منوی دسته بندی

بهترین مداد ابرو مارک خوب در سال 2021 کدام است؟

بهترین مداد ابرو مارک خوب

ابرو یکی از اجزای بسیار مهم صورت می باشد که زیبایی منحصر فردی به آن می بخشد. حال روش های زیادی برای افزایش زیبایی ظاهری و البته نچرال نشان دادن ابروها وجود دارد که استفاده از بهترین مداد ابرو یکی از آن ها محسوب می شود. در واقع بهترین مداد ابرو همان مداد معمولی است که در ساخت آن، مواد آرایشی جایگزین سرب و کربن شده است. البته فرم و حالت مدادی بودن تاتوهای ابرو، کار را برای افراد متخصص گریم یا آرایشگران آسان کرده است. به طوریکه آن ها با استفاده از آن می توانند ابرو را به حالت های بسیار زیبایی در بیاورند. در واقع این دسته از لوازم آرایشی طوری ساخته شده اند که میکروارگانیسم های بالقوه و مضر نتوانند بر روی ناحیه ابرو رشد و تکثیر یابند. بنابراین مداد ابروها با پتانسیل ایجاد آلرژیک یا سوزش پوستی باید ارزیابی شوند تا به ایده آل ترین و مناسب ترین مداد تبدیل شوند. یکی از بهترین مداد ابرو موجود در بازار مداد ابروی هاشوری می باشد که بدون ایجاد حساسیت، با انواع پوست سازگار است. از طرفی دیگر به علت کیفیت بالا با هر رنگ مو و طیف پوستی هماهنگ می شود.

مشخصات بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو رنگ ها و انواع گوناگونی دارد که در رنگ های تیره یا روشن، مشکی یا قهوه ای، معمولی یا ضد آب متناسب با رنگ پوست و چهره متقاضی به بازار عرضه می شود. البته بهترین رنگ مداد ابرو باید دو درجه از رنگ موها روشن تر بوده و با پوست متقاضی هماهنگ باشد. بنابراین برای پوست روشن باید از مداد ابروهایی به رنگ خاکستری، تناژ مشکی و تیره استفاده کرد. اما پوست های برنزه یا تیره به مداد ابروهایی رنگ روشن یا قهوه ای نیاز دارند.

  • بهترین مداد ابرو هنگامی خود را نشان می دهد که ظاهر نچرال ابروها حفظ شود و طرح یا خط های ایجاد شده داخل ابرو مصنوعی به نظر نرسد. بنابراین رعایت نکات زیر ضروری می باشد.
  • خطوط کمرنگ و کوتاه داخل ابرو بکشید.
  • از کشیدن کادرهای گرد یا مستطیلی شکل برای ابتدای ابرو خودداری کنید.
  • ابروها را را در قسمت ابتدایی کمرنگ و در قسمت انتهایی یا دم پر رنگ کنید.

در برخی مواقع کوتاهی ابروها از طریق اصلاح فرم می گیرند و بلندتر دیده می شوند. حال اگر ابرو کوتاهی دارید و با اصلاح نمی تواند آن را بلند نشان دهید. از طریق یک مداد ابرو مناسب و در اسرع وقت مشکل را حل نمایید.

کاربردهای بهترین مداد ابرو

فرم دهی به ابرو : با استفاده از یک مداد ابرو و ایجاد منحنی ها و شکل های مورد نظر می توانید یک حالت و فرم کلی به ابروهای خود دهید.

بخوانید  بهترین مارک رژگونه در سال 2021

پر کردن جای خالی ابرو : یکی دیگر از کارایی های مداد ابرو، پر کردن نواحی مختلف ابرو است که موهای آن ریزش کرده و یا مو در آن قسمت رشد چندانی ندارد.

کشیدن ابرو : جهت ایجاد خط منحنی یا یک مدل خاص، استفاده از مداد ابرو الزامی می باشد.

سایه دادن : اگر در بخش هایی از ابرو نقاط کم پشت، خالی یا تورفتگی دارید با استفاده از مداد ابرو می توانید به آن سایه دهید. یا حالت طبیعی به ابرو ببخشید.

ایجاد تقارن : برخی افرادی به صورت طبیعی ابروهایی نامتقارن دارند یا به علت تصادفات و شکستگی ، ابروها قرینگی خود را از دست می دهند. بنابراین با استفاده از یک مداد ابرو مناسب می توان ابروها را متقارن کرد.

تقویت پهنا و عرض ابروها : افرادی که از کم پشتی یا باریک بودن ابروهای خود رنج می برند می توانند با استفاده از بهترین مداد ابرو تارهای بسیار نازک و زیبایی را در عرض ابروهای خود بکشند و به این شکل پهنای آن ها را تقویت کنند.

برندهای برتر بهترین مداد ابرو (بهترین مارک مداد ابرو)

مشخصات بهترین مداد ابرو

آرایشگر ماهر می تواند زیبایی و نچرال بودن ابروها را بیشتر به نمایش بگذارد. اما بهترین مداد ابرو با مارک های معتبر نقش بسزایی در ایجاد و نگهداری این زیبایی ایفا خواهد کرد. بنابراین اگر خواهان ابروهایی مرتب، طبیعی و در عین حال آرایش ماندگار هستید باید از مداد ابروهای زیر استفاده کنید. در زیر بهترین مارک مداد ابرو را به شما معرفی می کنیم.

اتود : یکی از ویژگی های اصلی مداد اتود، نرم بودن و رنگ دهی آن است. این مداد ابرو در 5 طیف رنگی یا یک سر برس قابل دسترس می باشد.

اورآل : کسانی که با ابروهای نامنظم و شلخته دست و پنجه نرم می کنند با استفاده از مداد  اورآل می توانند به ابروهای خود فرم دهند. زیرا در این مداد مومی به کار رفته که رنگ ایجاد شده داخل ابرو را بادوام تر می کند.

مک : اگر خواهان ابروهایی مات، مخملی، نرم، یکنواخت و صاف هستید. بدون تردید می توانید از مداد ابرو مک استفاده کنید.

ایزادورا : فرمولاسیون تولید مداد ایزادورا بر پایه موم است  که برای افراد حساس به مواد آرایشی غیر طبیعی بهترین گزینه می باشد.

نکات مهم در خرید بهترین مارک مداد ابرو

بهترین مارک مداد ابرو

آیا بهترین مداد ابرو باید گران قیمت باشد؟ با کیفیت ترین و بهترین مداد ابرو از طریق قیمت ارزیابی نمی شود و هنگام انتخاب آن باید نکات زیر را در نظر گرفت.

  • کیفیت بالا البته  با قیمت مناسب
  • ضد لک و ضد آب
  • مناسب برای ایجاد خطوط ریز و منحنی های دقیق
  • رنگ بندی عالی ( مشکی نرم، قهوه ای و بلوند ) و مناسب با رنگ پوست
  • دارای رنگدانه هایی با رنگ بالا
بخوانید  بهترین خط لب بازار کدام مارک است؟ (13 مدل مداد لب)

البته قبل از کشیدن ابرو بهتر است که مداد خود را به مدت چند دقیقه در فریزر قرار داده و بیرون بیاورید. سپس با تراشیدن نوک آن را تیز کنید تا راحت تر و بدون پخش شدن مواد خطوط ریز را بکشید.

به این نوشته راه دهید تا همراه یک خرید هوشمندانه تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.