقیقه

پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030

پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030

بهترین پرینتر خانگی کانن که توسط شرکت کانن به بازار عرضه شده مدل 6030 است. ویژگی های این پرینتر لیزری آن را به محصولی خاص و کاربردی تبدیل نموده است. مزیت آن شامل جمع و جور بودن و اشغال فضای کمی از میز است. مانند هر محصولی کانن لیزری نیز معایبی مانند عدم قابلیت چاپ دورو اتوماتیک، سرعت و ظرفیت سینی کاغذ کم را دارد. پرینترهای رقیب این محصول از برندهای HP و سامسونگ از لحاظ قیمت ارزان تر و سرعت بالاتری دارند. تنها مزیت 6030 به سامسونگ ظرفیت بیشتر کارتریج است.

ملاک انتخاب یک پرینتر برای مصارف خانگی بودجه و نیاز کاربر است. این پرینتر کانن با وجود سایز کوچک تا ۱۵۰ صفحه سینی کاغذ آن ظرفیت دارد. این میزان برای کاربری خانگی کافی است و قیمت آن نیز مقرون به صرفه است. سرعت چاپ کانن لیزری برابر ۱۸ صفحه در دقیقه است اما در عمل شاید زمان بیشتری صرف شود. کیفیت چاپ متن آن سطح متوسط رو به پایین است ولی از لحاظ کاربری خانگی خوب و مناسب است.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید18 / دقیقه

پرینتر لیزری کانن مدل i-Sensys LBP6030B

پرینتر لیزری کانن مدل i-Sensys LBP6030B

 برای چاپ متن در مصارف خانگی از این مدل پرینتر استفاده می‌شود. برای سایز چاپ A4 طراحی شده است. برای پرینت سیاه و سفید مناسب است. تکنولوژی به کار رفته در این مدل کانن چاپ لیزری است. ابعاد کوچک  و وزن 5 کیلوگرمی آن را برای جابجایی و حمل و نقل مناسب ساخته است. نکته منفی که در مورد آن می‌توان بیان کرد عدم اتصال به وای فای است. حافظه آن ۳۲ مگابایت است و از کارتریج ۷۲۵ استفاده می کند.

 این پرینتر لیزری برند کانن جزء رده بهترین پرینتر خانگی قرار می گیرد و برای مصارف خانگی و چاپ متون طراحی شده است. اگر از این نوع پرینتر برای چاپ اشکال ساده و اسلایدهای پاورپوینت استفاده کنید کیفیتی در حد متوسط دارد. بر اساس استراتژی تولید محصول شرکت های تولید کننده سعی می کنند هر دستگاهی را برای کاربری خاصی طراحی کنند تا در هزینه ها صرفه جویی نمایند. پرینترهای لیزری برای چاپ متن طراحی شده اند. وقتی از آنها برای عملیاتی مانند چاپ عکس استفاده می‌شود علاوه بر کاهش سرعت کیفیت نهایی محصول چاپی چندان جالب نیست. تصویر تولیدی سیاه و سفید است.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید18 / دقیقه

پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107a

پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107a

در این بخش به معرفی بهترین پرینتر خانگی شرکت HP  برای چاپ متن می پردازیم. پرینتر لیزری شرکت HP مدل 107a فقط با سیستم عامل های ویندوز ۷ به بالا کار می کند. هنگام خرید به سازگاری با سیستم باید دقت کنید. وزن این پرینتر حدود 4 کیلوگرم است. برای چاپ متن در انواع سایزها طراحی شده است. تکنولوژی به کار رفته در آن چاپ لیزری است. دستگاه تک کاربره می باشد. از لحاظ قیمت در رده محصولات ارزان قیمت برند HP است. این پرینتر به صورت وکیوم شده با سه عدد کابل شامل یک کابل Usb و دو عدد کابل برق عرضه می گردد.

برای کارهای خانگی، دانشجویی و مصارف غیر حرفه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. پرینتر لیزری  107aشرکت HP سیاه و سفید است. این پرینتر در سایز کوچک طراحی شده و فضای کمی اشغال می کند. طبق نظر مصرف کنندگان این محصول در کارهای سبک و خانگی فوق العاده خوب عمل می کند و اغلب رضایت کامل داشته اند.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید20 / دقیقه

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15w

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15w

یکی از برندهای مطرح دنیا در زمینه دستگاه پرینتر شرکت HP می باشد. پرینترهای لیزری سرعت و دقت خوبی در چاپ دارند. خرید آنها برای مصارف خانگی و اداری رایج می باشد. در فضای کوچک خرید پرینتر اچ پی مدل LaserJet pro M15w توصیه می‌شود. علاوه بر قیمت پایین فضای کمی اشغال می کند و عملکرد خوبی ارائه می نماید. سرعت خوبی در پرینت دارد که کاربران را راضی نگه داشته است. کارتریج فابریکی LaserJet pro M15w از نوع 48A ظرفیتی برای چاپ تا ۱۰۰۰ کاغذ را دارد.

ظرفیت چاپ ۱۹ کاغذ در هر دقیقه را دارد. قابلیت اتصال به وای فای دارد. بنابراین به راحتی به گوشی و سیستم وصل می شود و پرینت گرفتن با آن بسیار راحت است. تک رنگ با وزن ۴ کیلوگرم و رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi طراحی شده است. برای چاپ سیاه و سفید مناسب است. در صورت نیاز به خرید کارتریج برای پرینتر خود حتماً دقت کنید کارتریج اصلی آن را خریداری کنید. کارتریج های فرعی کیفیت و ظرفیت مدل فابریک را ندارند.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید19 / دقیقه

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M28a

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M28a

این پرینتر که می‌تواند لقب بهترین پرینتر خانگی لیزیری اچ پی را دریافت کند سه کار کپی، پرینت و اسکن را به کاربر ارائه می‌کند. بر پایه چاپ لیزری و تک رنگ طراحی شده است. محصولی از برند معروف HP است که طراحی زیبا و کیفیت بالایی دارد. سینی کاغذ این مدل پرینتر تا ۲۵۰ کاغذ ظرفیت دارد. این چاپگر قابلیت چاپ دورو و اتوماتیک ندارد و باید به صورت دستی این کار را انجام دهید. برای مصارف خانگی و کارهای اداری سبک گزینه بسیار مناسبی است.

تا ۵۰۰۰ کاغذ در هر ماه قابلیت چاپ دارد. بدنه پرینتر سفید و پلاستیکی است. برای اتصال پرینتر به سیستم باید از کابل usb استفاده کرد. قابلیت اتصال بی سیم در آن تعبیه نشده است. برای چاپ متوالی تا ۹۹ برگ طراحی شده است. دستگاه هنگام کاهش کارتریج به صورت خودکار آلارم می‌دهد و از آسیب به هد پرینتر جلوگیری می نماید. کاربری پرینتر برای چاپ متون است ولی برای پرینت اشکال به صورت سیاه و سفید نیز به کار می رود.

بخوانید  21 مدل بهترین پاور بانک با کیفیت سال 2022
حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت، اسکن و کپی
سرعت چاپ سیاه و سفید19 / دقیقه

پرینتر لیزری اچ پی مدل Neverstop Laser 1000A

پرینتر لیزری اچ پی مدل Neverstop Laser 1000A

این پرینتر مدرن تولیدی شرکت HP برای چاپ با سرعت بالا بسیار مناسب است. توانایی چاپ 30 صفحه در دقیقه را دارد. البته دقت کنید در صورت چاپ اشکال گرافیکی که جزئیات بیشتری دارند سرعت کاهش می یابد. دستگاه ظرفیت ۱۵۰ برگه ورودی را دارد. کاربری آن برای مصارف خانگی است ولی در محیط های اداری که حجم کاری کمی دارند نیز کاربرد دارد. مهم‌ترین مزیت این پرینتر شرکت hp در مواد مصرفی آن است.

مواد پرینتر به صورت تزریق با سرنگ وارد آن می‌شوند. وزنی حدود ۷ کیلوگرم دارد. ماهانه قادر است تا ۲۰ هزار برگه را چاپ کند. کارتریج به کار رفته در این پرینتر از نوع HP 103A Black است. کاغذی که در آن استفاده می شود می تواند بین ۶۵ تا ۱۲۰ گرم وزن داشته باشد. نکته منفی آن نداشتن قابلیت اتصال بی سیم است و برای اتصال به سیستم حتما باید از کابل Usb استفاده کرد. مواد مصرفی و سرنگ شارژر آن باید باشند تا بتوان در صورت نیاز پرینتر را مجدد شارژ کرد.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید27 / دقیقه

پرینتر چندکاره لیزری لکسمارک مدل MB2236adw

پرینتر چندکاره لیزری لکسمارک مدل MB2236adw

پرینتر 4 کاربره لکسمارک که جزء دسته بندی بهترین پرینتر خانگی محسوب می شود پرینتر لیزری MB 2236adw نام دارد. این پرینتر تولید شرکت لکسمارک می باشد. از این دستگاه می توان برای کارهایی مانند فکس، پرینت، کپی و اسکن کردن استفاده کرد. با خرید این محصول در هزینه ها صرفه جویی می کنید. دستگاه برای پرینت سیاه و سفید مناسب است. در هر دقیقه ۳۶ صفحه پرینت می‌گیرد. رزولوشن دستگاه ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ dpi می باشد.

وزن آن ۱۴ کیلوگرم است. سرعت ارسال فکس این پرینتر 3 ثانیه با رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi است. قابلیت اتصال به صورت بی ‌سیم برای گوشی و سیستم را دارد. به صورت اتوماتیک قابلیت پرینت دو رو دارد. برای مصارف خانگی عالی است. در حجم کاری کم در ادارات نیز استفاده از آن مقرون به صرفه و مفید است. تکنولوژی لیزری به کار رفته در آن برای چاپ متون و اشکال ساده هندسی ( در حالت سیاه و سفید) می باشد. سرعت و ظرفیت بالای پرینتر از مزیتهای مهم آن محسوب می شود.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربری4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
سرعت چاپ سیاه و سفید36 / دقیقه

پرینتر تک رنگ اپسون مدل EcoTank ET-M1100

پرینتر اپسون مدل EcoTank ET-M1100

 شرکت اپسون پرینتر مدل M1100 را به عنوان بهترین پرینتر خانگی تک رنگ (سیاه و سفید) به بازار عرضه کرده است. تنها برای پرینت گرفتن طراحی شده است. تکنولوژی به کار رفته در آن چاپ جوهرافشان است. برای مصارف خانگی و اداری کاربرد دارد. جزء پرینتر های اقتصادی و مقرون به صرفه محسوب می‌شود. ظرفیت بالایی برای پرینت دارد. تا ۵۰۰ هزار برگه سیاه و سفید را می توان با تانک جوهر فابریکی آن پرینت گرفت. این سطح از عملکرد برای چاپگر جوهرافشان عالی است. تانک جوهر پرینتر را می‌توان مجددا شارژ کرد و نیازی به تعویض تونر ندارد.

شرکت اپسون برای این بهترین پرینتر خانگی خود تا ۱۰۰ هزار پرینت در سال را تضمین کرده است. در هر دقیقه قدرت چاپ تا ۳۲ صفحه را دارد. برای اتصال به سیستم باید از کابل usb استفاده کنید. وزنی حدود سه و نیم کیلوگرم دارد و کیفیت و سرعت خوبی دارد. مقرون به صرفه بودن آن از لحاظ اقتصادی توسط مصرف کنندگان تایید شده است. برای پرینت انواع سایز کاغذ مناسب می باشد.عدم اتصال به صورت بی سیم جزء معایب آن به شمار می رود.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید36 / دقیقه

پرینتر چندکاره اپسون مدل L3150 Multi-function

پرینتر چندکاره اپسون مدل L3150 Multi-function

این پرینتر شرکت اپسون به صورت بی‌سیم قابلیت اتصال به گوشی و سیستم را دارد. این قابلیت کار با آن را برای کاربر راحت کرده است. قابلیت چاپ رنگی را نیز دارد. برای سه کار پرینت، کپی و فکس به کار می‌رود. تکنولوژی به کار رفته در این پرینتر جوهرافشان است. با جوهر دستگاه در حالت فابریکی می‌توانید ۸۱۰۰ برگ سیاه و سفید پرینت بگیرید.

در صورت پرینت رنگی نیز تا6۵۰۰ برگ قادرید پرینت بزنید. به صورت فابریکی در وکیوم محصول 4 بطری ۷۰ میلی لیتری جوهر مخصوص آن با رنگ های مشکی، فیروزه ای، زرد و ارغوانی وجود دارد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این پرینتر برای چاپ بروشور تبلیغاتی می توان به وجود ۱۸۰ نازل برای چاپ با رنگ سیاه و ۵۹ نازل برای سایر رنگها اشاره کرد. در چاپ سیاه و سفید در هر دقیقه ۳۳ صفحه چاپ می‌کند. برای چاپ صفحات رنگی در هر دقیقه ۱۵ برگ چاپ می‌کند که عملکرد خوبی محسوب می‌شود. شارژ کردن مجدد مخزن جوهر پرینتر به کمک بطری کار راحتی است.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپرنگی
کاربریپرینت، اسکن و کپی
سرعت چاپ سیاه و سفید33 / دقیقه

پرینتر لیزری برادر مدل HL-L2320D

پرینتر لیزری برادر مدل HL-L2320D

 بهترین پرینتر خانگی محصول شرکت برادر تک رنگ (سیاه و سفید) و تک کاره (پرینت) مدل HL-L2320 است. تکنولوژی لیزری به کار رفته در آن برای چاپ اسناد و متون مناسب است. قابلیت اتصال بی سیم ندارد. وزن آن حدود ۶.700 کیلوگرم است و جزء پرینترهای سبک محسوب می‌شود. پردازنده پرینتر ۲۶۶ مگاهرتز است. در هر دقیقه ۳0 صفحه پرینت می‌گیرد و رزولوشن 600*600 dpi دارد. امکان ارتقاء رزولوشن به کمک تکنولوژی HQ1200 وجود دارد. در این حالت رزولوشن تا 600*2400 dpi افزایش پیدا می کند.

قابلیت پرینت دو رو به صورت اتوماتیک دارد. دو مدل تونر قابل استفاده در این پرینتر TN630 و TN660 است. با تونر مدل TN630 می توان ۱۲۰۰ برگه پرینت گرفت. با تونر مدل TN660  می توان ۲۶۰۰ برگه پرینت گرفت. ماهانه بین ۲۵۰ تا چهار هزار برگ می توان با این پرینتر چاپ کرد. زمان آماده باش پرینتر برای شروع چاپ اولین برگه 8.5 ثانیه است. پرینتر هنگام کار 546 وات برق مصرف می کند.در حالت آماده باش تنها 58 وات مصرف برق دارد.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید30 / دقیقه

پرینتر لیزری سامسونگ مدل Xpress M3320ND

پرینتر لیزری سامسونگ مدل Xpress M3320ND

 شرکت سامسونگ این مدل پرینتر را بر پایه تکنولوژی لیزری به صورت تک کاره و تک رنگ سیاه و سفید به بازار عرضه نموده است. برای مصارف سنگین خانگی و اداری پرینتر در سطح متوسط عمل می کند. سینی کاغذ آن ظرفیت ۲۵۰ برگه را دارد. سرعت بالای پرینتر به علت پردازنده قوی ۶۰۰ مگاهرتزی به کار رفته در آن است. رم این پرینتر ۱۲۵ مگابایت است که در سرعت بالای آن موثر است.

دکمه های تعبیه شده بهترین پرینتر خانگی شرکت سامسونگ بسیار سریع و راحت کار می کنند. پرینترهای لیزری برای چاپ متون و اسناد به کار می‌روند. این پرینتر لیزری در هر دقیقه ۳۵ صفحه چاپ می‌کند. قابلیت چاپ دورو اتوماتیک آن باعث صرفه جویی در زمان می گردد. یکی از مزیت های مهم پرینتر از نظر مصرف کنندگان قابلیت شبکه سازی آن است. قابلیت اتصال بی سیم دارد و می‌توان پرینتر را تحت شبکه بین چندین سیستم و دستگاه موبایل به اشتراک گذاشت. وزنی حدود  ۹.800 کیلوگرم دارد. مخصوص چاپ متن است. مصرف کنندگان از کیفیت، سرعت و صدای پایین آن رضایت کامل داشته اند.

حداکثر سایز چاپA4
نوع چاپسیاه سفید
کاربریپرینت
سرعت چاپ سیاه و سفید35 / دقیقه

پرفروش ترین پرینتر خانگی

برای خرید پرفروش ترین پرینتر خانگی بازار بر روی دکمه روبرو کلیک و کنید تا بتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.