بهترین پرینتر خانگی با بهترین قیمت و مارک

بهترین پرینتر خانگی با بهترین مارک و قیمت 2021

پرینتر که از اسامی دیگر مانند چاپگر برخوردار می باشد، امور چاپی را به بهترین شکل ممکن انجام داده و انواع تصاویر، متن، تصویر و متن با هم را با وضوح و کیفیت هر چه بیشتر چاپ کرده و از این رو تبدیل به یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در حوزه چاپ شده است. البته چنین ویژگی هایی را می توان تنها در بهترین پرینتر خانگی جستجو کرد که جایگزین پرینترهای قدیمی شده و مشکلات و نواقص آنها را به خوبی پوشش داده است.

اما از مزیت های برجسته ای که در پرینتر خانگی وجود دارد، این است که با برطرف نمودن نیاز چاپی افراد، مانع از مراجعه پی در پی آنها به مراکز چاپ و کافی نت شده و در نتیجه از صرف هزینه های زیاد نیز جلوگیری خواهد کرد، یعنی شما با یک بار هزینه کردن و خرید بهترین پرینتر خانگی می توانید تا سال ها از رفتن به مراکز چاپی بی نیاز مانده و تمام امور چاپی ضروری خود را به طور مستقل انجام دهید، بدون اینکه نیاز به هیچ کمکی داشته باشید.

پرینتر جوهرافشان، بهترین پرینتر خانگی

انواع بهترین پرینتر خانگی و مقایسه آنها با هم

در حال حاضر محصولات مختلفی تحت عنوان بهترین پرینتر خانگی به بازار فروش راه یافته اند که هر یک از آنها به نحوی، نیازهای چاپی را تامین کرده و امور چاپی را به سرعت انجام خواهند داد. اما موضوع دیگری که می خواهیم در این بخش به آن بپردازیم، بررسی انواع پرینتر خانگی و سپس به مقایسه آنها با هم خواهد بود، در ادامه به این موضوعات اشاره شده که توجهتان را به آنها جلب می کنیم:

پرینتر خانگی لیزری

این پرینتر مجهز به فناوری ضربه ای بوده و عملیات چاپی را به شکل ضربه ای انجام می دهد. معمولاٌ این پرینتر در مدل های تک رنگ و چند رنگ موجود بوده که نمونه های تک رنگ، مرسوم تر بوده و از قیمت بهتری برخوردار می باشند، همچنین این مدل ها دارای میزان تقاضای بیشتری بوده و از این رو تبدیل به پرفروش ترین پرینتر لیزری در بازار شده اند.

جوهری که در این پرینتر وجود دارد، از نوع جوهر خشک بوده و نیاز به تعویض مداوم نخواهد داشت. در واقع هزینه های نگهداری این پرینتر، کمتر از نوع دیگر بوده و از امتیازات خوب این پرینتر هم این است که حتی امور چاپی را روی کاغذهایی که دارای رطوبت هستند، به شکلی واضح انجام خواهد داد. همچنین دستگاه فوق با برخورداری از بهترین سیستم چاپگر، اسناد متنی را به بهترین نحو چاپ خواهد کرد. اسناد چاپی را هم سریع تر آماده کرده و کارایی مناسبی را از خود نشان خواهد داد.

پرینتر کانن، بهترین پرینتر خانگی

بهترین پرینتر خانگی جوهرافشان

این دستگاه که از نظر کاربران، بهترین پرینتر خانگی است، جوهر را روی کاغذ پاشیده و در نتیجه اقدامات چاپی را انجام خواهد داد. همچنین دارای متعلقاتی از قبیل هد چاپ و فیدر کاغذ بوده و عملکرد مناسبی را به خود اختصاص داده است.

در واقع کارتریج، رنگ مورد نیاز این پرینتر اعم از رنگ آبی، قرمز، سبز  و سیاه و سفید را به روی کاغذ پاشیده و منجر به خروج بهترین اسناد چاپی و رنگی خواهد شد. از امتیازات خوب این پرینتر این است که عکس هایی با بیشترین کیفیت را چاپ نموده و لذا برای چاپ عکس، کاملاٌ مناسب خواهد بود. همچنین کار با این پرینتر بسیار راحت بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

مقایسه بهترین پرینتر لیزری و پرینتر جوهرافشان

 • پرینتر لیزری، بهترین گزینه برای کاربردهای عمومی است و در انواع مراکز اداری و آموزشی از قبیل دانشگاه ها که با حجم قابل توجهی از امور چاپی روبرو هستند، به کار می آید.
 • اما پرینتر جوهر افشان جهت انجام چاپ های گرافیکی که نیازمند کیفیت زیاد هستند، استفاده شده و عملکرد خوبی را در این زمینه به همراه خواهد داشت.
 • پرینتر لیزری در مقایسه با پرینتر جوهر افشان، ظرفیت بیشتری داشته و از این حیث دارای مزیت خواهد بود.
 • پرینتر لیزری برای چاپ های سیاه و سفید، استفاده شده و پرینتر جوهر افشان، فقط به انجام چاپ های رنگی می پردازد.
 • کارتریج پرینتر لیزری، از دوام و عمر بیشتری برخوردار بوده و این در حالی است که عمر کارتریج پرینتر جوهرافشان، کمتر از آن خواهد بود.
 • همچنین پرینتر لیزری، نیازمند مواد مصرفی ارزان تر بوده و از این نظر نیز دارای مزیت است.
پرینتر چندکاره، بهترین پرینتر خانگی

بهترین پرینتر خانگی، از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

 • یکی از ویژگی هایی که در بهترین پرینتر خانگی وجود دارد، سرعت بسیار بالاست که باعث می شود تا در مدت زمان کمتر، تعداد چاپ های بیشتری صورت گیرد.
 • از پخش کردن جوهر بر روی کاغذ جلوگیری نموده و تمامی امور پرینت و چاپ را در نهایت دقت، ظرافت و زیبایی انجام خواهد داد.
 • تمام تصاویر و متن ها را به طور کامل روی کاغذ چاپ کرده و چیزی را از قلم نمی اندازد.
 • همچنین بهترین پرینتر خانگی، قابلیت اتصال از طریق وای فای را هم داشته و بدین ترتیب انعطاف کارکردی بیشتری را به همراه خواهد داشت.
 • از رزولوشن بسیار بالایی برخوردار بوده و همه چیز را با وضوح خیلی زیاد روی کاغذ چاپ می کند، به طوری که کمترین ایرادی نمی توانید در آن پیدا کنید.
 • از مدل های پیشرفته مانند پرینتر چندکاره برخوردار بوده و بالای هزار عدد برگه را در طی یک ماه چاپ خواهد کرد.

پرینتر چندکاره، بهترین پرینتر خانگی که می شناسید

امروزه مدل های جدید و بسیار خوبی از پرینتر به بازار آمده اند که هر کدام از آنها متناسب با نیازهایی خاص خواهند بود؛ یکی از همین دستگاه ها که برای مصرف روزانه، مناسب به نظر رسیده و در خانه های مختلف جا خوش کرده است، پرینتر چندکاره است که همزمان چند کار را با هم انجام خواهد داد.

این پرینتر نه تنها می تواند عملیات کپی برداری را به شکلی عالی انجام دهد، بلکه امور دیگر مانند اسکن کردن را هم به بهترین نحو به ثمر رسانده و تامین کننده چند نیاز مختلف خواهد بود. معمولاً از این پرینتر در خانه هایی که از چند بچه محصل برخوردار می باشند، استفاده می شود. سرعت این پرینتر، قابل قبول بوده و در طی یک دقیقه می تواند نزدیک به بیست کاغذ را چاپ نماید؛ همچنین دستگاه فوق که دارای اندازه و ابعاد مناسب می باشد، در اداره ها هم کاربرد داشته و نیازهای اداری را هم برطرف خواهد کرد.

پرینتر اچ پی، بهترین پرینتر خانگی

نکاتی برای خرید بهترین پرینتر خانگی

اگر تمایل به خرید بهترین پرینتر خانگی دارید و می خواهید تجربه موفقی را در این زمینه داشته باشید، پس باید مجموعه ای از نکات مهم را به هنگام خرید این دستگاه به کار ببندید تا بتوانید به چنین نتیجه ای دست پیدا کنید؛ در قسمت زیر به چند نکته اساسی که به هنگام خرید بهترین پرینتر خانگی، نیاز به توجه خواهند داشت، اشاره نموده ایم:

 1. اگر می خواهید فقط با پرینتر خانگی و بدون نیاز به کامپیوتر کار کنید، پس به دنبال پرینترهایی باشید که از قابلیت اتصال به وای فای برخوردار می باشند؛ این دستگاه ها به طور مستقل کار کرده و نیاز به کامپیوتر نخواهند داشت.
 2. اگر از پرینتر خانگی، به طور مکرر و به دفعات زیاد استفاده می کنید، پس باید دنبال یک پرینتر با ظرفیت بالاتر باشید، اما اگر چندان با آن کار نمی کنید و در حد چاپ چند برگه به این دستگاه نیاز دارید، پرینترهای ساده و تک کاره، برای شما گزینه مناسب تری خواهند بود.
 3. پرینترهای پرسرعت، انتخاب خوبی برای انجام چاپ هایی با حجم بالاتر خواهند بود، اما اگر واقعاٌ از پرینتر خود، زیاد استفاده نمی کنید، پس پرینترهای معمولی تر که سرعت کمتری دارند را انتخاب کنید که این محصولات، مقرون به صرفه ترند.
 4. پرینترهای جدیدی به بازار آمده اند که از طریق بلوتوث به گوشی همراه وصل شده و محتویات داخل آن را چاپ می کنند، این محصول را هم می توانید به لیست انتخابی خود اضافه نمایید.
 5. اگر فضای لازم برای نگهداری پرینتر را دارید، پس می توانید پرینترهایی که وزن و سایز بیشتری دارند را انتخاب کنید، اما اگر با فضای محدود روبرو هستید، پرینترهای سبک تر و کوچکتر را انتخاب کنید.
 6. اگر پرینتری می خواهید که فقط متن و عکس سیاه و سفید را برای شما چاپ کند، پرینتر لیزری را انتخاب کنید، وگرنه پرینتر جوهرافشان، گزینه بهتری برای چاپ های حرفه ای تر خواهد بود.

معرفی بهترین مارک پرینتر خانگی

اگر به دنبال بهترین پرینتر خانگی هستید، باید از بین مارک های معتبر و خوب، این محصول را پیدا کنید، وگرنه به نتیجه نمی رسید، چرا که تجربه کاربران نشان داده پرینترهای متعلق به برندهای معروف، کارایی و عملکرد بهتری داشته و سال های طولانی تری هم در خانه، همراهی تان خواهند کرد. حال اگر خواستار آشنایی با بهترین مارک های پرینتر خانگی هستید، می توانید موارد زیر را دنبال نمایید:

بهترین پرینتر خانگی اچ پی

این دستگاه با مدل های مختلفی ارائه گشته است که یکی از آنها پرینتر چندکاره است. این دستگاه که فروش بسیار بالایی را از آن خود نموده، دارای حافظه زیاد یعنی 256 گیگ بوده و از پردازنده قوی برخوردار می باشد. همچنین مجهز به اسکنر و کپی بوده و از فناوری چاپ لیزری برخوردار می باشد.

بهترین پرینتر خانگی کانن

این دستگاه که از دید خیلی از کاربران، بهترین پرینتر خانگی است، دارای ساختار کاملاٌ پیشرفته بوده و مدل های متنوعی را به خود اختصاص داده است؛ مانند پرینتر لیزری کانن که سه کاره بوده و هشت هزار برگه را در طی ماه، چاپ خواهد کرد.

پرینتر خانگی بُرادر

فروش بهترین پرینتر خانگی

این پرینتر چندکاره، قابلیت چاپ دورو را به همراه داشته و از میزان رزولوشن بالا هم برخوردار می باشد. همچنین از دستگاه های چهارکاره به شمار آمده و علاوه بر پرینت و چاپ، عملیات فکس و اسکن  را هم به خوبی انجام خواهد داد.

اشتراک گذاری

ما در الونظر همواره شمارا یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *